3 : 0

Mostar zaustavio BL Volje

30.01.2021 Administrator DC

Odbojkašice SOK Mostar večeras su u fantastičnoj utakmici savladale banjalučki OK BL Volley s 3:0 u setovima ( 25:21, 25:22, 25:20) prikazujući vjerovatno svoju najbolju partiju ove sezone.

Prvi set bio je možda i najbolje odigrana dionica ‘Sokica’ u ovoj sezoni. Fantastična igra Mostarki dovela ih je do velikih 22:13, no opuštanje pred kraj seta dozvoljava gošÄ‡ama iz Banja Luke da ublaže rezultat koji je na kraju iznosio 25:21 za domaći tim.
U drugom setu prava borba. Banjalučke odbojkašice dižu nivo igre i uglavnom imaju prednost tijekom seta. U samom finišu druge dionice pri rezultatu 21:19 za gošÄ‡e, SOK Mostar pravi seriju i preokretom uzimaju i taj dio igre rezultatom 25:22.

U trećem setu Mostarke su vrlo brzo povele 12:6, no opet su se uporne i sjajne gošÄ‡e vratile. No opet je u finišu SOK Mostar bio spretniji i ubilježio najveću pobjedu u ovoj sezoni nad renomiranom ekipom iz Banja Luke.

Izvor: blockoutblog.wordpress.com