Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
16.10.2016 15:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Željezničar |
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (R) | 2 : 2 | Glasinac 2011 | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
16.10.2016 15:00 | Velež | 3 : 2 | Sloga Junajted | ||||||
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo (Br) | 5 : 2 | Vlasenica | ||||||
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
|
Famos
Vojkovići
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (BS) | 1 : 0 | Famos |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga (T)
Trn
|
16.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sloga (T) | ||||||
Željezničar (D)
Doboj
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
16.10.2016 15:00 | Željezničar (D) | 2 : 3 | Sloboda | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
16.10.2016 15:00 | Ozren | 1 : 0 | Mineral |
Vranjak
Vranjak
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
16.10.2016 15:00 | Vranjak | 3 : 0 | Naša krila | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
16.10.2016 15:00 | Rudanka | 2 : 3 | Zvijezda | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
16.10.2016 15:00 | Ozren | 3 : 2 | OFK Pridjel | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
16.10.2016 15:00 | Skugrić | 3 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
16.10.2016 15:00 | Hajduk | 2 : 1 | Sloga | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Liješće
Liješće
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 5 : 0 | Liješće |
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
16.10.2016 15:00 | Partizan | 9 : 0 | OFK Šekovići | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Podrinje
Tršić
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Podrinje | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Zadrugar | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
16.10.2016 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Milići
Milići
|
16.10.2016 15:00 | Radnički | 5 : 3 | Milići | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 0 : 0 | OFK Trnovica | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Rudar
Ugljevik
|
16.10.2016 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Rudar |
Čelinac
Čelinac
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
16.10.2016 15:00 | Čelinac | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Progres
Kneževo
|
16.10.2016 15:00 | Dubrave | 2 : 0 | Progres | ||||||
Lijevče
Nova Topola
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
16.10.2016 15:00 | Lijevče | 4 : 3 | Naprijed | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
16.10.2016 15:00 | Ravan | 5 : 1 | Gomjenica |
Šnjegotina
Šnjegotina
|
|
Džaja
Banja Luka
|
16.10.2016 15:00 | Šnjegotina | 2 : 0 | Džaja | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Mladost Farma Prom
Zalužani
|
16.10.2016 15:00 | Polet Krajišnik | 2 : 2 | Mladost Farma Prom | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Krajina
Banja Luka
|
16.10.2016 15:00 | Gomionica | 0 : 3 | Krajina | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
16.10.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Gorica
Šipovo
|
16.10.2016 15:00 | Sloga Nektar | 1 : 0 | Gorica |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Jardan
Jardan
|
16.10.2016 15:00 | Jadar | 1 : 0 | Jardan | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Srpski soko
Čelopek
|
16.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 4 | Srpski soko | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Jasenica
Jasenica
|
16.10.2016 15:00 | Tabanci | 0 : 2 | Jasenica | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Budućnost
Skelani
|
16.10.2016 15:00 | Birač | 7 : 1 | Budućnost | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 2 : 1 | Branjevo |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
16.10.2016 15:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Ukrina
Čečava
|
16.10.2016 15:00 | Posavina | 3 : 4 | Ukrina | ||||||
Polet
Čović Polje
|
|
Mladost
Dobrinja
|
16.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Borac
Osinja
|
|
Crkvina
Crkvina
|
16.10.2016 15:00 | Borac | 5 : 2 | Crkvina | ||||||
Bosna
Modrički Lug
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
16.10.2016 15:00 | Bosna | 2 : 0 | Skugrić 1964 | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
16.10.2016 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Hajduk | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Sloga
Jakeš
|
16.10.2016 15:00 | Kladari Gornji | 3 : 1 | Sloga |
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Milan
Kosjerovo
|
16.10.2016 15:30 | Borac (Š) | 0 : 2 | Milan | ||||||
Borac (M)
Maglajani
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
16.10.2016 15:30 | Borac (M) | 1 : 1 | Tamaris | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
16.10.2016 15:30 | Kalemi | 2 : 1 | Vrbas | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Biseri
Čatrnja
|
16.10.2016 15:30 | Torpedo | 3 : 0 | Biseri | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
16.10.2016 15:30 | Mladost | 4 : 3 | Mladi Krajišnik | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Bratstvo
Kozinci
|
16.10.2016 15:30 | Kozara | 5 : 0 | Bratstvo |
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Obilić
Krepšić
|
16.10.2016 15:00 | Sveti Jovan | 1 : 6 | Obilić | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
16.10.2016 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 5 | Slijepčevići | ||||||
Mladost (T)
Trnjaci
|
|
Gredice
Gredice 1
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (T) | 2 : 4 | Gredice | ||||||
Mladost (S)
Sandići
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
16.10.2016 15:00 | Mladost (S) | 8 : 0 | Sava 04 | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Jugović
Gredice 1
|
16.10.2016 15:00 | Grčica | 3 : 1 | Jugović | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
16.10.2016 15:00 | Majevica | 2 : 1 | OFK Brezik |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
16.10.2016 15:00 | Berek 1975 | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
16.10.2016 15:00 | Mrakovica | 3 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 4 | Bratstvo | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Slaven
Dobrljin
|
16.10.2016 15:00 | Kozara | 3 : 2 | Slaven | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Brzi
Busnovi
|
16.10.2016 15:00 | Plamen | 1 : 0 | Brzi |
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Novo doba
Čardačine
|
16.10.2016 15:00 | Strijelac | 2 : 2 | Novo doba | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Drina
Amajlije
|
16.10.2016 15:00 | Balatun | 1 : 2 | Drina | ||||||
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
16.10.2016 15:00 | Miloš Obilić | 2 : 0 | SFK Akademac UIS | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Priboj
Priboj
|
16.10.2016 15:00 | Sloboda | 2 : 2 | Priboj | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
Brodac
Brodac
|
16.10.2016 15:00 | BSK Ledinci | 0 : 0 | Brodac | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
16.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
|
Semberija
Popovi
|
16.10.2016 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Semberija |
Borac (K)
Kotorsko
|
|
4. juli
Pojezna
|
16.10.2016 15:00 | Borac (K) | 5 : 1 | 4. juli | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
16.10.2016 15:00 | Vučijak | 3 : 2 | Borac (BL) | ||||||
OFK Zborište
Zborište
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
16.10.2016 15:00 | OFK Zborište | 2 : 2 | Zadrugar | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Polet
Podnovlje
|
16.10.2016 15:00 | Radnički | 4 : 0 | Polet | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
16.10.2016 15:00 | Ozrenski sokolovi | 9 : 0 | 27. Juli |
Rudar
Blagaj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
16.10.2016 15:00 | Rudar | 4 : 2 | Radnik Urije | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Blatna
Blatna
|
16.10.2016 15:00 | Svodna | 2 : 3 | Blatna | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
16.10.2016 15:00 | Moštanica | 0 : 2 | Kiseljak | ||||||
OFK Rasavci
Rasavci
|
|
Ljubija
Ljubija
|
16.10.2016 15:00 | OFK Rasavci | 1 : 1 | Ljubija |
Bratstvo
Orahova
|
|
Romanovci
Romanovci
|
16.10.2016 16:00 | Bratstvo | 8 : 1 | Romanovci | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Mladost
Seferovci
|
16.10.2016 16:00 | Omladinac | 7 : 0 | Mladost | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
16.10.2016 16:00 | Vilusi | 0 : 3 | Stevan Dukić | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Polet
Elezagići
|
16.10.2016 16:00 | Obradovac | 8 : 1 | Polet |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
16.10.2016 15:00 | Crni vrh | 0 : 0 | Polet | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
16.10.2016 15:00 | Župa | 5 : 3 | OFK Nožičko | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
16.10.2016 15:00 | Bratstvo | 5 : 1 | Crvena zemlja |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
16.10.2016 11:00 | Sloboda | 3 : 2 | Budućnost Red Star | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
16.10.2016 11:00 | Čelik | 2 : 2 | Bobetino Brdo | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
16.10.2016 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Zadrugar | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Borac
Ražljevo
|
16.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Borac |
Drina
Batar
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
16.10.2016 15:00 | Drina | 1 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
OFK Batković
Batković
|
16.10.2016 15:30 | Glogovac | 0 : 4 | OFK Batković | ||||||
Mladost
Patkovača
|
|
Međaši
Međaši
|
16.10.2016 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Međaši | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Tavna
Banjica
|
16.10.2016 15:00 | Kolektiv | 10 : 1 | Tavna | ||||||
Modran
Modran
|
|
Borac
Trnjaci
|
16.10.2016 15:00 | Modran | 2 : 4 | Borac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
16.10.2016 15:00 | VSK | 4 : 1 | Bjeloševac |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
16.10.2016 13:00 | Koridor 2011 | 1 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
16.10.2016 15:00 | Panteri | 4 : 2 | OFK Magnojević | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
16.10.2016 15:00 | Ljeljenča | 0 : 1 | Obarska | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
16.10.2016 15:00 | Građanski | 1 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
16.10.2016 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Magnojević 2001 | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
16.10.2016 15:00 | Polet | 2 : 0 | Sloboda |
Sinđelić
Golo Brdo
|
|
Lazarevica
Čengić
|
16.10.2016 10:30 | Sinđelić | 8 : 0 | Lazarevica | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Napredak
Dijelovi
|
16.10.2016 10:30 | Polet | 5 : 2 | Napredak |
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Sloga
Donja Bukovica
|
16.10.2016 10:30 | Proleter | 7 : 1 | Sloga |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Gradina
Srebrenik
|
16.10.2016 13:00 | Radnik Bumerang | 2 : 1 | Gradina |
Čelik
Doboj
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
16.10.2016 15:00 | Čelik | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Drina
Zvornik
|
16.10.2016 14:00 | Sokolac | 2 : 3 | Drina |
Sofić
Buturović Polje
|
|
Brotnjo Premier SK
Čitluk
|
16.10.2016 18:30 | Sofić | 7 : 4 | Brotnjo Premier SK | ||||||
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
16.10.2016 19:30 | Nevesinje | 4 : 5 | Tango |
Zadar
Zadar
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
16.10.2016 19:00 | Zadar | 71 : 65 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Union Olimpija
Ljubljana
|
16.10.2016 17:00 | Partizan NIS | 86 : 85 | Union Olimpija |
Glasinac
Sokolac
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
16.10.2016 13:00 | Glasinac | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Rudo
Rudo
|
|
Mladost
Rogatica
|
16.10.2016 13:30 | Rudo | 1 : 3 | Mladost |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Bratunac
Bratunac
|
16.10.2016 13:00 | Han Pijesak | 1 : 3 | Bratunac | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Drina
Zvornik
|
16.10.2016 15:00 | Panter | 2 : 3 | Drina |
Mladost
Brod
|
|
Servitium
Gradiška
|
16.10.2016 13:00 | Mladost | 0 : 3 | Servitium | ||||||
Olimpik
Gradiška
|
|
Laktaši
Laktaši
|
16.10.2016 14:00 | Olimpik | 3 : 0 | Laktaši | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
16.10.2016 11:00 | Kozara | 1 : 3 | Ukrina |
Smeč
Novi Grad
|
|
Prijedor
Prijedor
|
16.10.2016 15:00 | Smeč | 3 : 1 | Prijedor | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
16.10.2016 12:00 | Pliva | 3 : 1 | Kotor Varoš |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
16.10.2016 18:00 | Bijeljina | 30 : 29 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Laktaši
Laktaši
|
16.10.2016 17:00 | ORK Borac | 24 : 26 | Laktaši |
Bihać
Bihać
|
|
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
16.10.2016 15:00 | Bihać | 23 : 29 | Jedinstvo Atlas Relax | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Ilidža
Ilidža
|
16.10.2016 17:00 | Mira | 25 : 22 | Ilidža |
Radnik
Bijeljina
|
|
Laktaši
Laktaši
|
16.10.2016 18:00 | Radnik | 32 : 20 | Laktaši | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Borac
Banjaluka
|
16.10.2016 15:00 | Doboj | 27 : 17 | Borac |