Sloga pregazila Velež

18.09.2017 Administrator DC

Očekivana pobjeda u šestom kolu!

Juče su u okviru šestog kola Druge lige, na svom terenu  fudbaleri Sloge iz dočekali ekipu "Veleža" iz Nevesinja.
Po sjajnom vremenu, kako za igru, tako i za gledanje, stručni štab Sloge  je odlučio pružiti šansu i nekim igračima koji do sada nisu imali zapaženu minutažu. Ponovo je ipak Sloga ostvarila  pobjedu bez primljenog gola .

Odličan početak i vodeći pogodak Karamana već u 3. minutu kao da je uspavao domaću ekipu, te se rezultat nije mijenjao do kraja poluvremena. U drugom poluvremenu konkretnija igra Sloge , te kvalitet igrača koji su ušavši sa klupe podigli ritam igre, doveli su do toga da su u u tom periodu postigli još pet golova, te je utakmica završila rezultatom 6:0.

Sloga - Velež /Foto: Fejsbuk