XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 290 utakmica za dan
Nedelja, 5 Maj 2019

Fudbal

05.05.2019 18:00 Crvena zvezda 1 : 0 Mladost
05.05.2019 18:00 Čukarički 3 : 0 Proleter
05.05.2019 18:00 Radnički (N) 0 : 0 Vojvodina
05.05.2019 18:00 Partizan 2 : 1 Napredak
05.05.2019 16:00 Spartak ŽK 3 : 3 Radnik
05.05.2019 16:00 Voždovac 1 : 1 Mačva
05.05.2019 16:00 OFK Bačka 1 : 2 Rad
05.05.2019 16:00 Dinamo 1 : 0 Zemun
05.05.2019 16:00 TSC 1 : 0 Metalac
05.05.2019 16:00 Inđija 3 : 1 Sinđelić
05.05.2019 16:00 Zlatibor 1 : 0 Bežanija
05.05.2019 16:00 Trajal 1 : 0 Bečej 1918
05.05.2019 16:00 Teleoptik 2 : 2 Sloboda
05.05.2019 16:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Budućnost
05.05.2019 16:00 Borac 3 : 1 Novi Pazar
05.05.2019 17:00 GOŠK 0 : 3 Tuzla Siti
05.05.2019 20:00 Željezničar 3 : 1 Mladost
05.05.2019 16:30 Omarska 1 : 2 Dubrave
05.05.2019 16:30 Glasinac 2011 5 : 1 Mladost(R)
05.05.2019 16:30 Stakorina 1 : 0 Drina HE
05.05.2019 16:30 Proleter 4 : 0 Guber
05.05.2019 16:30 BSK 0 : 2 Borac
05.05.2019 11:00 FSA 2 : 0 Bratstvo
05.05.2019 16:30 Čelinac 1 : 1 Lijevče
05.05.2019 16:30 OFK Brdo 3 : 2 Gorica
05.05.2019 16:30 Partizan 3 : 0 Naprijed
05.05.2019 16:30 Sloga 2 : 4 Željezničar
05.05.2019 16:30 Skugrić 12 : 0 Zvijezda
05.05.2019 16:30 Crvena zvijezda 2 : 0 Hajduk
05.05.2019 16:30 Rudanka 0 : 1 Naša krila
05.05.2019 16:30 Sloga 2 : 1 OFK Pridjel
05.05.2019 17:00 Rudar 1925 4 : 1 Sloboda
05.05.2019 17:00 BSK Ledinci 4 : 2 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Podrinje 2 : 0 Birač
05.05.2019 17:00 Majevica 1 : 4 Omladinac
05.05.2019 17:00 Vlasenica 5 : 1 Čelopek
05.05.2019 17:00 OFK Trnovica 2 : 4 OFK Šekovići
05.05.2019 17:00 Mladost 1 : 1 Milići
05.05.2019 16:30 Željeznica 3 : 2 Romanija
05.05.2019 16:30 Ljubija 2 : 2 Podgrmeč
05.05.2019 16:30 Plamen 0 : 0 Mrakovica
05.05.2019 16:30 Radnik 0 : 3 OFK Ravan
05.05.2019 11:00 Gomjenica 0 : 2 Slaven
05.05.2019 16:30 Brzi 0 : 2 Svodna
05.05.2019 17:30 Tamaris 1 : 1 Mladi Krajišnik
05.05.2019 17:30 Sloboda 2 : 5 Sloga DIPO
05.05.2019 17:30 Biseri 3 : 3 Torpedo
05.05.2019 17:30 Župa 0 : 6 13 Skojevki
05.05.2019 17:30 Potkozarje 6 : 2 Borac
05.05.2019 16:30 Omladinac 4 : 2 Budućnost
05.05.2019 16:30 Rekreativo 0 : 5 Polet Krajišnik
05.05.2019 16:30 Gomionica 0 : 6 Vrbas
05.05.2019 16:30 OFK Banja Luka 2017 0 : 4 Borac
05.05.2019 16:30 Sloga 73 5 : 0 Pelagićevo
05.05.2019 16:30 Borac(K) 1 : 1 Bratstvo
05.05.2019 16:30 Ukrina 3 : 3 Trebavac
05.05.2019 16:30 Borac(O) 2 : 0 Rudar
05.05.2019 16:30 Budućnost 0 : 2 Kladari Gornji
05.05.2019 16:30 BSK 2 : 1 Borac(BL)
05.05.2019 16:30 Skugrić 1964 3 : 2 Hajduk
05.05.2019 16:00 Jugović 2 : 0 Sava 04
05.05.2019 16:00 Slijepčevići 3 : 1 Zadrugar
05.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 0 : 0 Obilić
05.05.2019 16:00 OFK Brezik 3 : 1 Gredice
05.05.2019 16:00 Grčica 2 : 4 Mladost 2003
05.05.2019 16:00 Borac 2 : 1 Mladost(L)
05.05.2019 16:00 Jedinstvo 2 : 3 Mladost(S)
05.05.2019 17:00 Zadrugar 6 : 0 Balatun
05.05.2019 17:00 Proleter 2 : 1 Miloš Obilić
05.05.2019 17:00 Novo doba 1 : 1 Stević Jovan
05.05.2019 17:00 Jedinstvo 0 : 5 Obarska
05.05.2019 17:00 Kolektiv 0 : 1 OFK Janja 2009
05.05.2019 17:00 Semberija 2 : 4 Drina
05.05.2019 17:00 Priboj 3 : 1 OFK Magnojević
05.05.2019 17:00 Pecka 0 : 3 Branjevo
05.05.2019 17:00 Polet 4 : 2 Borac
05.05.2019 14:00 Jasenica 4 : 1 Budućnost
05.05.2019 14:00 Jardan 2 : 8 Tabanci
05.05.2019 16:30 Rudar 4 : 1 Radnik Urije
05.05.2019 16:30 Knežopoljac 4 : 1 Kiseljak
05.05.2019 16:30 Berek 1975 1 : 2 Kozara
05.05.2019 17:30 Borac 2 : 0 Jablanica
05.05.2019 17:30 Vilusi 2 : 1 Romanovci
05.05.2019 17:30 Obradovac 2 : 3 Laminci
05.05.2019 17:00 Crvena zemlja 3 : 2 Polet
05.05.2019 17:00 Crni vrh 6 : 1 OFK Nožičko
05.05.2019 17:00 Bratstvo 3 : 0 Budućnost
05.05.2019 16:30 Željezničar 1 : 2 Polet
05.05.2019 16:30 Zborište 0 : 0 Zadrugar
05.05.2019 16:30 Mladost(ST) 2 : 3 Partizan
05.05.2019 16:30 Sloga 2 : 6 Omladinac
05.05.2019 16:30 Crvena zvijezda 2 : 2 Zvijezda
05.05.2019 16:30 Crkvina 2 : 2 Dobor
05.05.2019 11:00 Polet 0 : 3 Sloboda
05.05.2019 11:00 Strijelac 0 : 1 Sveti Jovan
05.05.2019 11:00 Čelik 0 : 3 Bobetino Brdo
05.05.2019 17:00 Ljeljenča 4 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Koridor 2011 1 : 1 Građanski
05.05.2019 17:00 Panteri 2 : 0 Kovačići 08
05.05.2019 17:00 Magnojević 2001 8 : 3 Omladinac
05.05.2019 17:00 Proleter 5 : 4 Sloga 94
05.05.2019 17:00 Glogovac 1 : 4 Ostojićevo
05.05.2019 17:00 Pobjeda 1 : 4 Sloga 2
05.05.2019 17:00 VSK 2 : 4 OFK Batković
05.05.2019 14:00 Međaši 1 : 1 Polet
05.05.2019 17:00 Borac 4 : 0 Tavna
05.05.2019 10:30 Budućnost 6 : 3 Borac
05.05.2019 10:30 OFK Buk 0 : 2 Sloga
05.05.2019 10:30 Piperci 3 : 0 Lazarevica
05.05.2019 10:30 Mladost(VO) 2 : 0 Mladost(P)
05.05.2019 10:30 Gorica 5 : 1 Nacional
05.05.2019 10:30 Zenit 2 : 1 Sava
05.05.2019 17:00 Olimpik 4 : 1 Čapljina
05.05.2019 17:00 Vlašić 2 : 1 FK Vitez
05.05.2019 17:00 Rudar 3 : 0 Sloga
05.05.2019 17:00 Brekovica 78 4 : 4 Kiseljak
05.05.2019 17:00 Prokosovići 3 : 2 Čelić
05.05.2019 17:00 Priluk 4 : 3 Lokomotiva
05.05.2019 17:00 Bosna(M) 2 : 3 Budućnost
05.05.2019 17:00 Moševac 16 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Pobjeda 1 : 1 Famos
05.05.2019 17:00 Azot 1 : 0 Natron
05.05.2019 17:00 Ilijaš 1 : 1 SAŠK Napredak
05.05.2019 17:00 Bosna Union 0 : 3 Radnik
05.05.2019 17:00 Sloga 4 : 1 Branitelj
05.05.2019 17:00 Bjelopoljac 1 : 1 Klis
05.05.2019 17:00 Kamešnica 3 : 1 Troglav 1918
05.05.2019 17:00 Brotnjo 2 : 4 Posušje
05.05.2019 17:00 Željezničar 4 : 2 Gomila
05.05.2019 17:00 Mladost(P) 6 : 1 Ključ
05.05.2019 17:00 Omladinac 0 : 3 Vitez
05.05.2019 17:00 Dnoluka 0 : 4 Radnik
05.05.2019 17:00 Kaćuni 4 : 1 Elektrobosna
05.05.2019 17:00 Gorica 1 : 3 Fojnica
05.05.2019 17:00 Mladost(S) 1 : 1 Bok
05.05.2019 17:00 Dubrave 0 : 3 Hajduk
05.05.2019 17:00 Napredak 2 : 4 Dizdaruša
05.05.2019 17:00 Sloga(T) 2 : 1 Vitanovići 78
05.05.2019 17:00 19 srpanj 5 : 1 Kostrč
05.05.2019 17:00 Dragovoljac 3 : 0 Mladost (D)
05.05.2019 17:00 Polet 0 : 0 DSK
05.05.2019 17:00 Doboj Istok 3 : 3 Mladost(K)
05.05.2019 17:00 Ingram 0 : 1 Orahovica 74
05.05.2019 17:00 Proleter 2 : 0 Vražići 92
05.05.2019 17:00 Omazići 1937 5 : 2 Mladost(T)
05.05.2019 17:00 Rijeka 3 : 1 Mladost(B)
05.05.2019 17:00 Gornji Rahić 1 : 0 Trešnjevka
05.05.2019 17:00 Napredak 2 : 2 Zmaj
05.05.2019 17:00 Nemila 4 : 1 Fortuna
05.05.2019 17:00 Novi Šeher 3 : 5 Stupčanica
05.05.2019 20:00 Biser 96 3 : 4 Mladost
05.05.2019 17:00 Bojnik 1 : 2 Novi Grad
05.05.2019 17:00 Pofalićki 3 : 0 Jug
05.05.2019 17:30 Omadinac 3 : 0 Ozren
05.05.2019 17:00 Saobraćajac 4 : 2 Igman
05.05.2019 11:00 Stup 3 : 5 Mošćanica
05.05.2019 11:00 Vrbanjuša 3 : 1 Vratnik
05.05.2019 14:00 Butmir 1 : 5 UNIS
05.05.2019 Jahorina 0 : 1 Kolina
05.05.2019 Radnički 0 : 1 Drina
05.05.2019 17:00 Šator 2 : 2 Junak
05.05.2019 16:00 Blagaj 3 : 0 Cim
05.05.2019 17:00 Buna 2 : 1 Lokomotiva
05.05.2019 16:00 Kruševo 5 : 0 Mostar
05.05.2019 17:00 Karaula 2 : 1 Šantići
05.05.2019 17:00 OFK Lugovi 1 : 4 Katarina
05.05.2019 17:00 Bilalovac 2 : 0 Brnjaci
05.05.2019 17:00 OFK Brčko 0 : 1 Mladi Zadrugar
05.05.2019 17:00 Korpar 0 : 1 Frankopan
05.05.2019 17:00 Mladost 4 : 1 Dinamo 75
05.05.2019 17:00 Tramošnica 0 : 1 Ravne
05.05.2019 17:00 Željezničar 1 : 5 Biberovo Polje
05.05.2019 17:00 12 decembar 2 : 0 Voćar
05.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 3 Koraj
05.05.2019 17:00 Trebava 1 : 0 OFK Vida
05.05.2019 17:00 Sloboda 3 : 1 Omladinac 68
05.05.2019 17:00 OFK Međiđa 4 : 1 Graničar
05.05.2019 17:00 Stjepan Polje 6 : 1 Sloga
05.05.2019 17:00 Mramor 5 : 0 Špionica 1953
05.05.2019 17:00 Mladost(D) 1 : 2 Bukovik
05.05.2019 17:00 Turija 3 : 1 Rudar
05.05.2019 17:00 25 maj 2 : 0 Polet
05.05.2019 17:00 Pribava 4 : 0 BSK
05.05.2019 17:00 Rudar 1 : 0 OFK Tuzla
05.05.2019 17:00 Srnica 2 : 1 Napredak
05.05.2019 17:00 Vrana 2 : 3 Mladost(GŽ)
05.05.2019 17:00 Partizan 3 : 1 Rainci
05.05.2019 Moštre 3 : 0 Uskok
05.05.2019 Omladinac 4 : 4 Monjare
05.05.2019 Bratstvo 1 : 3 Dijamant
05.05.2019 Liješeva 2 : 7 Kralupi
05.05.2019 Poriječani 12 : 1 Ljiljan
05.05.2019 17:00 Mladost 2 : 2 Krušik
05.05.2019 17:00 Spreča 1 : 2 Sapna
05.05.2019 17:00 Memići 0 : 3 Bijeljevac
05.05.2019 17:00 Radnik 018 2 : 3 Pasci 78
05.05.2019 13:00 Jablanica 1 : 2 Mladost
05.05.2019 13:00 Toplice 7 : 0 Borac
05.05.2019 17:00 Berane 0 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
05.05.2019 17:00 Bokelj 3 : 0 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Igalo 0 : 0 Dečić
05.05.2019 17:00 Jezero 1 : 0 Otrant-Olympic
05.05.2019 17:00 Kom 1 : 0 Arsenal
05.05.2019 17:30 Arsenal 1 : 1 Brighton
05.05.2019 15:00 Chelsea 3 : 0 Watford
05.05.2019 15:00 Huddersfield Town 1 : 1 Manchester United
05.05.2019 12:00 Getafe 2 : 0 Girona
05.05.2019 20:45 Huesca 2 : 6 Valencia
05.05.2019 16:15 Real Madrid 3 : 2 Villarreal
05.05.2019 18:30 Real Valladolid 1 : 0 Athletic Club
05.05.2019 14:00 Eibar 1 : 0 Real Betis
05.05.2019 13:30 Schalke 04 0 : 0 Augsburg
05.05.2019 18:00 Bayer Leverkusen 6 : 1 Eintracht
05.05.2019 15:30 Freiburg 1 : 1 Fortuna
05.05.2019 15:00 Lazio 1 : 3 Atalanta
05.05.2019 20:30 Napoli 2 : 1 Cagliari
05.05.2019 12:30 Empoli 1 : 0 Fiorentina
05.05.2019 15:00 Sassuolo 2 : 2 Frosinone
05.05.2019 18:00 Genoa 1 : 1 Roma
05.05.2019 15:00 Parma 3 : 3 Sampdoria
05.05.2019 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 2 Lille
05.05.2019 17:00 Monaco 2 : 3 Saint-Étienne
05.05.2019 15:00 Montpellier 1 : 1 Amiens SC
05.05.2019 15:00 Nantes 3 : 0 Dijon
05.05.2019 15:00 Toulouse 2 : 2 Rennes
05.05.2019 16:30 Lokomotiva 0 : 2 SFK 2000
05.05.2019 13:00 Gradina 0 : 3 Radnik Bumerang
05.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Sloga
05.05.2019 14:00 Drina 10 : 0 Čelik
05.05.2019 16:00 Libero 5 : 2 Sana 2014
05.05.2019 13:00 Željezničar 2011 1 : 3 Inter
05.05.2019 13:00 Mladost 3 : 1 Borac
05.05.2019 15:00 Travnik 3 : 0 Zvijezda 09
05.05.2019 11:00 Čelik 0 : 2 Slavija
05.05.2019 12:00 Metalleghe BSI 2 : 1 Podgrmeč
05.05.2019 12:00 Kozara 3 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 12:00 Sloga 3 : 0 Bratstvo
05.05.2019 12:00 Proleter 1 : 3 Jedinstvo
05.05.2019 12:00 Tekstilac 0 : 2 Orašje
05.05.2019 12:00 Ilićka 01 1 : 2 Modriča
05.05.2019 12:00 Borac 0 : 3 Zvijezda
05.05.2019 12:00 Drina 2 : 0 Podrinje
05.05.2019 12:00 Sloga(T) 0 : 4 Radnički
05.05.2019 12:00 Budućnost 2 : 0 Tuzla City
05.05.2019 12:00 Sloga(GC) 7 : 1 Gradina
05.05.2019 12:00 Slaven 3 : 0 Lokomotiva
05.05.2019 13:00 Sutjeska 2 : 0 Bosna
05.05.2019 12:00 Goražde 2 : 6 Rudar
05.05.2019 12:00 Novi Travnik 5 : 3 TOŠK
05.05.2019 12:00 Borac 3 : 3 Žepče
05.05.2019 17:00 Igman 0 : 0 Velež
05.05.2019 16:00 Sloboda 1 : 2 Sarajevo
05.05.2019 14:30 Čelik 4 : 2 Radnik
05.05.2019 10:00 Krajina 0 : 2 Borac
05.05.2019 10:00 Metalleghe BSI 0 : 0 Podgrmeč
05.05.2019 10:00 Kozara 3 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 10:00 Sloga 8 : 2 Bratstvo
05.05.2019 10:00 Proleter 1 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 10:00 Tekstilac 6 : 0 Orašje
05.05.2019 10:00 Ilićka 01 2 : 4 Modriča
05.05.2019 10:00 Borac 0 : 8 Zvijezda
05.05.2019 10:00 Drina 2 : 0 Podrinje
05.05.2019 10:00 Sloga(T) 1 : 4 Radnički
05.05.2019 10:00 Budućnost 2 : 0 Tuzla City
05.05.2019 10:00 Sloga(GC) 3 : 2 Gradina
05.05.2019 10:00 Slaven 2 : 0 Lokomotiva
05.05.2019 11:00 Sutjeska 0 : 2 Bosna
05.05.2019 10:00 Goražde 2 : 4 Rudar
05.05.2019 10:00 Novi Travnik 1 : 0 TOŠK
05.05.2019 10:00 Borac 0 : 3 Žepče
05.05.2019 15:00 Igman 1 : 3 Velež
05.05.2019 14:00 Sloboda 1 : 1 Sarajevo
05.05.2019 00:00 Čelik 3 : 0 Radnik
05.05.2019 11:30 OFK Spartak 2013 0 : 8 Sloga(D)
05.05.2019 13:00 OFK Spartak 2013 3 : 2 Sloga

Futsal

Finale Prva utakmica
05.05.2019 19:30 Mostar SG 7 : 3 Brotnjo

Košarka

05.05.2019 20:30 Partizan NIS 96 : 58 Dynamic VIP PAY
05.05.2019 17:00 OKK Novi Pazar 92 : 84 Tamiš
05.05.2019 18:00 Sloboda 80 : 105 Mega Bemax

Odbojka

05.05.2019 12:00 Kozara 2 : 3 Radnik

Rukomet

05.05.2019 18:00 Bijeljina 32 : 30 Drina
05.05.2019 18:00 Hercegovac 21 : 27 Mladost
05.05.2019 00:00 Prijedor 2 28 : 35 Srbac
05.05.2019 11:30 Srednjoškolac 31 : 39 Sloga
05.05.2019 17:00 Kakanj 28 : 55 Sloboda
05.05.2019 17:00 Krajina 32 : 36 Žepče
05.05.2019 14:30 Travnik AG 28 : 35 Bosna
05.05.2019 16:00 Radnik 23 : 14 Omladinac
05.05.2019 15:00 Turbina 31 : 29 Iskra(S)
05.05.2019 17:00 Zrinjski 31 : 20 Sloga 2013