4.set
23 : 25
5.set
15 : 10

Poraz Paljana u taj brejku, Gacko slavilo u derbiju, "Zvijezdaši"  sigurni u Gradišci

03.11.2019 Administrator DC

Odbojkaši Jahorine doživili su juče poraz u 4. kolu Prve lige Republike Srpske u Loparama od Majevice posle pet setova 3:2 (20:25, 25:23, 20:25, 26:24, 15:10).

Paljani su bolje otvorili meč imali su prednost 0:1 i 1:2 ali su domaćini, nakon neizvijesnog četvrtog seta (26:24) uspijeli stići do taj-brejka i u petom odlučujućem setu rutinski dolaze do 15:10 i do konačnog triumfa (3:2) za prvo ovosezonsko slavlje, a Jahorina je još bez pobjede.

Jahorina nakon odigrana četiri kola sa mečem manje zauzimaju šesto predposlednje mjesto na tabeli sa dva boda..

Narednog vikenda (9 i 10. novembra) igra se 5. kolo, a u derbiju začelja Jahorina dočekuju poslednju Gradišku, a Majevica će u Zvorniku snagu odmjeriti da Drinom.

U ostalim mečevima 4. kola, Gacko je u derbiju savladalo Drinu (3:1),  "Zvijezdaši" iz Obudovca maksimalno slave (0:3) u Gradišci protiv domaćeg sastava, a slobodno je bilo Ljubinje Bankom.