27.05.2023 17:32 Administrator DC

Dortmund ispustio titulu

Salatara ne mijenja vlasnika, Bajern je odbranio titulu nakon Å”okantnog posljednjeg kola u Bundesligi. Borusija, kojoj je pobjeda garantovala trofej, remizirala je u Dortmundu sa Majncom (2:2), dok su Bavarci pogotkom Musiale u 89. minutu doÅ”li do trijumfa u Kelnu (2:1). Bajern je tako stigao do 11. titule zaredomā€¦ Bundesliga, 34. kolo: Keln - Bajern 1:2 Ljubičić 81p ā€“ Koman 8,...

05.04.2023 02:52 Administrator DC

Frajburg eliminisao Bajern

Posle Ajntrahta u polufinalu Kupa Nemačke je i Frajburg. Eliminisao je u Minhenu domaći Bajern golom iz penala u 95. minutu ā€“ 2:1. Junak, dvostruki strelacĀ NikolasĀ Hefler. Na asistencijuĀ Kimiha UpamekanoĀ je dao gol u 19. minutu za radost domaćih navijača na Alijanc areni. Iste je utiÅ”aoĀ Hofler, prvo u 27, a onda i 95. minutu sa bele tačke. Oba pomenuta tima u borbi...

30.04.2022 23:50 Đ. MaleÅ”ević

Srbin sruŔio Dortmund i donio opstanak Bohumu

Fudbaleri Bohuma savladali su Borusiju Dortmund sa 4-3 u 32. kolu Bundeslige. Gosti su poveli sa 2-0 golovima Poltnera i Holtmana. Međutim, sa tri gola Halanda, Dortmund je napravio preokret. Bohum se nije predao. Prvo je Lokadija donio izjednačenje gostima. A potom je Srbin MiloÅ” Pantović pogodio iz penala za konačan rezultat. Ovom pobjedom, Bohum je ostao u ligi.

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.