4.set
25 : 18

Slavija bolja od Gradiške

07.10.2017 Administrator DC

U meču trećeg kola šampionata Republike Srpske za odbojkašice Slavija je u svojoj dvorani dočekala Gradišku. Prvi set su domaće dobile rezultatom 25:22. Dugi  je ipak pripao gošćama. Slavile su  rezultatom 24:26. Vodila se velika borba za svaki pone.Treći set je opet otišao na stranu  domaćeg  timu. Rezultat bio, kao i u prvom setu,  25:22, za Slaviju. Domaći  timu  je bio bolji u četvrtom setu  pa je na kraju trijufovao sa  3:1.

Slavija – Gradiška 3:1 (25:22, 24:26, 25:22, 25:18)

Slavija: Košarac, Bojović, Rundić, Bošnka,M. Oro, Vidaković, Dragović, Lučić, Kovač, Okiljebvić, A. Oro, Sikima. Treneri: Jovica Tošić, Slavica Govedarica.

Gradiška: Radulović, Ćatić, Gligorić, A. Šatara, Radovanović, Makivić. S. Šatara, Jerković, Gvozden, Janjić, Popović, N. Janjanin.  Goran Švraka.