2 : 1

Pl: Medison sruŔio Totenhem

21.09.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Lestera savladali su Totenhem sa 2-1 u Ŕestom kolu Premijer lige.

Domaći su sjajno otvorili susret. Redale su se Å”anse. Prvo je dva sjajno pokuÅ”aja imao Medison, potom je Tilemans pogodio stativu da bi i Barns promaÅ”io sjajnu priliku. Do kraja prvog poluvremena stigla je kazna. Son je poslao loptu a Kejn akrobatski sa zemlje pogađa za 0-1.

U nastavku susreta djelovalo je d aTotenhem čuva prednost. Ipak, domaći se nisu predali. Vardi je sjajno probio, uposlio Pereiru koji pogađa za 1-1. Do kraja susreta viđen je preokret a strijelac za pobjedu bio je Medison.

Lester sada ima 11 bodova i neko vrijeme će biti drugi na tabeli. Totenhem je na osam bodova.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester Tottenham