XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 298 utakmica za dan
Nedelja, 4 Novembar 2018

Fudbal

04.11.2018 19:00 Partizan 2 : 0 Vojvodina
04.11.2018 13:00 Zemun 0 : 2 Napredak
04.11.2018 16:00 Rad 1 : 1 Spartak ŽK
04.11.2018 16:00 Mačva 2 : 0 Voždovac
04.11.2018 13:30 Javor 1 : 0 Inđija
04.11.2018 13:30 TSC 4 : 1 Budućnost
04.11.2018 13:30 Bečej 1918 1 : 2 Bežanija
04.11.2018 17:00 Trajal 1 : 0 Novi Pazar
04.11.2018 13:30 Teleoptik 0 : 0 Radnički 1923
04.11.2018 13:30 Sloboda 2 : 1 Borac
04.11.2018 16:30 Široki Brijeg 1 : 1 Mladost
04.11.2018 14:00 Omarska 8 : 0 Polet 1926
04.11.2018 14:00 Mladost 3 : 1 Dubrave
04.11.2018 14:00 Stakorina 2 : 1 Proleter
04.11.2018 14:00 Glasinac 2011 1 : 1 Budućnost
04.11.2018 14:00 Jedinstvo(Br) 3 : 2 Mladost(G)
04.11.2018 14:00 OFK Brdo 0 : 2 Mladost
04.11.2018 14:00 Čelinac 2 : 0 Partizan
04.11.2018 11:00 FSA 3 : 0 Naprijed
04.11.2018 14:00 Sloga 2 : 1 Bratstvo
04.11.2018 14:00 Vučijak 4 : 1 Sloga
04.11.2018 14:00 Zvijezda 1 : 0 Mineral
04.11.2018 14:00 Hajduk 5 : 2 Željezničar
04.11.2018 14:00 Sloga 1 : 1 Skugrić
04.11.2018 14:00 Rudanka 4 : 0 Crvena zvijezda
04.11.2018 14:00 Mladost 1 : 0 Sloboda
04.11.2018 14:00 OFK Trnovica 0 : 0 Partizan
04.11.2018 14:00 Vlasenica 4 : 2 Lokomotiva
04.11.2018 14:00 Majevica 2 : 4 Milići
04.11.2018 14:00 Podrinje 5 : 0 OFK Šekovići
04.11.2018 14:00 BSK Ledinci 1 : 0 Čelopek
04.11.2018 14:00 Rudar 1925 3 : 0 Omladinac
04.11.2018 14:00 Jedinstvo 2 : 2 Birač
04.11.2018 14:00 Mladi Krajišnik 2 : 1 Sloga DIPO
04.11.2018 14:00 Torpedo 2 : 0 Omladinac
04.11.2018 14:00 Kalemi 10 : 1 Tamaris
04.11.2018 14:00 13 Skojevki 1 : 0 Kozara
04.11.2018 14:00 Borac 4 : 2 Sloboda
04.11.2018 14:00 Potkozarje 1 : 1 Biseri
04.11.2018 14:00 Rekreativo 5 : 0 OFK Banja Luka 2017
04.11.2018 14:00 Omladinac 1 : 1 Borac
04.11.2018 14:00 Džaja 0 : 2 Vrbas
04.11.2018 14:00 Budućnost 5 : 3 Polet Krajišnik
04.11.2018 14:00 Šnjegotina 0 : 1 Sloga Nektar
04.11.2018 14:00 Sloga 73 4 : 2 BSK
04.11.2018 14:00 Budućnost 1 : 2 Skugrić 1964
04.11.2018 14:00 Borac(O) 1 : 1 Hajduk
04.11.2018 14:00 Ukrina 5 : 2 Borac(BL)
04.11.2018 14:00 Borac(K) 1 : 4 Kladari Gornji
04.11.2018 14:00 Pelagićevo 1 : 1 Rudar
04.11.2018 14:00 Bratstvo 4 : 0 Trebavac
04.11.2018 14:00 Jugović 1 : 1 Grčica
04.11.2018 14:00 OFK Brezik 4 : 3 Borac
04.11.2018 14:00 Crvena zvijezda 1 : 2 Jedinstvo
04.11.2018 14:00 Slijepčevići 3 : 5 Mladost(S)
04.11.2018 14:00 Sava 04 0 : 10 Mladost(L)
04.11.2018 14:00 Zadrugar 1 : 2 Mladost 2003
04.11.2018 14:00 Obilić 0 : 2 Gredice
04.11.2018 14:00 Zadrugar 4 : 0 Kolektiv
04.11.2018 14:00 Jedinstvo 2 : 0 Semberija
04.11.2018 14:00 Novo doba 6 : 2 Priboj
04.11.2018 14:00 Proleter 0 : 2 OFK Magnojević
04.11.2018 14:00 Balatun 0 : 2 Drina
04.11.2018 14:00 Stević Jovan 0 : 3 Obarska
04.11.2018 14:00 Branjevo 5 : 0 Pecka
04.11.2018 14:00 Borac 2 : 1 Polet
04.11.2018 14:00 Tabanci 7 : 2 Jardan
04.11.2018 14:00 Radnik Urije 2 : 2 Knežopoljac
04.11.2018 14:30 Vilusi 2 : 1 Jablanica
04.11.2018 14:30 Ratar 0 : 1 Laminci
04.11.2018 14:30 Bratstvo(K) 3 : 0 Romanovci
04.11.2018 12:00 Borac 2 : 5 Polet
04.11.2018 14:30 Mladost 3 : 1 Bratstvo(O)
04.11.2018 13:30 Crvena zemlja 4 : 3 Milan
04.11.2018 13:30 Vrbas 3 : 2 Budućnost
04.11.2018 13:30 4. juli 0 : 6 Ozrenski sokolovi
04.11.2018 14:30 Posavina 9 : 0 Omladinac
04.11.2018 14:30 Dobor 5 : 0 Mladost(ST)
04.11.2018 14:30 Crkvina 9 : 0 Sloga
04.11.2018 14:30 Crvena zvijezda 3 : 0 Jedinstvo
04.11.2018 14:00 Jedinstvo 0 : 2 Građanski
04.11.2018 14:00 Kovačići 08 4 : 0 Polet
04.11.2018 14:00 Omladinac 1 : 5 Ljeljenča
04.11.2018 14:00 Proleter 2 : 1 Koridor 2011
04.11.2018 14:00 Magnojević 2001 3 : 3 Panteri
04.11.2018 14:00 Ostojićevo 1 : 2 Sloga 2
04.11.2018 14:00 OFK Batković 3 : 1 Drina
04.11.2018 14:00 Polet 0 : 1 Glogovac
04.11.2018 14:00 Tavna 4 : 3 Ljeskovac
04.11.2018 14:00 Borac 1 : 1 Pobjeda
04.11.2018 14:00 Međaši 1 : 3 VSK
04.11.2018 13:30 Olimpik 4 : 0 Slaven
04.11.2018 13:30 Rudar 1 : 2 FK Vitez
04.11.2018 13:30 Busovača 4 : 1 Brekovica 78
04.11.2018 13:30 Vlašić 8 : 0 Krajišnik
04.11.2018 13:30 Bosna(M) 0 : 3 Svatovac
04.11.2018 13:30 Priluk 5 : 0 Mramor
04.11.2018 13:30 Prokosovići 1 : 0 Seona
04.11.2018 13:30 Čelić 4 : 0 Lokomotiva
04.11.2018 13:30 Ilijaš 9 : 1 Vis
04.11.2018 13:30 Azot 1 : 2 Bosna Union
04.11.2018 13:30 Pobjeda 0 : 1 Radnik
04.11.2018 13:30 Moševac 0 : 0 Natron
04.11.2018 13:30 Žepče 5 : 0 Jedinstvo
04.11.2018 13:30 Brotnjo 2 : 1 Tomislav
04.11.2018 13:30 Kamešnica 0 : 2 Neum
04.11.2018 13:30 Bjelopoljac 3 : 0 Grude
04.11.2018 13:30 Sloga 4 : 1 Troglav 1918
04.11.2018 13:30 Rama 0 : 2 Klis
04.11.2018 13:30 Mladost(P) 6 : 1 Gomila
04.11.2018 13:30 Željezničar 2 : 1 Ključ
04.11.2018 13:30 Rudar 2 : 1 Mladost(V)
04.11.2018 13:30 Radnik 4 : 3 Dnoluka
04.11.2018 13:30 Elektrobosna 2 : 2 Kaćuni
04.11.2018 13:30 Napredak 1 : 2 19 srpanj
04.11.2018 13:30 Dubrave 2 : 0 Dragovoljac
04.11.2018 13:30 Mladost(S) 3 : 1 Mladost (D)
04.11.2018 13:30 Mladost(DS) 2 : 3 Kostrč
04.11.2018 13:30 Bok 1 : 0 Vitanovići 78
04.11.2018 13:30 Rijeka 5 : 3 DSK
04.11.2018 13:30 Proleter 1 : 1 Trešnjevka
04.11.2018 13:30 Ingram 4 : 3 Mladost(T)
04.11.2018 13:30 Doboj Istok 3 : 2 Vražići 92
04.11.2018 13:30 Polet 4 : 3 Željezničar
04.11.2018 13:30 Mladost(K) 6 : 1 Orahovica 74
04.11.2018 13:30 Fortuna 4 : 3 Novi Šeher
04.11.2018 Kolina 8 : 2 Radnički
04.11.2018 Jahorina 5 : 2 BKB
04.11.2018 13:30 Junak 4 : 1 Šator
04.11.2018 13:30 Kruševo 1 : 0 Blagaj
04.11.2018 14:00 Iskra 3 : 0 Buna
04.11.2018 13:30 Šantići 5 : 1 Karaula
04.11.2018 13:30 Katarina 3 : 2 OFK Lugovi
04.11.2018 13:30 Brnjaci 1 : 1 Bilalovac
04.11.2018 13:30 OFK Međiđa 1 : 0 Biberovo Polje
04.11.2018 13:30 Sloboda 1 : 0 Izbor
04.11.2018 13:30 Trebava 5 : 0 Ograđenovac
04.11.2018 13:30 Jedinstvo 7 : 2 Graničar
04.11.2018 13:30 12 decembar 1 : 2 Omladinac 68
04.11.2018 13:30 Željezničar 3 : 2 OFK Vida
04.11.2018 13:30 Voćar 3 : 1 Koraj
04.11.2018 13:30 25 maj 3 : 2 Sloga
04.11.2018 13:30 Turija 1 : 4 Pribava
04.11.2018 13:30 Orahovica 77 4 : 0 BSK
04.11.2018 13:30 Mladost(D) 2 : 2 Polet
04.11.2018 13:30 Stjepan Polje 2 : 1 Mladost(P)
04.11.2018 13:30 Špionica 1953 0 : 1 Bukovik
04.11.2018 13:30 Partizan 4 : 3 OFK Tuzla
04.11.2018 13:30 Srnica 2 : 1 Slatina
04.11.2018 13:30 Rudar 1 : 4 Mladost(GŽ)
04.11.2018 13:30 Napredak 2 : 2 Metalac
04.11.2018 13:30 Liješeva 2 : 2 Uskok
04.11.2018 13:00 Bratstvo 2 : 2 Poriječani
04.11.2018 11:30 Omladinac 4 : 0 Ljiljan
04.11.2018 11:30 Moštre 0 : 3 Kralupi
04.11.2018 13:30 Monjare 0 : 3 Dijamant
04.11.2018 13:30 Bijeljevac 1 : 0 Krušik
04.11.2018 13:30 Pasci 78 6 : 1 Spreča
04.11.2018 13:30 Radnik 018 3 : 0 Memići
04.11.2018 13:30 Borac 0 : 0 Gornje Dubrave
04.11.2018 13:30 Toplice 1 : 1 Budućnost
04.11.2018 13:00 Kom 1 : 0 Berane
04.11.2018 13:00 Arsenal 2 : 1 Jezero
04.11.2018 13:00 Otrant-Olympic 1 : 0 Igalo
04.11.2018 13:00 Dečić 1 : 0 Bokelj
04.11.2018 13:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
04.11.2018 17:00 Chelsea 3 : 1 Crystal Palace
04.11.2018 16:00 Manchester City 6 : 1 Southampton
04.11.2018 20:45 Real Betis 3 : 3 Celta de Vigo
04.11.2018 18:30 Real Sociedad 0 : 0 Sevilla
04.11.2018 12:00 Eibar 2 : 1 Deportivo Alavés
04.11.2018 18:30 Huesca 1 : 1 Getafe
04.11.2018 16:15 Villarreal 1 : 1 Levante
04.11.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach 3 : 0 Fortuna
04.11.2018 18:00 Mainz 05 2 : 1 Werder
04.11.2018 18:00 Bologna 1 : 2 Atalanta
04.11.2018 15:00 Chievo 0 : 2 Sassuolo
04.11.2018 12:30 Lazio 4 : 1 SPAL
04.11.2018 15:00 Parma 0 : 0 Frosinone
04.11.2018 15:00 Sampdoria 1 : 4 Torino
04.11.2018 20:30 Udinese 0 : 1 Milan
04.11.2018 21:00 Montpellier 3 : 0 Olympique Marseille
04.11.2018 15:00 Nantes 5 : 0 Guingamp
04.11.2018 17:00 Saint-Étienne 4 : 3 Angers
04.11.2018 12:00 Gradina 1 : 0 Banja Luka
04.11.2018 14:00 Alfa Modriča 5 : 1 Radnik Bumerang
04.11.2018 13:00 Iskra 0 : 3 SFK 2000
04.11.2018 13:00 Sloboda 1 : 0 Fortuna
04.11.2018 11:00 Mladost 3 : 5 Libero
04.11.2018 14:00 Čelik 5 : 5 Sloboda
04.11.2018 14:00 Radnik 1 : 3 Zrinjski
04.11.2018 10:00 Travnik 0 : 1 Sarajevo
04.11.2018 14:30 Borac 1 : 1 Široki Brijeg
04.11.2018 13:30 Željezničar 1 : 3 Zvijezda 09
04.11.2018 12:00 Metalleghe BSI 4 : 0 Jedinstvo
04.11.2018 12:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Podgrmeč
04.11.2018 12:00 Krajina 4 : 0 Sloga
04.11.2018 12:00 Borac 0 : 2 Bratstvo
04.11.2018 12:00 Ilićka 01 1 : 2 Zvijezda
04.11.2018 12:00 Tekstilac 2 : 3 Modriča
04.11.2018 12:00 Proleter 5 : 1 Orašje
04.11.2018 12:00 Sloga 2 : 1 Jedinstvo
04.11.2018 12:00 Slaven 5 : 0 Podrinje
04.11.2018 12:00 Budućnost 5 : 0 Gradina
04.11.2018 12:00 Sloga(T) 1 : 3 Tuzla City
04.11.2018 12:00 Drina 2 : 1 Radnički
04.11.2018 13:00 Bosna 1 : 1 Novi Grad
04.11.2018 13:00 Rudar 2 : 1 Sutjeska
04.11.2018 13:00 FK Vitez 1 : 2 NK Vitez
04.11.2018 13:00 Borac 3 : 1 Novi Travnik
04.11.2018 13:00 Branitelj 0 : 3 Leotar
04.11.2018 13:00 Čapljina 5 : 3 Tomislav
04.11.2018 13:00 Igman 2 : 1 Troglav 1918
04.11.2018 13:00 Velež 3 : 2 Grude
04.11.2018 12:00 Čelik 0 : 2 Zrinjski
04.11.2018 14:30 Zvijezda 09 2 : 2 Željezničar
04.11.2018 12:00 Tuzla City 1 : 1 Sloboda
04.11.2018 12:30 Krupa 5 : 0 Mladost
04.11.2018 10:00 Metalleghe BSI 1 : 3 Jedinstvo
04.11.2018 10:00 Rudar Prijedor 3 : 0 Podgrmeč
04.11.2018 10:00 Krajina 3 : 2 Sloga
04.11.2018 14:00 Željezničar Sport Team 0 : 1 Borac
04.11.2018 10:00 Borac 0 : 7 Bratstvo
04.11.2018 10:00 Ilićka 01 3 : 3 Zvijezda
04.11.2018 10:00 Tekstilac 1 : 4 Modriča
04.11.2018 10:00 Proleter 4 : 0 Orašje
04.11.2018 10:00 Sloga 2 : 0 Jedinstvo
04.11.2018 10:00 Slaven 7 : 0 Podrinje
04.11.2018 10:00 Budućnost 5 : 0 Gradina
04.11.2018 10:00 Sloga(T) 0 : 0 Tuzla City
04.11.2018 10:00 Drina 0 : 1 Radnički
04.11.2018 11:00 Bosna 2 : 1 Novi Grad
04.11.2018 12:00 Bosna Union 0 : 5 Slavija
04.11.2018 11:00 Rudar 2 : 0 Sutjeska
04.11.2018 11:00 FK Vitez 0 : 3 NK Vitez
04.11.2018 11:00 Borac 2 : 1 Novi Travnik
04.11.2018 11:00 Branitelj 3 : 1 Leotar
04.11.2018 11:00 Čapljina 1 : 2 Tomislav
04.11.2018 11:00 Igman 2 : 0 Troglav 1918
04.11.2018 11:00 Velež 5 : 3 Grude
04.11.2018 17:00 Emina 2 : 1 Lokomotiva
04.11.2018 10:30 Čelik 0 : 2 Zrinjski
04.11.2018 12:30 Zvijezda 09 0 : 0 Željezničar
04.11.2018 10:00 Tuzla City 1 : 1 Sloboda
04.11.2018 11:00 Krupa 1 : 1 Mladost
04.11.2018 10:00 Modriča 1 : 1 Željezničar Sport Team
04.11.2018 10:00 Sloga 0 : 4 Drina
04.11.2018 15:00 Leotar 0 : 0 Hercegovac
04.11.2018 11:30 Rudar Prijedor 1 : 2 Proleter
04.11.2018 10:00 Modriča 1 : 4 Željezničar Sport team
04.11.2018 14:00 Leotar 2 : 2 Hercegovac

Futsal

04.11.2018 19:30 Brotnjo 2 : 2 Mostar SG Staklorad
04.11.2018 18:00 Ljubinje 5 : 10 Jahorina
04.11.2018 20:30 Starčevica 6 : 4 Ljubić
04.11.2018 19:00 Policajac 5 : 1 Gradiška

Košarka

04.11.2018 17:00 Cibona 84 : 73 Mornar
04.11.2018 Student 97 : 100 Bosna Royal
04.11.2018 Budućnost BN Basket 70 : 66 Radnik BN Basket
04.11.2018 Drina-Princip 81 : 68 Student-Igokea
04.11.2018 WBS 82 : 79 Derventa
04.11.2018 Modriča 84 : 56 Rudar

Odbojka

04.11.2018 14:00 Borac 3 : 1 Modriča
04.11.2018 13:00 Maglić 3 : 2 Tempo
04.11.2018 14:00 Jahorina 2 : 3 Gradiška
04.11.2018 Gradina-Herceg 3 : 1 7 Lukavac
04.11.2018 Bosna 3 : 1 Krivaja
04.11.2018 11:00 BL Volley 3 : 0 Modriča
04.11.2018 13:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Glasinac
04.11.2018 11:00 Libero 1 : 3 Mladost
04.11.2018 11:00 ŽOK Leotar 3 : 0 OK Leotar
04.11.2018 11:00 Gacko 2 2 : 3 Stakorina
04.11.2018 Lukavac 0 : 3 Bihać
04.11.2018 Bosna 3 : 2 Gračanica Fortex
04.11.2018 Mostar 3 : 0 Vogošća
04.11.2018 Alipašino Polje 0 : 3 Ilijaš
04.11.2018 Tešanj 1 : 3 Napredak
04.11.2018 Stars 3 : 1 Željezara
04.11.2018 Tuzla 0 : 3 Sloboda 2
04.11.2018 18:00 Čelik-R 3 : 0 Breza 1934
04.11.2018 18:00 Sa Volley 3 : 0 Student

Rukomet

04.11.2018 00:00 Zrinjski 20 : 20 Borac M:TEL
04.11.2018 17:00 ORK Borac 34 : 35 Čelinac
04.11.2018 Kaluđer 36 : 24 Kozara Mlijekoprodukt 2
04.11.2018 Sloga 33 : 25 Srednjoškolac
04.11.2018 Lukavac 34 : 23 BosnaTS
04.11.2018 Bosna 2 26 : 36 Čelik
04.11.2018 Radnički 30 : 21 RA Čapljina
04.11.2018 Jedinstvo(B) 21 : 27 Dubica
04.11.2018 Ilidža 23 : 31 Krivaja
04.11.2018 Katarina 31 : 35 Mira
04.11.2018 Jedinstvo(T) 29 : 32 Goražde
04.11.2018 16:30 Borac 26 : 12 Leotar
04.11.2018 Omladinac 0 : 10 Radnik
04.11.2018 Derventa 24 : 36 Srbac
04.11.2018 Krajina 36 : 30 Zrinjski
04.11.2018 Iskra(S) 31 : 26 Vitez
04.11.2018 Sloga 2013 41 : 11 Živinice

Vaterpolo

04.11.2018 Dorćol 4 : 8 Palilula
5:1
90' Utakmica završena
U nastavku susreta viđena su još četiri gola. Tri u mreži Goražda i jedan Sarajeva.
5:1
45' Poluvreme
Prvi dio meča Sarajevo je dobilo 2:0.
5:1
0' Postava (Goražde)
Islamagić Ajdin V Ahmetašević Ervin Paleta Ajdin Adžem Adel Ćurovac Amel Haznadar Tarik K Biser Tarik Alihodžić Seldin Topalović Kerim Islamagić Arnes Kanlić Ajdin Žuga Faris(17)83' Efendić Arnel(18)75' Gabela Armen(11)61'71'
5:1
0' Postava (Sarajevo)
Bešić Ismar V Delić Emir K Džebić Berin Tabaković Talha Šošić Haris16' Simanić Dejan53'60' Kolenda Halil Čorbo Beniamin31' Duranović Said43' Turković Dino50' Duraković Amir Karahodža Aldin(7)64' Spahija Eldan Granov Din(17)57' Kapetanović Nurudin(19)71' Velić Nasib(10)76' Omerhodžić Mirza(9)62' Nuhanović Denis
1:4
90' Utakmica završena
Gosti su do kraja meča još dva puta pogađali mrežu domaćih, pa je susret završen rezultatom 1:4 za Olimpik.