6 : 2
4 : 1

Junajted dobio prvi set, Lester odradio Totenhem

20.12.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Lids Junajted sa 6-2, u 14. kolu Premijer lige.

U prva četiri minuta, Mektominej je postigao dva gola za 2-0. Junajted tu nije stao pa je preko Brune došao do 3-0. Na 4-0 povisio je Lindelof dok je Kuper postigao gol za Lids. U nastavku susreta, Junajted je povećao prednost preko Džejmsa i Brune da bi Dalas sjajnim golom samo ublažio poraz svog tima.

Tri boda osvojio je i Lester. Lester je u gostima savladao Totenhem sa 2-0. Prvo pogoak postigao je Vardi iz penala a potom je autogol postigao i Aldervereld te je Lester tako preskočio Totenhem na tabeli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Leeds United