Čelik
Zenica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
23.10.2016 15:00 | Čelik | 0 : 1 | Radnik |
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
23.10.2016 15:00 | Vlasenica | 0 : 0 | Mladost (BS) | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
23.10.2016 15:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Velež
Nevesinje
|
23.10.2016 15:00 | Proleter | 4 : 0 | Velež |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
23.10.2016 15:00 | Borac | 1 : 1 | Laktaši | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Proleter
Teslić
|
23.10.2016 15:00 | Omarska | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
23.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Željezničar Sport Team | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
BSK
Banja Luka
|
23.10.2016 15:00 | Mineral | 2 : 3 | BSK |
Liješće
Liješće
|
|
Polet 1926
Brod
|
23.10.2016 15:00 | Liješće | 0 : 6 | Polet 1926 | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
23.10.2016 15:00 | Sloga | 6 : 0 | Budućnost | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Hajduk
Batkuša
|
23.10.2016 15:00 | Crvena zvijezda | 1 : 2 | Hajduk | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Skugrić
Skugrić
|
23.10.2016 15:00 | OFK Pridjel | 4 : 0 | Skugrić | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Ozren
Paklenica
|
23.10.2016 15:00 | Zvijezda | 4 : 2 | Ozren | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
23.10.2016 15:00 | Naša krila | 3 : 0 | Rudanka |
Milići
Milići
|
|
Budućnost
Pilica
|
23.10.2016 15:00 | Milići | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnički
Karakaj
|
23.10.2016 15:00 | Lokomotiva | 2 : 4 | Radnički | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
23.10.2016 15:00 | Zadrugar | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Omladinac
Potočari
|
23.10.2016 15:00 | Podrinje | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
23.10.2016 15:00 | OFK Šekovići | 2 : 4 | Jedinstvo |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Brdo
Hambarine
|
23.10.2016 11:00 | Gomjenica | 4 : 3 | Brdo | ||||||
Sloga
Gornji Podgradci
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
23.10.2016 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Lijevče | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Dubrave
Dubrave
|
23.10.2016 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Dubrave | ||||||
Kladari
Kladari
|
|
Čelinac
Čelinac
|
23.10.2016 15:00 | Kladari | 0 : 5 | Čelinac | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
FSA
Prijedor
|
23.10.2016 15:00 | Partizan | 2 : 3 | FSA |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
23.10.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 3 | Sloga Nektar | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
23.10.2016 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina
|
23.10.2016 15:00 | Rekreativo | 2 : 2 | Šnjegotina |
Branjevo
Branjevo
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
23.10.2016 14:00 | Branjevo | 1 : 4 | Jadar | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Borac
Osmaci
|
23.10.2016 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | Borac | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Birač
Derventa
|
23.10.2016 14:00 | Jasenica | 0 : 3 | Birač | ||||||
Srpski soko
Čelopek
|
|
Tabanci
Tabanci
|
23.10.2016 14:00 | Srpski soko | 2 : 1 | Tabanci | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Polet
Kravica
|
23.10.2016 14:00 | Jardan | 0 : 1 | Polet |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Sloga
Jakeš
|
23.10.2016 15:00 | Pelagićevo | 2 : 0 | Sloga | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
23.10.2016 15:00 | Hajduk | 3 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Rudar
Stanari
|
23.10.2016 15:00 | Skugrić 1964 | 4 : 2 | Rudar | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Bosna
Modrički Lug
|
23.10.2016 15:00 | Crkvina | 5 : 1 | Bosna | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Borac
Osinja
|
23.10.2016 15:00 | Mladost | 2 : 2 | Borac | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Polet
Čović Polje
|
23.10.2016 15:00 | Ukrina | 8 : 1 | Polet | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Posavina
Miloševac
|
23.10.2016 15:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Posavina |
Bratstvo
Kozinci
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
23.10.2016 15:00 | Bratstvo | 6 : 2 | Borac (Š) | ||||||
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Kozara
Turjak
|
23.10.2016 15:00 | Mladi Krajišnik | 2 : 2 | Kozara | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladost
Bajinci
|
23.10.2016 15:00 | Ratar | 1 : 4 | Mladost | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
23.10.2016 15:00 | Biseri | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
23.10.2016 15:00 | Tamaris | 4 : 3 | Kalemi | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
23.10.2016 15:00 | Milan | 5 : 1 | Borac (M) |
Obilić
Krepšić
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
23.10.2016 15:00 | Obilić | 0 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Jugović
Gredice 1
|
|
Majevica
Lopare
|
23.10.2016 15:00 | Jugović | 2 : 0 | Majevica | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Grčica
Brčko
|
23.10.2016 15:00 | Sava 04 | 3 : 7 | Grčica | ||||||
Gredice
Gredice 1
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
23.10.2016 15:00 | Gredice | 2 : 1 | Mladost (S) | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Mladost (T)
Trnjaci
|
23.10.2016 15:00 | Slijepčevići | 6 : 0 | Mladost (T) | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
23.10.2016 15:00 | Sveti Jovan | 4 : 5 | Crvena zvijezda |
Brzi
Busnovi
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
23.10.2016 15:00 | Brzi | 1 : 1 | Berek 1975 | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
23.10.2016 15:00 | Slaven | 2 : 0 | Plamen | ||||||
Bratstvo
Kozarac
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
23.10.2016 15:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Omladinac
Draksenić
|
23.10.2016 15:00 | Podgrmeč | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
23.10.2016 15:00 | Knežopoljac | 0 : 3 | Mrakovica | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
23.10.2016 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Radnik |
Novo doba
Čardačine
|
|
Semberija
Popovi
|
23.10.2016 15:00 | Novo doba | 3 : 2 | Semberija | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Proleter
Ruhotina-Johovac
|
23.10.2016 15:00 | Stević Jovan | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
23.10.2016 15:00 | Priboj | 1 : 3 | BSK Ledinci | ||||||
SFK Akademac UIS
Bijeljina(Triješnica)
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
23.10.2016 15:00 | SFK Akademac UIS | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
23.10.2016 15:00 | Drina | 3 : 0 | Miloš Obilić | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Balatun
Balatun
|
23.10.2016 15:00 | Strijelac | 2 : 1 | Balatun |
Polet
Podnovlje
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
23.10.2016 15:00 | Polet | 3 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
23.10.2016 15:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Radnički | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
OFK Zborište
Zborište
|
23.10.2016 15:00 | Borac (BL) | 2 : 0 | OFK Zborište | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Vučijak
Majevac
|
23.10.2016 15:00 | 4. juli | 2 : 6 | Vučijak | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
23.10.2016 15:00 | BSK | 1 : 0 | Željezničar |
Blatna
Blatna
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
23.10.2016 15:00 | Blatna | 3 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
OFK Rasavci
Rasavci
|
23.10.2016 15:00 | Moštanica | 1 : 3 | OFK Rasavci |
Mladost (B)
Botajica
|
|
Omladinac
Modriča
|
23.10.2016 15:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
Sloboda
Vinska
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
23.10.2016 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
23.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Zvijezda | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
23.10.2016 15:00 | Trebavac | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloga (SS)
Srednja Slatina
|
|
Partizan
Koprivna
|
23.10.2016 15:00 | Sloga (SS) | 3 : 3 | Partizan |
Romanovci
Romanovci
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
23.10.2016 16:00 | Romanovci | 1 : 8 | 13 Skojevki | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Jablanica
Jablanica
|
23.10.2016 16:00 | Polet | 0 : 1 | Jablanica | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Vilusi
Vilusi
|
23.10.2016 16:00 | Borac | 2 : 2 | Vilusi | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Laminci
Laminci
|
23.10.2016 16:00 | Mladost | 0 : 6 | Laminci |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
23.10.2016 15:00 | Polet | 4 : 1 | Crvena zemlja | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Bratstvo
Povelič
|
23.10.2016 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Biseri
Lišnja
|
23.10.2016 15:00 | OFK Nožičko | 1 : 4 | Biseri | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Župa
Milosavci
|
23.10.2016 15:00 | Potkozarje | 1 : 0 | Župa |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Mladost
Lončari
|
23.10.2016 11:00 | Budućnost Red Star | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Čelik
Grbavica
|
23.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Čelik | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
23.10.2016 11:00 | Borac | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
23.10.2016 11:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Bobetino Brdo |
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Drina
Batar
|
23.10.2016 15:00 | Bjeloševac | 1 : 7 | Drina | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Modran
Modran
|
23.10.2016 15:00 | Tavna | 2 : 2 | Modran | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Kolektiv
Međaši
|
23.10.2016 15:00 | Međaši | 0 : 8 | Kolektiv | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Mladost
Patkovača
|
23.10.2016 15:00 | OFK Batković | 4 : 1 | Mladost |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
23.10.2016 15:00 | Sloboda | 0 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Polet
Mala Obarska
|
23.10.2016 15:00 | Magnojević 2001 | 1 : 1 | Polet | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
23.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Omladinac | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
23.10.2016 15:00 | OFK Magnojević | 0 : 4 | Ljeljenča |
Nacional
Bijeljina
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
23.10.2016 10:30 | Nacional | 2 : 6 | Polet |
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Sava
Gradac
|
23.10.2016 10:30 | Kovačići 08 | 3 : 0 | Sava | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
23.10.2016 10:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladen Perić | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
23.10.2016 10:30 | Buk | 0 : 3 | Proleter |
Drina
Zvornik
|
|
Mladost
Rogatica
|
23.10.2016 15:00 | Drina | 1 : 4 | Mladost | ||||||
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Sokolac
Sokolac
|
23.10.2016 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Sokolac | ||||||
Centar
Brčko
|
|
Čelik
Doboj
|
23.10.2016 15:00 | Centar | 3 : 3 | Čelik |
Leotar Ocean Link
Trebinje
|
|
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
23.10.2016 17:30 | Leotar Ocean Link | 2 : 6 | Mostar SG Staklorad | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
23.10.2016 19:00 | Seljak | 5 : 2 | Nevesinje | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Čelinac
Čelinac
|
23.10.2016 19:00 | Kaskada | 2 : 4 | Čelinac | ||||||
Brotnjo Premier SK
Čitluk
|
|
Centar
Sarajevo
|
23.10.2016 19:30 | Brotnjo Premier SK | 3 : 5 | Centar | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sofić
Buturović Polje
|
23.10.2016 18:45 | Zrinjski | 8 : 3 | Sofić |
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
|
Karpoš Sokoli
Skopje
|
23.10.2016 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 74 : 71 | Karpoš Sokoli | ||||||
FMP
Železnik
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
23.10.2016 12:00 | FMP | 56 : 65 | Partizan NIS | ||||||
Crvena zvezda mts
Beograd
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
23.10.2016 21:00 | Crvena zvezda mts | 68 : 66 | Igokea | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Krka
Novo Mesto
|
23.10.2016 19:00 | Cedevita | 82 : 83 | Krka |
Borac
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
23.10.2016 | Borac | 69 : 74 | Prijedor |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Majevica
Lopare
|
23.10.2016 12:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Majevica | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
23.10.2016 14:00 | Tempo | 0 : 3 | Modriča Optima |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Stakorina
Čajniče
|
23.10.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Stakorina | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
23.10.2016 18:00 | Maglić | 3 : 1 | Slavija |
Zelengora
Kalinovik
|
|
Velež
Nevesinje
|
23.10.2016 13:00 | Zelengora | 3 : 2 | Velež | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Leotar
Trebinje
|
23.10.2016 13:00 | Rudo | 3 : 0 | Leotar |
Mladost
Brod
|
|
Olimpik
Gradiška
|
23.10.2016 13:00 | Mladost | 0 : 3 | Olimpik |
Drina
Zvornik
|
|
Mladost
Banja Luka
|
23.10.2016 18:00 | Drina | 25 : 25 | Mladost |
Srbac
Srbac
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
23.10.2016 14:00 | Srbac | 35 : 26 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Prijedor 2
Prijedor
|
23.10.2016 18:00 | Čelinac | 34 : 32 | Prijedor 2 |
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
23.10.2016 16:00 | Jedinstvo Atlas Relax | 42 : 15 | Lokomotiva |
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
23.10.2016 16:00 | Radnik | 25 : 23 | Jedinstvo |
Derventa
Derventa
|
|
Knežopoljka 2
Kozarska Dubica
|
23.10.2016 13:30 | Derventa | 27 : 22 | Knežopoljka 2 |