Ušće izborilo majstoricu

13.03.2020 Administrator DC

ŽKK Ušće

Košarkasice Ušća, izborile su majstoricu za finale lige Republike Srpske.

Početak je pripao timu Feniksu, da bi  djevojke Ušća  do kraja prve četvrtine okrenule i povele 21:17. Drugi period oblježio je pad Ušća, pa se na  poluvrijeme otišlo kod rezultata 29:36 za gođće

Treći period od rezultata  31:42 za Feniks, u znaku  uragan djevojaka Ušća i serijom 18:2 dolaze do 49:44, početkom poslednje četvrtine.

Do kraja utakmice, mogao je rezultat je otići na obe strane, međutim sve su domaće izdržali i slavili rezultatom 59:58!

Velika pobjeda, ostaje majstorica, jedna utakmica, utakmica koja je vrijedna plasmana u finale, Ove djevojke Ušća  su pokazale da ih ne treba otpisivati prije vremena!