2 : 1

Pl: Ole nadmudrio Murinja u derbiju, pobjede Čelsija i Lestera

04.12.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Čelsija savladali su Aston Vilu sa 2-1 u 15. kolu Premijer lige.Ā Ā

Meč je počeo u dosta sporom ritmu i bez mnogo prilika. Ipak, golom Temi Ejbrahama, domaćiĀ  Djelovalo je da će domaći na odmor sa prednoŔću ali je Trezege u 42. minuti pogodio za 1-1. U nastavku susreta Čelsi je igrao fenomenalno. Imali su sijaset Å”ansi ali samo su jedan gol dali. Junak pobjede bio je Maunt, koji je dao fenomenalan pogodak.

U jednom od derbija kola, Mančester Junajted savladao je Totenhem sa 2-1.

Junajted je dobro otvorio susret i golom RaŔforda poveli su sa 1-0. Imali su nekoliko prilika ali je Gazaniga sjajno branio. Do kraja prvog poluvremena gosti su izjednačili a strijelac je bio Ali. U nastavku susreta gledali smo dobar fudbal. Jedini pogodak bio je djelo RaŔforda, koji je pogodio z pobjedu svog tima.

Sa pobjedama je nastavio i Lester Golovima Vardija i Medisona, savladali su ekipu Votforda sa 2-0. Tom pobjedom ostali su drugi na tabeli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Chelsea Aston Villa