Gosti opet vode. Pogodio je BuljubaÅ”ić.
Paranos prograo Maksimovića, a on tuče glavom pored gola.
7.'
Ristić je poravnao na 2:2.
Protokol
Glavni sudija: Vojislav, Vuković (Brčko) Prvi pomoćni sudija: Bojan, Makarić (Bijeljina) Drugi pomoćni sudija: Četvrti sudija: Stefan, Maletić (Bijeljina) Delegat: Veljko, Radovanović (Banja Luka)
Postava
Marković Igor Andrić Boris Nikolić Želimir Aljetić Boris Golubović Marko BuljubaÅ”ić Enver Savić Stefan Vasiljević Stefan Hadžimujić Amir Perić SaÅ”a Ristić DuÅ”an. Na klupi: Jupić Mirano Marković Nemanja Vukmirović Danijel Jupić Haris Starčević Obrad Cetić Aleksandar
Postava
PeriÅ”ić Risto Å eÅ”elj Ognjen Paranos Stefan Å ipovac Danilo Maksimović Drago Zečević Lazar Prebiračević Nikola Mićunović Milorad Blažević Emanullah Đurić Andrej Sekulović MiloÅ”. Na klupi: Vukanović Mićo Milić Zoran Aćimović Ognjen Medan Nikola Kolak Filip Ateljević Igor Ristić Dragan

Slogi bod u Trebinju

04.04.2021 Administrator DC

Leotar - Sloga

U 21. kolu Prve lige Republike Srpske ā€œLeotarā€ je u Trebinju igrao 2:2 (1:2) protiv FK ā€œSlogaā€ iz Doboja. Nakon ovog nerijeÅ”enog rezultata Leotar ima 36 bodova.

Ā

Teren u Policama je bio težak za igru, ali tokom prvog poluvremena viđena su tri gola i dosta Å”ansi. Gosti su u prvom minutu preko Aljetića imali Å”ansu, ali je njegov Å”ut prohujao pored lijeve stative PeriÅ”ića.

U 7. minutu odličan centarÅ”ut sa desne strane na glavu Maksimovića koji sam sa pet metara Å”utira kraj desne stative golmana gostiju. Domaćin je imao Å”ansu u 18. minutu kada je Đurić glavom Å”utirao kraj gola, a Mićunovićev Å”ut u 32. minutu golman gostiju je odbranio.

Gosti su poveli u 35. minutu preko Golubovića čiji je Å”ut sa 25 metara skinuo ā€žpaučinuā€œ. Domaćin je izjednačio iz jedanaesterca u 41. minutu preko Zečevića nakon prekrÅ”aja u kaznenom prostoru nad Maksimovićem.

Gosti su svoj drugi gol postigli u 45. minutu kada je nakon centaÅ”uta Golubovića loptu primio BuljubaÅ”ić i sa desetak metara Å”utirao u desnu stranu PeriÅ”ićevog gola.

Sa rezultatom 1:2 otiŔlo se na poluvrijeme.

U drugom poluvremenu do 65. minuta Leotar je imao inicijativu i igralo se pred golom gostiju, a tada je Å”ut Blaževića sa dvadesetak metara proÅ”ao uz lijevu stativu gola gostiju. Domaćin je izjednačio kada je nakon centarÅ”uta Blaževića Ristić pogodio mrežu gostiju za 2:2 u 75. minutu.

Domaćin je i dalje napadao, ali gosti su imali odličnu prilikuu 86. minutu, ali je PeriÅ”ić odlično reagovao I spasio svoj gol. Do kraja utakmice Leotar je i dalje atakovao na gol gostiju, ali bez uspjeha tako da je ova utakmica zavrÅ”ila 2:2.

Nakon utakmice trener Leotara Oleg Ćurić nije bi nezadovoljan igrom svojih momaka.

ā€œNemam Å”ta da zamjerim mojim igračima. Borili su se i trudili. Nismo dali gol na vrijeme, a imali smo dosta Å”ansi. Primili smo jeftino goloveā€, rekao je Ćurić.

Narednog vikenda Trebinjci gostuju u Prijedoru kod domaćina FK ā€œRudarā€.

FK ā€žLeotarā€œ: PeriÅ”ić, Å eÅ”elj (od 4.minuta Milić), Paranos, Å ipovac, Maksimović (od 56.minuta Dragan Ristić), Zečević, Prebiračević, Mićunović, Blažević, Đurić, Sekulović (od 56.minuta Medan). Trener: Oleg Ćurić.

FK ā€žSlogaā€œ: I. Marković, B. Andrić, Nikolić, Aljetić, Golubović, BuljubaÅ”ić (od 80.minuta N. Marković), Savić, Vasiljević, Hadžimujić, Perić od 77.minuta Starčević), DuÅ”an Ristić. Trener: Milan Draganović.

Izvor: trebinjelive,.info

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Leotar Sloga