XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 314 utakmica za dan
Nedelja, 15 April 2018

Fudbal

15.04.2018 19:30 Široki Brijeg 1 : 1 Radnik
15.04.2018 16:30 Sarajevo 0 : 0 Željezničar
15.04.2018 16:30 GOŠK 1 : 1 Vitez
15.04.2018 16:00 BSK 1 : 4 Alfa Modriča
15.04.2018 16:30 Željezničar 1 : 7 Dubrave
15.04.2018 16:30 Mladost 3 : 1 Sloga(T)
15.04.2018 16:30 Vranjak 1 : 1 Proleter
15.04.2018 11:00 Jedinstvo 6 : 1 Sloboda
15.04.2018 16:30 Famos 2 : 0 Mladost(BS)
15.04.2018 16:30 Velež 1 : 0 Sloga
15.04.2018 16:00 Čelopek 2 : 1 OFK Šekovići
15.04.2018 16:00 Majevica 2 : 1 Jedinstvo
15.04.2018 16:00 Partizan 3 : 0 Vlasenica
15.04.2018 16:00 Zadrugar 5 : 3 Lokanj
15.04.2018 16:00 BSK Ledinci 3 : 1 Lokomotiva
15.04.2018 16:00 Omladinac 3 : 0 Podrinje
15.04.2018 16:00 OFK Trnovica 1 : 0 Radnički
15.04.2018 15:00 Mineral 2 : 0 OFK Pridjel
15.04.2018 15:00 Crvena zvijezda 2 : 1 Rudanka
15.04.2018 15:00 Hajduk 1 : 1 Polet 1926
15.04.2018 15:00 Sloga(J) 0 : 1 Zvijezda
15.04.2018 15:00 Skugrić 3 : 2 Naša krila
15.04.2018 15:00 Sloga(DP) 1 : 2 Budućnost
15.04.2018 11:00 FSA 4 : 2 Milan
15.04.2018 16:30 Gorica 3 : 0 OFK Lauš
15.04.2018 16:30 OFK Ravan 0 : 0 Karanovac
15.04.2018 16:30 Sloga 1 : 0 Naprijed
15.04.2018 16:30 Čelinac 2 : 1 Partizan
15.04.2018 16:30 Mladost 0 : 0 Lijevče
15.04.2018 16:00 Mladi Krajišnik 4 : 1 Sloga DIPO
15.04.2018 16:00 Torpedo 0 : 4 Kozara
15.04.2018 16:00 Tamaris 1 : 4 13 Skojevki
15.04.2018 16:00 Borac(M) 1 : 2 Mladost
15.04.2018 16:00 Potkozarje 3 : 2 Borac(Š)
15.04.2018 16:00 Sloboda 1 : 2 Biseri
15.04.2018 16:00 Obilić 4 : 2 Sava 04
15.04.2018 16:00 Gredice 4 : 0 Zadrugar
15.04.2018 16:00 OFK Brezik 3 : 0 Mladost(T)
15.04.2018 16:00 Mladost(S) 1 : 0 Jedinstvo
15.04.2018 16:00 Jugović 1 : 2 Rudar 1925
15.04.2018 16:00 Slijepčevići 1 : 1 Crvena zvijezda
15.04.2018 16:00 Grčica 6 : 2 Čelik
15.04.2018 15:00 Trebavac 2 : 0 Kladari Gornji
15.04.2018 15:00 Bratstvo 1 : 2 Borac(BL)
15.04.2018 15:00 Skugrić 1964 3 : 3 Crkvina
15.04.2018 15:00 Rudar 1 : 0 Pelagićevo
15.04.2018 15:00 Hajduk 2 : 0 Borac(0)
15.04.2018 15:00 Ukrina 0 : 3 Vučijak
15.04.2018 15:00 Mladost 6 : 0 Liješće
15.04.2018 15:00 Šnjegotina 4 : 1 Rekreativo
15.04.2018 15:00 Polet Krajišnik 3 : 0 OFK Banja Luka 2017
15.04.2018 13:00 Gomionica 1 : 4 Vrbas
15.04.2018 15:00 Omladinac 3 : 5 Sloga Nektar
15.04.2018 15:00 Budućnost 6 : 1 Mladost Farmaprom
15.04.2018 16:00 Miloš Obilić 1 : 1 Obarska
15.04.2018 16:00 Drina 4 : 2 Stević Jovan
15.04.2018 16:00 Priboj 0 : 2 Balatun
15.04.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Sloboda
15.04.2018 16:00 Proleter 0 : 2 OFK Janja 2009
15.04.2018 16:00 Jasenica 1 : 4 Borac
15.04.2018 16:00 Pecka 3 : 7 Tabanci
15.04.2018 16:00 Jardan 3 : 1 Budućnost
15.04.2018 16:00 Branjevo 1 : 3 Polet
15.04.2018 16:30 Plamen 2 : 2 Brzi
15.04.2018 16:30 Slaven 1 : 1 Radnik
15.04.2018 16:30 Podgrmeč 2 : 2 Mrakovica
15.04.2018 16:30 Gomjenica 6 : 1 Ljubija
15.04.2018 17:00 Polet 3 : 5 Bratstvo(0)
15.04.2018 17:00 Obradovac 2 : 4 Borac
15.04.2018 17:00 Jablanica 0 : 2 Bratstvo(K)
15.04.2018 16:00 Mladost(ST) 1 : 4 Zvijezda
15.04.2018 16:00 Crvena zvijezda 6 : 1 Dobor
15.04.2018 16:00 Jedinstvo 4 : 2 Mladost(B)
15.04.2018 16:00 Omladinac 1 : 1 Partizan
15.04.2018 16:00 Posavina 1 : 0 Sloga 73
15.04.2018 16:30 Tavna 4 : 2 Pobjeda
15.04.2018 16:30 Bjeloševac 2 : 6 Drina
15.04.2018 16:30 VSK 2 : 1 Međaši
15.04.2018 16:30 Glogovac 3 : 0 Modran
15.04.2018 16:30 Kolektiv 2 : 0 Borac
15.04.2018 16:30 Magnojević 2001 0 : 1 OFK Magnojević
15.04.2018 16:30 Panteri 6 : 1 Sloga 94
15.04.2018 16:30 Omladinac 4 : 0 Sava
15.04.2018 16:30 Građanski 1 : 2 Jedinstvo
15.04.2018 16:30 Ljeljenča 4 : 0 Koridor 2011
15.04.2018 16:30 Kovačići 08 1 : 3 Polet
15.04.2018 11:00 Polet 3 : 2 Borac
15.04.2018 11:00 Sloboda 1 : 2 Budućnost Red Star
15.04.2018 11:00 Sveti Jovan 3 : 1 Bobetino Brdo
15.04.2018 16:30 Radnik Urije 1 : 3 Omladinac
15.04.2018 16:30 Rudar 3 : 4 Svodna
15.04.2018 16:30 Kiseljak 3 : 1 Moštanica
15.04.2018 16:30 Berek 1975 1 : 3 Rasavci
15.04.2018 16:00 Crvena zemlja 1 : 1 Vrbas
15.04.2018 16:00 Bratstvo 5 : 0 Budućnost
15.04.2018 16:00 OFK Nožičko 7 : 1 Biseri
15.04.2018 16:00 Crni vrh 1 : 2 Župa
15.04.2018 16:00 4. juli 5 : 3 Zborište
15.04.2018 16:00 Željezničar 3 : 0 Radnički
15.04.2018 16:00 27. Juli 4 : 2 BSK
15.04.2018 16:00 Ozrenski sokolovi 3 : 0 Borac
15.04.2018 16:00 Zadrugar 0 : 1 Polet
15.04.2018 10:30 Sloga 2 11 : 0 Zenit
15.04.2018 10:30 Nacional 4 : 0 Napredak
15.04.2018 10:30 Sloboda 9 : 3 Lazarevica
15.04.2018 10:30 Gorica 5 : 0 Buk
15.04.2018 10:30 Sloga 0 : 3 Proleter
15.04.2018 10:30 Polet 4 : 1 Mladen Perić
15.04.2018 16:00 Napredak 1 : 0 Vojvodina
15.04.2018 18:00 Spartak 1 : 0 Voždovac
15.04.2018 15:30 TSC 3 : 0 Radnički 1923
15.04.2018 17:30 Novi Pazar 1 : 2 Teleoptik
15.04.2018 15:30 Sinđelić 0 : 1 Inđija
15.04.2018 15:30 Jagodina 0 : 2 Sloboda
15.04.2018 15:30 ČSK Pivara 2 : 2 Temnić 1924
15.04.2018 19:00 Metalac 2 : 1 Radnički (P)
15.04.2018 15:30 Budućnost 1 : 3 Proleter
15.04.2018 15:30 Dinamo 3 : 1 Bežanija
15.04.2018 17:00 Manchester Utd 0 : 1 WBA
15.04.2018 14:30 Newcastle 2 : 1 Arsenal
15.04.2018 16:15 Atlético Madrid 3 : 0 Levante
15.04.2018 18:30 Getafe 1 : 0 Espanyol
15.04.2018 12:00 Eibar 0 : 1 Alavés
15.04.2018 20:45 Málaga 1 : 2 Real Madrid
15.04.2018 18:00 Werder 1 : 1 RB Leipzig
15.04.2018 15:30 Schalke 04 2 : 0 Borussia Dortmund
15.04.2018 15:00 Sassuolo 2 : 2 Benevento
15.04.2018 15:00 Bologna 2 : 0 Verona
15.04.2018 15:00 Milan 0 : 0 Napoli
15.04.2018 20:45 Lazio 0 : 0 Roma
15.04.2018 18:00 Juventus 3 : 0 Sampdoria
15.04.2018 12:30 Fiorentina 0 : 0 SPAL
15.04.2018 15:00 Montpellier 1 : 3 Bordeaux
15.04.2018 17:00 Troyes 2 : 3 Marseille
15.04.2018 21:00 PSG 7 : 1 Monaco
15.04.2018 16:00 Kiseljak 5 : 0 Krajišnik
15.04.2018 16:00 Rudar 1 : 0 Busovača
15.04.2018 16:00 Radnik 1 : 0 Bratstvo
15.04.2018 16:00 Azot 6 : 0 Krivaja
15.04.2018 16:00 Natron 3 : 3 Jedinstvo
15.04.2018 16:00 Pobjeda 0 : 0 Žepče
15.04.2018 16:30 Seona 0 : 0 Budućnost
15.04.2018 16:30 Radnički 3 : 1 Dizdaruša
15.04.2018 16:30 Bosna(M) 1 : 0 Svatovac
15.04.2018 16:30 Bosna(K) 2 : 0 Gradina
15.04.2018 16:30 Ingram 1 : 1 Dinamo
15.04.2018 16:30 Prokosovići 2 : 0 Sloga
15.04.2018 16:30 Mladost 4 : 1 Lokomotiva
15.04.2018 16:30 Priluk 2 : 1 Mramor
15.04.2018 16:30 Stolac 0 : 3 Sloga(Lj)
15.04.2018 16:30 Rama 1 : 0 Posušje
15.04.2018 16:30 Klis 2 : 0 Cim
15.04.2018 16:30 Tomislav 3 : 1 Kamešnica
15.04.2018 16:30 Troglav 1918 0 : 0 Turbina
15.04.2018 16:30 Branitelj 1 : 0 Sloga(U-DV)
15.04.2018 16:30 Grude 0 : 4 Brotnjo
15.04.2018 16:00 Mladost 1938 0 : 3 Željezničar
15.04.2018 16:00 Rudar 0 : 1 Mladost(P)
15.04.2018 16:00 Gomila 3 : 1 Bajer 99
15.04.2018 16:00 Omladinac 75 0 : 2 Omladinac
15.04.2018 16:00 Borac 7 : 0 Mladost(V)
15.04.2018 16:30 Orahovica 74 3 : 0 Koraj
15.04.2018 16:30 Biberovo Polje 1 : 2 Trešnjevka
15.04.2018 16:30 Doboj Istok 2 : 0 Mladost(P)
15.04.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Vražići 92
15.04.2018 16:30 DSK 2 : 1 Gornji Rahić
15.04.2018 16:30 Čelić 6 : 1 Željezničar
15.04.2018 16:30 Mladost(T) 3 : 0 Rijeka
15.04.2018 16:30 Mladost(K) 3 : 2 Proleter
15.04.2018 16:30 Dubrave 3 : 2 Vitanovići 78
15.04.2018 16:30 Napredak 3 : 1 Bok
15.04.2018 16:30 Sloga(P) 0 : 4 Dragovoljac
15.04.2018 16:30 Mladost(S) 1 : 3 Hajduk
15.04.2018 16:30 Mladost(DS) 6 : 3 Tramošnica
15.04.2018 16:30 19 srpanj 4 : 3 Odžak 102
15.04.2018 16:30 HAŠK Napredak 2 : 0 Sloga(T)
15.04.2018 16:30 Novi Šeher 2 : 0 Proleter
15.04.2018 16:30 Zmaj 2 : 1 Vis
15.04.2018 16:30 Stupčanica 2 : 0 Vareš
15.04.2018 16:30 Rudar 3 : 1 Fortuna
15.04.2018 16:30 Nemila 1 : 1 Napredak
15.04.2018 16:30 Kreševo 1 : 3 Fojnica
15.04.2018 16:30 Kaćuni 2 : 0 Mladost
15.04.2018 16:30 Dnoluka 2 : 1 Vlašić
15.04.2018 16:00 Mošćanica 0 : 1 Mladost
15.04.2018 16:00 Bojnik 3 : 6 UNIS
15.04.2018 16:00 Butmir 2 : 2 Igman
15.04.2018 16:00 Saobraćajac 2 : 0 Biser 96
15.04.2018 16:00 Međugorje 0 : 0 Blagaj
15.04.2018 16:00 Iskra 3 : 0 Lokomotiva
15.04.2018 16:00 Kruševo 4 : 1 Višići
15.04.2018 16:00 Bjelopoljac 6 : 1 Mostar
15.04.2018 16:30 Bilalovac 5 : 4 Katarina
15.04.2018 16:30 Gorica 3 : 0 Šantići
15.04.2018 16:30 OFK Lugovi 1 : 2 Karaula
15.04.2018 16:30 Sloboda 3 : 1 Omladinac 68
15.04.2018 16:30 Ograđenovac 3 : 3 OFK Međiđa
15.04.2018 16:30 Voćar 6 : 1 Posavina
15.04.2018 16:30 Jedinstvo 4 : 3 OFK Vida
15.04.2018 16:30 12 decembar 4 : 3 Polet
15.04.2018 16:30 Trebava 2 : 1 Željezničar
15.04.2018 16:30 Napredak 2 : 0 Graničar
15.04.2018 Turija 0 : 3 Mladost(VB)
15.04.2018 BSK 2 : 1 Bukovik
15.04.2018 Jedinstvo 0 : 3 Stjepan Polje
15.04.2018 Polet 2 : 1 Orahovica 77
15.04.2018 Borac 4 : 2 Mramor
15.04.2018 Rudar 1 : 2 Pribava
15.04.2018 Sloga 1 : 1 Mladost(D)
15.04.2018 Omazići 1937 3 : 0 OFK Tuzla
15.04.2018 Omladinac RMU 3 : 2 Slatina
15.04.2018 Rudar 1 : 0 Vrana
15.04.2018 Srnica 3 : 1 Mladost(GŽ)
15.04.2018 Gornji Rainci 2 : 4 Mladost(S)
15.04.2018 Napredak 3 : 1 Grivice
15.04.2018 16:30 Ravne 0 : 2 Frankopan
15.04.2018 16:30 Korpar 1 : 3 Mladost
15.04.2018 16:30 Mladost 1 : 7 OFK Brčko
15.04.2018 16:30 Kostrč 8 : 1 Dinamo 75
15.04.2018 Majevica 1 : 4 Izbor
15.04.2018 Brka 1948 3 : 3 Mionica 85
15.04.2018 Sloboda 6 : 0 Zelinja 76
15.04.2018 Bijeljevac 2 : 0 Mladost
15.04.2018 Memići 0 : 2 Kiseljak
15.04.2018 Krušik 3 : 0 Husinski rudar
15.04.2018 Spreča 1 : 0 Sapna
15.04.2018 Konjuh 1 : 1 Budućnost
15.04.2018 Metalac 0 : 0 Oskova
15.04.2018 Jablanica 2 : 1 Bratstvo
15.04.2018 Toplice 4 : 1 Mladost
15.04.2018 16:00 Modrac 4 : 1 25 maj
15.04.2018 16:00 Škahovica 3 : 4 Špionica 1953
15.04.2018 Moštre 1 : 3 Porječani
15.04.2018 Bratstvo 3 : 2 Monjare
15.04.2018 Dijamant 3 : 4 Liješeva
15.04.2018 Omladinac 3 : 0 Ljiljan
15.04.2018 14:00 SFK 2000 11 : 0 Lokomotiva
15.04.2018 12:00 Fortuna 2 : 0 Sloga
15.04.2018 16:00 Sloboda 2 : 0 Čelik
15.04.2018 16:30 Emina 2 : 0 Libero
15.04.2018 13:00 Sloboda 0 : 2 Zvijezda 09
15.04.2018 11:00 Krupa 1 : 1 Čelik
15.04.2018 12:00 Željezničar Sport Team 6 : 1 Sloboda (MG)
15.04.2018 12:00 Kozara 9 : 0 Sloga
15.04.2018 12:00 Podgrmeč 1 : 3 Jedinstvo
15.04.2018 16:30 Olimpik 3 : 1 Rudar
15.04.2018 13:00 Bosna 0 : 0 Slavija
15.04.2018 13:00 Iskra 5 : 0 TOŠK
15.04.2018 13:00 Borac 3 : 0 Metalleghe BSI
15.04.2018 13:00 Čapljina 0 : 3 Branitelj
15.04.2018 13:00 Igman 3 : 0 Sloga(DV-U)
15.04.2018 13:00 Velež 4 : 2 Grude
15.04.2018 12:00 Podrinje 1 : 2 Slaven
15.04.2018 12:00 Budućnost 1 : 3 Sloga(SH)
15.04.2018 12:00 Sloga(T) 2 : 3 Drina
15.04.2018 12:00 Zvijezda 4 : 0 Proleter
15.04.2018 12:00 Orašje 8 : 2 Ilićka 01
15.04.2018 12:00 Sloga 3 : 0 Borac
15.04.2018 12:00 Bratstvo 2 : 0 Jedinstvo
15.04.2018 11:30 GOŠK 0 : 3 Zrinjski
15.04.2018 17:00 Mladost 0 : 1 Krupa
15.04.2018 14:00 Vitez 0 : 2 Sloboda
15.04.2018 10:00 Kozara 8 : 0 Sloga
15.04.2018 10:00 Podgrmeč 8 : 0 Jedinstvo
15.04.2018 14:30 Olimpik 2 : 5 Rudar
15.04.2018 11:00 Bosna 1 : 0 Slavija
15.04.2018 12:00 Iskra 2 : 0 TOŠK
15.04.2018 11:00 Borac 1 : 2 Metalleghe BSI
15.04.2018 11:00 Čapljina 1 : 2 Branitelj
15.04.2018 11:00 Igman 1 : 1 Sloga(DV-U)
15.04.2018 11:00 Velež 7 : 0 Grude
15.04.2018 10:00 Podrinje 3 : 0 Slaven
15.04.2018 10:00 Budućnost 7 : 0 Sloga(SH)
15.04.2018 10:00 Radnički 0 : 3 Zvijezda 09
15.04.2018 10:00 Sloga(T) 0 : 2 Drina
15.04.2018 10:00 Zvijezda 2 : 0 Proleter
15.04.2018 10:00 Orašje 3 : 1 Ilićka 01
15.04.2018 10:00 Sloga 3 : 0 Borac
15.04.2018 10:00 Bratstvo 7 : 2 Jedinstvo
15.04.2018 16:00 Banja Luka 2 : 2 Gradina
15.04.2018 10:00 GOŠK 0 : 3 Zrinjski
15.04.2018 15:30 Mladost 1 : 2 Krupa
15.04.2018 12:00 Vitez 2 : 2 Sloboda
15.04.2018 10:00 Drina 4 : 0 Napredak
15.04.2018 10:00 Polet 1926 2 : 5 Mineral
15.04.2018 13:15 Leotar 3 : 0 Mladost
15.04.2018 12:00 Polet 1926 5 : 0 Mineral
15.04.2018 12:00 Leotar 3 : 0 Mladost

Futsal

15.04.2018 16:00 Tango 5 : 4 Leotar
15.04.2018 20:00 Zrinjski 7 : 0 Željezničar
15.04.2018 19:30 Brotnjo 4 : 0 Centar
15.04.2018 19:00 Seljak 6 : 0 Nevesinje

Košarka

15.04.2018 Budućnost BN 60 : 51 Mladost Bulldogs
Polufinale Druga utakmica
15.04.2018 20:30 Borac 76 : 69 Sokolac
Polufinale Treća utakmica
15.04.2018 Play Off Ultra 72 : 59 Mladi Krajišnik

Odbojka

15.04.2018 Ljubinje 3 : 0 Jahorina
15.04.2018 Pelagićevo 3 : 1 Gradiška
15.04.2018 Drina 0 : 3 Tempo
15.04.2018 Crvena zvijezda 0 : 3 Majevica
Treće kolo kvalifikacije
15.04.2018 Han Pijesak 3 : 1 Bratunac
15.04.2018 Radnik 3 : 2 Crvena zvijezda
15.04.2018 Pliva 3 : 1 Inova

Rukomet

15.04.2018 Zrinjski 35 : 34 Slavija
15.04.2018 Borac M:TEL 19 : 22 Izviđač CO
15.04.2018 ORK Borac 25 : 27 Drina
15.04.2018 Kotor Varoš 35 : 31 Jedinstvo 2015
15.04.2018 Hercegovina 29 : 42 Lokomotiva
15.04.2018 Bijeljina 38 : 31 Mladost
15.04.2018 Kozara 33 : 35 Čelinac
15.04.2018 Laktaši 27 : 31 Borac M:TEL 2
15.04.2018 Borja 16 : 37 Rogatica
15.04.2018 Nestro grupa Brod 28 : 18 Borac
15.04.2018 Leotar 26 : 31 Doboj
15.04.2018 Srbac 33 : 17 Derventa