Radnik
Bijeljina
|
|
Vitez
Vitez
|
14.10.2017 15:30 | Radnik | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
14.10.2017 15:30 | Krupa | 1 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.10.2017 18:00 | Sloboda | 1 : 3 | Sarajevo | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.10.2017 17:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Borac |
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
14.10.2017 15:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
14.10.2017 15:00 | Drina | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloga
Doboj
|
14.10.2017 15:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.10.2017 15:00 | Podrinje | 2 : 2 | Slavija | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.10.2017 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Kozara | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
14.10.2017 15:00 | Tekstilac Kort | 3 : 0 | Željezničar Sport Team |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Sloga(T)
Trn
|
14.10.2017 19:00 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Dubrave
Dubrave
|
14.10.2017 15:00 | Proleter | 1 : 1 | Dubrave | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Željezničar
Doboj
|
14.10.2017 15:00 | Borac | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
14.10.2017 15:00 | Laktaši | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Vranjak
Vranjak
|
14.10.2017 15:00 | Sloboda | 3 : 0 | Vranjak | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
14.10.2017 14:00 | Ljubić | 1 : 1 | Sloga(S) |
Guber
Srebrenica
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
14.10.2017 15:00 | Guber | 1 : 0 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Drina HE
Višegrad
|
14.10.2017 15:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Drina HE | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
14.10.2017 15:00 | Mladost(G) | 4 : 1 | Jedinstvo(Br) |
Lokanj
Lokanj
|
|
Čelopek
Čelopek
|
14.10.2017 15:00 | Lokanj | 1 : 2 | Čelopek |
Partizan
Kostajnica
|
|
Gorica
Šipovo
|
14.10.2017 15:00 | Partizan | 5 : 0 | Gorica | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
14.10.2017 15:00 | Lijevče | 2 : 1 | OFK Ravan | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Progres
Kneževo
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 7 : 0 | Progres |
Borac(M)
Maglajani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
14.10.2017 15:00 | Borac(M) | 1 : 2 | Potkozarje |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
14.10.2017 15:00 | Radnik | 1 : 0 | Gomjenica |
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Bratstvo(0)
Orahova
|
14.10.2017 15:30 | Bratstvo(K) | 1 : 1 | Bratstvo(0) | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
14.10.2017 15:30 | Laminci | 7 : 1 | Romanovci |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
14.10.2017 15:00 | Sloga 94 | 2 : 2 | Koridor 2011 |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
14.10.2017 15:00 | Ostojićevo | 2 : 2 | Sloga 2 | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
Nacional
Bijeljina
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Nacional |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
14.10.2017 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Mačva | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
14.10.2017 15:00 | Zemun | 0 : 0 | Vojvodina | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Voždovac
Beograd
|
14.10.2017 16:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Voždovac | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Spartak ŽK
Subotica
|
14.10.2017 17:00 | Rad | 0 : 2 | Spartak ŽK | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
14.10.2017 17:00 | Čukarički | 0 : 0 | Javor Matis |
Teleoptik
Zemun
|
|
TSC
Bačka Topola
|
14.10.2017 15:00 | Teleoptik | 2 : 0 | TSC | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
ČSK Pivara
Čelarevo
|
14.10.2017 15:00 | Proleter | 3 : 0 | ČSK Pivara |
Iskra
Danilovgrad
|
|
Budućnost
Podgorica
|
14.10.2017 14:30 | Iskra | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Mladost
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
14.10.2017 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Rudar | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Grbalj
Radanovići
|
14.10.2017 14:30 | OFK Petrovac | 2 : 3 | Grbalj | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Kom Eurozox
Podgorica
|
14.10.2017 14:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Kom Eurozox | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Dečić
Tuzi
|
14.10.2017 14:30 | Zeta | 1 : 1 | Dečić |
Liverpool
Liverpool
|
|
Manchester Utd
Manchester
|
14.10.2017 13:30 | Liverpool | 0 : 0 | Manchester Utd | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
West Ham
London
|
14.10.2017 16:00 | Burnley | 1 : 1 | West Ham | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Chelsea
London
|
14.10.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 1 | Chelsea | ||||||
Manchester City
Manchester
|
|
Stoke
Stoke-on-Trent
|
14.10.2017 16:00 | Manchester City | 7 : 2 | Stoke | ||||||
Swansea
Swansea
|
|
Huddersfield
Huddersfield
|
14.10.2017 16:00 | Swansea | 2 : 0 | Huddersfield | ||||||
Tottenham
London
|
|
Bournemouth
Bournemouth
|
14.10.2017 16:00 | Tottenham | 1 : 0 | Bournemouth | ||||||
Watford
Watford
|
|
Arsenal
London
|
14.10.2017 18:30 | Watford | 2 : 1 | Arsenal |
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Real Madrid
Madrid
|
14.10.2017 16:15 | Getafe | 1 : 2 | Real Madrid | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Sevilla
Sevilla
|
14.10.2017 13:00 | Athletic Club | 1 : 0 | Sevilla | ||||||
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
14.10.2017 18:30 | Alavés | 0 : 2 | Real Sociedad | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Barcelona
Barcelona
|
14.10.2017 20:45 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Barcelona |
Bayern
München
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
14.10.2017 15:30 | Bayern | 5 : 0 | Freiburg | ||||||
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
14.10.2017 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 3 | RB Leipzig | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Augsburg
Augsburg
|
14.10.2017 15:30 | Hoffenheim | 2 : 2 | Augsburg | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
14.10.2017 15:30 | Hertha BSC | 0 : 2 | Schalke 04 | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Hamburger SV
Hamburg
|
14.10.2017 15:30 | Mainz 05 | 3 : 2 | Hamburger SV | ||||||
Hannover 96
Hannover
|
|
Eintracht
Frankfurt am Main
|
14.10.2017 15:30 | Hannover 96 | 1 : 2 | Eintracht |
Juventus
Torino
|
|
Lazio
Roma
|
14.10.2017 18:00 | Juventus | 1 : 2 | Lazio | ||||||
Roma
Roma
|
|
Napoli
Napoli
|
14.10.2017 20:45 | Roma | 0 : 1 | Napoli |
Caen
Caen
|
|
Angers
Angers
|
14.10.2017 20:00 | Caen | 0 : 2 | Angers | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
PSG
Paris
|
14.10.2017 17:00 | Dijon | 1 : 2 | PSG | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Rennes
Rennes
|
14.10.2017 20:00 | Guingamp | 2 : 0 | Rennes | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Troyes
Troyes
|
14.10.2017 20:00 | Lille | 2 : 2 | Troyes | ||||||
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
14.10.2017 20:00 | Saint-Étienne | 3 : 1 | Metz | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Amiens SC
Amiens
|
14.10.2017 20:00 | Toulouse | 1 : 0 | Amiens SC |
Busovača
Busovača
|
|
Krajina
Cazin
|
14.10.2017 16:00 | Busovača | 2 : 2 | Krajina | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Ključ
Ključ
|
14.10.2017 16:00 | Podgrmeč | 3 : 0 | Ključ | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Rudar
Han Bila
|
14.10.2017 16:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Rudar | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Vitez
Bužim
|
14.10.2017 16:00 | FK Vitez | 9 : 1 | Vitez |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Moševac
Moševac
|
14.10.2017 16:00 | Krivaja | 0 : 2 | Moševac | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Goražde
Goražde
|
14.10.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Goražde |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
14.10.2017 15:00 | Gomila | 3 : 5 | Mladost 1938 | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
14.10.2017 15:00 | Mladost(P) | 3 : 3 | Omladinac 75 | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Borac
Izačić
|
14.10.2017 15:00 | Željezničar | 2 : 6 | Borac | ||||||
Mladost(V)
Vrnograč
|
|
Rudar
Kamengrad
|
14.10.2017 15:00 | Mladost(V) | 5 : 2 | Rudar | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Bajer 99
Velagići
|
14.10.2017 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Bajer 99 |
UNIS
Vogošća
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
14.10.2017 15:00 | UNIS | 4 : 1 | Mošćanica | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Mladost
Župča
|
14.10.2017 15:00 | Igman | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Biser 96
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
14.10.2017 15:00 | Biser 96 | 5 : 3 | Bojnik | ||||||
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
14.10.2017 15:00 | Saobraćajac | 1 : 1 | Butmir |
Metalac
Živinice
|
|
Jablanica
Barice
|
14.10.2017 | Metalac | 8 : 0 | Jablanica | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
14.10.2017 | Budućnost | 3 : 2 | Toplice | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Mladost
Suha
|
14.10.2017 | Oskova | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Bratstvo
Šišići
|
14.10.2017 | Gornje Dubrave | 1 : 0 | Bratstvo |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
14.10.2017 15:30 | Željezničar | 3 : 0 | Krupa | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
14.10.2017 16:00 | Sarajevo | 9 : 0 | GOŠK | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
14.10.2017 16:00 | Velež | 2 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
14.10.2017 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Zvijezda 09 |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
14.10.2017 14:00 | Olimpik | 4 : 2 | Radnik (H) |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Travnik
Travnik
|
14.10.2017 13:00 | Novi Travnik | 1 : 3 | Travnik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
14.10.2017 13:00 | Žepče | 2 : 4 | Metalleghe BSI | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.10.2017 13:00 | Kiseljak | 4 : 1 | TOŠK | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.10.2017 13:00 | Rudar | 0 : 2 | Radnik |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
14.10.2017 13:00 | Rama | 2 : 0 | Branitelj | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
14.10.2017 13:00 | Posušje | 2 : 1 | Troglav 1918 |
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
14.10.2017 12:00 | Slaven | 6 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.10.2017 12:00 | Sloga(SH) | 0 : 2 | Budućnost |
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
Vitez
Vitez
|
14.10.2017 12:00 | Mladost | 5 : 2 | Vitez | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
14.10.2017 13:30 | Željezničar | 6 : 0 | GOŠK | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
14.10.2017 14:00 | Borac | 2 : 1 | Čelik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.10.2017 12:30 | Sarajevo | 3 : 0 | Zrinjski | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.10.2017 16:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Sloboda |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
14.10.2017 12:00 | Olimpik | 2 : 3 | Radnik (H) |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Travnik
Travnik
|
14.10.2017 11:00 | Novi Travnik | 3 : 0 | Travnik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
14.10.2017 11:00 | Žepče | 3 : 1 | Metalleghe BSI | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.10.2017 11:00 | Kiseljak | 0 : 1 | TOŠK | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
14.10.2017 11:00 | Rudar | 4 : 2 | Radnik |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
14.10.2017 11:00 | Rama | 5 : 0 | Branitelj | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
14.10.2017 11:00 | Posušje | 1 : 2 | Troglav 1918 |
Slaven
Živinice
|
|
Podrinje
Janja
|
14.10.2017 10:00 | Slaven | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Budućnost
Banovići
|
14.10.2017 10:00 | Sloga(SH) | 0 : 5 | Budućnost |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Vitez
Vitez
|
14.10.2017 10:30 | Mladost | 1 : 3 | Vitez | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
GOŠK
Gabela
|
14.10.2017 11:30 | Željezničar | 4 : 0 | GOŠK | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Čelik
Zenica
|
14.10.2017 12:00 | Borac | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.10.2017 10:30 | Sarajevo | 6 : 0 | Zrinjski | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.10.2017 14:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Sloboda |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
14.10.2017 10:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.10.2017 10:00 | Podrinje | 0 : 9 | Lokomotiva | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
14.10.2017 10:00 | Borac | 0 : 5 | Ilićka 01 |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
14.10.2017 10:00 | Mineral | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.10.2017 10:00 | Željezničar | 0 : 4 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Alfa
Modriča
|
14.10.2017 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Alfa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.10.2017 10:00 | Sloga | 5 : 1 | Borac |
Famos
Vojkovići
|
|
Romanija
Pale
|
14.10.2017 15:00 | Famos | 4 : 5 | Romanija |
Velež
Nevesinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
14.10.2017 11:30 | Velež | 0 : 2 | Hercegovac |
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
14.10.2017 12:00 | Borac | 1 : 1 | Ilićka 01 |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
14.10.2017 12:00 | Mineral | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
14.10.2017 12:00 | Željezničar | 0 : 3 | Kozara | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Alfa
Modriča
|
14.10.2017 12:00 | Rudar Prijedor | 1 : 3 | Alfa | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.10.2017 12:00 | Sloga | 1 : 0 | Borac |
Mladost
Rogatica
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
14.10.2017 10:00 | Mladost | 5 : 2 | Han Pijesak |
Velež
Nevesinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
14.10.2017 10:00 | Velež | 3 : 0 | Hercegovac |
Iskra
Bugojno
|
|
Fortuna
Živinice
|
14.10.2017 15:00 | Iskra | 1 : 0 | Fortuna | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
14.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 7 : 0 | Sloga |
Mladost
Rogatica
|
|
Drina
Zvornik
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Drina | ||||||
Olimpik
Brčko
|
|
Sokolac
Sokolac
|
14.10.2017 13:00 | Olimpik | 3 : 1 | Sokolac |
Čelik
Doboj
|
|
Modriča
Modriča
|
14.10.2017 14:00 | Čelik | 5 : 0 | Modriča |
Mladost
Nević Polje
|
|
Emina
Mostar
|
14.10.2017 15:00 | Mladost | 1 : 12 | Emina |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
14.10.2017 13:30 | Radnik Bumerang | 6 : 1 | Banja Luka |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.10.2017 19:30 | Nevesinje | 10 : 5 | Željezničar | ||||||
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Banovići
Banovići
|
14.10.2017 20:00 | Brčko Zdravlje | 5 : 2 | Banovići | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
14.10.2017 19:00 | Seljak | 4 : 3 | Tango |
Mornar
Bar
|
|
FMP
Železnik
|
14.10.2017 19:00 | Mornar | 73 : 81 | FMP | ||||||
Zadar
Zadar
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
14.10.2017 17:00 | Zadar | 97 : 104 | Partizan NIS | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Cedevita
Zagreb
|
14.10.2017 21:00 | Cibona | 100 : 94 | Cedevita |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
14.10.2017 | Široki | 71 : 66 | Bosna Royal | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
14.10.2017 | Kakanj | 83 : 79 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Student
Mostar
|
14.10.2017 | Zrinjski | 80 : 59 | Student | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
14.10.2017 | Spars | 95 : 64 | Radnik BN Basket |
Radnik
Bijeljina
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
14.10.2017 | Radnik | 3 : 0 | 7 Lukavac | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Maglić
Foča
|
14.10.2017 | Domaljevac | 3 : 0 | Maglić | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
Borac m:tel
Banjaluka
|
14.10.2017 | Mladost | 3 : 0 | Borac m:tel | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Modriča
Modriča
|
14.10.2017 | Jedinstvo | 0 : 3 | Modriča |
Majevica
Lopare
|
|
Tempo
Ražljevo
|
14.10.2017 18:00 | Majevica | 3 : 0 | Tempo | ||||||
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Drina
Zvornik
|
14.10.2017 18:00 | Ljubinje Bankom | 3 : 1 | Drina |
Olovo
Olovo
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.10.2017 | Olovo | 1 : 3 | Ilijaš | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Bosna
Sarajevo
|
14.10.2017 | Krivaja | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Mladost
Žepče
|
14.10.2017 | Ilidža | 3 : 0 | Mladost |
Mostar
Mostar
|
|
Goražde
Goražde
|
14.10.2017 | Mostar | 3 : 2 | Goražde | ||||||
BL Volley
Banja Luka
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
14.10.2017 | BL Volley | 0 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
14.10.2017 | Sloboda Tuzlafarm | 3 : 0 | HE na Drini | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Modriča
Modriča
|
14.10.2017 | Gacko | 3 : 0 | Modriča |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Inova
Banja Luka
|
14.10.2017 18:00 | Ljubinje Bankom | 0 : 3 | Inova | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Hercegovac
Bileća
|
14.10.2017 18:00 | Glasinac | 3 : 1 | Hercegovac | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
14.10.2017 18:00 | Gradiška | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.10.2017 18:00 | Radnik | 3 : 0 | Slavija | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Maglić
Foča
|
14.10.2017 | Derventa | 0 : 3 | Maglić |
Sloga
Doboj
|
|
Bosna Centrotrans
Visoko
|
14.10.2017 | Sloga | 21 : 19 | Bosna Centrotrans | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
14.10.2017 | Bosna | 21 : 29 | Izviđač CO | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.10.2017 | Derventa | 28 : 16 | Slavija | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.10.2017 | Maglaj | 25 : 23 | Zrinjski |
Leotar
Trebinje
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
14.10.2017 | Leotar | 26 : 20 | Jedinstvo 2015 | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
14.10.2017 | ORK Borac | 28 : 26 | Teslić | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Prijedor
Prijedor
|
14.10.2017 | Kozara Mlijekoprodukt | 43 : 25 | Prijedor |
Krajina
Cazin
|
|
Čelik
Zenica
|
14.10.2017 | Krajina | 40 : 34 | Čelik | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Lukavac
Lukavac
|
14.10.2017 | Gračanica | 45 : 17 | Lukavac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.10.2017 | Žepče | 30 : 25 | Sloboda | ||||||
Konjuh 2
Kladanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
14.10.2017 | Konjuh 2 | 19 : 39 | Krivaja | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Gradačac
Gradačac
|
14.10.2017 | Sana 7 | 17 : 30 | Gradačac |
Velež
Mostar
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
14.10.2017 | Velež | 24 : 29 | RA Čapljina | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Iskra
Bugojna
|
14.10.2017 | Jajce | 32 : 32 | Iskra | ||||||
Neretva
Čapljina
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.10.2017 | Neretva | 35 : 23 | Turbina | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
14.10.2017 | Radnički | 32 : 30 | Izviđač CO 2 | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
14.10.2017 | Međugorje | 34 : 18 | Donji Vakuf | ||||||
Borac
Travnik
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.10.2017 | Borac | 28 : 21 | Sloga | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Igman
Ilidža
|
14.10.2017 | Čapljina | 26 : 22 | Igman |
Grude
Grude
|
|
Neretva
Jablanica
|
14.10.2017 19:00 | Grude | 36 : 27 | Neretva | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Katarina
Mostar
|
14.10.2017 19:00 | Bihać | 39 : 31 | Katarina | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Goražde
Goražde
|
14.10.2017 15:30 | Jedinstvo | 29 : 21 | Goražde |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Rogatica
Rogatica
|
14.10.2017 | Jedinstvo | 30 : 20 | Rogatica |
Zrinjski
Mostar
|
|
Vitez
Vitez
|
14.10.2017 | Zrinjski | 21 : 24 | Vitez | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
14.10.2017 | Živinice | 12 : 22 | Sloga 2013 | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
14.10.2017 | Hrasnica | 29 : 23 | Iskra(B) | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.10.2017 | Krajina | 27 : 19 | Turbina |