Watford Watford
1 : 1

PL: Nastavljaju se muke Totenhema

19.10.2019 Đ. Malešević

Fudbaleri Totenhema nastavili su sa lošim rezultatima. U devetom kolu odigrali su 1-1 na svom terenu, sa fenjerašem Votfordom.

Gosti su sjajno otvorili susret i golom Dukurea poveli su sa 1-0. Do kraja prvog poluvremena gosti su možda i oštećeni jer je bila sumnjiva situacija. Sudija je dosudio penal nakon starta Fertongena na Delofeuu ali je nakon VAR-a, odluka promijenjena. Totenhem je u nastavku zaigrao ofanzivnije. Međutim, do gola su došli nakon katastrofalne greške Fostera, koju Ali koristi i pogađa za 1-1.

U ostalim susretima pobjede su ostvarili pobjede. Čelsi je savladao Njukasl sa 1-0, Lester Barnlija sa 2-1 a istim rezultatom i Vila je dobila Brajtona. Bormut i Norič odigrali su 0-0 a Vulvsi i Soton 1-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Watford