XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 115 utakmica za dan
Nedelja, 30 Oktobar 2016

Fudbal

30.10.2016 14:30 Mladost (R) 2 : 0 Mladost (G)
30.10.2016 14:30 Velež 1 : 0 Glasinac 2011
30.10.2016 14:30 Jedinstvo (Br) 4 : 1 Guber
30.10.2016 14:30 Mladost (BS) 2 : 0 Drina HE
30.10.2016 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Željezničar (D)
30.10.2016 14:30 Ozren 1 : 0 Sloga (T)
30.10.2016 14:30 Ljubić 3 : 2 Omarska
30.10.2016 14:30 Vranjak 3 : 0 Rudanka
30.10.2016 14:30 Ozren 1 : 1 Naša krila
30.10.2016 14:30 Skugrić 4 : 3 Zvijezda
30.10.2016 14:30 Hajduk 1 : 0 OFK Pridjel
30.10.2016 14:30 Budućnost 4 : 3 Crvena zvijezda
30.10.2016 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Bratstvo
30.10.2016 14:30 Omladinac 6 : 2 OFK Šekovići
30.10.2016 14:30 Sloga 3 : 0 Podrinje
30.10.2016 14:30 Radnički 2 : 0 Zadrugar
30.10.2016 14:30 Budućnost 4 : 0 Lokomotiva
30.10.2016 14:30 Mladost 5 : 1 Milići
30.10.2016 14:30 Dubrave 1 : 3 Kladari
30.10.2016 14:30 Ravan 1 : 0 Sloga
30.10.2016 14:30 Polet Krajišnik 2 : 2 Džaja
30.10.2016 14:30 Gomionica 5 : 0 Borac
30.10.2016 14:30 Budućnost 4 : 0 Mladost Farma Prom
30.10.2016 14:30 Sloga Nektar 3 : 1 Krajina
30.10.2016 14:30 Gorica 5 : 0 Omladinac
30.10.2016 13:00 Jadar 4 : 0 Polet
30.10.2016 13:00 Tabanci 1 : 1 Jardan
30.10.2016 13:00 Birač 1 : 1 Srpski soko
30.10.2016 13:00 Borac 2 : 0 Jasenica
30.10.2016 13:00 Branjevo 4 : 2 Budućnost
30.10.2016 14:30 Posavina 1 : 2 Pelagićevo
30.10.2016 14:30 Polet 4 : 3 Bratstvo
30.10.2016 14:30 Borac 4 : 1 Ukrina
30.10.2016 14:30 Bosna 2 : 1 Mladost
30.10.2016 14:30 Rudar 3 : 1 Crkvina
30.10.2016 14:30 Kladari Gornji 2 : 1 Skugrić 1964
30.10.2016 14:30 Sloga 1 : 0 Hajduk
30.10.2016 14:30 Borac (Š) 4 : 1 Borac (M)
30.10.2016 14:30 Kalemi 0 : 1 Milan
30.10.2016 14:30 Torpedo 2 : 1 Tamaris
30.10.2016 14:30 Sloboda 3 : 1 Vrbas
30.10.2016 14:30 Mladost 8 : 3 Biseri
30.10.2016 14:30 Kozara 3 : 1 Ratar
30.10.2016 14:30 Bratstvo 1 : 6 Mladi Krajišnik
30.10.2016 14:00 Crvena zvijezda 3 : 3 Obilić
30.10.2016 14:00 Mladost (T) 1 : 1 Sveti Jovan
30.10.2016 14:00 Mladost (S) 5 : 2 Slijepčevići
30.10.2016 14:00 Grčica 0 : 3 Gredice
30.10.2016 14:00 Majevica 6 : 0 Sava 04
30.10.2016 14:00 OFK Brezik 0 : 0 Jugović
30.10.2016 14:30 Berek 1975 2 : 3 Radnik
30.10.2016 14:30 Mrakovica 6 : 0 Sloga
30.10.2016 14:30 Omladinac 2 : 3 Knežopoljac
30.10.2016 14:30 Kozara 2 : 2 Podgrmeč
30.10.2016 14:30 Plamen 3 : 1 Bratstvo
30.10.2016 14:30 Brzi 2 : 2 Slaven
30.10.2016 14:30 Balatun 1 : 2 Novo doba
30.10.2016 14:30 Miloš Obilić 4 : 0 Strijelac
30.10.2016 14:30 Sloboda 1 : 2 Drina
30.10.2016 14:30 BSK Ledinci 5 : 0 SFK Akademac UIS
30.10.2016 14:30 Jedinstvo 0 : 3 Priboj
30.10.2016 14:30 Proleter 3 : 1 Brodac
30.10.2016 14:30 Semberija 3 : 1 Stević Jovan
30.10.2016 14:30 Borac (K) 2 : 0 BSK
30.10.2016 14:30 OFK Zborište 6 : 1 4. juli
30.10.2016 14:30 Radnički 3 : 4 Borac (BL)
30.10.2016 14:30 Ozrenski sokolovi 4 : 2 Zadrugar
30.10.2016 14:30 27. Juli 0 : 8 Polet
30.10.2016 14:00 Omladinac 2 : 1 Partizan
30.10.2016 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Sloga (SS)
30.10.2016 14:00 Zvijezda 1 : 3 Trebavac
30.10.2016 14:00 Mladost (ST) 4 : 0 Jedinstvo
30.10.2016 14:00 Mladost (B) 3 : 0 Sloboda
30.10.2016 15:30 Omladinac 3 : 4 Romanovci
30.10.2016 15:30 Laminci 8 : 1 Bratstvo
30.10.2016 15:30 Jablanica 0 : 5 Stevan Dukić
30.10.2016 15:30 13 Skojevki 13 : 0 Polet
30.10.2016 11:00 Župa 2 : 3 Crni vrh
30.10.2016 14:00 Biseri 0 : 1 Potkozarje
30.10.2016 14:00 Bratstvo 4 : 1 OFK Nožičko
30.10.2016 14:00 Crvena zemlja 4 : 2 Budućnost
30.10.2016 11:00 Bobetino Brdo 2 : 0 Budućnost Red Star
30.10.2016 11:00 Sloboda 1 : 3 Zadrugar
30.10.2016 11:00 Čelik 2 : 1 Borac
30.10.2016 11:00 Mladost 0 : 2 Jedinstvo
30.10.2016 14:30 Drina 6 : 4 Glogovac
30.10.2016 14:30 Mladost 0 : 4 OFK Janja 2009
30.10.2016 14:30 Kolektiv 0 : 1 OFK Batković
30.10.2016 14:30 Modran 3 : 4 Međaši
30.10.2016 14:30 VSK 3 : 2 Tavna
30.10.2016 14:30 Bjeloševac 1 : 2 Borac
30.10.2016 14:30 Koridor 2011 0 : 1 Panteri
30.10.2016 14:30 Ljeljenča 1 : 2 Sloga 94
30.10.2016 14:30 Građanski 2 : 2 OFK Magnojević
30.10.2016 14:30 Omladinac 0 : 3 Obarska
30.10.2016 14:30 Polet 3 : 1 Jedinstvo
30.10.2016 14:30 Sloboda 1 : 1 Magnojević 2001
30.10.2016 16:30 Široki Brijeg 1 : 0 Željezničar
30.10.2016 13:30 Sarajevo 4 : 0 Čelik
30.10.2016 14:00 SFK 2000 12 : 0 Modriča
30.10.2016 13:30 Mladost 0 : 10 Gradina

Futsal

30.10.2016 18:00 Sofić 5 : 3 Leotar Ocean Link
30.10.2016 19:15 Nevesinje 8 : 2 Kaskada
30.10.2016 17:00 Salines 2 : 2 Seljak
30.10.2016 17:00 Mostar SG Staklorad 5 : 2 Tango

Košarka

30.10.2016 19:00 Mega Leks 87 : 72 MZT Skopje Aerodrom
30.10.2016 17:00 Igokea 69 : 84 Cedevita
30.10.2016 18:00 Rogatica 79 : 74 Bratunac
30.10.2016 18:00 Teslić 72 : 84 Sokolac
30.10.2016 18:00 Prijedor 77 : 72 Radnik BN Basket
30.10.2016 18:00 Rudar 2015 84 : 75 Borac

Rukomet

30.10.2016 Lokomotiva 18 : 20 Goražde Heim Meih
30.10.2016 16:00 Jedinstvo 24 : 22 Laktaši
30.10.2016 19:00 Doboj 22 : 25 Radnik
30.10.2016 Mira 2 13 : 38 Derventa