XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 83 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2016

Fudbal

12.11.2016 13:30 Ilićka 01 6 : 0 Mladost (G)
12.11.2016 13:30 Leotar 4 : 1 Glasinac 2011
12.11.2016 13:30 Napredak 6 : 2 Proleter
12.11.2016 13:30 Famos 3 : 1 Guber
12.11.2016 13:30 Željezničar Sport Team 4 : 1 Sloga (T)
12.11.2016 13:30 Proleter 3 : 1 Sloboda
12.11.2016 13:30 Ljubić 1 : 1 Mineral
12.11.2016 13:30 Laktaši 3 : 3 Mladost
12.11.2016 13:30 Sloga (S) 1 : 2 Omarska
12.11.2016 13:30 Lokanj 3 : 2 Jedinstvo
12.11.2016 13:30 Rudar 1 : 2 Lokomotiva
12.11.2016 13:30 Lijevče 0 : 0 Kladari
12.11.2016 13:30 Brdo 5 : 2 Progres
12.11.2016 13:30 Lauš 3 : 0 Sloga
12.11.2016 13:30 Borac (Š) 1 : 0 Slavija
12.11.2016 13:30 Rudar Prijedor 4 : 1 Sutjeska
12.11.2016 13:30 Tekstilac Kort 1 : 1 Drina
12.11.2016 13:30 Podrinje 1 : 0 Zvijezda 09
12.11.2016 13:30 Sloga 0 : 2 Borac (BL)
12.11.2016 13:30 Sloboda 3 : 0 Kozara
12.11.2016 13:00 Lokomotiva 11 : 0 Modriča
12.11.2016 13:00 Banja Luka 5 : 0 Gradina

Futsal

12.11.2016 16:30 Leotar Ocean Link 5 : 3 Tango
12.11.2016 16:00 Kaskada 7 : 2 Salines
12.11.2016 17:00 Brotnjo Premier SK 3 : 2 Nevesinje
12.11.2016 16:00 Zrinjski 5 : 2 Čelinac
12.11.2016 19:00 Kotor Varoš 7 : 1 Gradiška

Košarka

12.11.2016 21:00 Partizan NIS 87 : 97 Cedevita
12.11.2016 17:00 Karpoš Sokoli 77 : 71 Budućnost VOLI
12.11.2016 19:00 Kakanj 84 : 74 Građanski
12.11.2016 19:00 Leotar Swisslion 85 : 60 Royal Bosna
12.11.2016 19:30 Sloboda 78 : 65 Spars
12.11.2016 18:00 Bošnjak 72 : 80 Mladost
12.11.2016 19:00 Sutjeska 83 : 64 Slavija 1996
12.11.2016 20:15 Student 88 : 59 Bratunac
12.11.2016 19:30 Teslić 54 : 81 Varda HE
12.11.2016 18:00 Rudar 2015 84 : 89 Sokolac
12.11.2016 18:00 Zvornik Basket 85 : 51 Rudar
12.11.2016 18:00 Šamac 66 : 74 Princip
12.11.2016 15:00 Borac 72 60 : 66 Prnjavor

Odbojka

12.11.2016 18:00 Gradina-Herceg 0 : 3 Bosna
12.11.2016 16:00 Mladost 2 : 3 Kakanj 78
12.11.2016 19:00 Jedinstvo 0 : 3 Domaljevac
12.11.2016 18:00 Ljubinje 3 : 0 Majevica
12.11.2016 18:00 Gradiška 3 : 0 Drina
12.11.2016 19:00 Jahorina 0 : 3 Modriča Optima
12.11.2016 17:00 Sloboda Tuzlafarm 0 : 3 HE na Drini
12.11.2016 18:30 Gacko 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
12.11.2016 18:00 BL Volley 3 : 0 Goražde
12.11.2016 19:00 Modriča 3 : 1 Derventa
12.11.2016 15:00 Ljubinje Bankom 3 : 2 Stakorina
12.11.2016 16:00 Jahorina 3 : 0 Slavija
12.11.2016 15:00 Mladost 3 : 1 Zelengora
12.11.2016 14:00 Leotar 0 : 3 Velež
12.11.2016 16:00 Libero 0 : 3 Panter
12.11.2016 15:00 Servitium 3 : 0 Laktaši
12.11.2016 12:00 Olimpik 1 : 3 Kozara
12.11.2016 18:00 Prijedor 0 : 3 Pliva
12.11.2016 15:00 Balkana MP 1 : 3 Kotor Varoš
12.11.2016 15:00 BL Volley 2 3 : 0 Smeč

Rukomet

12.11.2016 Drina 34 : 31 Kotor Varoš
12.11.2016 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 28 : 26 Mladost
12.11.2016 17:00 Slavija 39 : 14 Lokomotiva
12.11.2016 Čelinac 28 : 25 Srbac
12.11.2016 Teslić 32 : 21 Sloga 2
12.11.2016 Srednjoškolac 27 : 25 Prijedor 2
12.11.2016 Kozara 30 : 29 Kozara Mlijekoprodukt 2
12.11.2016 19:00 Derventa 32 : 20 Krivaja
12.11.2016 19:00 Sloga 28 : 37 Maglaj
12.11.2016 19:00 Prijedor 14 : 18 Borac M:TEL
12.11.2016 19:00 Konjuh 19 : 32 Vogošća Poljine Hills
12.11.2016 19:00 Bihać 27 : 30 Krivaja
12.11.2016 18:00 Lokomotiva 24 : 25 Izviđač CO
12.11.2016 12:30 Ilidža 30 : 28 Goražde Heim Meih
12.11.2016 17:00 Grude 32 : 29 Jedinstvo Atlas Relax
12.11.2016 Knežopoljka 30 : 22 Radnik
12.11.2016 17:00 Rogatica 15 : 36 Borja
12.11.2016 Dubica 30 : 20 Borac
12.11.2016 16:30 Mira 2 16 : 29 Srbac
12.11.2016 Derventa 28 : 15 Omladinac

Vaterpolo

12.11.2016 Proleter 8 : 15 Spartak Prozivka
12.11.2016 ŽAK 10 : 17 Bečej
12.11.2016 18:00 Banja Luka 15 : 2 Polet