XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 192 utakmica za dan
Subota, 7 April 2018

Fudbal

07.04.2018 16:30 Radnik 1 : 1 Krupa
07.04.2018 18:30 Zrinjski 1 : 0 Sarajevo
07.04.2018 16:30 Željezničar 1 : 1 Široki Brijeg
07.04.2018 16:30 Mladost 1 : 1 Sloboda
07.04.2018 18:00 Borac 0 : 0 GOŠK
07.04.2018 16:00 Sloboda 1 : 6 Zvijezda 09
07.04.2018 16:00 Rudar Prijedor 1 : 0 Drina
07.04.2018 16:00 Sloga 2 : 2 Sutjeska
07.04.2018 16:00 Slavija 1 : 0 Podrinje
07.04.2018 16:00 Kozara 0 : 0 Napredak
07.04.2018 16:00 Željezničar Sport Team 1 : 1 Tekstilac Kort
07.04.2018 16:00 Alfa Modriča 6 : 0 Sloboda
07.04.2018 16:00 Laktaši 0 : 1 Jedinstvo
07.04.2018 16:00 Borac 1 : 3 Ljubić
07.04.2018 16:00 Omarska 0 : 4 Sloga(S)
07.04.2018 16:00 Proleter 3 : 0 Ozren
07.04.2018 16:00 Sloga(T) 2 : 1 Vranjak
07.04.2018 16:00 Dubrave 1 : 1 Mladost
07.04.2018 16:00 BSK 7 : 1 Željezničar
07.04.2018 16:00 Mladost(BS) 0 : 3 Sloga
07.04.2018 16:00 Ilićka 01 2 : 1 Velež
07.04.2018 16:00 Guber 1 : 1 Mladost(G)
07.04.2018 16:00 Mladost(R) 4 : 1 Jedinstvo(Br)
07.04.2018 16:00 Proleter 2 : 1 Glasinac 2011
07.04.2018 16:00 Sloga Junajted 2 : 1 Leotar
07.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 0 Drina HE
07.04.2018 16:00 Famos 0 : 0 Jedinstvo(Bč)
07.04.2018 15:30 OFK Šekovići 3 : 0 Radnički
07.04.2018 15:30 Podrinje 1 : 4 OFK Trnovica
07.04.2018 15:30 Lokomotiva 1 : 0 Omladinac
07.04.2018 15:30 Lokanj 0 : 1 BSK Ledinci
07.04.2018 15:30 Vlasenica 3 : 1 Zadrugar
07.04.2018 15:30 Milići 2 : 0 Partizan
07.04.2018 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Bratstvo
07.04.2018 15:30 Čelopek 1 : 0 Majevica
07.04.2018 15:00 Ozren 0 : 0 Mineral
07.04.2018 15:00 Budućnost 2 : 0 Trebava
07.04.2018 15:00 Naša krila 6 : 1 Sloga(DP)
07.04.2018 15:00 Zvijezda 3 : 1 Skugrić
07.04.2018 15:00 Polet 1926 9 : 0 Sloga(J)
07.04.2018 15:00 Rudanka 4 : 0 Hajduk
07.04.2018 15:00 OFK Pridjel 3 : 0 Crvena zvijezda
07.04.2018 16:00 Borac 1 : 1 Lijevče
07.04.2018 16:00 Partizan 1 : 0 Mladost
07.04.2018 11:00 OFK Brdo 0 : 0 Sloga
07.04.2018 16:00 Karanovac 6 : 0 Progres
07.04.2018 16:00 OFK Lauš 4 : 0 OFK Ravan
07.04.2018 16:00 Milan 0 : 1 Gorica
07.04.2018 16:00 Sloga DIPO 1 : 1 Torpedo
07.04.2018 16:30 Rudar 1925 1 : 1 Slijepčevići
07.04.2018 16:00 Gomjenica 0 : 0 Radnik
07.04.2018 16:00 Slaven 3 : 1 Mrakovica
07.04.2018 16:00 Ljubija 2 : 2 Brzi
07.04.2018 16:00 Plamen 3 : 0 Podgrmeč
07.04.2018 15:00 Vučijak 3 : 0 Mladost
07.04.2018 15:00 Borac(0) 4 : 0 Ukrina
07.04.2018 15:00 Rudar 2 : 2 Hajduk
07.04.2018 15:00 Crkvina 2 : 1 Pelagićevo
07.04.2018 15:00 Borac(BL) 0 : 1 Skugrić 1964
07.04.2018 15:00 Džaja 2 : 0 Budućnost
07.04.2018 15:00 Sloga Nektar 0 : 3 Krajina
07.04.2018 15:00 Vrbas 3 : 1 Omladinac
07.04.2018 15:00 OFK Banja Luka 2017 0 : 3 Gomionica
07.04.2018 15:00 Rekreativo 2 : 1 Polet Krajišnik
07.04.2018 15:30 Obarska 1 : 1 Drina
07.04.2018 17:00 Bratstvo(0) 0 : 3 Obradovac
07.04.2018 16:00 Mladost(B) 0 : 5 Omladinac
07.04.2018 16:00 Zvijezda 6 : 1 Crvena zvijezda
07.04.2018 16:30 Borac 2 : 2 Ljeskovac
07.04.2018 16:30 Sloga 94 2 : 1 Omladinac
07.04.2018 16:00 Moštanica 1 : 2 Berek 1975
07.04.2018 16:00 Svodna 4 : 0 Kiseljak
07.04.2018 16:00 Radnik Urije 0 : 3 Rudar
07.04.2018 16:00 Blatna 4 : 1 Omladinac
07.04.2018 16:30 Lazarevica 7 : 1 Mladen Perić
07.04.2018 15:30 TSC 2 : 0 Novi Pazar
07.04.2018 15:30 Sinđelić 3 : 0 Radnički 1923
07.04.2018 15:30 Jagodina 0 : 0 Teleoptik
07.04.2018 15:30 ČSK Pivara 1 : 1 Inđija
07.04.2018 15:30 Metalac 2 : 0 Sloboda
07.04.2018 15:30 Budućnost 1 : 0 Temnić 1924
07.04.2018 15:30 Dinamo 2 : 1 Radnički (P)
07.04.2018 15:30 Bežanija 0 : 0 Proleter
07.04.2018 16:00 Bournemouth 2 : 2 Crystal Palace
07.04.2018 16:00 Brighton 1 : 1 Huddersfield
07.04.2018 13:30 Everton 0 : 0 Liverpool
07.04.2018 16:00 Leicester 1 : 2 Newcastle
07.04.2018 18:30 Manchester City 2 : 3 Manchester Utd
07.04.2018 16:00 Stoke 1 : 2 Tottenham
07.04.2018 16:00 Watford 1 : 2 Burnley
07.04.2018 16:00 WBA 1 : 1 Swansea
07.04.2018 16:15 Celta Vigo 4 : 0 Sevilla
07.04.2018 18:30 Real Betis 2 : 0 Eibar
07.04.2018 20:45 Barcelona 3 : 1 Leganés
07.04.2018 13:00 Alavés 2 : 0 Getafe
07.04.2018 15:30 Köln 1 : 1 Mainz 05
07.04.2018 15:30 Freiburg 0 : 2 Wolfsburg
07.04.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach 2 : 1 Hertha BSC
07.04.2018 15:30 Augsburg 1 : 4 Bayern
07.04.2018 18:30 Hamburger SV 3 : 2 Schalke 04
07.04.2018 18:00 SPAL 1 : 1 Atalanta
07.04.2018 18:00 Roma 0 : 2 Fiorentina
07.04.2018 20:45 Sampdoria 0 : 0 Genoa
07.04.2018 15:00 Benevento 2 : 4 Juventus
07.04.2018 20:00 Amiens SC 3 : 0 Caen
07.04.2018 20:00 Angers 1 : 1 Strasbourg
07.04.2018 20:00 Bordeaux 2 : 1 Lille
07.04.2018 20:00 Guingamp 4 : 0 Troyes
07.04.2018 17:00 Monaco 2 : 1 Nantes
07.04.2018 20:00 Toulouse 0 : 1 Dijon
07.04.2018 Sutjeska 0 : 1 Kom Eurozox
07.04.2018 OFK Petrovac 0 : 1 Grbalj
07.04.2018 Mladost 2 : 0 Rudar
07.04.2018 Iskra 0 : 1 Budućnost
07.04.2018 Zeta 2 : 0 Dečić
07.04.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Slaven
07.04.2018 16:00 Zvijezda 0 : 0 Olimpik
07.04.2018 16:00 Metalleghe-BSI 1 : 0 Bratstvo
07.04.2018 16:00 Sloga 2 : 0 Tošk
07.04.2018 16:00 Igman 0 : 0 Orašje
07.04.2018 16:00 Čapljina 1 : 1 Travnik
07.04.2018 16:00 Velež 0 : 0 Bosna
07.04.2018 16:00 Rudar 1 : 0 Iskra
07.04.2018 16:00 Bratstvo 0 : 1 Krajina
07.04.2018 16:00 Podgrmeč 0 : 0 FK Vitez
07.04.2018 16:00 Ključ 1 : 3 Kiseljak
07.04.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 4 Pobjeda
07.04.2018 16:00 Famos 4 : 1 Natron
07.04.2018 16:00 Krivaja 2 : 1 Radnik
07.04.2018 16:00 Vrbanjuša 6 : 0 Dobrinja
07.04.2018 16:00 Vratnik 0 : 4 SAŠK Napredak
07.04.2018 16:00 Pofalićki 5 : 3 Omadinac
07.04.2018 16:00 Jug 5 : 1 Ozren
07.04.2018 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Čelik
07.04.2018 15:00 Zvijezda 09 1 : 1 Željezničar
07.04.2018 12:30 Vitez 1 : 2 Sloboda
07.04.2018 14:00 Borac 0 : 2 Sarajevo
07.04.2018 14:00 Novi Grad 3 : 2 Bosna
07.04.2018 13:00 TOŠK 1 : 4 Borac
07.04.2018 13:00 Radnik 2 : 0 Iskra
07.04.2018 13:00 Rudar 4 : 1 Novi Travnik
07.04.2018 13:00 Kiseljak 3 : 3 Žepče
07.04.2018 16:30 Grude 1 : 2 Posušje
07.04.2018 13:00 Rama 3 : 1 Velež
07.04.2018 13:00 Sloga(DV-U) 3 : 0 Brotnjo
07.04.2018 12:00 Sloga(GC) 1 : 1 Sloga(SH)
07.04.2018 14:00 Široki Brijeg 9 : 0 Vitez
07.04.2018 14:30 Sloboda 1 : 1 Čelik
07.04.2018 13:30 Radnik 0 : 1 Mladost
07.04.2018 12:00 Novi Grad 1 : 2 Bosna
07.04.2018 11:00 TOŠK 2 : 0 Borac
07.04.2018 11:00 Radnik 0 : 4 Iskra
07.04.2018 11:00 Rudar 0 : 0 Novi Travnik
07.04.2018 11:00 Kiseljak 4 : 0 Žepče
07.04.2018 14:30 Grude 0 : 1 Posušje
07.04.2018 11:00 Rama 1 : 4 Velež
07.04.2018 11:00 Sloga(DV-U) 5 : 0 Brotnjo
07.04.2018 10:00 Sloga(GC) 0 : 3 Sloga(SH)
07.04.2018 12:00 Široki Brijeg 2 : 0 Vitez
07.04.2018 13:00 Sloboda 5 : 1 Čelik
07.04.2018 12:00 Radnik 1 : 0 Mladost
07.04.2018 10:00 Zenit 2 : 4 Drina
07.04.2018 10:00 Lokomotiva 3 : 0 Podrinje
07.04.2018 10:00 Ilićka 01 10 : 1 Borac
07.04.2018 10:00 Tekstilac Kort 2 : 1 Rudar Prijedor
07.04.2018 12:00 Zenit 0 : 0 Drina
07.04.2018 12:00 Ilićka 01 1 : 0 Borac
07.04.2018 12:00 Tekstilac Kort 3 : 0 Rudar Prijedor

Futsal

07.04.2018 17:00 Salines 0 : 2 Mostar SG Staklorad
07.04.2018 16:30 Nevesinje 7 : 2 Brčko Zdravlje
07.04.2018 19:00 Željezničar 6 : 6 Brotnjo
07.04.2018 16:30 Leotar 4 : 2 Zrinjski
07.04.2018 19:00 Banovići 4 : 6 Tango

Košarka

07.04.2018 Igokea 85 : 88 Zrinjski
07.04.2018 Široki 76 : 89 Spars
07.04.2018 Student 85 : 72 Radnik BN Basket
07.04.2018 Sloboda 103 : 80 Mladost
07.04.2018 Bošnjak 74 : 88 Vogošća
Polufinale Prva utakmica
07.04.2018 19:00 Leotar 86 : 62 Bratunac
07.04.2018 19:00 Sokolac 81 : 71 Borac
Polufinale Prva utakmica
07.04.2018 19:30 Play Off Ultra 72 : 69 Mladi Krajišnik

Odbojka

Polufinale Treća utakmica
07.04.2018 Radnik 3 : 0 Kakanj 78
Polufinale Treća utakmica
07.04.2018 16:00 Kula Gradačac 3 : 1 Gacko
Drugo kolo kvalifikacije
07.04.2018 Zelengora 3 : 2 Velež
07.04.2018 Han Pijesak 3 : 2 Glasinac
07.04.2018 Libero 0 : 3 Crvena zvijezda
07.04.2018 Kotor Varoš 0 : 3 Derventa
07.04.2018 Nikos Kanbera 2 : 3 Panter

Rukomet

07.04.2018 Kozara Mlijekoprodukt 33 : 24 Jedinstvo 2015
07.04.2018 Sloga 30 : 37 Borac M:TEL
07.04.2018 Mira 39 : 34 Katarina
07.04.2018 Jedinstvo 42 : 11 Neretva