33 : 25

Srednjoškolac bez šansi u Prnjavoru

05.11.2018 Z. Ančić

Rukometaši prnjavorske Sloge upisali su treći ovosezonski trijumf pošto su u okviru 6. kola Druge rukometne lige RS porazili Srednjoškolac iz Novog Grada 33: 25.

Prnjavorčani su pitanje pobjednika riješili već nakon prvih 30 minuta kada je na semaforu pisalo 19:9 u korist domaćina. U nastavku susreta, sve što je gostima pošlo za rukom jeste da ublaže poraz, te rezultat na kraju smanje na 8 golova razlike.

Domaće rukometaše do pobjege je vodio kapiten Žunić sa 11 postignutih pogodaka, a više od ostalih istakao se i čuvar mreže Šljivić sa 20 odbrana. Sa omjerom 3 pobjede i dva poraza Sloga je trenutno 3. na tabeli, dok je Srednjoškolac posljednji bez pobjede.