3.set
25 : 7

Novi Grad bućnuo u Drinu

07.12.2019 Administrator DC

Samo 80 minuta trebalo je  odbojkašicama  Goražda da u svoj dvorani ''preslišaju'' gođe iz Sarajeva. Domaći sastav  je slavio sa 3:0 (25:17,25:20,25:7). Prva dva seta Novi grad je pružao nešto jači otpor, a onda se igra gošći u potpunosti raspala.

Goražde – Novi Grad 3:0 (25:17,25:20,25:7).

Goražde. Dvorana: Mirsad Hurić. Gledalaca 150. Sudije: Šefika Hasanić i Edin Beganović.

Goražde: Goražde: Obuća, Herenda, Kapuran, Spahović, Aj Obarčanin, Džida, Adžem, Vrećo, Markez, Simić, Ad. Obarčanin, Rašidović. Treneri: Erna Mravac, Nermin Obuća.

Novi Grad: Dedić, Malićbegović, Baručija, Murati, Turkalo, Bungar, Hanić, Mešanović, Rašljanin, Gojak, Alić, Šumar. Treneri: Sanjin Bezdrob, Amela Bezdrob, Edin Begović.