XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 124 utakmica za dan
Nedelja, 9 Oktobar 2016

Fudbal

09.10.2016 15:30 Mladost (BS) 5 : 3 Mladost (R)
09.10.2016 15:30 Vlasenica 1 : 3 Napredak
09.10.2016 15:30 Sloga Junajted 4 : 1 Mladost (G)
09.10.2016 15:30 Proleter 4 : 1 Glasinac 2011
09.10.2016 15:30 Borac 1 : 1 Proleter
09.10.2016 15:30 Omarska 1 : 0 BSK
09.10.2016 15:30 Mladost 4 : 1 Ozren
09.10.2016 15:30 Mineral 1 : 1 Željezničar (D)
09.10.2016 15:30 Liješće 1 : 1 Hajduk
09.10.2016 15:30 Sloga 2 : 1 Skugrić
09.10.2016 15:30 Crvena zvijezda 5 : 2 Ozren
09.10.2016 15:30 Zvijezda 2 : 2 Naša krila
09.10.2016 15:30 Mladost 2 : 1 Lokanj
09.10.2016 15:30 OFK Trnovica 0 : 0 Radnički
09.10.2016 15:30 Milići 2 : 2 Sloga
09.10.2016 15:30 Lokomotiva 0 : 2 Omladinac
09.10.2016 15:30 Zadrugar 1 : 1 Jedinstvo
09.10.2016 15:30 Podrinje 0 : 0 Partizan
09.10.2016 15:30 OFK Šekovići 0 : 0 Bratstvo
09.10.2016 15:30 Stakorina 0 : 3 Željeznica
09.10.2016 15:30 Rudo 2 : 1 OFK Podgrab
09.10.2016 11:00 Gomjenica 1 : 1 Lijevče
09.10.2016 15:30 Sloga 1 : 2 Dubrave
09.10.2016 15:30 Mladost 1 : 1 FSA
09.10.2016 15:30 Kladari 1 : 2 Partizan
09.10.2016 15:30 Gorica 4 : 1 Budućnost
09.10.2016 15:30 Omladinac 1 : 3 Gomionica
09.10.2016 11:00 Krajina 1 : 0 Polet Krajišnik
09.10.2016 15:30 Džaja 1 : 0 Rekreativo
09.10.2016 15:00 Borac 0 : 6 Jadar
09.10.2016 15:00 Branjevo 0 : 3 Birač
09.10.2016 15:00 Budućnost 1 : 3 Tabanci
09.10.2016 15:00 Jasenica 1 : 0 Polet
09.10.2016 15:00 Srpski soko 1 : 0 Jardan
09.10.2016 15:30 Pelagićevo 2 : 1 Kladari Gornji
09.10.2016 15:30 Sloga 2 : 0 Rudar
09.10.2016 15:30 Hajduk 6 : 0 Bosna
09.10.2016 15:30 Skugrić 1964 3 : 2 Borac
09.10.2016 15:30 Crkvina 8 : 1 Polet
09.10.2016 15:30 Mladost 6 : 0 Posavina
09.10.2016 15:30 Ukrina 2 : 1 Bratstvo
09.10.2016 16:00 Kozara 2 : 0 Borac (Š)
09.10.2016 16:00 Mladi Krajišnik 1 : 0 Sloboda
09.10.2016 16:00 Ratar 1 : 1 Torpedo
09.10.2016 16:00 Biseri 1 : 3 Kalemi
09.10.2016 16:00 Vrbas 1 : 1 Borac (M)
09.10.2016 16:00 Tamaris 1 : 1 Milan
09.10.2016 15:00 Obilić 2 : 0 Majevica
09.10.2016 15:00 OFK Brezik 4 : 0 Grčica
09.10.2016 15:00 Jugović 4 : 4 Mladost (S)
09.10.2016 15:00 Sava 04 5 : 5 Mladost (T)
09.10.2016 15:00 Gredice 3 : 1 Crvena zvijezda
09.10.2016 15:00 Slijepčevići 4 : 1 Sveti Jovan
09.10.2016 15:30 Plamen 6 : 0 Berek 1975
09.10.2016 15:30 Slaven 5 : 2 Omladinac
09.10.2016 15:30 Bratstvo 0 : 0 Mrakovica
09.10.2016 15:30 Podgrmeč 1 : 1 Radnik
09.10.2016 15:30 Knežopoljac 0 : 6 Sloga
09.10.2016 15:30 27. Juli 2 : 3 Radnički
09.10.2016 15:30 Polet 4 : 2 OFK Zborište
09.10.2016 15:30 Zadrugar 1 : 2 Vučijak
09.10.2016 15:30 Borac (BL) 3 : 0 Borac (K)
09.10.2016 15:30 4. juli 1 : 4 Željezničar
09.10.2016 15:30 Radnik Urije 0 : 0 OFK Rasavci
09.10.2016 15:30 Ljubija 1 : 0 Moštanica
09.10.2016 15:30 Kiseljak 2 : 1 Svodna
09.10.2016 15:30 Blatna 7 : 3 Rudar
09.10.2016 15:30 Sloga 73 1 : 1 Omladinac
09.10.2016 15:30 Mladost (B) 3 : 3 Mladost (ST)
09.10.2016 15:30 Sloboda 1 : 4 Zvijezda
09.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 3 Partizan
09.10.2016 15:30 Trebavac 1 : 0 Sloga (SS)
09.10.2016 15:00 Omladinac 2 : 1 Sloga (SS)
09.10.2016 15:00 Partizan 1 : 1 Trebavac
09.10.2016 15:00 Crvena zvijezda 5 : 2 Jedinstvo
09.10.2016 15:00 Mladost (ST) 6 : 0 Sloboda
09.10.2016 15:00 Sloga 73 0 : 0 Mladost (B)
09.10.2016 16:00 13 Skojevki 2 : 2 Obradovac
09.10.2016 16:00 Polet 0 : 2 Vilusi
09.10.2016 16:00 Stevan Dukić 1 : 2 Laminci
09.10.2016 16:00 Borac 2 : 1 Omladinac
09.10.2016 15:30 Crvena zemlja 5 : 4 Biseri
09.10.2016 15:30 Budućnost 2 : 4 Župa
09.10.2016 15:30 Potkozarje 5 : 1 Crni vrh
09.10.2016 11:00 Budućnost Red Star 0 : 2 Jedinstvo
09.10.2016 11:00 Borac 7 : 4 Mladost
09.10.2016 11:00 Zadrugar 3 : 2 Čelik
09.10.2016 11:00 Bobetino Brdo 1 : 2 Sloboda
09.10.2016 15:30 VSK 2 : 2 Drina
09.10.2016 15:30 Bjeloševac 2 : 0 Modran
09.10.2016 15:30 Tavna 4 : 0 Mladost
09.10.2016 15:30 Međaši 0 : 3 Glogovac
09.10.2016 15:30 OFK Batković 1 : 3 OFK Janja 2009
09.10.2016 15:30 Polet 4 : 3 Koridor 2011
09.10.2016 15:30 Sloboda 2 : 1 Omladinac
09.10.2016 15:30 Magnojević 2001 1 : 5 Građanski
09.10.2016 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Ljeljenča
09.10.2016 15:30 OFK Magnojević 1 : 2 Sloga 94
09.10.2016 10:30 Nacional 2 : 6 Sinđelić
09.10.2016 10:30 Sava 2 : 1 Mladen Perić
09.10.2016 10:30 Sloga 1 : 2 Buk
09.10.2016 18:00 Borac (BL) 1 : 0 Drina
09.10.2016 11:00 Sokolac 0 : 2 Mladost
09.10.2016 14:00 Drina 1 : 3 Čelik
09.10.2016 15:00 Sloga 9 : 1 Centar
09.10.2016 15:35 Banja Luka 1 : 0 Radnik Bumerang
09.10.2016 15:30 Modriča 2 : 3 Gradina

Futsal

09.10.2016 17:30 Leotar Ocean Link 4 : 0 Salines
09.10.2016 16:00 Tango 5 : 3 Čelinac
09.10.2016 16:00 Seljak 1 : 5 Centar

Košarka

09.10.2016 21:00 MZT Skopje Aerodrom 85 : 89 Cibona
09.10.2016 19:00 Union Olimpija 81 : 72 Mornar
09.10.2016 21:00 Budućnost VOLI 91 : 62 Krka
09.10.2016 17:00 Crvena zvezda mts 96 : 76 Mega Leks

Odbojka

09.10.2016 14:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Modriča Optima
09.10.2016 12:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Slavija

Rukomet

09.10.2016 15:00 Laktaši 28 : 35 Bijeljina
09.10.2016 14:00 Srbac 29 : 25 Prijedor 2
09.10.2016 19:00 Borac M:TEL 2 38 : 27 Derventa 2
09.10.2016 18:00 Čelinac 39 : 38 Kozara Mlijekoprodukt 2
09.10.2016 18:00 Teslić 24 : 34 Kozara
09.10.2016 17:00 Mira 28 : 21 Neretva
09.10.2016 13:00 Laktaši 26 : 33 Knežopoljka
09.10.2016 Rogatica 22 : 25 Nestro grupa Brod