0 : 0

Remi Vulvsa i Lestera, pobjeda Totenhema

07.02.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Vulverhemptona i Lestera odigrali su 0-0 u 23. kolu Premijer lige.

Meč je bio karakterističan za ove timove kada igraju međusobne mečeve u poslednje vrijeme. U prvom poluvremenu po jedna dobra Å”ansa a nisu je iskoristili Traore i Medison. U nastavku neÅ”to bolji fudbal sa obje strane. Najbolju Å”ansu za domaće imao je mladi Silva kada mu je Å majhel odbranio udarac a u nadoknadi je Vardi propustio sjajnu Å”ansu za goste.

U prvom meču dana, Totenhem je opravdao ulogu favorita protiv Vest Broma. U prvom poluvremenu nije bilo golova a onda su Kejn i Son pogodili u nastavku za pobjedu Totenhema od 2-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Wolverhampton Leicester City