XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 175 utakmica za dan
Subota, 29 Avgust 2020

Fudbal

29.08.2020 17:00 Mladost 1 : 0 Olimpik
29.08.2020 17:00 Velež 1 : 1 Tuzla City
29.08.2020 17:00 Radnik 0 : 2 Sarajevo
29.08.2020 17:00 Sloboda 3 : 0 Široki Brijeg
29.08.2020 17:00 Željezničar 1 : 0 Zrinjski
29.08.2020 17:00 Slavija 1 : 2 Jedinstvo
29.08.2020 17:00 Ljubić 2 : 1 Borac
29.08.2020 17:00 Podrinje 1 : 3 Leotar
29.08.2020 17:00 Kozara 3 : 1 Tekstilac
29.08.2020 17:00 Sloga 2 : 0 Drina
29.08.2020 17:00 Rudar Prijedor 3 : 2 Modriča
29.08.2020 17:00 Sloboda 2 : 1 Zvijezda 09
29.08.2020 17:00 Željezničar 2 : 1 Sutjeska
29.08.2020 19:30 Novi Pazar 0 : 0 Radnik
29.08.2020 17:00 Rad 3 : 1 Napredak
29.08.2020 19:30 Zlatibor 1 : 0 Mladost (L)
29.08.2020 19:30 OFK Bačka 2 : 1 Voždovac
29.08.2020 19:30 Radnički (N) 3 : 0 Proleter
29.08.2020 17:00 OFK Žarkovo 1 : 0 GFK Dubočica
29.08.2020 19:30 Borac 1926 2 : 1 Železničar (P)
29.08.2020 17:00 Zemun 0 : 1 GFK Jagodina
29.08.2020 17:00 Famos 4 : 0 Jedinstvo
29.08.2020 17:00 Mladost (Gacko) 3 : 1 Bratstvo
29.08.2020 17:00 Borac (Šibovska) 4 : 1 Biseri
29.08.2020 17:30 Piperci 3 : 4 Gorica
29.08.2020 17:30 Sloga Junajted 2 : 2 Građanski
29.08.2020 17:30 Ljeskovac 10 : 1 Sloga
29.08.2020 17:00 Igman 4 : 0 Čapljina
29.08.2020 17:00 Goražde 0 : 0 Slaven
29.08.2020 17:00 Orašje 2 : 2 TOŠK
29.08.2020 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Budućnost
29.08.2020 17:00 Zvijezda 1 : 0 Bratstvo
29.08.2020 17:00 Vitez 1 : 4 Podgrmeč
29.08.2020 17:00 Sloga 4 : 0 Brekovica 78
29.08.2020 17:00 Mramor 0 : 6 Prokosovići
29.08.2020 17:00 Lokomotiva 0 : 5 Radnički
29.08.2020 17:00 Bosna (K) 3 : 1 Bosna (M)
29.08.2020 17:00 Mladost 2 : 1 Odžak 102
29.08.2020 17:00 UNIS 5 : 2 Bosna
29.08.2020 17:00 Famos 2 : 0 Kolina
29.08.2020 17:00 Tomislav 1 : 1 Klis
29.08.2020 17:00 Omladinac 2 : 2 Omladinac 75
29.08.2020 17:00 Ključ 3 : 1 Željezničar
29.08.2020 17:00 Mladost 3 : 2 Bajer 99
29.08.2020 17:00 Bratstvo 1 : 0 Borac
29.08.2020 17:00 Sloga (P) 2 : 1 Kostrč
29.08.2020 16:30 Sporting 2 : 6 Vareš
29.08.2020 16:30 Čelik 6 : 0 Proleter
29.08.2020 17:00 Mramor 2 : 0 Jedinstvo
29.08.2020 17:00 Omazići 1937 3 : 2 Rudar
29.08.2020 17:00 Mladost (Solina) 6 : 0 Srnica
29.08.2020 20:00 Dečić 0 : 0 Jezero
29.08.2020 19:00 Podgorica 4 : 0 Budućnost
29.08.2020 20:00 OFK Titograd 2 : 2 OFK Petrovac
29.08.2020 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Berane
29.08.2020 20:00 Kom 1 : 0 Mornar
29.08.2020 16:30 Arsenal 1 : 0 Drezga
29.08.2020 16:30 Igalo 6 : 0 Ibar
29.08.2020 17:00 Rennes 2 : 1 Montpellier
29.08.2020 21:00 Strasbourg 0 : 2 Nice
29.08.2020 12:00 Sarajevo 9 : 1 Famos (H)
29.08.2020 12:00 Olimp 4 : 1 Bosna
29.08.2020 12:00 Natron 3 : 2 Travnik
29.08.2020 12:00 Borac 0 : 4 Kiseljak
29.08.2020 17:30 Borac 3 : 1 Široki Brijeg
29.08.2020 17:30 Radnik 1 : 0 Krupa
29.08.2020 18:00 Velež 1 : 1 Sarajevo
29.08.2020 10:00 Sarajevo 8 : 0 Famos (H)
29.08.2020 10:00 Olimp 2 : 1 Bosna
29.08.2020 10:00 Natron 2 : 8 Travnik
29.08.2020 10:00 Borac 1 : 3 Kiseljak
29.08.2020 10:00 Novi Travnik 3 : 2 Radnik
29.08.2020 12:00 Progres 2 : 4 Gorica
29.08.2020 12:00 Sloboda 1 : 6 Borac
29.08.2020 12:00 Mladost 3 : 0 Polet - Krajišnik
29.08.2020 12:00 Čelinac 0 : 4 Krajina
29.08.2020 12:00 Lauš 1 : 1 Vrbas
29.08.2020 12:00 BSK 0 : 0 Omladinac
29.08.2020 11:00 Mladost (VO) 1 : 0 Priboj
29.08.2020 11:00 Proleter 0 : 3 Jedinstvo
29.08.2020 12:00 Troglav 1918 2 : 1 Brotnjo
29.08.2020 15:00 Leotar 2 : 2 Posušje
29.08.2020 10:00 Branitelj 2 : 4 GOŠK
29.08.2020 Ozren 1 : 7 FA Academica
29.08.2020 Željezničar 1 7 : 1 Dar
29.08.2020 Radnik Hadžići 5 : 1 Bambinosi
29.08.2020 Mlade Nade 2 : 1 Glasinac 2011
29.08.2020 Sarajevo 8 : 1 Romanija
29.08.2020 Jedinstvo 2 : 6 Željezničar 2
29.08.2020 15:00 Borac 0 : 1 Široki Brijeg
29.08.2020 15:30 Radnik 1 : 1 Krupa
29.08.2020 16:00 Velež 1 : 1 Sarajevo
29.08.2020 10:00 Mineral 1 : 1 Polet 1926
29.08.2020 10:00 Ljubić 2 : 8 Kozara
29.08.2020 10:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Modriča Alfa
29.08.2020 10:00 OFK Spartak 2013 4 : 2 Sloboda
29.08.2020 10:00 Tekstilac Kort 10 : 0 Borac
29.08.2020 10:00 Željezničar Sport team 10 : 0 Željezničar
29.08.2020 10:00 Omladinac 9 : 1 Vrbas
29.08.2020 10:00 Podrinje 5 : 3 Rudar 1925
29.08.2020 10:00 Jedinstvo 0 : 7 Zvijezda 09
29.08.2020 10:00 Zenit 3 : 0 Lokomotiva
29.08.2020 10:00 Radnik 4 : 2 Sloboda
29.08.2020 10:00 Pelagićevo 1 : 11 Drina
29.08.2020 10:00 Ilićka 01 1 : 1 Borac
29.08.2020 10:00 Mladost (VO) 2 : 0 Priboj
29.08.2020 10:00 Proleter 0 : 3 Jedinstvo
29.08.2020 11:30 Podgrmeč 12 : 1 Kamenica
29.08.2020 11:30 Gomila 3 : 2 Mladost (V)
29.08.2020 11:30 Mostar 0 : 4 Brotnjo
29.08.2020 11:30 Zrinjski 7 : 0 Branitelj
29.08.2020 11:30 Velež 2 : 0 Igman
29.08.2020 11:30 Čapljina 0 : 2 GOŠK
29.08.2020 11:00 Slaven 3 : 0 Kolibri
29.08.2020 11:00 Radnički 2 : 3 Gradina
29.08.2020 11:00 Bambi 6 : 0 Proleter
29.08.2020 11:00 Budućnost 2 : 0 Eurofudbal
29.08.2020 11:00 Sloboda 0 : 2 Eurogol
29.08.2020 14:00 Radnik 11 : 0 Jedinstvo
29.08.2020 09:30 Ilijaš 3 : 2 Unis
29.08.2020 19:30 Igman 2 : 5 Sarajevo
29.08.2020 17:30 Olimpik 0 : 2 Željezničar
29.08.2020 10:00 Sokolac 2 : 5 Sarajevo 2
29.08.2020 12:00 Famos 2 : 2 Novi Grad 1
29.08.2020 10:00 Valter 4 : 0 FA Akademika
29.08.2020 10:00 Famos 6 : 1 Atletiko
29.08.2020 10:00 Slavija 6 : 0 Novi Grad 1
29.08.2020 10:00 AF Devetka 5 : 2 J Akademi
29.08.2020 10:00 Omladinac 0 : 3 KMN Vogošća
29.08.2020 10:00 Jang Bojs 3 : 1 La Paz
29.08.2020 10:00 Vratnik 2 : 0 Biser 96
29.08.2020 11:30 Radnik Urije 0 : 5 Sloga
29.08.2020 11:30 Mineral/Sporting 4 : 0 Polet 1926
29.08.2020 11:30 Ljubić 1 : 5 Kozara
29.08.2020 11:30 Rudar Prijedor 0 : 1 Modriča Alfa
29.08.2020 11:30 Tekstilac 12 : 1 Borac (KD)
29.08.2020 11:30 Željezničar Sport Team 11 : 0 Željezničar
29.08.2020 10:00 Slaven 0 : 2 Kolibri
29.08.2020 10:00 Radnički 6 : 0 Gradina
29.08.2020 10:00 Bambi 1 : 2 Proleter
29.08.2020 10:00 Budućnost 6 : 1 Eurofudbal
29.08.2020 10:00 Sloboda 1 : 3 Eurogol
29.08.2020 10:00 Zrinjski 4 : 0 Branitelj
29.08.2020 10:00 Neum 0 : 0 Blagaj
29.08.2020 10:00 Velež 8 : 0 Igman
29.08.2020 10:00 Radnik 0 : 8 Sarajevo
29.08.2020 10:00 Bambinosi 1 1 : 6 Željezničar
29.08.2020 10:00 Olimpik 3 : 0 F.A. Akademika
29.08.2020 10:00 Mlade nade 3 : 0 Olimp
29.08.2020 10:00 Famos 7 : 3 Novi Grad
29.08.2020 10:00 Bambinosi 2 1 : 1 Željezničar 3
29.08.2020 10:00 Mlade nade 2 13 : 0 Unis
29.08.2020 10:00 Šampioni 4 : 1 AF Devetka
29.08.2020 10:00 Valter 0 : 0 Fer plej
29.08.2020 10:00 ŠF Soker 1 : 1 F.A. Akademika
29.08.2020 10:00 Dobrinja 3 : 0 La Paz
29.08.2020 10:00 S.A. Ilijaš 2 : 5 Dar
29.08.2020 10:00 SAŠK Napredak 9 : 0 Romanija
29.08.2020 17:30 Radnik Bumerang 0 : 8 SFK 2000
29.08.2020 17:00 Lokomotiva 0 : 0 Fortuna
29.08.2020 11:00 Inter 1 : 12 Široki Brijeg
29.08.2020 17:00 Sloga 1 : 1 TSC
29.08.2020 17:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena zvezda
29.08.2020 18:00 Kolubara 0 : 2 Zemun
29.08.2020 17:00 Požarevac 0 : 2 Spartak
29.08.2020 17:00 Radnički 1923 1 : 2 Mašinac Trejs
29.08.2020 17:00 Moskva 4 : 2 Loznica
29.08.2020 11:00 Radnički 2012 2 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
29.08.2020 15:00 Iskra 4 : 0 Emina
29.08.2020 10:00 Modriča Alfa 1 : 1 Banja Luka

Odbojka

29.08.2020 16:00 Balkana MP 2 : 3 Pliva
29.08.2020 Panter 3 : 0 Gradiška
29.08.2020 Laktaši 3 : 0 Smeč DN
29.08.2020 Rudo : Drina 2
29.08.2020 Mladost 0 : 3 Libero