XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 242 utakmica za dan
Nedelja, 19 Maj 2019

Fudbal

19.05.2019 19:00 Crvena zvezda 3 : 0 Napredak
19.05.2019 19:00 Radnički (N) 2 : 2 Mladost
19.05.2019 19:00 Partizan 2 : 0 Proleter
19.05.2019 19:00 Čukarički 1 : 1 Vojvodina
19.05.2019 19:00 Spartak ŽK 2 : 1 Voždovac
19.05.2019 19:00 OFK Bačka 0 : 1 Dinamo
19.05.2019 19:00 Radnik 3 : 0 Mačva
19.05.2019 19:00 Rad 1 : 1 Zemun
19.05.2019 17:00 Mladost 2 : 1 Karanovac
19.05.2019 17:00 Sloga(D) 0 : 0 Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Jedinstvo(Br) 0 : 1 Velež
19.05.2019 17:00 Glasinac 2011 3 : 0 Drina HE
19.05.2019 17:00 Stakorina 3 : 0 Guber
19.05.2019 17:00 Sloga 1 : 2 Borac
19.05.2019 17:00 BSK 1 : 3 Lijevče
19.05.2019 11:00 FSA 3 : 0 Gorica
19.05.2019 17:00 Čelinac 2 : 1 Naprijed
19.05.2019 17:00 OFK Brdo 0 : 2 Partizan
19.05.2019 17:00 Sloga 5 : 1 Mineral
19.05.2019 17:00 Željezničar 3 : 0 Vučijak
19.05.2019 17:00 Trebava 2 : 2 Hajduk
19.05.2019 17:00 Skugrić 4 : 3 Naša krila
19.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 3 : 1 OFK Pridjel
19.05.2019 17:00 Rudanka 1 : 4 Sloga
19.05.2019 17:00 Jedinstvo 0 : 0 Sloboda
19.05.2019 17:00 Rudar 1925 1 : 3 Birač
19.05.2019 17:00 BSK Ledinci 1 : 1 Omladinac
19.05.2019 17:00 Podrinje 2 : 4 Čelopek
19.05.2019 17:00 Majevica 2 : 3 OFK Šekovići
19.05.2019 17:00 Vlasenica 2 : 3 Milići
19.05.2019 17:00 OFK Trnovica 5 : 0 Lokomotiva
19.05.2019 17:00 Mladost 0 : 2 Partizan
19.05.2019 17:00 Svodna 3 : 0 Gomjenica
19.05.2019 17:30 Tamaris 2 : 3 Sloga DIPO
19.05.2019 17:30 Kozara 3 : 1 Torpedo
19.05.2019 17:30 Sloboda 1 : 2 Kalemi
19.05.2019 17:30 Biseri 0 : 4 13 Skojevki
19.05.2019 17:30 Župa 5 : 4 Potkozarje
19.05.2019 17:00 Vrbas 2 : 1 Mladost Farmaprom
19.05.2019 17:00 Polet Krajišnik 5 : 2 Omladinac
19.05.2019 17:00 Sloga Nektar 3 : 0 Džaja
19.05.2019 17:00 Šnjegotina 3 : 0 Budućnost
19.05.2019 17:00 Sloga 73 5 : 4 Bratstvo
19.05.2019 17:00 Pelagićevo 0 : 3 Trebavac
19.05.2019 17:00 Borac(K) 1 : 4 Rudar
19.05.2019 17:00 Ukrina 2 : 0 Kladari Gornji
19.05.2019 17:00 Borac(O) 2 : 1 Borac(BL)
19.05.2019 17:00 Budućnost 1 : 1 Hajduk
19.05.2019 17:00 BSK 1 : 4 Skugrić 1964
19.05.2019 17:00 Jugović 0 : 0 Zadrugar
19.05.2019 17:00 Sava 04 0 : 3 Obilić
19.05.2019 17:00 Slijepčevići 4 : 1 Gredice
19.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 3 : 2 Mladost 2003
19.05.2019 17:00 OFK Brezik 2 : 1 Mladost(L)
19.05.2019 17:00 Grčica 1 : 2 Mladost(S)
19.05.2019 17:00 Borac 0 : 0 Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Zadrugar 3 : 0 Miloš Obilić
19.05.2019 17:00 Balatun 4 : 0 Stević Jovan
19.05.2019 17:00 Proleter 4 : 1 Obarska
19.05.2019 17:00 Novo doba 0 : 2 OFK Janja 2009
19.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Drina
19.05.2019 17:00 Kolektiv 2 : 1 OFK Magnojević
19.05.2019 17:00 Semberija 2 : 0 Priboj
19.05.2019 17:00 Borac 1 : 1 Pecka
19.05.2019 17:00 Branjevo 2 : 3 Lokanj
19.05.2019 17:00 Polet 2 : 2 Budućnost
19.05.2019 14:00 Jasenica 1 : 1 Jardan
19.05.2019 17:30 Mladost 3 : 2 Jablanica
19.05.2019 17:30 Borac 2 : 1 Bratstvo(O)
19.05.2019 17:30 Ratar 5 : 2 Romanovci
19.05.2019 17:30 OFK Nožičko 1 : 0 Polet
19.05.2019 17:30 Crvena zemlja 0 : 3 Vrbas
19.05.2019 17:00 Liješće 3 : 3 27. Juli
19.05.2019 17:00 Željezničar 0 : 3 Ozrenski sokolovi
19.05.2019 17:00 4. juli 3 : 3 Zadrugar
19.05.2019 17:00 Partizan 2 : 3 Posavina
19.05.2019 17:00 Sloga 0 : 3 Zvijezda
19.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 6 Dobor
19.05.2019 17:00 Crvena zvijezda 2 : 4 Crkvina
19.05.2019 11:00 Budućnost Red Star 3 : 1 Sveti Jovan
19.05.2019 11:00 Polet 2 : 1 Bobetino Brdo
19.05.2019 11:00 Strijelac 3 : 0 Čelik
19.05.2019 17:00 Polet 0 : 0 Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Ljeljenča 2 : 2 Građanski
19.05.2019 17:00 Koridor 2011 1 : 1 Omladinac
19.05.2019 17:00 Panteri 1 : 0 Sloga 94
19.05.2019 17:00 Magnojević 2001 1 : 4 Proleter
19.05.2019 17:00 Drina 2 : 2 Ostojićevo
19.05.2019 17:00 Glogovac 3 : 3 Sloga 2
19.05.2019 17:00 Pobjeda 1 : 3 Polet
19.05.2019 17:00 VSK 1 : 1 Tavna
19.05.2019 14:00 Međaši 5 : 4 Borac
19.05.2019 10:30 Sloga 5 : 2 Borac
19.05.2019 10:30 Budućnost 3 : 1 Mladen Perić
19.05.2019 10:30 OFK Buk 5 : 3 Lazarevica
19.05.2019 17:30 Olimpik 6 : 1 TOŠK
19.05.2019 17:30 Vlašić 3 : 0 Bratstvo
19.05.2019 17:30 Busovača 1 : 0 Kiseljak
19.05.2019 17:30 Rudar 3 : 1 Brekovica 78
19.05.2019 17:30 Čelić 4 : 4 Dinamo
19.05.2019 17:30 Prokosovići 3 : 1 Budućnost
19.05.2019 17:30 Priluk 3 : 1 Seona
19.05.2019 17:30 Bosna(M) 3 : 0 Mramor
19.05.2019 17:30 Žepče 2 : 2 Vis
19.05.2019 17:30 Moševac 2 : 2 Famos
19.05.2019 17:30 Pobjeda 2 : 2 SAŠK Napredak
19.05.2019 17:30 Azot 0 : 0 Radnik
19.05.2019 17:30 Ilijaš 1 : 4 Bosna Union
19.05.2019 17:30 Rama 9 : 0 Branitelj
19.05.2019 17:30 Sloga 1 : 1 Klis
19.05.2019 17:30 Bjelopoljac 1 : 2 Posušje
19.05.2019 17:30 Kamešnica 1 : 0 Grude
19.05.2019 17:30 Radnik 2 : 1 Mladost
19.05.2019 17:30 Dnoluka 3 : 0 Fojnica
19.05.2019 17:30 Kaćuni 6 : 1 Gorica
19.05.2019 17:30 Mladost(DS) 4 : 1 Hajduk
19.05.2019 17:30 Mladost(S) 3 : 2 Dizdaruša
19.05.2019 Dubrave 0 : 3 Vitanovići 78
19.05.2019 17:30 Napredak 1 : 3 Kostrč
19.05.2019 17:30 Sloga(T) 4 : 2 Mladost (D)
19.05.2019 17:30 19 srpanj 1 : 0 Dragovoljac
19.05.2019 17:30 Mladost(K) 5 : 1 DSK
19.05.2019 17:30 Polet 0 : 1 Orahovica 74
19.05.2019 17:30 Doboj Istok 4 : 1 Željezničar
19.05.2019 17:30 Ingram 2 : 2 Vražići 92
19.05.2019 17:30 Proleter 2 : 2 Mladost(B)
19.05.2019 17:30 Omazići 1937 1 : 2 Trešnjevka
19.05.2019 17:30 Rijeka 4 : 0 Gornji Rahić
19.05.2019 17:30 Napredak 2 : 1 Vareš
19.05.2019 17:30 Nemila 1 : 3 Stupčanica
19.05.2019 17:30 Rudar 1 : 1 Novi Šeher
19.05.2019 Jahorina 3 : 3 Radnički
19.05.2019 Drina 3 : 2 BKB
19.05.2019 17:30 Kupres 1 : 2 Junak
19.05.2019 17:30 Ljubuški 3 : 0 Šujica
19.05.2019 17:30 Šator 4 : 0 Rakitno
19.05.2019 17:00 Višići 1 : 0 Lokomotiva
19.05.2019 17:00 Blagaj 3 : 1 Međugorje
19.05.2019 17:00 Buna 6 : 2 Mostar
19.05.2019 17:00 Iskra 0 : 0 Kruševo
19.05.2019 17:30 Nova Bila 2 : 2 Katarina
19.05.2019 17:30 Karaula 1 : 3 Brnjaci
19.05.2019 17:30 OFK Lugovi 0 : 4 Bilalovac
19.05.2019 17:30 OFK Brčko 1 : 3 Frankopan
19.05.2019 17:30 Mladi Zadrugar 4 : 1 Dinamo 75
19.05.2019 17:30 Korpar 2 : 5 Ravne
19.05.2019 17:30 Mladost 2 : 1 Tramošnica
19.05.2019 17:30 Voćar 0 : 2 Biberovo Polje
19.05.2019 17:30 Željezničar 3 : 4 Koraj
19.05.2019 17:30 12 decembar 2 : 1 OFK Vida
19.05.2019 17:30 Jedinstvo 0 : 1 Omladinac 68
19.05.2019 17:30 Trebava 5 : 0 Graničar
19.05.2019 17:30 Sloboda 6 : 1 Ograđenovac
19.05.2019 17:30 OFK Međiđa 3 : 1 Izbor
19.05.2019 17:30 Špionica 1953 1 : 0 Sloga
19.05.2019 17:30 Stjepan Polje 3 : 0 Bukovik
19.05.2019 17:30 Mramor 5 : 3 Mladost(P)
19.05.2019 17:30 Mladost(D) 0 : 3 Rudar
19.05.2019 17:30 Orahovica 77 4 : 1 Polet
19.05.2019 17:30 Turija 1 : 4 BSK
19.05.2019 17:30 25 maj 4 : 5 Pribava
19.05.2019 17:30 Napredak 1 : 0 OFK Tuzla
19.05.2019 17:30 Rudar 1 : 0 Metalac
19.05.2019 17:30 Srnica 2 : 3 Mladost(GŽ)
19.05.2019 17:30 Vrana 4 : 0 Rainci
19.05.2019 17:30 Partizan 3 : 0 Mladost 78
19.05.2019 Monjare 3 : 0 Uskok
19.05.2019 Moštre 3 : 6 Dijamant
19.05.2019 Omladinac 1 : 4 Kralupi
19.05.2019 Bratstvo 4 : 2 Ljiljan
19.05.2019 Liješeva 2 : 3 Poriječani
19.05.2019 17:00 Mladost 0 : 1 Sapna
19.05.2019 17:00 Krušik 4 : 0 Bijeljevac
19.05.2019 17:00 Spreča 0 : 2 Pasci 78
19.05.2019 17:00 Memići 2 : 1 Radnik 018
19.05.2019 13:00 Gornje Dubrave 2 : 1 Oskova
19.05.2019 13:00 Budućnost 3 : 1 Mladost
19.05.2019 13:00 Konjuh 4 : 1 Borac
19.05.2019 13:00 Jablanica 1 : 2 Toplice
19.05.2019 17:00 Rudar 2 : 2 Budućnost
19.05.2019 17:00 OFK Petrovac 0 : 4 Iskra
19.05.2019 17:00 Lovćen 1 : 3 OFK Titograd
19.05.2019 17:00 Mornar 0 : 3 Zeta
19.05.2019 17:00 Sutjeska 2 : 0 Grbalj
19.05.2019 17:30 Jezero 3 : 1 Berane
19.05.2019 17:30 Kom 2 : 0 Igalo
19.05.2019 17:30 Arsenal 2 : 2 Bokelj
19.05.2019 17:30 Otrant-Olympic 1 : 5 OFK Mladost Lješkopolje 1970
19.05.2019 17:30 Dečić 4 : 1 Jedinstvo
19.05.2019 16:15 Eibar 2 : 2 Barcelona
19.05.2019 12:00 Real Madrid 0 : 2 Real Betis
19.05.2019 20:30 Juventus 1 : 1 Atalanta
19.05.2019 15:00 Parma 1 : 0 Fiorentina
19.05.2019 18:00 Milan 2 : 0 Frosinone
19.05.2019 12:30 Chievo 0 : 0 Sampdoria
19.05.2019 15:00 Empoli 4 : 1 Torino
19.05.2019 20:30 Napoli 4 : 1 Internazionale
19.05.2019 16:00 SFK 2000 6 : 0 Emina
19.05.2019 17:30 Gradina 1 : 4 Modriča
19.05.2019 17:00 Radnik Bumerang 2 : 1 Banja Luka
19.05.2019 17:00 Drina 1 : 1 Sloga
19.05.2019 13:00 Fortuna 5 : 0 Sloboda
19.05.2019 17:00 Široki Brijeg 9 : 0 Rosa Brandis
19.05.2019 17:00 Libero 3 : 0 Mladost
19.05.2019 13:00 Brotnjo 2 : 0 Inter
19.05.2019 15:00 Borac 2 : 1 Zvijezda 09
19.05.2019 11:00 Travnik 2 : 1 Slavija
19.05.2019 16:00 Radnik 5 : 1 Sarajevo
19.05.2019 14:00 Čelik 0 : 7 Zrinjski
19.05.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Krajina
19.05.2019 12:00 Sutjeska 2 : 2 Rudar
19.05.2019 12:00 Goražde 1 : 8 Radnik
19.05.2019 12:00 Olimpik 3 : 1 Sarajevo
19.05.2019 12:00 NK Vitez 6 : 0 FK Vitez
19.05.2019 12:00 Novi Travnik 2 : 1 Borac
19.05.2019 12:00 Igman 0 : 1 GOŠK
19.05.2019 12:00 Čapljina 0 : 1 Brotnjo
19.05.2019 15:30 Krupa 0 : 3 Sarajevo
19.05.2019 16:00 Željezničar 2 : 2 Široki Brijeg
19.05.2019 14:00 Tuzla Siti 3 : 1 Čelik
19.05.2019 10:00 Sutjeska 0 : 3 Rudar
19.05.2019 10:00 Goražde 1 : 3 Radnik
19.05.2019 10:00 Olimpik 1 : 1 Sarajevo
19.05.2019 10:00 NK Vitez 6 : 0 FK Vitez
19.05.2019 15:30 Travnik 5 : 3 TOŠK
19.05.2019 10:00 Novi Travnik 4 : 3 Borac
19.05.2019 10:00 Čapljina 4 : 0 Brotnjo
19.05.2019 14:00 Krupa 0 : 1 Sarajevo
19.05.2019 14:00 Željezničar 2 : 2 Široki Brijeg
19.05.2019 12:00 Tuzla City 1 : 1 Čelik

Košarka

19.05.2019 17:00 Spars 70 : 63 Široki
19.05.2019 17:00 Sloboda 81 : 82 Dynamic VIP PAY
19.05.2019 17:00 OKK Novi Pazar 88 : 71 Mega Bemax

Rukomet

19.05.2019 18:00 Prijedor 34 : 41 Kotor Varoš
19.05.2019 16:00 Bijeljina 22 : 24 Hercegovina
19.05.2019 18:00 Hercegovac 19 : 30 ORK Borac
19.05.2019 17:00 Lukavac 26 : 46 Krivaja
19.05.2019 18:00 Neretva 23 : 28 Vogošča Poljine Hills 2
19.05.2019 17:00 Krivaja 33 : 26 Hadžići
19.05.2019 12:00 Leotar 10 : 0 Borja
19.05.2019 18:00 Radnik 34 : 33 Doboj
19.05.2019 14:00 Neretva 18 : 20 Sloga 2013
5:1
90' Utakmica završena
U nastavku susreta viđena su još četiri gola. Tri u mreži Goražda i jedan Sarajeva.
5:1
45' Poluvreme
Prvi dio meča Sarajevo je dobilo 2:0.
5:1
0' Postava (Goražde)
Islamagić Ajdin V Ahmetašević Ervin Paleta Ajdin Adžem Adel Ćurovac Amel Haznadar Tarik K Biser Tarik Alihodžić Seldin Topalović Kerim Islamagić Arnes Kanlić Ajdin Žuga Faris(17)83' Efendić Arnel(18)75' Gabela Armen(11)61'71'
5:1
0' Postava (Sarajevo)
Bešić Ismar V Delić Emir K Džebić Berin Tabaković Talha Šošić Haris16' Simanić Dejan53'60' Kolenda Halil Čorbo Beniamin31' Duranović Said43' Turković Dino50' Duraković Amir Karahodža Aldin(7)64' Spahija Eldan Granov Din(17)57' Kapetanović Nurudin(19)71' Velić Nasib(10)76' Omerhodžić Mirza(9)62' Nuhanović Denis
1:4
90' Utakmica završena
Gosti su do kraja meča još dva puta pogađali mrežu domaćih, pa je susret završen rezultatom 1:4 za Olimpik.