Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
27.11.2016 13:00 | Metalleghe-BSI | 0 : 2 | Sarajevo |
Glasinac
Sokolac
|
|
Derventa
Derventa
|
27.11.2016 18:00 | Glasinac | 8 : 4 | Derventa |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Obilić
Prnjavor
|
27.11.2016 19:00 | Kotor Varoš | 6 : 3 | Obilić |
Sofić
Buturović Polje
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
27.11.2016 18:30 | Sofić | 5 : 1 | Nevesinje |
Jošavka
Čelinac
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
27.11.2016 17:00 | Jošavka | 4 : 3 | Ljubić |
Modriča
Modriča
|
|
Drina Birač
Zvornik
|
27.11.2016 13:00 | Modriča | 74 : 96 | Drina Birač |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
|
27.11.2016 17:00 | Igokea | 79 : 72 | MZT Skopje Aerodrom | ||||||
Cibona
Zagreb
|
|
Zadar
Zadar
|
27.11.2016 21:00 | Cibona | 82 : 73 | Zadar | ||||||
FMP
Železnik
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
27.11.2016 19:00 | FMP | 69 : 77 | Budućnost VOLI |
Student
Banja Luka
|
|
Rogatica
Rogatica
|
27.11.2016 20:00 | Student | 92 : 86 | Rogatica | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
27.11.2016 18:00 | Teslić | 71 : 88 | Slavija 1996 | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Bratunac
Bratunac
|
27.11.2016 19:30 | Prijedor | 67 : 56 | Bratunac |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Gradiška
Gradiška
|
27.11.2016 15:00 | Ljubinje | 2 : 3 | Gradiška | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
27.11.2016 14:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Jahorina | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
27.11.2016 16:00 | Drina | 3 : 1 | Modriča Optima |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
27.11.2016 18:00 | Ljubinje Bankom | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Jahorina
Pale
|
27.11.2016 17:00 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Jahorina |
Libero
Bijeljina
|
|
Nikos Kanbera
Rudanka
|
27.11.2016 14:00 | Libero | 0 : 3 | Nikos Kanbera |
BL Volley 2
Banja Luka
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
27.11.2016 13:00 | BL Volley 2 | 0 : 3 | Kotor Varoš | ||||||
Smeč
Novi Grad
|
|
Pliva
Šipovo
|
27.11.2016 12:00 | Smeč | 3 : 0 | Pliva |
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Laktaši
Laktaši
|
27.11.2016 18:00 | Kotor Varoš | 37 : 26 | Laktaši | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Mladost
Banja Luka
|
27.11.2016 18:00 | Bijeljina | 25 : 18 | Mladost |
Mira
Prijedor
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
27.11.2016 17:30 | Mira | 28 : 22 | Krivaja | ||||||
Ilidža
Ilidža
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
27.11.2016 17:00 | Ilidža | 29 : 28 | Izviđač CO | ||||||
Jedinstvo Atlas Relax
Tuzla
|
|
Goražde Heim Meih
Goražde
|
27.11.2016 17:30 | Jedinstvo Atlas Relax | 46 : 13 | Goražde Heim Meih |
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Radnik
Bijeljina
|
27.11.2016 12:00 | Dubica | 32 : 21 | Radnik |