Romanija
Pale
|
|
Budućnost
Pilica
|
09.08.2020 18:00 | Romanija | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Milići
Milići
|
09.08.2020 18:00 | Vlasenica | 3 : 2 | Milići | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
09.08.2020 18:00 | Stakorina | 2 : 3 | Glasinac 2011 | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Mladost (Rogatica)
Rogatica
|
09.08.2020 18:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (Rogatica) |
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
09.08.2020 18:00 | Ozren | 4 : 0 | Sloga (Dugo Polje) | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Skugrić
Skugrić
|
09.08.2020 18:00 | Vranjak | 1 : 0 | Skugrić | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Ukrina
Čečava
|
09.08.2020 18:00 | Rudanka | 1 : 1 | Ukrina | ||||||
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
09.08.2020 18:00 | Hajduk (Batkuša) | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Sloga (Jakeš)
Jakeš
|
09.08.2020 18:00 | Naša krila | 5 : 1 | Sloga (Jakeš) | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Trebava
Osječani
|
09.08.2020 18:00 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Trebava | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
09.08.2020 18:00 | Vučijak | 4 : 1 | Hajduk (Kožuhe) |
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Tabanci
Tabanci
|
09.08.2020 18:00 | OFK Trnovica | 1 : 1 | Tabanci | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
09.08.2020 18:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Mladost | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
09.08.2020 18:00 | OFK Šekovići | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
09.08.2020 18:00 | Čelopek | 1 : 3 | Partizan | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
09.08.2020 18:00 | Sloga | 9 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
09.08.2020 18:00 | Omladinac | 3 : 1 | Sloboda | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
09.08.2020 18:00 | Podrinje | 0 : 0 | Jedinstvo |
Obradovac
Gradiška
|
|
Kozara
Turjak
|
09.08.2020 18:00 | Obradovac | 0 : 2 | Kozara | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Župa
Milosavci
|
09.08.2020 18:00 | Sloga DIPO | 2 : 0 | Župa | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
09.08.2020 18:00 | Sloboda | 2 : 1 | Potkozarje | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
09.08.2020 18:00 | Laminci | 3 : 1 | Kalemi | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
09.08.2020 18:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac (Šibovska) | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
09.08.2020 18:00 | Polet | 1 : 0 | Torpedo | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
09.08.2020 18:00 | 13 Skojevki | 0 : 1 | Biseri |
TOŠK
Tešanj
|
|
Posušje
Posušje
|
09.08.2020 17:30 | TOŠK | 0 : 1 | Posušje |
Seona
Seona
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
09.08.2020 17:30 | Seona | 3 : 0 | Dinamo | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Mladost
Malešići
|
09.08.2020 17:30 | Dizdaruša | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
09.08.2020 17:30 | Orahovica 74 | 4 : 0 | Bosna (K) | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
09.08.2020 17:30 | Priluk | 1 : 1 | Prokosovići |
Natron
Maglaj
|
|
Stupčanica
Olovo
|
09.08.2020 17:30 | Natron | 1 : 2 | Stupčanica | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
09.08.2020 17:30 | Kolina | 3 : 0 | Pobjeda | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
09.08.2020 17:30 | Mošćanica | 2 : 0 | SAŠK Napredak | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Azot
Vitkovići
|
09.08.2020 17:30 | Usora | 2 : 0 | Azot | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Rudar
Breza
|
09.08.2020 17:30 | Borac | 4 : 1 | Rudar |
Radnički (N)
Niš
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
09.08.2020 19:00 | Radnički (N) | 2 : 1 | Novi Pazar | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
09.08.2020 18:30 | Mačva | 0 : 3 | Crvena zvezda | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
09.08.2020 19:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Metalac | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
09.08.2020 20:30 | Proleter | 1 : 1 | OFK Bačka | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
09.08.2020 19:00 | TSC | 5 : 1 | Zlatibor | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Rad
Beograd
|
09.08.2020 20:30 | Čukarički | 3 : 0 | Rad | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
09.08.2020 20:30 | Voždovac | 1 : 3 | Vojvodina | ||||||
Mladost (L)
Lučani
|
|
Inđija
Inđija
|
09.08.2020 19:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Inđija | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
Radnik
Surdulica
|
09.08.2020 19:00 | Napredak | 2 : 1 | Radnik | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
09.08.2020 20:30 | Partizan | 4 : 0 | Javor Matis |
Borac
Banja Luka
|
|
Sloboda
Tuzla
|
09.08.2020 17:30 | Borac | 2 : 0 | Sloboda |
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
09.08.2020 12:00 | Famos (H) | 1 : 1 | Novi Grad | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
09.08.2020 12:00 | Rudar (B) | 0 : 2 | Olimpik | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
09.08.2020 12:00 | Rudar (K) | 1 : 0 | Bosna | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.08.2020 12:00 | Sutjeska | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
09.08.2020 12:00 | Igman | 1 : 2 | Ilijaš |
Travnik
Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
09.08.2020 12:00 | Travnik | 1 : 1 | Kiseljak | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
FK Vitez
Vitez
|
09.08.2020 12:00 | Fortuna | 1 : 0 | FK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
09.08.2020 12:00 | Iskra | 1 : 1 | Radnik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Čelik
Zenica
|
09.08.2020 12:00 | NK Vitez | 0 : 7 | Čelik | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
09.08.2020 12:00 | Novi Travnik | 2 : 2 | Krivaja |
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
09.08.2020 10:00 | Famos (H) | 1 : 3 | Novi Grad | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
09.08.2020 10:00 | Rudar (B) | 1 : 4 | Olimpik | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
09.08.2020 10:00 | Rudar (K) | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
09.08.2020 10:00 | Sutjeska | 3 : 4 | Željezničar | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
09.08.2020 10:00 | Igman | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Radnik
Hadžići
|
09.08.2020 10:00 | UNIS | 4 : 3 | Radnik |
Travnik
Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
09.08.2020 10:00 | Travnik | 4 : 1 | Kiseljak | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
FK Vitez
Vitez
|
09.08.2020 10:00 | Fortuna | 6 : 0 | FK Vitez | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
09.08.2020 10:00 | Iskra | 2 : 1 | Radnik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Čelik
Zenica
|
09.08.2020 10:00 | NK Vitez | 0 : 3 | Čelik |
Požarevac
Požarevac
|
|
Sloga
Zemun
|
09.08.2020 17:30 | Požarevac | 0 : 4 | Sloga |
Agram
Zagreb
|
|
Dinamo
Zagreb
|
09.08.2020 18:30 | Agram | 0 : 4 | Dinamo | ||||||
Osijek
Osijek
|
|
Split
Split
|
09.08.2020 18:00 | Osijek | 4 : 1 | Split |
Lepoglava
Lepoglava
|
|
Katarina Zrinski
Čakovec
|
09.08.2020 18:30 | Lepoglava | 0 : 2 | Katarina Zrinski | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
09.08.2020 18:30 | Neretva | 2 : 2 | Viktorija |