Willian Orlando Arias Bermudez(G) , Neven Bunić , Marko Ćulibrk , UroÅ” Milenković , Mile Kovačević , Alem Suljić , Ognjen Krneta , Stefan TomaÅ” , Filip Mikić , Nikola Pekić (K), Stefan Radaković , - REZERVE DuÅ”an PlavÅ”ić(G) , Nikola Babić , Goran Burazor , Marko Gligić , Aldino Spahić , Ognjen Petraković , Bojan Vučen ,
Postava
Mladen Jokić(G) , Mario Ratković , Dejan NiÅ”ević (K), Branko Rosić , Darko Romanić , Vedran Panić , Borislav Grahovac , Vladan Anđić , Ognjen Jaćimović , Nikola Marmat , Milan Vračar , REZERVE Aleksa Trninić(G) , Bojan Romanić , Anando Krecelj , Lukas Gavranović , Dragan Romanić , MiloÅ” Stević , Predrag Lajić ,
-26'
Protokol
Glavni sudija: Gigović Velibor Delegat utakmice: Đokić Jovica Prvi pomoćni sudija: Ilinčić Goran Drugi pomoćni sudija: Stupar Mladen 4. sudija: Jevtić Aleksandar
-30'

Borac preokretom do bodova

11.09.2021 Administrator DC

Borac - Omarska 3:2

Ā Odličnu utakmicu odigrali su Borac i Omarska. Gosti su prvi doÅ”li do gola. Branko RosićĀ  je već u 19. minuti matirao Viliana Orlanda Bermudeza, ali se domaći nisu predavali. Poravnali su golom Suljića u 32. minuti, da bi isti igrač napravio i kompletan rezultatski preokret Ā u 38. minuti, pa se na odmor otiÅ”lo kod vođstva Borca od 2:1.

Ā

Izjava trenera domace ekipe Zorana Bujića nakon utakmice.

Posted by Fudbalski klub Omarska on Saturday, September 11, 2021

U nasdtavku su viđena joÅ” dva gola. Ognjen Krneta je povosio na 3:1 za Borac, da bi poraz Omarske ublažio Branko Rosić svojim drugim golom u 76. minuti.

Ā

Borac -Omarska 3:2 ( 2:1)

Stadion:Ā stadion FK Borac K.Dubica.Ā Gledalaca:Ā 400.Ā Sudija:Ā Velibor Gigović (GradiÅ”ka, Trebovljani).Ā Strijelci:Ā Alem Suljić 32', Ā 38ā€™, Ognjen Krneta 76', [FK Borac (Koz. Dubica)]; Branko Rosić 19', Branko Rosić 79', [FK Omarska].Ā Å½uti kartoni:Ā Mile Kovačević 45', Ognjen Krneta 85', Neven Bunić 88', [FK Borac (Koz. Dubica)]; Ognjen Jaćimović 45', Vedran Panić 55', Borislav Grahovac 58', Predrag Lajić 90', [FK Omarska];

Borac: Vilian Orlando Arias Bermudez (G) , Neven Bunić , Marko Ćulibrk , UroÅ” Milenković , Mile Kovačević , Alem Suljić , Ognjen Krneta (od 90' zamijenjen sa Nikola Babić), Stefan TomaÅ” (od 89' zamijenjen sa Goran Burazor), Filip Mikić (od 73' zamijenjen sa Bojan Vučen), Nikola Pekić (K) , Stefan Radaković

Omarska:Ā Mladen Jokić (G) , Mario Ratković , Dejan NiÅ”ević (K) , Branko Rosić , Darko Romanić (od 73' zamijenjen sa Predrag Lajić), Vedran Panić (od 73' zamijenjen sa Lukas Gavranović), Borislav Grahovac , Vladan Anđić , Ognjen Jaćimović , Nikola Marmat (od 83' zamijenjen sa Bojan Romanić), Milan Vračar