Vitez
Vitez
|
|
Sloboda
Tuzla
|
29.10.2016 14:00 | Vitez | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Olimpic
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.10.2016 14:30 | Olimpic | 0 : 5 | Zrinjski | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
29.10.2016 14:30 | Radnik | 3 : 1 | Krupa | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
29.10.2016 13:30 | Metalleghe-BSI | 2 : 0 | Mladost |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
29.10.2016 14:30 | Rudar Prijedor | 3 : 1 | Slavija | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
29.10.2016 14:30 | Tekstilac Kort | 2 : 0 | Borac (Š) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sutjeska
Foča
|
29.10.2016 14:30 | Podrinje | 5 : 0 | Sutjeska | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Drina
Zvornik
|
29.10.2016 14:30 | Sloga | 3 : 3 | Drina | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišići
|
29.10.2016 14:30 | Sloboda | 1 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
29.10.2016 14:30 | Kozara | 0 : 2 | Borac (BL) |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Proleter
Dvorovi
|
29.10.2016 14:30 | Ilićka 01 | 4 : 2 | Proleter | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
29.10.2016 14:30 | Leotar | 4 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Jedinstvo (Bč)
Brčko
|
29.10.2016 14:30 | Napredak | 1 : 1 | Jedinstvo (Bč) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
29.10.2016 14:30 | Famos | 3 : 0 | Vlasenica |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
29.10.2016 14:30 | Željezničar Sport Team | 8 : 1 | Mineral | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
29.10.2016 14:30 | Proleter | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Modriča
Modriča
|
29.10.2016 14:30 | Laktaši | 0 : 0 | Modriča | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
29.10.2016 14:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Borac |
Polet 1926
Brod
|
|
Sloga
Dugo Polje
|
29.10.2016 14:30 | Polet 1926 | 4 : 1 | Sloga | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Liješće
Liješće
|
29.10.2016 14:30 | Trebava | 3 : 0 | Liješće |
Lokanj
Lokanj
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
29.10.2016 14:30 | Lokanj | 1 : 1 | Partizan | ||||||
Rudar
Ugljevik
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
29.10.2016 14:30 | Rudar | 0 : 3 | OFK Trnovica |
Karanovac
Karanovac
|
|
FSA
Prijedor
|
29.10.2016 14:30 | Karanovac | 3 : 0 | FSA | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Partizan
Kostajnica
|
29.10.2016 14:30 | Čelinac | 6 : 2 | Partizan | ||||||
Brdo
Hambarine
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
29.10.2016 14:30 | Brdo | 2 : 2 | Naprijed | ||||||
Lauš
Banja Luka
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
29.10.2016 14:30 | Lauš | 5 : 1 | Gomjenica |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
29.10.2016 14:30 | Vrbas | 3 : 2 | Rekreativo |
Vilusi
Vilusi
|
|
Mladost
Seferovci
|
29.10.2016 15:30 | Vilusi | 5 : 0 | Mladost | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Borac
Mašići
|
29.10.2016 15:30 | Obradovac | 2 : 1 | Borac |
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
29.10.2016 12:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Radnik Bumerang |
Drina
Zvornik
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
29.10.2016 14:00 | Drina | 1 : 6 | Sloga |
Centar
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.10.2016 20:30 | Centar | 3 : 3 | Zrinjski |
Partizan NIS
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
29.10.2016 21:00 | Partizan NIS | 61 : 64 | Budućnost VOLI | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
FMP
Železnik
|
29.10.2016 19:00 | Cibona | 87 : 68 | FMP |
Kakanj
Kakanj
|
|
Royal Bosna
Sarajevo
|
29.10.2016 19:00 | Kakanj | 83 : 87 | Royal Bosna | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Spars
Sarajevo
|
29.10.2016 19:00 | Građanski | 68 : 88 | Spars | ||||||
Leotar Swisslion
Trebinje
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
29.10.2016 19:30 | Leotar Swisslion | 66 : 64 | Mladost | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
29.10.2016 19:30 | Sloboda | 68 : 63 | Zrinjski | ||||||
Bošnjak
Hadžići
|
|
Široki
Široki Brijeg
|
29.10.2016 17:00 | Bošnjak | 61 : 59 | Široki |
Sutjeska
Foča
|
|
Varda HE
Višegrad
|
29.10.2016 19:00 | Sutjeska | 77 : 65 | Varda HE | ||||||
Student
Banja Luka
|
|
HEO
Bileća
|
29.10.2016 20:00 | Student | 77 : 64 | HEO |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Impuls
Ilidža
|
29.10.2016 18:00 | Orlovi | 90 : 55 | Impuls | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
29.10.2016 18:00 | Čelik | 109 : 31 | Rudar Sport | ||||||
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
29.10.2016 16:30 | Jedinstvo BHT | 71 : 76 | Željezničar |
Gradiška
Gradiška
|
|
Jahorina
Pale
|
29.10.2016 18:00 | Gradiška | 3 : 1 | Jahorina |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Pliva
Šipovo
|
29.10.2016 18:00 | Kotor Varoš | 0 : 3 | Pliva |
Mira
Prijedor
|
|
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
29.10.2016 18:00 | Mira | 32 : 25 | Jedinstvo Atlas Relax | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Grude
Grude
|
29.10.2016 | Ilidža | 25 : 33 | Grude |
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Borja
Teslić
|
29.10.2016 18:00 | Nestro grupa Brod | 23 : 23 | Borja | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
29.10.2016 17:00 | Rogatica | 21 : 27 | Dubica |
Knežopoljka 2
Kozarska Dubica
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
29.10.2016 19:00 | Knežopoljka 2 | 37 : 11 | Omladinac |