XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 267 utakmica za dan
Nedelja, 8 Oktobar 2017

Fudbal

08.10.2017 15:30 Vranjak 2 : 1 Laktaši
08.10.2017 15:30 Mladost 3 : 1 Borac
08.10.2017 15:30 Željezničar 0 : 1 Omarska
08.10.2017 15:30 Dubrave 1 : 0 Sloga(T)
08.10.2017 15:30 Jedinstvo(Br) 1 : 0 Velež
08.10.2017 15:30 Budućnost 0 : 0 Sloga Junajted
08.10.2017 15:30 Omladinac 3 : 2 OFK Šekovići
08.10.2017 15:30 BSK Ledinci 0 : 2 OFK Trnovica
08.10.2017 15:30 Zadrugar 3 : 1 Radnički
08.10.2017 15:30 Partizan 2 : 1 Podrinje
08.10.2017 15:30 Majevica 3 : 2 Lokanj
08.10.2017 15:30 Čelopek 1 : 2 Vlasenica
08.10.2017 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Milići
08.10.2017 15:30 Zvijezda 3 : 0 Rudanka
08.10.2017 15:30 Naša krila 2 : 1 OFK Pridjel
08.10.2017 15:30 Budućnost 1 : 3 Crvena zvijezda
08.10.2017 15:30 Čelinac 1 : 1 Borac
08.10.2017 15:30 Sloga 1 : 0 Mladost
08.10.2017 15:30 OFK Ravan 2 : 5 Partizan
08.10.2017 15:30 Gorica 7 : 2 Naprijed
08.10.2017 15:30 Milan 0 : 1 OFK Lauš
08.10.2017 15:00 Rudo 3 : 0 OFK Podgrab
08.10.2017 16:00 Stakorina 0 : 0 Han Pijesak
08.10.2017 16:00 Željeznica 1 : 0 Romanija
08.10.2017 15:30 13 Skojevki 7 : 0 Mladi Krajišnik
08.10.2017 15:30 Mladost 0 : 0 Kozara
08.10.2017 15:30 Kalemi 4 : 2 Sloga DIPO
08.10.2017 15:30 Borac(Š) 0 : 2 Torpedo
08.10.2017 15:30 Biseri 1 : 2 Tamaris
08.10.2017 15:30 Sloboda 8 : 2 Borac(M)
08.10.2017 15:30 Potkozarje 4 : 1 Ratar
08.10.2017 16:00 Obilić 4 : 1 Jugović
08.10.2017 16:00 Mladost(S) 2 : 2 Slijepčevići
08.10.2017 16:00 OFK Brezik 3 : 2 Grčica
08.10.2017 16:00 Gredice 6 : 4 Čelik
08.10.2017 16:00 Sava 04 2 : 4 Crvena zvijezda
08.10.2017 16:00 Zadrugar 0 : 3 Rudar 1925
08.10.2017 16:00 Mladost(T) 1 : 2 Jedinstvo
08.10.2017 11:00 Gomjenica 1 : 1 Podgrmeč
08.10.2017 15:30 Plamen 0 : 0 Bratstvo
08.10.2017 15:30 Ljubija 1 : 0 Mrakovica
08.10.2017 15:30 Slaven 3 : 1 Radnik
08.10.2017 15:30 Kladari Gornji 3 : 0 Crkvina
08.10.2017 15:30 Rudar 4 : 0 Borac(BL)
08.10.2017 15:30 Vučijak 6 : 0 Bratstvo
08.10.2017 15:30 Liješće 3 : 2 Skugrić 1964
08.10.2017 15:30 Mladost 2 : 3 Pelagićevo
08.10.2017 15:30 Ukrina 1 : 1 Hajduk
08.10.2017 15:30 Vrbas 3 : 0 Rekreativo
08.10.2017 15:30 Sloga Nektar 0 : 4 Borac
08.10.2017 15:30 Džaja 1 : 2 Šnjegotina
08.10.2017 15:30 Budućnost 6 : 0 Gomionica
08.10.2017 15:30 Miloš Obilić 5 : 1 Priboj
08.10.2017 15:30 Semberija 1 : 0 Jedinstvo
08.10.2017 15:30 Novo doba 5 : 4 Proleter
08.10.2017 15:30 Drina 0 : 2 OFK Janja 2009
08.10.2017 15:30 Stević Jovan 3 : 2 Balatun
08.10.2017 15:00 Polet 4 : 1 Jardan
08.10.2017 15:00 Pecka 2 : 1 Branjevo
08.10.2017 15:00 Jasenica 0 : 3 Birač
08.10.2017 15:00 Borac 2 : 1 Tabanci
08.10.2017 16:00 Jablanica 1 : 6 Omladinac
08.10.2017 16:00 Obradovac 8 : 0 Mladost
08.10.2017 16:00 Polet 0 : 4 Laminci
08.10.2017 16:00 Romanovci 1 : 4 Bratstvo(K)
08.10.2017 15:30 Mladost(B) 1 : 0 Mladost(ST)
08.10.2017 15:30 Partizan 2 : 2 Dobor
08.10.2017 15:30 Sloga 73 1 : 0 Crvena zvijezda
08.10.2017 15:30 Posavina 2 : 0 Jedinstvo
08.10.2017 15:30 Sloga 0 : 4 Omladinac
08.10.2017 15:30 Međaši 0 : 4 Tavna
08.10.2017 15:30 Modran 0 : 2 Drina
08.10.2017 15:30 Borac 2 : 2 Pobjeda
08.10.2017 15:30 OFK Batković 10 : 0 Bjeloševac
08.10.2017 13:00 Kolektiv 7 : 0 Glogovac
08.10.2017 15:30 Sava 1 : 0 Magnojević 2001
08.10.2017 15:30 Jedinstvo 0 : 2 Sloga 94
08.10.2017 15:30 Koridor 2011 1 : 5 OFK Magnojević
08.10.2017 15:30 Polet 3 : 2 Panteri
08.10.2017 15:30 Kovačići 08 5 : 0 Omladinac
08.10.2017 15:30 Ljeljenča 1 : 0 Građanski
08.10.2017 11:00 Bobetino Brdo 8 : 1 Polet
08.10.2017 11:00 Mladost 2003 3 : 2 Budućnost Red Star
08.10.2017 11:00 Mladost 6 : 2 Borac
08.10.2017 11:00 Sveti Jovan 1 : 0 Sloboda
08.10.2017 15:30 Rasavci 1 : 0 Blatna
08.10.2017 15:30 Berek 1975 2 : 4 Omladinac
08.10.2017 15:30 Kiseljak 3 : 5 Rudar
08.10.2017 15:00 Biseri 0 : 2 Vrbas
08.10.2017 15:00 Župa 2 : 2 Polet
08.10.2017 15:00 Crni vrh 2 : 0 Crvena zemlja
08.10.2017 15:00 OFK Nožičko 0 : 3 Bratstvo
08.10.2017 15:30 4. juli 5 : 1 27. Juli
08.10.2017 15:30 Željezničar 3 : 1 Ozrenski sokolovi
08.10.2017 15:30 Zborište 1 : 2 Zadrugar
08.10.2017 15:30 Radnički 3 : 3 Polet
08.10.2017 15:30 BSK 4 : 1 Borac
08.10.2017 10:30 Napredak 0 : 2 Mladost
08.10.2017 10:30 Nacional 1 : 3 Ostojićevo
08.10.2017 10:30 Mladen Perić 3 : 1 Buk
08.10.2017 10:30 Polet 1 : 2 Sloboda
08.10.2017 10:30 Sloga 2 : 3 Gorica
08.10.2017 15:00 Budućnost 1 : 1 Bežanija
08.10.2017 15:00 Metalac 1 : 2 Proleter
08.10.2017 15:00 ČSK Pivara 2 : 1 Radnički (P)
08.10.2017 16:00 Slaven 1 : 0 Bratstvo
08.10.2017 16:00 Tošk 1 : 2 Olimpik
08.10.2017 16:00 Orašje 5 : 0 Jedinstvo
08.10.2017 16:00 Travnik 0 : 1 Zvijezda
08.10.2017 16:00 Bosna 3 : 1 Metalleghe-BSI
08.10.2017 16:00 Iskra 0 : 0 Sloga
08.10.2017 16:00 Rudar 1 : 1 Igman
08.10.2017 16:00 Velež 0 : 0 Čapljina
08.10.2017 16:00 Krajina 2 : 1 FK Vitez
08.10.2017 16:00 Vitez 0 : 1 Radnik
08.10.2017 16:00 Sloga 1 : 0 Bratstvo
08.10.2017 16:00 Rudar 1 : 1 Brekovica 78
08.10.2017 16:00 Kiseljak 2 : 0 Podgrmeč
08.10.2017 16:00 Ključ 1 : 2 Novi Travnik
08.10.2017 16:00 Krajišnik 1 : 4 Busovača
08.10.2017 16:00 Borac 1 : 0 Natron
08.10.2017 16:00 Radnik 2 : 0 Pobjeda
08.10.2017 16:00 Azot 3 : 0 Žepče
08.10.2017 16:00 Bosna Union 1 : 1 Jedinstvo
08.10.2017 16:00 Goražde 3 : 1 Famos
08.10.2017 16:00 Moševac 3 : 0 Ilijaš
08.10.2017 16:00 Usora 1 : 0 Rudar
08.10.2017 15:00 Seona 0 : 1 Mladost
08.10.2017 15:00 Prokosovići 2 : 1 Priluk
08.10.2017 15:00 Ingram 0 : 0 Mramor
08.10.2017 15:00 Bosna(K) 0 : 1 Lokomotiva
08.10.2017 15:00 Bosna(M) 1 : 0 Sloga
08.10.2017 15:00 Radnički 6 : 1 Dinamo
08.10.2017 15:00 Budućnost 1 : 0 Gradina
08.10.2017 15:00 Dizdaruša 0 : 1 Svatovac
08.10.2017 15:00 Posušje 5 : 2 Stolac
08.10.2017 15:00 Cim 4 : 0 Sloga(Lj)
08.10.2017 15:00 Kamešnica 1 : 2 Rama
08.10.2017 15:00 Turbina 0 : 3 Klis
08.10.2017 15:00 Sloga(U-DV) 0 : 1 Tomislav
08.10.2017 15:00 Brotnjo 5 : 2 Branitelj
08.10.2017 15:00 Grude 3 : 0 Neum
08.10.2017 15:00 Mladost 1938 0 : 1 Omladinac
08.10.2017 15:00 Bajer 99 1 : 1 Mladost(V)
08.10.2017 15:00 Borac 6 : 0 Rudar
08.10.2017 15:00 Omladinac 75 6 : 0 Željezničar
08.10.2017 15:00 Gomila 0 : 0 Mladost(P)
08.10.2017 15:00 Koraj 4 : 0 Mladost(P)
08.10.2017 15:00 Vražići 92 2 : 0 Trešnjevka
08.10.2017 15:00 Gornji Rahić 2 : 1 Orahovica 74
08.10.2017 15:00 Željezničar 4 : 2 Biberovo Polje
08.10.2017 15:00 Rijeka 4 : 2 Doboj Istok
08.10.2017 15:00 Proleter 3 : 2 Jedinstvo
08.10.2017 15:00 Mladost(K) 2 : 0 DSK
08.10.2017 15:00 Mladost(T) 2 : 3 Čelić
08.10.2017 15:00 Dubrave 2 : 3 19 srpanj
08.10.2017 15:00 Mladost(DS) 1 : 1 HAŠK Napredak
08.10.2017 15:00 Mladost(S) 3 : 0 Sloga(T)
08.10.2017 15:00 Sloga(P) 1 : 0 Odžak 102
08.10.2017 15:00 Napredak 2 : 1 Tramošnica
08.10.2017 15:00 Vitanovići 78 3 : 0 Hajduk
08.10.2017 15:00 Bok 1 : 1 Dragovoljac
08.10.2017 15:00 Novi Šeher 1 : 1 Rudar
08.10.2017 15:00 Stupčanica 4 : 3 Nemila
08.10.2017 15:00 Zmaj 6 : 0 Napredak
08.10.2017 15:00 Proleter 2 : 1 Fortuna
08.10.2017 15:00 Vis 2 : 1 Vareš
08.10.2017 15:00 Vlašić 3 : 0 Fojnica
08.10.2017 15:00 Dnoluka 0 : 1 Elektrobosna
08.10.2017 15:00 Kaćuni 3 : 1 Kreševo
08.10.2017 16:00 Dobrinja 1 : 6 SAŠK Napredak
08.10.2017 16:00 Omadinac 6 : 3 Vrbanjuša
08.10.2017 16:00 Ozren 2 : 1 Vratnik
08.10.2017 16:00 Jug 2 : 3 Pofalićki
08.10.2017 15:30 Iskra 0 : 2 Bjelopoljac
08.10.2017 15:30 Međugorje 3 : 2 Mostar
08.10.2017 15:30 Buna 0 : 3 Višići
08.10.2017 15:30 Blagaj 3 : 0 Lokomotiva
08.10.2017 15:00 Kupres 1 : 2 Rakitno
08.10.2017 15:00 Junak 0 : 1 Šujica
08.10.2017 15:00 Šator 6 : 2 Drinovci
08.10.2017 15:00 Karaula 0 : 3 Katarina
08.10.2017 15:00 OFK Lugovi 1 : 4 Brnjaci
08.10.2017 15:00 Gorica 5 : 1 Bilalovac
08.10.2017 15:00 Sloboda 1 : 3 12 decembar
08.10.2017 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Trebava
08.10.2017 15:00 Voćar 6 : 2 Napredak
08.10.2017 15:00 Ograđenovac 2 : 0 Graničar
08.10.2017 15:00 Omladinac 68 1 : 0 Željezničar
08.10.2017 15:00 OFK Međiđa 0 : 0 Polet
08.10.2017 15:00 Posavina 1 : 2 OFK Vida
08.10.2017 Turija 3 : 3 Borac
08.10.2017 Polet 4 : 1 Rudar
08.10.2017 Jedinstvo 3 : 1 Sloga
08.10.2017 BSK 2 : 1 Mladost(D)
08.10.2017 Mladost(VB) 2 : 0 Pribava
08.10.2017 Bukovik 1 : 0 Mramor
08.10.2017 Stjepan Polje 4 : 1 Orahovica 77
08.10.2017 Rudar 0 : 0 Gornji Rainci
08.10.2017 Omladinac RMU 2 : 1 Napredak
08.10.2017 Omazići 1937 3 : 1 Grivice
08.10.2017 Mladost 78 2 : 2 Mladost(S)
08.10.2017 OFK Tuzla 2 : 1 Mladost(GŽ)
08.10.2017 Slatina 3 : 0 Vrana
08.10.2017 15:00 Korpar 0 : 1 Kostrč
08.10.2017 15:00 Ravne 3 : 3 Dinamo 75
08.10.2017 15:00 Mladi zadrugar 2 : 0 OFK Brčko
08.10.2017 15:00 Frankopan 2 : 5 Mladost
08.10.2017 15:00 Škahovica 2 : 0 25 maj
08.10.2017 15:00 Špionica 1953 2 : 0 Modrac
08.10.2017 Omladinac 1 : 3 Porječani
08.10.2017 Kralupi 3 : 1 Ljiljan
08.10.2017 Bratstvo 1 : 1 Liješeva
08.10.2017 Moštre 3 : 0 Monjare
08.10.2017 16:00 Radnik Bumerang 3 : 0 Sloga
08.10.2017 16:00 SFK 2000 5 : 0 Lokomotiva
08.10.2017 16:00 Čelik 0 : 3 Široki Brijeg
08.10.2017 12:00 Libero 4 : 3 Mladost
08.10.2017 18:00 Emina 13 : 0 Željezničar 2011
08.10.2017 12:00 Rudar Prijedor 1 : 1 Željezničar Sport Team
08.10.2017 13:00 FK Vitez 2 : 8 Borac
08.10.2017 13:00 Igman 3 : 0 Rama
08.10.2017 12:00 Sloga(T) 3 : 0 Napredak
08.10.2017 12:00 Podrinje 1 : 7 Gradina
08.10.2017 12:00 Borac 2 : 3 Ilićka 01
08.10.2017 12:00 Sloga 0 : 1 Tekstilac Kort
08.10.2017 12:00 Alfa 0 : 2 Bratstvo
08.10.2017 12:00 Proleter 2 : 2 Jedinstvo
08.10.2017 10:00 Rudar Prijedor 0 : 0 Željezničar Sport Team
08.10.2017 13:00 FK Vitez 1 : 4 Borac
08.10.2017 11:00 Igman 3 : 0 Rama
08.10.2017 10:00 Sloga(T) 7 : 0 Napredak
08.10.2017 12:00 Sloga(GC) 0 : 3 Zvijezda 09
08.10.2017 10:00 Podrinje 4 : 1 Gradina
08.10.2017 10:00 Borac 7 : 4 Ilićka 01
08.10.2017 10:00 Sloga 5 : 2 Tekstilac Kort
08.10.2017 10:00 Alfa 3 : 2 Bratstvo
08.10.2017 10:00 Proleter 1 : 5 Jedinstvo
08.10.2017 13:00 Gradina 5 : 1 Fortuna
08.10.2017 10:00 Iskra 2 : 2 Banja Luka
08.10.2017 10:00 Zenit 2 : 2 Zvijezda 09
08.10.2017 14:30 Sloga 2 : 1 Mineral
08.10.2017 10:00 Polet 1926 0 : 1 Željezničar
08.10.2017 11:30 Sutjeska 1 : 0 Hercegovac
08.10.2017 15:00 Sloga 0 : 1 Mineral
08.10.2017 12:00 Polet 1926 5 : 0 Željezničar
08.10.2017 10:00 Sutjeska 4 : 1 Hercegovac

Futsal

08.10.2017 17:00 Salines 11 : 4 Brotnjo

Košarka

08.10.2017 17:00 Union Olimpija 73 : 82 Crvena zvezda MTS
08.10.2017 21:00 Budućnost VOLI 71 : 62 Cibona
08.10.2017 19:00 Cedevita 79 : 84 Igokea

Odbojka

08.10.2017 Gradiška 3 : 0 Pelagićevo
08.10.2017 Goražde 1 : 3 BL Volley
08.10.2017 18:00 Radnik 3 : 1 Ljubinje Bankom
08.10.2017 Smeč 3 : 0 Čapljina
08.10.2017 Kakanj 3 : 0 Vogošća
08.10.2017 Igman 1 : 3 Novi Grad

Rukomet

08.10.2017 Zrinjski 21 : 22 Borac M:TEL
08.10.2017 Vogošća Poljine Hills 26 : 23 Derventa
08.10.2017 Teslić 27 : 31 Bijeljina
08.10.2017 Jedinstvo 2015 34 : 33 Kozara Mlijekoprodukt
08.10.2017 Prijedor 24 : 27 ORK Borac
08.10.2017 Sloga 33 : 25 Laktaši
08.10.2017 Čelinac 35 : 31 Srednjoškolac
08.10.2017 15:00 Mira 27 : 34 Grude
08.10.2017 20:00 Katarina 25 : 26 Ilidža
08.10.2017 Radnik 22 : 29 Jedinstvo