XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 128 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2016

Fudbal

01.10.2016 15:30 Mladost (R) 3 : 1 Proleter
01.10.2016 15:30 Glasinac 2011 1 : 0 Sloga Junajted
01.10.2016 15:30 Mladost (G) 4 : 0 Jedinstvo (Bč)
01.10.2016 15:30 Velež 1 : 2 Guber
01.10.2016 15:30 Ilićka 01 6 : 0 Drina HE
01.10.2016 15:30 Leotar 2 : 2 Vlasenica
01.10.2016 15:30 Napredak 2 : 0 Famos
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (Br) 3 : 3 Mladost (BS)
01.10.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Sloboda
01.10.2016 15:30 Sloga (T) 1 : 0 Mineral
01.10.2016 15:30 Željezničar (D) 1 : 1 Mladost
01.10.2016 15:30 Ozren 3 : 1 Omarska
01.10.2016 15:30 Željezničar Sport Team 4 : 0 Borac
01.10.2016 15:30 Proleter 4 : 2 Sloga (S)
01.10.2016 15:30 Ljubić 1 : 1 Laktaši
01.10.2016 15:30 Vranjak 0 : 1 Zvijezda
01.10.2016 15:30 Naša krila 1 : 0 OFK Pridjel
01.10.2016 15:30 Rudanka 2 : 0 Crvena zvijezda
01.10.2016 15:30 Ozren 3 : 4 Sloga
01.10.2016 15:30 Skugrić 7 : 0 Liješće
01.10.2016 15:30 Hajduk 4 : 1 Trebava
01.10.2016 15:30 Budućnost 0 : 4 Polet 1926
01.10.2016 15:30 Lokanj 6 : 3 OFK Šekovići
01.10.2016 15:30 Bratstvo 0 : 1 Podrinje
01.10.2016 15:30 Partizan 1 : 0 Zadrugar
01.10.2016 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Lokomotiva
01.10.2016 15:30 Omladinac 4 : 1 Milići
01.10.2016 15:30 Sloga 3 : 1 OFK Trnovica
01.10.2016 15:30 Radnički 5 : 0 Rudar
01.10.2016 15:30 Budućnost 1 : 2 Mladost
01.10.2016 15:30 OFK Podgrab 1 : 1 Stakorina
01.10.2016 15:30 Željeznica 2 : 0 Romanija
01.10.2016 15:30 Karanovac 0 : 0 Kladari
01.10.2016 15:30 Partizan 1 : 4 Mladost
01.10.2016 15:30 FSA 1 : 0 Progres
01.10.2016 15:30 Čelinac 4 : 2 Sloga
01.10.2016 15:30 Dubrave 5 : 0 Naprijed
01.10.2016 15:30 Lijevče 1 : 5 Lauš
01.10.2016 15:30 Ravan 0 : 3 Brdo
01.10.2016 15:30 Rekreativo 1 : 1 Borac
01.10.2016 15:30 Šnjegotina 0 : 2 Mladost Farma Prom
01.10.2016 15:30 Vrbas 3 : 1 Krajina
01.10.2016 15:30 Polet Krajišnik 0 : 1 Omladinac
01.10.2016 15:30 Gomionica 0 : 8 Gorica
01.10.2016 15:30 Budućnost 2 : 0 Sloga Nektar
01.10.2016 15:30 Ukrina 4 : 3 Pelagićevo
01.10.2016 15:30 Bratstvo 3 : 4 Mladost
01.10.2016 15:30 Polet 5 : 2 Skugrić 1964
01.10.2016 15:30 Borac 3 : 3 Hajduk
01.10.2016 15:30 Bosna 2 : 3 Sloga
01.10.2016 15:30 Rudar 2 : 1 Kladari Gornji
01.10.2016 16:00 Borac (Š) 2 : 1 Tamaris
01.10.2016 16:00 Milan 3 : 0 Vrbas
01.10.2016 16:00 Borac (M) 5 : 2 Biseri
01.10.2016 16:00 Kalemi 1 : 2 Ratar
01.10.2016 16:00 Torpedo 6 : 0 Mladi Krajišnik
01.10.2016 16:00 Sloboda 4 : 1 Bratstvo
01.10.2016 16:00 Mladost 4 : 1 Kozara
01.10.2016 15:30 Berek 1975 2 : 1 Knežopoljac
01.10.2016 15:30 Sloga 2 : 1 Podgrmeč
01.10.2016 15:30 Radnik 3 : 1 Bratstvo
01.10.2016 15:30 Mrakovica 3 : 2 Slaven
01.10.2016 15:30 Omladinac 3 : 0 Brzi
01.10.2016 15:30 Kozara 2 : 1 Plamen
01.10.2016 15:30 Strijelac 0 : 7 SFK Akademac UIS
01.10.2016 15:30 Balatun 2 : 1 Priboj
01.10.2016 15:30 Sloboda 2 : 2 Stević Jovan
01.10.2016 15:30 BSK Ledinci 1 : 3 Semberija
01.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Proleter
01.10.2016 15:30 BSK 4 : 1 4. juli
01.10.2016 15:30 Željezničar 0 : 3 Borac (BL)
01.10.2016 15:30 Borac (K) 2 : 1 Zadrugar
01.10.2016 15:30 Vučijak 2 : 0 Polet
01.10.2016 15:30 OFK Zborište 3 : 0 27. Juli
01.10.2016 15:30 Radnički 4 : 1 Ozrenski sokolovi
01.10.2016 15:30 Rudar 2 : 5 Kiseljak
01.10.2016 15:30 Svodna 3 : 1 Ljubija
01.10.2016 15:30 Drina 0 : 5 OFK Batković
01.10.2016 15:30 OFK Janja 2009 8 : 0 Međaši
01.10.2016 15:30 Glogovac 5 : 2 Tavna
01.10.2016 15:30 Mladost 1 : 4 Borac
01.10.2016 15:30 Kolektiv 5 : 0 Bjeloševac
01.10.2016 15:30 Modran 2 : 1 VSK
01.10.2016 15:30 Koridor 2011 3 : 2 OFK Magnojević
01.10.2016 15:30 Sloga 94 2 : 1 Obarska
01.10.2016 15:30 Ljeljenča 2 : 0 Magnojević 2001
01.10.2016 15:30 Građanski 8 : 0 Sloboda
01.10.2016 15:30 Krupa 2 : 0 Vitez
01.10.2016 15:30 Metalleghe-BSI 0 : 4 Zrinjski
01.10.2016 15:30 Radnik 1 : 2 Željezničar
01.10.2016 15:00 Sarajevo 1 : 1 Sloboda
01.10.2016 15:00 Olimpic 3 : 1 Široki Brijeg
01.10.2016 15:30 Podrinje 3 : 1 Slavija
01.10.2016 15:30 Tekstilac Kort 1 : 1 Sloga
01.10.2016 15:30 Rudar Prijedor 4 : 0 Sloboda
01.10.2016 15:30 Borac (Š) 2 : 2 Kozara
01.10.2016 15:30 Sutjeska 0 : 0 Borac (BL)
01.10.2016 15:30 Drina 1 : 2 Zvijezda 09
01.10.2016 13:00 Radnik Bumerang 5 : 2 Modriča
01.10.2016 15:30 Mladost 0 : 10 Lokomotiva
01.10.2016 16:00 SFK 2000 6 : 0 Banja Luka

Futsal

01.10.2016 20:00 Sofić 6 : 3 Seljak

Košarka

01.10.2016 17:00 Krka 81 : 64 Karpoš Sokoli
01.10.2016 19:00 Mornar 57 : 58 Partizan NIS

Odbojka

01.10.2016 19:00 Majevica 1 : 3 Tempo
01.10.2016 18:00 Gradiška 1 : 3 Ljubinje
01.10.2016 19:00 Jahorina 3 : 0 Crvena zvijezda
01.10.2016 18:00 Modriča Optima 3 : 0 Drina
01.10.2016 18:00 Stakorina 0 : 3 Maglić
01.10.2016 14:00 Hercegovac 3 : 1 Ljubinje Bankom
01.10.2016 16:00 Jahorina 3 : 0 Crvena zvijezda
01.10.2016 16:00 Slavija 3 : 0 Glasinac

Rukomet

01.10.2016 17:30 Kotor Varoš 26 : 18 Kozara Mlijekoprodukt
01.10.2016 19:00 Slavija 39 : 29 Laktaši
01.10.2016 15:00 ORK Borac 35 : 29 Leotar
01.10.2016 17:30 Lokomotiva 26 : 24 Mladost
01.10.2016 Čelinac 26 : 31 Kozara
01.10.2016 Kozara Mlijekoprodukt 2 19 : 20 Borac M:TEL 2
01.10.2016 Derventa 2 25 : 21 Srbac
01.10.2016 18:00 Čelik 31 : 29 Maglaj
01.10.2016 19:00 Krivaja 26 : 23 Borac M:TEL
01.10.2016 16:00 Bosna 31 : 21 Krajina
01.10.2016 19:00 Prijedor 37 : 34 Konjuh
01.10.2016 17:00 Izviđač CO 40 : 31 Goražde Heim Meih
01.10.2016 19:00 Bihać 24 : 26 Ilidža
01.10.2016 18:00 Lokomotiva 23 : 35 Mira
01.10.2016 16:00 Radnik 31 : 20 Borac
01.10.2016 19:30 Jedinstvo 24 : 33 Dubica