XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 111 utakmica za dan
Nedelja, 6 Novembar 2016

Fudbal

06.11.2016 14:00 Vlasenica 4 : 1 Mladost (R)
06.11.2016 14:00 Sloga Junajted 0 : 0 Napredak
06.11.2016 14:00 Proleter 0 : 0 Leotar
06.11.2016 14:00 Borac 0 : 0 Jedinstvo
06.11.2016 14:00 Omarska 0 : 2 Laktaši
06.11.2016 14:00 Mladost 5 : 0 Ljubić
06.11.2016 14:00 Mineral 2 : 1 Proleter
06.11.2016 14:00 Željezničar (D) 1 : 0 Ozren
06.11.2016 14:00 Liješće 1 : 1 Vranjak
06.11.2016 14:00 Sloga 2 : 1 Trebava
06.11.2016 14:00 Crvena zvijezda 2 : 0 Polet 1926
06.11.2016 14:00 Zvijezda 1 : 5 Hajduk
06.11.2016 14:00 Naša krila 4 : 2 Skugrić
06.11.2016 14:00 Rudanka 1 : 0 Ozren
06.11.2016 14:00 OFK Trnovica 1 : 2 Lokanj
06.11.2016 14:00 Milići 5 : 0 Rudar
06.11.2016 14:00 Lokomotiva 1 : 5 Mladost
06.11.2016 14:00 Zadrugar 3 : 2 Budućnost
06.11.2016 14:00 Podrinje 2 : 1 Radnički
06.11.2016 14:00 OFK Šekovići 1 : 2 Sloga
06.11.2016 14:00 Partizan 2 : 0 Jedinstvo
06.11.2016 11:00 Gomjenica 2 : 2 Karanovac
06.11.2016 14:00 Sloga 0 : 3 Brdo
06.11.2016 14:00 Mladost 0 : 2 Lijevče
06.11.2016 14:00 Partizan 2 : 1 Dubrave
06.11.2016 11:00 Krajina 1 : 3 Gorica
06.11.2016 14:00 Džaja 3 : 7 Gomionica
06.11.2016 14:00 Rekreativo 3 : 1 Polet Krajišnik
06.11.2016 14:00 Šnjegotina 2 : 5 Vrbas
06.11.2016 13:00 Budućnost 1 : 7 Jadar
06.11.2016 13:00 Jasenica 1 : 1 Branjevo
06.11.2016 13:00 Srpski soko 2 : 1 Borac
06.11.2016 13:00 Jardan 2 : 1 Birač
06.11.2016 13:00 Polet 1 : 4 Tabanci
06.11.2016 14:00 Pelagićevo 5 : 4 Hajduk
06.11.2016 14:00 Skugrić 1964 4 : 1 Sloga
06.11.2016 14:00 Crkvina 1 : 2 Kladari Gornji
06.11.2016 14:00 Mladost 3 : 2 Rudar
06.11.2016 14:00 Ukrina 1 : 3 Bosna
06.11.2016 14:00 Bratstvo 3 : 3 Borac
06.11.2016 14:00 Posavina 2 : 6 Polet
06.11.2016 14:00 Mladi Krajišnik 4 : 2 Borac (Š)
06.11.2016 14:00 Biseri 4 : 7 Kozara
06.11.2016 14:00 Vrbas 1 : 3 Mladost
06.11.2016 14:00 Tamaris 0 : 1 Sloboda
06.11.2016 14:00 Milan 1 : 1 Torpedo
06.11.2016 14:00 Borac (M) 1 : 3 Kalemi
06.11.2016 14:00 Slijepčevići 1 : 1 Obilić
06.11.2016 14:00 Sveti Jovan 1 : 5 Gredice
06.11.2016 14:00 Crvena zvijezda 9 : 0 Sava 04
06.11.2016 14:00 Mladost (T) 2 : 5 Jugović
06.11.2016 14:00 Mladost (S) 0 : 3 OFK Brezik
06.11.2016 14:00 Grčica 1 : 5 Majevica
06.11.2016 14:00 Slaven 4 : 1 Berek 1975
06.11.2016 14:00 Bratstvo 0 : 1 Brzi
06.11.2016 14:00 Podgrmeč 3 : 1 Plamen
06.11.2016 14:00 Knežopoljac 1 : 5 Kozara
06.11.2016 14:00 Sloga 3 : 0 Omladinac
06.11.2016 14:00 Novo doba 2 : 1 Stević Jovan
06.11.2016 14:00 Priboj 1 : 1 Proleter
06.11.2016 14:00 SFK Akademac UIS 2 : 3 Jedinstvo
06.11.2016 14:00 Drina 2 : 0 BSK Ledinci
06.11.2016 14:00 Strijelac 2 : 4 Sloboda
06.11.2016 14:00 Balatun 0 : 0 Miloš Obilić
06.11.2016 14:00 Zadrugar 5 : 1 27. Juli
06.11.2016 14:00 Borac (BL) 1 : 0 Ozrenski sokolovi
06.11.2016 14:00 4. juli 2 : 5 Radnički
06.11.2016 14:00 BSK 0 : 2 Vučijak
06.11.2016 14:00 Željezničar 2 : 1 Borac (K)
06.11.2016 14:00 Sloboda 4 : 0 Omladinac
06.11.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 2 Sloga 73
06.11.2016 14:00 Trebavac 1 : 2 Mladost (ST)
06.11.2016 14:00 Sloga (SS) 4 : 1 Zvijezda
06.11.2016 14:00 Partizan 3 : 3 Crvena zvijezda
06.11.2016 14:00 Polet 1 : 2 Bratstvo
06.11.2016 13:30 Tavna 4 : 0 Bjeloševac
06.11.2016 13:30 Međaši 3 : 2 VSK
06.11.2016 13:30 OFK Batković 3 : 1 Modran
06.11.2016 13:30 Glogovac 1 : 2 Mladost
06.11.2016 13:30 Magnojević 2001 2 : 4 Koridor 2011
06.11.2016 13:30 Jedinstvo 5 : 1 Sloboda
06.11.2016 13:30 OFK Magnojević 3 : 1 Omladinac
06.11.2016 13:30 Panteri 1 : 1 Ljeljenča
06.11.2016 13:30 Mladost 0 : 0 Radnik
06.11.2016 13:00 Čelik 3 : 0 Olimpic
06.11.2016 13:00 Radnik Bumerang 15 : 1 Mladost
06.11.2016 13:00 Gradina 0 : 3 SFK 2000
06.11.2016 13:30 Modriča 0 : 5 Banja Luka
06.11.2016 14:00 Iskra 3 : 1 Lokomotiva

Futsal

06.11.2016 19:00 Brotnjo 1 : 6 Sofić Konjic
06.11.2016 17:00 Salines 3 : 6 Centar
06.11.2016 15:30 Mostar SG 3 : 2 Velež

Košarka

06.11.2016 17:00 MZT Skopje Aerodrom 97 : 96 Union Olimpija
06.11.2016 19:00 Cedevita 99 : 73 Mornar
06.11.2016 18:00 Borac 91 : 63 Kozara
06.11.2016 18:30 Mladost 71 : 69 Ušće
06.11.2016 18:00 Brčanka 49 : 66 Orlovi

Odbojka

06.11.2016 16:30 Crvena zvijezda 0 : 3 Ljubinje
06.11.2016 13:00 Stakorina 0 : 3 Jahorina
06.11.2016 13:00 Glasinac 2 : 3 Maglić
06.11.2016 14:30 Crvena zvijezda 3 : 0 Ljubinje Bankom
06.11.2016 14:30 Velež 2 : 3 Rudo
06.11.2016 15:00 Panter 3 : 0 Bratunac
06.11.2016 16:00 Olimpik 2 : 3 Servitium

Rukomet

06.11.2016 17:00 Kozara Mlijekoprodukt 2 34 : 27 Omladinac
06.11.2016 14:00 Srbac 30 : 23 Borac M:TEL 2
06.11.2016 18:00 Katarina 28 : 23 Lokomotiva
06.11.2016 16:00 Borac 19 : 16 Rogatica
06.11.2016 16:00 Radnik 26 : 13 Nestro grupa Brod
06.11.2016 11:30 Omladinac 25 : 13 Mira 2
06.11.2016 Srbac 18 : 26 Knežopoljka 2