Sutjeska NikÅ”ić
0 : 1

Počela CFL: Šampion pobedom započeo odbranu titule, remi Petrovca i Podgorice!

03.08.2019 srbijasport.net

Utakmicama prvog kola počela je nova sezona Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.Ā  Fudbaleri Sutjeske pobjedom su započeli odbranu titule u novoj sezoni Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore.

Ā

Sastav iz NikÅ”ića je na startu novog Å”ampionata savladao OFK Titograd na Starom aerodromu sa minimalnih 1:0. Strijelac jedinog pogotka na meču bio je Branislav Janković i to sa bijele tačke uĀ 26. minutu.

U meču koji je odigran pola sata ranije OFK Petrovac je odigrao 1:1 sa ekipom Podgorice na svm terenu. Petrovac je poveo golom Kopitovića u 21. minutu, a izjednačio je Čelebić u 33.

Ranije danas Iskra je kao gost savladala Grbalj sa 3:2, dok su Kom i Zeta odigrali 0:0.Ā Golove za Iskru postigli su MaleÅ”ević u 30, Obradović uĀ 53, i Jovanović u 91. minutu, dok suĀ strijelci za domaćina bili Đorđević u 83. i Zečević u 86

U ponedjeljak će se u Podgorici sastati Budućnost i Rudar.