Omarska
Omarska
|
|
Ozren
Petrovo
|
18.11.2018 13:00 | Omarska | 8 : 0 | Ozren | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
18.11.2018 13:00 | Mladost | 2 : 0 | Ljubić | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
18.11.2018 13:00 | Dubrave | 0 : 0 | Jedinstvo |
Stakorina
Čajniče
|
|
Velež
Nevesinje
|
18.11.2018 13:00 | Stakorina | 1 : 1 | Velež | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Proleter
Dvorovi
|
18.11.2018 13:00 | Glasinac 2011 | 3 : 0 | Proleter |
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
18.11.2018 13:00 | Čelinac | 1 : 3 | Mladost | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
18.11.2018 11:00 | FSA | 0 : 3 | OFK Brdo | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Gorica
Šipovo
|
18.11.2018 13:00 | Sloga | 0 : 0 | Gorica | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
18.11.2018 11:00 | Krajina | 2 : 6 | Borac |
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
18.11.2018 13:00 | OFK Trnovica | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
18.11.2018 13:00 | Vlasenica | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
18.11.2018 13:00 | Majevica | 1 : 5 | Partizan | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
18.11.2018 13:00 | Podrinje | 7 : 0 | Lokomotiva | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Milići
Milići
|
18.11.2018 13:00 | BSK Ledinci | 2 : 0 | Milići | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
18.11.2018 13:00 | Rudar 1925 | 1 : 1 | OFK Šekovići | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Čelopek
Čelopek
|
18.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Čelopek | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Omladinac
Potočari
|
18.11.2018 13:00 | Birač | 3 : 1 | Omladinac |
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
Džaja
Banja Luka
|
18.11.2018 13:30 | Šnjegotina | 2 : 2 | Džaja | ||||||
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
18.11.2018 13:30 | Polet Krajišnik | 0 : 4 | Mladost Farmaprom | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
18.11.2018 14:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 1 | OFK Banja Luka 2017 |
Jugović
Gredice 1
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
18.11.2018 13:00 | Jugović | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
18.11.2018 13:00 | Borac | 0 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
18.11.2018 13:00 | Grčica | 4 : 1 | Mladost(L) | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
18.11.2018 13:00 | OFK Brezik | 3 : 1 | Mladost 2003 | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Gredice
Gredice 1
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Gredice | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Obilić
Krepšić
|
18.11.2018 13:00 | Slijepčevići | 4 : 2 | Obilić | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
18.11.2018 13:00 | Sava 04 | 4 : 1 | Zadrugar |
Balatun
Balatun
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
18.11.2018 13:00 | Balatun | 5 : 0 | Miloš Obilić |
Partizan
Koprivna
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
18.11.2018 13:00 | Partizan | 4 : 0 | Mladost(ST) |
Građanski
Bijeljina
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
18.11.2018 11:00 | Građanski | 0 : 3 | Magnojević 2001 | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
18.11.2018 13:30 | Proleter | 5 : 0 | Omladinac |
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
18.11.2018 13:30 | Sloga 2 | 6 : 1 | Pobjeda |
Olimpik
Sarajevo
|
|
Orašje
Orašje
|
18.11.2018 13:30 | Olimpik | 1 : 0 | Orašje |
Busovača
Busovača
|
|
FK Vitez
Vitez
|
18.11.2018 13:30 | Busovača | 0 : 1 | FK Vitez | ||||||
Vlašić
Turbe
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
18.11.2018 13:30 | Vlašić | 3 : 0 | Sloga |
Bosna(M)
Mionica
|
|
Radnički
Lukavac
|
18.11.2018 13:30 | Bosna(M) | 2 : 1 | Radnički | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
18.11.2018 13:30 | Priluk | 4 : 3 | Bosna(K) | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Svatovac
Poljice
|
18.11.2018 13:30 | Prokosovići | 1 : 3 | Svatovac | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Seona
Seona
|
18.11.2018 13:30 | Čelić | 3 : 0 | Seona | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Budućnost
Banovići
|
18.11.2018 13:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Budućnost |
Azot
Vitkovići
|
|
Vis
Kosova
|
18.11.2018 13:30 | Azot | 1 : 1 | Vis | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
18.11.2018 13:30 | Pobjeda | 4 : 3 | Ilijaš | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Radnik
Hadžići
|
18.11.2018 13:30 | Moševac | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Famos
Hrasnica
|
18.11.2018 13:30 | Žepče | 4 : 1 | Famos | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
18.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 2 : 6 | Usora |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
18.11.2018 13:30 | Brotnjo | 4 : 2 | Branitelj | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Stolac
Stolac
|
18.11.2018 13:30 | Kamešnica | 2 : 1 | Stolac | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje(Potoci)
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
18.11.2018 13:30 | Bjelopoljac | 2 : 3 | Tomislav | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Grude
Grude
|
18.11.2018 13:30 | Sloga | 1 : 0 | Grude | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Posušje
Posušje
|
18.11.2018 13:30 | Rama | 3 : 5 | Posušje | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
18.11.2018 13:30 | Klis | 3 : 0 | Troglav 1918 |
Proleter
Slavinovići
|
|
Rijeka
Šerići
|
18.11.2018 13:30 | Proleter | 2 : 1 | Rijeka | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
18.11.2018 13:30 | Ingram | 3 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
18.11.2018 13:30 | Doboj Istok | 1 : 1 | Mladost(B) | ||||||
Polet
Palanka
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
18.11.2018 13:30 | Polet | 8 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
Vražići 92
Vražići
|
18.11.2018 13:30 | Mladost(K) | 3 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
18.11.2018 13:30 | Orahovica 74 | 4 : 1 | Željezničar |
Sloboda
Kerep
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
18.11.2018 13:30 | Sloboda | 3 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
18.11.2018 13:30 | Trebava | 1 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Izbor
Brčko
|
18.11.2018 13:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Izbor | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
18.11.2018 13:30 | 12 decembar | 10 : 3 | Ograđenovac | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
18.11.2018 13:30 | Željezničar | 5 : 0 | Graničar | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
18.11.2018 13:30 | Voćar | 4 : 5 | Omladinac 68 | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
OFK Vida
Vida
|
18.11.2018 13:30 | Koraj | 3 : 2 | OFK Vida |
Turija
Turija
|
|
Sloga
Bikodže
|
18.11.2018 13:30 | Turija | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
25 maj
Uroža
|
18.11.2018 13:30 | Orahovica 77 | 0 : 3 | 25 maj | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Pribava
Pribava
|
18.11.2018 13:30 | Mladost(D) | 0 : 3 | Pribava | ||||||
Mramor
Babice
|
|
BSK
Bokavići
|
18.11.2018 13:30 | Mramor | 9 : 2 | BSK | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Polet
Hrvati
|
18.11.2018 13:30 | Stjepan Polje | 4 : 2 | Polet | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
18.11.2018 13:30 | Špionica 1953 | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
18.11.2018 13:30 | Bukovik | 1 : 0 | Mladost(P) |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Partizan
Kiseljak
|
18.11.2018 13:30 | Vrana | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Rainci
Gornji Rainci
|
18.11.2018 13:30 | Rudar | 2 : 1 | Rainci | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Slatina
Bašigovci
|
18.11.2018 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Slatina | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
18.11.2018 13:30 | Metalac | 0 : 1 | Mladost(GŽ) |
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Inđija
Inđija
|
18.11.2018 13:00 | Metalac | 2 : 2 | Inđija | ||||||
Javor
Ivanjica
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
18.11.2018 13:00 | Javor | 7 : 1 | OFK Žarkovo | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
TSC
Bačka Topola
|
18.11.2018 13:00 | Zlatibor | 1 : 3 | TSC | ||||||
Sindjelić
Beograd
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
18.11.2018 13:00 | Sindjelić | 0 : 0 | Bečej 1918 | ||||||
Budućnost
Dobanovci
|
|
Trajal
Kruševac
|
18.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Trajal | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Teleoptik
Zemun
|
18.11.2018 13:00 | Bežanija | 1 : 0 | Teleoptik | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Sloboda
Užice
|
18.11.2018 13:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Borac
Čačak
|
18.11.2018 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Borac |
Jezero
Plav
|
|
Berane
Berane
|
18.11.2018 13:00 | Jezero | 2 : 0 | Berane | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
18.11.2018 13:00 | Kom | 1 : 0 | Igalo | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Bokelj
Kotor
|
18.11.2018 13:00 | Arsenal | 1 : 0 | Bokelj | ||||||
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
18.11.2018 13:00 | Otrant-Olympic | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
18.11.2018 13:00 | Dečić | 0 : 0 | Jedinstvo |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
18.11.2018 12:00 | Kozara | 5 : 1 | Sloboda |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
18.11.2018 12:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Orašje |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
18.11.2018 10:00 | Kozara | 3 : 0 | Sloboda |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Orašje
Orašje
|
18.11.2018 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Orašje |
Kozara
Gradiška
|
|
Proleter
Teslić
|
18.11.2018 10:00 | Kozara | 13 : 0 | Proleter |
Kozara
Gradiška
|
|
Proleter
Teslić
|
18.11.2018 11:30 | Kozara | 7 : 0 | Proleter |
Iskra
Bugojno
|
|
Gradina
Srebrenik
|
18.11.2018 13:00 | Iskra | 2 : 0 | Gradina | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
18.11.2018 13:30 | SFK 2000 | 2 : 0 | Lokomotiva |
Alfa Modiča
Modriča
|
|
Emina
Mostar
|
18.11.2018 11:00 | Alfa Modiča | 1 : 2 | Emina | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
18.11.2018 13:00 | Banja Luka | 0 : 6 | Radnik Bumerang |
Zrinjski
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
18.11.2018 19:30 | Zrinjski | 6 : 4 | Salines | ||||||
Centar
Sarajevo
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
18.11.2018 20:00 | Centar | 7 : 5 | Tango | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Seljak
Livno
|
18.11.2018 19:30 | Brotnjo | 2 : 3 | Seljak | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Kaskada
Gračanica
|
18.11.2018 13:30 | Leotar | 2 : 1 | Kaskada | ||||||
Beli anđeo
Popovo polje
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
18.11.2018 19:30 | Beli anđeo | 4 : 6 | Mostar SG Staklorad |
Brčko Zdravlje
Brčko
|
|
Jahorina
Pale
|
18.11.2018 18:00 | Brčko Zdravlje | 6 : 6 | Jahorina | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
18.11.2018 17:30 | Nevesinje | 7 : 1 | Ljubinje |
Policajac
Banja Luka
|
|
Sokrates
Banja Luka
|
18.11.2018 21:00 | Policajac | 4 : 4 | Sokrates |
Željeznica
Trnovo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
18.11.2018 18:00 | Željeznica | 1 : 0 | Glasinac |
Krka
Novo Mesto
|
|
Mega Bemax
Beograd
|
18.11.2018 17:00 | Krka | 82 : 69 | Mega Bemax | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
18.11.2018 19:00 | Budućnost VOLI | 75 : 71 | Partizan NIS |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Vogošća
Vogošća
|
18.11.2018 16:30 | Bosna Royal | 73 : 95 | Vogošća |
Sokolac
Sokolac
|
|
Prijedor
Prijedor
|
18.11.2018 20:00 | Sokolac | 79 : 58 | Prijedor | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Varda HE
Višegrad
|
18.11.2018 20:00 | Borac | 77 : 60 | Varda HE | ||||||
Obilić
Pale
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.11.2018 20:00 | Obilić | 71 : 106 | Leotar |
Teslić
Teslić
|
|
Rudar
Ugljevik
|
18.11.2018 | Teslić | 113 : 68 | Rudar |
Una
Kozarska Dubica
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
18.11.2018 | Una | 75 : 52 | Mladost | ||||||
Rookie
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
18.11.2018 | Rookie | 83 : 67 | Kozara |
Sloboda
Tuzla
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
18.11.2018 | Sloboda | 0 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Galeb
Brčko
|
|
Napredak
Odžak
|
18.11.2018 | Galeb | 0 : 3 | Napredak | ||||||
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Bihać
Bihać
|
18.11.2018 | 7 Lukavac | 2 : 3 | Bihać |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
18.11.2018 17:00 | Krivaja | 2 : 3 | Ilijaš |
Modriča
Modriča
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
18.11.2018 15:00 | Modriča | 2 : 3 | Domaljevac |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Maglić
Foča
|
18.11.2018 13:00 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Maglić |
Kakanj
Kakanj
|
|
Bosna
Kalesija
|
18.11.2018 | Kakanj | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Vitez
Vitez
|
18.11.2018 | Bihać | 3 : 1 | Vitez |
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
18.11.2018 | Smeč | 3 : 0 | Alipašino Polje | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Ilidža
Ilidža
|
18.11.2018 | Vogošća | 1 : 3 | Ilidža | ||||||
Troglav
Livno
|
|
Mostar
Mostar
|
18.11.2018 | Troglav | 0 : 3 | Mostar |
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Čelik-R
Zenica
|
18.11.2018 18:00 | Ljubuški | 0 : 3 | Čelik-R |
Modriča
Modriča
|
|
Smeč
Lukavac
|
18.11.2018 18:00 | Modriča | 0 : 3 | Smeč |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Inova
Banja Luka
|
18.11.2018 13:00 | Slavija | 0 : 3 | Inova |
Mladost
Rogatica
|
|
Radnik 2
Bijeljina
|
18.11.2018 13:00 | Mladost | 3 : 2 | Radnik 2 | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Libero
Bijeljina
|
18.11.2018 17:00 | Han Pijesak | 2 : 3 | Libero | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Bratunac
Bratunac
|
18.11.2018 13:00 | Drina | 3 : 0 | Bratunac |
Velež
Nevesinje
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
18.11.2018 14:00 | Velež | 3 : 0 | ŽOK Leotar |
Bosna 2
Visoko
|
|
Kakanj
Kakanj
|
18.11.2018 | Bosna 2 | 33 : 30 | Kakanj | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
18.11.2018 | Sloboda | 37 : 24 | Čelik | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
18.11.2018 | Žepče | 25 : 27 | Čelik Junior |
Mladost
Banja Luka
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
18.11.2018 18:00 | Mladost | 29 : 22 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Hercegovac
Bileća
|
18.11.2018 16:00 | ORK Borac | 38 : 14 | Hercegovac |
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
18.11.2018 16:00 | Kaluđer | 23 : 31 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Sloga
Prnjavor
|
|
Srbac
Srbac
|
18.11.2018 16:30 | Sloga | 24 : 21 | Srbac |
Iskra(S)
Stolac
|
|
Turbina
Jablanica
|
18.11.2018 | Iskra(S) | 34 : 29 | Turbina | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
18.11.2018 | Sloga 2013 | 26 : 23 | Zrinjski | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Vitez
Vitez
|
18.11.2018 | Živinice | 10 : 62 | Vitez |
Katarina
Mostar
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
18.11.2018 | Katarina | 36 : 35 | Dubica | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
18.11.2018 20:00 | Goražde | 23 : 34 | Izviđač |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
18.11.2018 | Omladinac | 21 : 30 | Knežopoljka | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.11.2018 | Borja | 19 : 21 | Leotar |
Dorćol
Beograd
|
|
Singidunum
Beograd
|
18.11.2018 | Dorćol | 9 : 6 | Singidunum |