1 : 1

Tekstilcu bod u Donjem Å epku

30.09.2017 Slobodan Živanić

Fudbaleri derventskog Tekstilca u okviru 8. kola Prve lige Republike Srpske, gosotvali su u Donjem Å epku kod Napredka, te upisali

Dervenćani su na samom startu susreta stigli do pogodka, a strijelac je bioĀ Milaković.Ā Nakon toga, u 13. minuti domaći stigžu do izjednačenja preko Marića, Å”to je bio i rezultat prvog dijela.

U nastavku stopostotnu priliku za goste iz Dervente imao je Brković, ali lopta nije zavrÅ”ila u golu Maksimovića. U finiÅ”u susreta ponovo je mladi Brković imao Ā Å”ansu kada je iÅ”ao jedan na jedan na golmana Napredka, ali bez pogodka, te ostaje 1:1.

Tekstilac u narednom kolu dočekuje Zvijezdu 09, dok Napredak gostuje Željezničaru iz Banja Luke.

FK Napredak - FK Tekstilac 1:1 (1:1)