SPAL Ferrara
1 : 0

Prvijenac u novoj sezoni za Mihu i Bolonju (video)

30.08.2019 Đ. Malešević

Fudbaleri Bolonje upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni. Bolonja je u drugom kolu savladala Spal sa 1-0.

I u ovom susreti Siniša Mihajlović bio je na klupi Bolonje. Njegovi igrači bili su izuzetno motivisani. Destro je propustio dvije šanse na startu susreta. Potom su šanse propuštali i Soriano i Orsolini pa se na poluvrijeme otišlo sa 0-0.

I u nastavku je Bolonja bila mnogo bolja. Soriano je propustio dvije šanse, Orsolinijev udarac Beriša je sjajno odbranio. U nastavku su i gosti imali dvije velike šanse. Jednu je propustio Di Frančesko i Kurtić. U sudijskoj nadoknadi riješen je susret. Soriano se iskupio za promašaje i donio je svom timu pobjedu.

Mihina Bolonja ima četiri boda nakon dva odigrana kola.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Italija: Serie A Bologna SPAL