4.set
15 : 25

Trijumf Gačanki

15.12.2017 Administrator DC

Gacko dobija četvrti set rezultatom 15:25 i rešava meč u svoju korist rezultatom 1:3

Rezultat je 10:20 a u ekipi Gacka priliku dobija Soknić umjesto Tešević

Gacko je u seriji i sada je 8:19

Gacko uvećava prednost na 8:16

Na tehničkom tajm autu u 4 setu ŽOK Gacko vodi 6:12

Počeo je četvrti set i nastavlja se odlično izdanje gošći koje na početku vode 2:6

Sada je 8:18

Probudile su se gačanke u drugom setu i sada vode 6:16, pa trener domaćih koristi i drugi tajm aut

Trenutno je 16:13

Popović sa dva vezana  vezana poena za Gacko donosi rezultat 14:11 i trener Modriče Đorđe Milošević traži tajm aut

Na prvom tehničkom tajm autu Modriča ima prednost 12:8

Modriča - Gacko

Sada je 10:7 za Modricu

Modriča dobrim blokom uspijeva doći do vođstva 8:5

Na početku susreta rezultat je 4:4

Modriča - Gacko 1:3(25:16,15:25,13 25, 15:25))

U Modriči se igra utakmica 11. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine  za odbojkašice, izme đu domaće Modriče i Gacka. Gošće se vraćaju iz Bratislave sa utakmice Čelendž kupa, pa su na putu kući  stale u Modriči, da odigraju susret.

Modriča: Duška Babić, Milana Božić, Ana Zuber, Merima Smajlović, Nikolina Maksi mović, Ana Drinić, Bojana Zeljković, , Jovana Bozoljac, Sara Savić, Suzana Lazić, Jovana Filipović, Maja Nedić. Treneri: Šorše Milošević i Jovana Bozoljac.

Gacko: Nikolina Buha, Katarina Popović, Dejana Boljanović, Anđela Soknić, Tamara Vitković, Tijana Salatić, Ivana Košutić, Henrieata Koula, Marija Jaglučić, Marina Kavalkina, Bojana Tešević, Anica Popović. Trener: Saša Slijepčević.