4.set
25 : 19

Savladana i Derventa

18.03.2018 Administrator DC

U dramatičnoj i neizvesnoj utakmici odbojkašice Inove slavile su 3:1. U prepunoj dvorani Obilićevo prava drama, borba za svaki poen. Borba u prvom setu do samog kraja gdje odbojkasice Inove slave. Borba i u drugom setu do samog kraja gdje ekipa Dervente osvaja. Treci set lako pripada Inovi. Cetvrti set ponovo borba i slavlje Inove. Rijetko se viđa da su dvorane pune, a danas smo imali priliku vidjeti oko 400 navijača za koje je dvorana Obilićevo bila mala.

Kapiten Tatić Aleksandra:

Ovo je bila teška utakmica jer znamo da moramo pobjediti kako bi nam lakše bilo sledeći vikend kada se odlucuje prvak RS. Ali uspeli smo i pokazali kvalitet, i zašto smo prvi na tabeli. Oduševljena sam podrškom publike. Hvala našim vjernim navijačima.

INOVA - DERVENTA 3:1