XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 77 utakmica za dan
Subota, 19 Novembar 2016

Fudbal

19.11.2016 13:30 Drina HE 1 : 0 Mladost (R)
19.11.2016 13:30 Guber 4 : 1 Vlasenica
19.11.2016 13:30 Jedinstvo (Bč) 4 : 1 Famos
19.11.2016 13:30 Glasinac 2011 1 : 1 Napredak
19.11.2016 13:30 Mladost (G) 2 : 1 Leotar
19.11.2016 13:30 Modriča 2 : 1 Jedinstvo
19.11.2016 13:30 Sloboda 2 : 1 Ljubić
19.11.2016 13:30 Sloga (T) 4 : 1 Proleter
19.11.2016 13:30 Bratstvo 1 : 3 Radnički
19.11.2016 11:00 Naprijed 1 : 0 Karanovac
19.11.2016 13:30 Progres 1 : 1 Lauš
19.11.2016 13:00 Vitez 0 : 2 Željezničar
19.11.2016 13:00 Sloboda 3 : 3 Zrinjski
19.11.2016 13:00 Radnik 1 : 0 Metalleghe-BSI
19.11.2016 13:30 Slavija 6 : 1 Sloboda
19.11.2016 13:30 Kozara 1 : 2 Sloga
19.11.2016 13:30 Borac (BL) 5 : 0 Podrinje
19.11.2016 13:30 Zvijezda 09 2 : 1 Tekstilac Kort
19.11.2016 13:30 Drina 2 : 1 Rudar Prijedor
19.11.2016 13:30 Sutjeska 4 : 1 Borac (Š)

Futsal

19.11.2016 19:00 Centar 3 : 2 Leotar Ocean Link
19.11.2016 18:00 Čelinac 6 : 6 Sofić
19.11.2016 18:00 Nevesinje 3 : 3 Zrinjski
19.11.2016 20:30 Jahorina 5 : 6 Ugljevik
19.11.2016 18:00 Ljubinje 11 : 3 Jošavka
19.11.2016 20:30 Obilić 11 : 6 Gradiška

Košarka

19.11.2016 19:00 Zadar 69 : 76 Partizan NIS
19.11.2016 17:00 Mega Leks 93 : 87 Mornar
19.11.2016 21:00 Krka 72 : 88 Igokea
19.11.2016 17:00 Zrinjski 83 : 88 Kakanj
19.11.2016 19:00 Mladost 80 : 76 Široki
19.11.2016 17:00 Spars 95 : 69 Bošnjak
19.11.2016 20:00 Royal Bosna 83 : 67 Sloboda
19.11.2016 19:00 Građanski 71 : 69 Leotar Swisslion
19.11.2016 18:00 Sokolac 88 : 80 Borac
19.11.2016 19:00 HEO 78 : 86 Rudar 2015
19.11.2016 18:00 Bratunac 65 : 58 Teslić
19.11.2016 18:30 Slavija 1996 75 : 69 Student
19.11.2016 18:30 Rogatica 63 : 77 Sutjeska
19.11.2016 18:00 Rudar 60 : 78 Modriča
19.11.2016 19:00 Lijevče 79 : 65 Borac 72
19.11.2016 18:00 Mladost 54 : 60 Sloboda 73

Odbojka

19.11.2016 18:00 Domaljevac 2 : 3 Maglić
19.11.2016 18:00 Kakanj 78 3 : 0 Jedinstvo
19.11.2016 14:00 Bosna 0 : 3 Mladost
19.11.2016 19:00 Radnik 0 : 3 Gradina-Herceg
19.11.2016 19:00 Majevica 0 : 3 Modriča Optima
19.11.2016 15:00 Jahorina 3 : 2 Drina
19.11.2016 19:00 Derventa 1 : 3 Sloboda Tuzlafarm
19.11.2016 16:00 Radnik 3 : 2 Modriča
19.11.2016 19:00 Goražde 1 : 3 Kula Gradačac
19.11.2016 18:00 HE na Drini 0 : 3 Gacko
19.11.2016 18:00 Jahorina 3 : 0 Glasinac
19.11.2016 17:00 Drina 3 : 0 Libero
19.11.2016 12:00 Ukrina 0 : 3 Olimpik
19.11.2016 14:30 Pliva 3 : 0 BL Volley 2
19.11.2016 15:30 Kotor Varoš 0 : 3 Inova
19.11.2016 16:00 Prijedor 3 : 0 Balkana MP

Rukomet

19.11.2016 18:00 Lokomotiva 33 : 25 Bijeljina
19.11.2016 15:30 Mladost 25 : 31 Slavija
19.11.2016 19:00 Leotar 37 : 23 Kozara Mlijekoprodukt
19.11.2016 Drina 41 : 25 Laktaši
19.11.2016 Prijedor 2 30 : 25 Omladinac
19.11.2016 Srbac 21 : 27 Teslić
19.11.2016 18:00 Borac M:TEL 32 : 26 Konjuh
19.11.2016 19:00 Maglaj 32 : 25 Prijedor
19.11.2016 19:30 Zrinjski 32 : 29 Sloga
19.11.2016 18:00 Čelik 24 : 28 Bosna
19.11.2016 19:00 Krivaja 25 : 27 Goražde
19.11.2016 19:00 Jedinstvo Atlas Relax 25 : 25 Neretva
19.11.2016 17:00 Goražde Heim Meih 26 : 50 Grude
19.11.2016 19:00 Laktaši 10 : 0 Borac
19.11.2016 15:00 Jedinstvo 27 : 30 Knežopoljka
19.11.2016 18:00 Doboj 25 : 23 Nestro grupa Brod

Vaterpolo

19.11.2016 Spartak Prozivka 14 : 6 Polet
19.11.2016 Bečej 9 : 7 Banja Luka
19.11.2016 Proleter 10 : 21 ŽAK