XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 154 utakmica za dan
Subota, 11 Maj 2019


Fudbal

Mladost
Lučani
1 : 1
Čukarički
Beograd
11.05.2019 16:00
Mladost
1 : 1
Čukarički
Napredak
Kruševac
3 : 3
Radnički (N)
Niš
11.05.2019 16:00
Napredak
3 : 3
Radnički (N)
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Partizan
Beograd
11.05.2019 16:00
Vojvodina
1 : 2
Partizan
Dinamo
Vranje
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
11.05.2019 16:00
Dinamo
2 : 1
Spartak ŽK
Voždovac
Beograd
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
11.05.2019 16:00
Voždovac
1 : 0
OFK Bačka
Zemun
Zemun
2 : 1
Radnik
Surdulica
11.05.2019 16:00
Zemun
2 : 1
Radnik
Mačva
Šabac
0 : 0
Rad
Beograd
11.05.2019 16:00
Mačva
0 : 0
Rad
Sloboda
Tuzla
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.05.2019 17:00
Sloboda
1 : 2
Krupa
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.05.2019 17:00
Mladost
1 : 0
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
11.05.2019 17:00
Radnik
0 : 1
Željezničar
Čelik
Zenica
0 : 1
Zrinjski
Mostar
11.05.2019 17:00
Čelik
0 : 1
Zrinjski
Tuzla Siti
Simin Han
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
11.05.2019 17:00
Tuzla Siti
1 : 0
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
GOŠK
Gabela
11.05.2019 17:00
Zvijezda 09
2 : 1
GOŠK
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 3
Borac
Banja Luka
11.05.2019 17:00
Rudar Prijedor
1 : 3
Borac
Kozara
Gradiška
1 : 0
Podrinje
Janja
11.05.2019 17:00
Kozara
1 : 0
Podrinje
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 1
Sloga
Gornje Crnjelovo
11.05.2019 17:00
Željezničar Sport team
2 : 1
Sloga
Drina
Zvornik
1 : 1
Tekstilac
Derventa
11.05.2019 17:00
Drina
1 : 1
Tekstilac
Sutjeska
Foča
3 : 0
Alfa Modriča
Modriča
11.05.2019 17:00
Sutjeska
3 : 0
Alfa Modriča
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
11.05.2019 17:00
Sloboda
1 : 3
Slavija
Karanovac
Karanovac
3 : 2
Laktaši
Laktaši
11.05.2019 16:30
Karanovac
3 : 2
Laktaši
Polet 1926
Brod
2 : 3
Sloga(T)
Trn
11.05.2019 16:30
Polet 1926
2 : 3
Sloga(T)
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Borac
Šamac
11.05.2019 16:30
Ljubić
1 : 0
Borac
Guber
Srebrenica
1 : 2
Jedinstvo(Bč)
Brčko
11.05.2019 16:30
Guber
1 : 2
Jedinstvo(Bč)
Drina HE
Višegrad
6 : 1
Famos
Vojkovići
11.05.2019 16:30
Drina HE
6 : 1
Famos
Mladost(G)
Gacko
0 : 2
Leotar
Trebinje
11.05.2019 16:30
Mladost(G)
0 : 2
Leotar
Lijevče
Nova Topola
3 : 1
FSA
Prijedor
11.05.2019 16:30
Lijevče
3 : 1
FSA
Bratstvo
Kozarac
5 : 3
BSK
Banja Luka
11.05.2019 16:30
Bratstvo
5 : 3
BSK
Borac
Kozarska Dubica
6 : 2
OFK Lauš
Banja Luka
11.05.2019 16:30
Borac
6 : 2
OFK Lauš
OFK Pridjel
Pridjel
0 : 1
Rudanka
Rudanka
11.05.2019 16:30
OFK Pridjel
0 : 1
Rudanka
Lokanj
Lokanj
7 : 1
Polet
Kravica
11.05.2019 17:00
Lokanj
7 : 1
Polet
Polet
Podnovlje
2 : 1
Liješće
Liješće
11.05.2019 14:00
Polet
2 : 1
Liješće
Sveti Jovan
Donji Brezik
3 : 2
Polet
Čović Polje
11.05.2019 17:30
Sveti Jovan
3 : 2
Polet
Lazarevica
Čengić
2 : 5
Modran
Modran
11.05.2019 17:00
Lazarevica
2 : 5
Modran
Velež
Mostar
3 : 0
Orašje
Orašje
11.05.2019 17:00
Velež
3 : 0
Orašje
Rudar
Kakanj
1 : 1
Vitez
Vitez
11.05.2019 17:00
Rudar
1 : 1
Vitez
Slaven
Živinice
1 : 0
Igman
Konjic
11.05.2019 17:00
Slaven
1 : 0
Igman
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Olimpik
Sarajevo
11.05.2019 17:00
Jedinstvo
1 : 2
Olimpik
Čapljina
Čapljina
2 : 0
Zvijezda
Gradačac
11.05.2019 17:00
Čapljina
2 : 0
Zvijezda
Bosna
Visoko
1 : 5
Metalleghe BSI
Jajce
11.05.2019 17:00
Bosna
1 : 5
Metalleghe BSI
Bratstvo
Gračanica
3 : 2
Novi Travnik
Novi Travnik
11.05.2019 17:00
Bratstvo
3 : 2
Novi Travnik
FK Vitez
Vitez
6 : 1
Brekovica 78
Brekovica
11.05.2019 17:00
FK Vitez
6 : 1
Brekovica 78
Sloga
Bosanska Otoka
3 : 0
Busovača
Busovača
11.05.2019 17:00
Sloga
3 : 0
Busovača
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
11.05.2019 17:00
Bratstvo
0 : 2
Podgrmeč
Krajina
Cazin
2 : 0
Vlašić
Turbe
11.05.2019 17:00
Krajina
2 : 0
Vlašić
Mramor
Mramor
2 : 0
Gradina
Srebrenik
11.05.2019 17:00
Mramor
2 : 0
Gradina
Lokomotiva
Miričina
0 : 0
Prokosovići
Prokosovići
11.05.2019 17:00
Lokomotiva
0 : 0
Prokosovići
Famos
Hrasnica
3 : 2
Borac
Jelah
11.05.2019 17:00
Famos
3 : 2
Borac
Grude
Grude
5 : 1
Brotnjo
Čitluk
11.05.2019 17:00
Grude
5 : 1
Brotnjo
Gomila
Stijena
1 : 0
Omladinac
Sanica
11.05.2019 17:30
Gomila
1 : 0
Omladinac
Vitez
Bužim
5 : 1
Mladost(P)
Polje-Cazin
11.05.2019 17:30
Vitez
5 : 1
Mladost(P)
Ključ
Ključ
4 : 2
Bajer 99
Velagići
11.05.2019 17:30
Ključ
4 : 2
Bajer 99
Mladost(V)
Vrnograč
3 : 1
Omladinac 75
Pokoj
11.05.2019 17:30
Mladost(V)
3 : 1
Omladinac 75
Rudar
Kamengrad
1 : 3
Željezničar
Bosanska Krupa
11.05.2019 17:30
Rudar
1 : 3
Željezničar
Fojnica
Fojnica
1 : 2
Kaćuni
Kaćuni
11.05.2019 17:00
Fojnica
1 : 2
Kaćuni
Dizdaruša
Brčko
3 : 0
Dubrave
Dubrave
11.05.2019
Dizdaruša
3 : 0
Dubrave
Hajduk
Orašje
0 : 4
Mladost(S)
Sibovac
11.05.2019 17:00
Hajduk
0 : 4
Mladost(S)
Mladost(T)
Tinja
1 : 0
Proleter
Slavinovići
11.05.2019 17:00
Mladost(T)
1 : 0
Proleter
Mladost
Župča
3 : 1
Omadinac
Doglodi-Stup
11.05.2019 17:00
Mladost
3 : 1
Omadinac
Ozren
Semizovac
3 : 2
Pofalićki
Sarajevo
11.05.2019 18:00
Ozren
3 : 2
Pofalićki
UNIS
Vogošća
3 : 0
Vrbanjuša
Sarajevo
11.05.2019 14:00
UNIS
3 : 0
Vrbanjuša
Vratnik
Sarajevo
2 : 8
Stup
Sarajevo
11.05.2019 14:00
Vratnik
2 : 8
Stup
Posavina
Brod
1 : 0
Brka 1948
Brka
11.05.2019 17:00
Posavina
1 : 0
Brka 1948
Sloboda
Mujkići-Brčko
5 : 1
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
11.05.2019 17:00
Sloboda
5 : 1
Rahićki ljiljani
Zelinja 76
Donja Zelinja
8 : 4
Majevica
Rašljani
11.05.2019 17:00
Zelinja 76
8 : 4
Majevica
Mionica 85
Mionica
2 : 1
Napredak
Omerbegovača
11.05.2019 17:00
Mionica 85
2 : 1
Napredak
Sapna
Sapna
2 : 2
Krušik
Gornje Vukovije
11.05.2019 17:00
Sapna
2 : 2
Krušik
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 0
Budućnost
Podgorica
11.05.2019 17:00
OFK Petrovac
0 : 0
Budućnost
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Rudar
Pljevlja
11.05.2019 17:00
Lovćen
0 : 1
Rudar
Mornar
Bar
1 : 3
Iskra
Danilovgrad
11.05.2019 17:00
Mornar
1 : 3
Iskra
Sutjeska
Nikšić
1 : 2
OFK Titograd
Podgorica
11.05.2019 16:00
Sutjeska
1 : 2
OFK Titograd
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Zeta
Golubovci
11.05.2019 17:00
Grbalj
0 : 0
Zeta
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 1
Werder
Bremen
11.05.2019 15:30
Hoffenheim
0 : 1
Werder
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 2
Fortuna
Düsseldorf
11.05.2019 15:30
Borussia Dortmund
3 : 2
Fortuna
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
Schalke 04
Gelsenkirchen
11.05.2019 15:30
Bayer Leverkusen
1 : 1
Schalke 04
RB Leipzig
Leipzig
0 : 0
Bayern
München
11.05.2019 15:30
RB Leipzig
0 : 0
Bayern
Stuttgart
Stuttgart
3 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
11.05.2019 15:30
Stuttgart
3 : 0
Wolfsburg
Augsburg
Augsburg
3 : 4
Hertha BSC
Berlin
11.05.2019 15:30
Augsburg
3 : 4
Hertha BSC
Hannover 96
Hannover
3 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
11.05.2019 15:30
Hannover 96
3 : 0
Freiburg
Nürnberg
Nürnberg
0 : 4
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
11.05.2019 15:30
Nürnberg
0 : 4
Borussia Mönchengladbach
Atalanta
Bergamo
2 : 1
Genoa
Genova
11.05.2019 15:00
Atalanta
2 : 1
Genoa
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Lazio
Roma
11.05.2019 18:00
Cagliari
1 : 2
Lazio
Fiorentina
Firenze
0 : 1
Milan
Milano
11.05.2019 20:30
Fiorentina
0 : 1
Milan
Amiens SC
Amiens
0 : 0
Toulouse
Toulouse
11.05.2019 20:00
Amiens SC
0 : 0
Toulouse
Angers
Angers
1 : 2
PSG
Paris
11.05.2019 17:00
Angers
1 : 2
PSG
Caen
Caen
3 : 2
Reims
Reims
11.05.2019 20:00
Caen
3 : 2
Reims
Dijon
Dijon
2 : 1
Strasbourg
Strasbourg
11.05.2019 20:00
Dijon
2 : 1
Strasbourg
Nice
Nice
1 : 1
Nantes
Nantes
11.05.2019 20:00
Nice
1 : 1
Nantes
Nîmes
Nîmes
1 : 0
Monaco
Monaco
11.05.2019 20:00
Nîmes
1 : 0
Monaco
Zrinjski
Mostar
5 : 1
Velež
Mostar
11.05.2019 17:30
Zrinjski
5 : 1
Velež
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Čelik
Zenica
11.05.2019 12:00
Sarajevo
3 : 0
Čelik
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
11.05.2019 12:00
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Radnik
Hadžići
0 : 2
Olimpik
Sarajevo
11.05.2019 12:00
Radnik
0 : 2
Olimpik
Ilijaš
Ilijaš
5 : 1
Goražde
Goražde
11.05.2019 12:00
Ilijaš
5 : 1
Goražde
Žepče
Žepče
2 : 4
Novi Travnik
Novi Travnik
11.05.2019 12:00
Žepče
2 : 4
Novi Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 3
Stolac
Stolac
11.05.2019 16:00
Tomislav
0 : 3
Stolac
Troglav 1918
Livno
1 : 0
Čapljina
Čapljina
11.05.2019 12:00
Troglav 1918
1 : 0
Čapljina
Vučijak
Majevac
1 : 2
Trebava
Osječani
11.05.2019 10:00
Vučijak
1 : 2
Trebava
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Sloboda
Tuzla
11.05.2019 16:00
Široki Brijeg
3 : 0
Sloboda
Čelik
Zenica
2 : 0
GOŠK
Gabela
11.05.2019 14:00
Čelik
2 : 0
GOŠK
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Novi Grad
Sarajevo
11.05.2019 10:00
Sarajevo
2 : 1
Novi Grad
Radnik
Hadžići
2 : 1
Olimpik
Sarajevo
11.05.2019 10:00
Radnik
2 : 1
Olimpik
Ilijaš
Ilijaš
2 : 1
Goražde
Goražde
11.05.2019 10:00
Ilijaš
2 : 1
Goražde
Žepče
Žepče
3 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
11.05.2019 10:00
Žepče
3 : 1
Novi Travnik
Radnik
Donji Vakuf
4 : 0
Travnik
Travnik
11.05.2019 10:00
Radnik
4 : 0
Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 3
Stolac
Stolac
11.05.2019 14:00
Tomislav
0 : 3
Stolac
Troglav 1918
Livno
2 : 1
Čapljina
Čapljina
11.05.2019 10:00
Troglav 1918
2 : 1
Čapljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 1
Sloboda
Tuzla
11.05.2019 14:00
Široki Brijeg
0 : 1
Sloboda
Čelik
Zenica
6 : 0
GOŠK
Gabela
11.05.2019 12:30
Čelik
6 : 0
GOŠK
Tekstilac Kort
Derventa
1 : 5
OFK Spartak 2013
Banja Luka
11.05.2019 09:30
Tekstilac Kort
1 : 5
OFK Spartak 2013
Sloga(D)
Doboj
1 : 1
Kozara
Gradiška
11.05.2019 10:00
Sloga(D)
1 : 1
Kozara
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Polet 1926
Brod
11.05.2019 10:00
Željezničar Sport Team
3 : 0
Polet 1926
Modriča
Modriča
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
11.05.2019 10:00
Modriča
2 : 0
Rudar Prijedor
Zenit
Bijeljina
0 : 9
Borac
Šamac
11.05.2019 10:00
Zenit
0 : 9
Borac
Jedinstvo
Brčko
7 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
11.05.2019 10:00
Jedinstvo
7 : 0
Sloga
Rudar 1925
Ugljevik
0 : 5
Radnik
Bijeljina
11.05.2019 10:00
Rudar 1925
0 : 5
Radnik
Podrinje
Janja
1 : 1
Ilićka 01
Brčko
11.05.2019 10:00
Podrinje
1 : 1
Ilićka 01
Famos
Vojkovići
8 : 0
Sokolac
Sokolac
11.05.2019 15:00
Famos
8 : 0
Sokolac
Tekstilac Kort
Derventa
2 : 5
OFK Spartak 2013
Banja Luka
11.05.2019 11:00
Tekstilac Kort
2 : 5
OFK Spartak 2013
Sloga
Doboj
0 : 6
Kozara
Gradiška
11.05.2019 11:30
Sloga
0 : 6
Kozara
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 0
Polet 1926
Brod
11.05.2019 11:30
Željezničar Sport team
4 : 0
Polet 1926
Modriča
Modriča
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
11.05.2019 11:30
Modriča
2 : 1
Rudar Prijedor
Iskra
Bugojno
0 : 2
SFK 2000
Sarajevo
11.05.2019 17:00
Iskra
0 : 2
SFK 2000
Banja Luka
Banja Luka
3 : 0
Gradina
Srebrenik
11.05.2019 16:30
Banja Luka
3 : 0
Gradina
Modriča
Modriča
3 : 2
Radnik Bumerang
Bijeljina
11.05.2019 16:30
Modriča
3 : 2
Radnik Bumerang
Sloga
Kakmuž-Petrovo
0 : 3
Drina
Zvornik
11.05.2019 17:00
Sloga
0 : 3
Drina
Mladost
Nević Polje
9 : 1
Fortuna
Živinice
11.05.2019 16:30
Mladost
9 : 1
Fortuna
Rosa Brandis
Turbe
0 : 10
Libero
Goražde
11.05.2019 15:00
Rosa Brandis
0 : 10
Libero
Sana 2014
Sanski Most
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.05.2019 17:00
Sana 2014
1 : 0
Široki Brijeg
Inter
Posušje
2 : 1
Troglav 1918
Livno
11.05.2019 13:00
Inter
2 : 1
Troglav 1918

Košarka

Polufinale Treća utakmica
Spars
Sarajevo
79 : 71
Zrinjski
Mostar
11.05.2019 18:00
Spars
79 : 71
Zrinjski
Široki
Široki Brijeg
74 : 72
Sloboda
Tuzla
11.05.2019 19:30
Široki
74 : 72
Sloboda
Sloboda 73
Novi Grad
87 : 69
Teslić
Teslić
11.05.2019 19:00
Sloboda 73
87 : 69
Teslić
OKK Beograd
Beograd
89 : 100
FMP
Železnik
11.05.2019 19:30
OKK Beograd
89 : 100
FMP
Borac
Čačak
67 : 77
Crvena zvezda MTS
Beograd
11.05.2019 20:00
Borac
67 : 77
Crvena zvezda MTS
Zlatibor
Čajetina
86 : 66
Dunav
Stari Banovci
11.05.2019 20:30
Zlatibor
86 : 66
Dunav

Rukomet

ORK Borac
Banja Luka
36 : 37
Jedinstvo 2015
Brčko
11.05.2019 19:00
ORK Borac
36 : 37
Jedinstvo 2015
Kotor Varoš
Kotor Varoš
41 : 32
Kozara
Gradiška
11.05.2019 19:00
Kotor Varoš
41 : 32
Kozara
Polufinale
Borac M:TEL
Banja Luka
31 : 34
Sloga(D)
Doboj
11.05.2019 18:00
Borac M:TEL
31 : 34
Sloga(D)
Leotar
Trebinje
28 : 26
Lokomotiva
Brčko
11.05.2019 20:00
Leotar
28 : 26
Lokomotiva
Žepče
Žepče
26 : 28
Čelik
Zenica
11.05.2019 19:00
Žepče
26 : 28
Čelik
Rudar
Banovići
26 : 26
BosnaTS
Tešanj
11.05.2019 19:00
Rudar
26 : 26
BosnaTS
Krivaja
Zavidovići
51 : 28
Kakanj
Kakanj
11.05.2019 18:00
Krivaja
51 : 28
Kakanj
Sloboda
Tuzla
34 : 18
Lukavac
Lukavac
11.05.2019 18:00
Sloboda
34 : 18
Lukavac
Sana 7
Sanski Most
10 : 0
Bosna 2
Visoko
11.05.2019 19:00
Sana 7
10 : 0
Bosna 2
Jajce
Jajce
45 : 30
Travnik AG
Travnik
11.05.2019 18:00
Jajce
45 : 30
Travnik AG
Velež
Mostar
22 : 20
Međugorje
Međugorje
11.05.2019 20:00
Velež
22 : 20
Međugorje
Iskra
Bugojna
30 : 25
Radnički
Goražde
11.05.2019 17:00
Iskra
30 : 25
Radnički
Donji Vakuf
Donji Vakuf
36 : 31
Neretva
Jablanica
11.05.2019 18:00
Donji Vakuf
36 : 31
Neretva
Briješće
Sarajevo
30 : 25
RA Čapljina
Čapljina
11.05.2019 20:00
Briješće
30 : 25
RA Čapljina
Izviđač CO 2
Ljubuški
35 : 34
Bosna
Sarajevo
11.05.2019 20:00
Izviđač CO 2
35 : 34
Bosna
Borja
Teslić
13 : 19
Radnik
Bijeljina
11.05.2019 18:00
Borja
13 : 19
Radnik
Živinice
Živinice
13 : 40
Zrinjski
Mostar
11.05.2019 15:00
Živinice
13 : 40
Zrinjski
Iskra(S)
Stolac
31 : 27
Neretva
Jablanica
11.05.2019 20:00
Iskra(S)
31 : 27
Neretva
Krajina
Cazin
10 : 0
Iskra(B)
Bugojno
11.05.2019
Krajina
10 : 0
Iskra(B)