XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 243 utakmica za dan
Subota, 11 Septembar 2021


Fudbal

BSK
Banja Luka
0 : 6
Sloboda
Mrkonjić Grad
11.09.2021 16:30
BSK
0 : 6
Sloboda
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Željezničar
Doboj
11.09.2021 16:30
Sloga (T)
2 : 0
Željezničar
Jedinstvo
Žeravica
1 : 2
Laktaši
Laktaši
11.09.2021 16:30
Jedinstvo
1 : 2
Laktaši
Proleter
Teslić
2 : 3
Brdo
Hambarine
11.09.2021 16:30
Proleter
2 : 3
Brdo
Borac
Šamac
3 : 2
Progres
Kneževo
11.09.2021 16:30
Borac
3 : 2
Progres
Mladost (R)
Rogatica
2 : 5
Jedinstvo (Br)
Brodac
11.09.2021 16:30
Mladost (R)
2 : 5
Jedinstvo (Br)
Rudar 1925
Ugljevik
4 : 0
Milići
Milići
11.09.2021 16:30
Rudar 1925
4 : 0
Milići
Drina HE
Višegrad
2 : 2
Velež
Nevesinje
11.09.2021 16:30
Drina HE
2 : 2
Velež
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Famos
Vojkovići
11.09.2021 16:30
Proleter
0 : 2
Famos
Mladost (G)
Gacko
3 : 0
Guber
Srebrenica
11.09.2021 16:30
Mladost (G)
3 : 0
Guber
Ilićka 01
Brčko
4 : 0
Romanija
Pale
11.09.2021 16:30
Ilićka 01
4 : 0
Romanija
Lauš
Banja Luka
1 : 2
Slaven
Dobrljin
11.09.2021 16:30
Lauš
1 : 2
Slaven
FSA
Prijedor
6 : 0
Svodna
Svodna
11.09.2021 16:30
FSA
6 : 0
Svodna
Bratstvo
Kozarac
5 : 2
Crni vrh
Jaružani
11.09.2021 16:00
Bratstvo
5 : 2
Crni vrh
Lijevče
Nova Topola
9 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
11.09.2021 16:30
Lijevče
9 : 1
Plamen
Torpedo
Cerovljani
2 : 0
Sloboda
Donji Podgradci
11.09.2021 17:00
Torpedo
2 : 0
Sloboda
Mladost Farmaprom
Zalužani
1 : 2
Budućnost
Banja Luka
11.09.2021 16:30
Mladost Farmaprom
1 : 2
Budućnost
Drina (A)
Amajlije
2 : 0
Panteri
Zagoni
11.09.2021 17:00
Drina (A)
2 : 0
Panteri
Sloga 94
Bijeljina
2 : 1
Jedinstvo
Suvo Polje
11.09.2021 17:00
Sloga 94
2 : 1
Jedinstvo
7. Republika
Svodna
1 : 6
Kiseljak
Koprivna
11.09.2021 16:30
7. Republika
1 : 6
Kiseljak
Bratstvo
Orahova
1 : 4
Mladost
Seferovci
11.09.2021 17:00
Bratstvo
1 : 4
Mladost
Nožičko
Nožičko
1 : 3
Milan
Kosjerovo
11.09.2021 16:30
Nožičko
1 : 3
Milan
Župa
Milosavci
2 : 0
Vrbas
Prijebljezi
11.09.2021 19:00
Župa
2 : 0
Vrbas
Polet
Čović Polje
0 : 1
Zadrugar
Bukvik
11.09.2021 17:00
Polet
0 : 1
Zadrugar
Krbeti
Krbeti
3 : 5
Čelik
Grbavica
11.09.2021 17:00
Krbeti
3 : 5
Čelik
Modran
Modran
0 : 1
Budućnost
Ravno Polje
11.09.2021 16:30
Modran
0 : 1
Budućnost
Sloga United
Bijeljina
4 : 0
Sloga
Dazdarevo
11.09.2021 16:30
Sloga United
4 : 0
Sloga
Lazarevica
Čengić
2 : 1
Borac
Ugljevička Obrijež
11.09.2021 16:30
Lazarevica
2 : 1
Borac
Rudar
Kakanj
1 : 0
Zvijezda
Gradačac
11.09.2021 16:30
Rudar
1 : 0
Zvijezda
Igman
Konjic
2 : 1
Simm Bau
Kosova
11.09.2021 16:30
Igman
2 : 1
Simm Bau
Orašje
Orašje
2 : 2
Budućnost
Banovići
11.09.2021 16:30
Orašje
2 : 2
Budućnost
Jedinstvo
Bihać
0 : 3
Bratstvo
Gračanica
11.09.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 3
Bratstvo
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 1
GOŠK
Gabela
11.09.2021 16:30
Tomislav
0 : 1
GOŠK
Radnik
Hadžići
0 : 0
Travnik
Travnik
11.09.2021 16:30
Radnik
0 : 0
Travnik
Gradina
Srebrenik
4 : 3
Mladost
Doboj-Kakanj
11.09.2021 16:30
Gradina
4 : 3
Mladost
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 4
Vlašić
Turbe
11.09.2021 16:30
Novi Travnik
2 : 4
Vlašić
Iskra
Bugojno
3 : 1
FK Vitez
Vitez
11.09.2021 16:30
Iskra
3 : 1
FK Vitez
Krajišnik
Velika Kladuša
0 : 3
Brekovica 78
Brekovica
11.09.2021 16:30
Krajišnik
0 : 3
Brekovica 78
Vitez
Bužim
0 : 1
Brnjaci
Brnjaci
11.09.2021 16:30
Vitez
0 : 1
Brnjaci
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 0
Rudar (K)
Kamengrad
11.09.2021 16:30
Sloga
1 : 0
Rudar (K)
NK Vitez
Vitez
2 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
11.09.2021 16:30
NK Vitez
2 : 0
Rudar (HB)
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 2
Krajina
Cazin
11.09.2021 16:30
Podgrmeč
2 : 2
Krajina
Lokomotiva
Miričina
0 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
11.09.2021 16:30
Lokomotiva
0 : 2
Gornji Rahić
Radnički
Lukavac
3 : 1
Seona
Seona
11.09.2021 16:30
Radnički
3 : 1
Seona
Slaven
Živinice
1 : 0
Orahovica 74
Orahovica
11.09.2021 16:30
Slaven
1 : 0
Orahovica 74
Borac
Jelah
1 : 0
Mošćanica
Sarajevo
11.09.2021 16:30
Borac
1 : 0
Mošćanica
Rudar
Breza
0 : 3
UNIS
Vogošća
11.09.2021 16:30
Rudar
0 : 3
UNIS
Bajer 99
Velagići
0 : 2
Mladost
Vrnograč
11.09.2021 16:30
Bajer 99
0 : 2
Mladost
Bratstvo
Bosanska Krupa
5 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
11.09.2021 16:30
Bratstvo
5 : 1
Željezničar
Ključ
Ključ
1 : 0
Omladinac
Sanica
11.09.2021 16:30
Ključ
1 : 0
Omladinac
Sloga (P)
Prud
1 : 0
Mladost (D)
Domaljevac
11.09.2021 16:00
Sloga (P)
1 : 0
Mladost (D)
Napredak
Matići
1 : 2
19 srpanj
Oštra Luka
11.09.2021 16:00
Napredak
1 : 2
19 srpanj
Sloga
Tojšići
4 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
11.09.2021 16:30
Sloga
4 : 1
Jedinstvo 1952
Iskra
Stolac
2 : 2
Međugorje
Međugorje
11.09.2021 16:30
Iskra
2 : 2
Međugorje
Krušik
Gornje Vukovije
3 : 0
Rudar
Bukinje
11.09.2021 16:30
Krušik
3 : 0
Rudar
Oskova
Oskova
3 : 2
Konjuh
Kladanj
11.09.2021 16:30
Oskova
3 : 2
Konjuh
Vrana
Banovići Selo
2 : 1
Omladinac RMU
Đurđevik
11.09.2021 16:30
Vrana
2 : 1
Omladinac RMU
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
11.09.2021 16:00
Vojvodina
2 : 2
Metalac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Partizan
Beograd
11.09.2021 16:00
Radnički 1923
1 : 3
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Proleter
Novi Sad
11.09.2021 20:00
Crvena zvezda
3 : 0
Proleter
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Budućnost
Podgorica
11.09.2021 18:00
Sutjeska
1 : 0
Budućnost
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 2
Dečić
Tuzi
11.09.2021 19:00
OFK Petrovac
3 : 2
Dečić
Mornar
Bar
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
11.09.2021 20:00
Mornar
0 : 1
Iskra
Podgorica
Podgorica
0 : 1
Rudar
Pljevlja
11.09.2021 20:00
Podgorica
0 : 1
Rudar
Zeta
Golubovci
1 : 2
Jezero
Plav
11.09.2021 19:00
Zeta
1 : 2
Jezero
Reading
Reading
3 : 3
Queens Park Rangers
London
11.09.2021 16:00
Reading
3 : 3
Queens Park Rangers
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 2
Luton Town
Luton
11.09.2021 16:00
Blackburn Rovers
2 : 2
Luton Town
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 1
Millwall
London
11.09.2021 16:00
West Bromwich Albion
1 : 1
Millwall
AFC Bournemouth
Bournemouth
3 : 0
Barnsley
Barnsley
11.09.2021 16:00
AFC Bournemouth
3 : 0
Barnsley
Coventry City
Coventry
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
11.09.2021 16:00
Coventry City
2 : 0
Middlesbrough
Stoke City
Stoke-on-Trent
2 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
11.09.2021 16:00
Stoke City
2 : 1
Huddersfield Town
Sheffield United
Sheffield
6 : 2
Peterborough United
Peterborough
11.09.2021 16:00
Sheffield United
6 : 2
Peterborough United
Swansea City
Swansea
0 : 0
Hull City
Hull
11.09.2021 16:00
Swansea City
0 : 0
Hull City
Blackpool
Blackpool
1 : 0
Fulham
London
11.09.2021 16:00
Blackpool
1 : 0
Fulham
Bristol City
Bristol
0 : 0
Preston North End
Preston
11.09.2021 16:00
Bristol City
0 : 0
Preston North End
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
11.09.2021 21:00
Athletic Bilbao
2 : 0
Mallorca
Levante
Valencia
1 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
11.09.2021 18:30
Levante
1 : 1
Rayo Vallecano
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
3 : 4
Borussia Dortmund
Dortmund
11.09.2021 15:30
Bayer 04 Leverkusen
3 : 4
Borussia Dortmund
Union Berlin
Berlin
0 : 0
Augsburg
Augsburg
11.09.2021 15:30
Union Berlin
0 : 0
Augsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Köln
Köln
11.09.2021 15:30
Freiburg
1 : 1
Köln
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 2
Mainz 05
Mainz
11.09.2021 15:30
Hoffenheim
0 : 2
Mainz 05
Greuther Fürth
Fürth
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
11.09.2021 15:30
Greuther Fürth
0 : 2
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
1 : 4
Bayern
München
11.09.2021 18:30
RB Leipzig
1 : 4
Bayern
Atalanta
Bergamo
1 : 2
Fiorentina
Firenze
11.09.2021 20:45
Atalanta
1 : 2
Fiorentina
Empoli
Empoli
1 : 2
Venezia
Venecia
11.09.2021 15:00
Empoli
1 : 2
Venezia
Napoli
Napoli
2 : 1
Juventus
Torino
11.09.2021 18:00
Napoli
2 : 1
Juventus
Monaco
Monaco
0 : 2
Olympique Marseille
Marseille
11.09.2021 21:00
Monaco
0 : 2
Olympique Marseille
PSG
Paris
4 : 0
Clermont
Clermont-Ferrand
11.09.2021 17:00
PSG
4 : 0
Clermont
Leotar
Trebinje
0 : 1
Zrinjski
Mostar
11.09.2021 16:30
Leotar
0 : 1
Zrinjski
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
11.09.2021 19:00
Radnik
1 : 3
Tuzla City
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Borac
Banja Luka
11.09.2021 21:00
Sloboda
1 : 1
Borac
Ljubić
Prnjavor
3 : 1
Drina
Zvornik
11.09.2021 16:30
Ljubić
3 : 1
Drina
Podrinje
Janja
2 : 1
Sutjeska
Foča
11.09.2021 16:30
Podrinje
2 : 1
Sutjeska
Borac
Kozarska Dubica
3 : 2
Omarska
Omarska
11.09.2021 16:30
Borac
3 : 2
Omarska
Modriča Alfa
Modriča
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
11.09.2021 16:30
Modriča Alfa
0 : 1
Zvijezda 09
Budućnost
Pilica
1 : 4
Sloboda
Novi Grad
11.09.2021 16:30
Budućnost
1 : 4
Sloboda
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Tekstilac
Derventa
11.09.2021 16:30
Slavija
2 : 1
Tekstilac
Kozara
Gradiška
1 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.09.2021 16:30
Kozara
1 : 3
Krupa
Mladost
Doboj Kakanj
6 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.09.2021 16:00
Mladost
6 : 2
Široki Brijeg
Novi Grad
Sarajevo
0 : 0
Goražde
Goražde
11.09.2021 12:30
Novi Grad
0 : 0
Goražde
Baton
Sarajevo
5 : 7
Rudar
Kakanj
11.09.2021 12:30
Baton
5 : 7
Rudar
Žepče
Žepče
0 : 9
TOŠK
Tešanj
11.09.2021 12:30
Žepče
0 : 9
TOŠK
Novi Šeher
Novi Šeher
9 : 2
Čelični grad - Steel City
Zenica
11.09.2021 15:00
Novi Šeher
9 : 2
Čelični grad - Steel City
Ljubuški
Ljubuški
3 : 0
Klis
Buturović polje
11.09.2021 11:30
Ljubuški
3 : 0
Klis
GOŠK
Gabela
4 : 2
Troglav 1918
Livno
11.09.2021 12:30
GOŠK
4 : 2
Troglav 1918
Brotnjo
Čitluk
0 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
11.09.2021 12:30
Brotnjo
0 : 1
Branitelj
Bokelj
Kotor
0 : 3
Podgorica
Podgorica
11.09.2021 17:30
Bokelj
0 : 3
Podgorica
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Leotar
Trebinje
11.09.2021 17:00
Rudar Prijedor
3 : 0
Leotar
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Radnik
Bijeljina
11.09.2021 16:30
Zrinjski
0 : 0
Radnik
Posušje
Posušje
2 : 1
Sloboda
Tuzla
11.09.2021 16:45
Posušje
2 : 1
Sloboda
Tuzla City
Tuzla
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.09.2021 16:00
Tuzla City
1 : 0
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
2 : 2
Velež
Mostar
11.09.2021 16:30
Borac
2 : 2
Velež
Željezničar
Sarajevo
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
11.09.2021 16:00
Željezničar
0 : 3
Sarajevo
Mladost
Doboj-Kakanj
3 : 1
Igman
Ilidža
11.09.2021 10:00
Mladost
3 : 1
Igman
Novi Grad
Sarajevo
0 : 0
Goražde
Goražde
11.09.2021 10:00
Novi Grad
0 : 0
Goražde
Famos
Hrasnica
1 : 1
Radnik
Hadžići
11.09.2021 10:00
Famos
1 : 1
Radnik
Baton
Sarajevo
1 : 5
Rudar
Kakanj
11.09.2021 10:00
Baton
1 : 5
Rudar
Žepče
Žepče
6 : 2
TOŠK
Tešanj
11.09.2021 10:00
Žepče
6 : 2
TOŠK
Ljubuški
Ljubuški
3 : 0
Klis
Buturović polje
11.09.2021 10:00
Ljubuški
3 : 0
Klis
GOŠK
Gabela
0 : 4
Troglav 1918
Livno
11.09.2021 10:00
GOŠK
0 : 4
Troglav 1918
Brotnjo
Čitluk
1 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
11.09.2021 10:00
Brotnjo
1 : 2
Branitelj
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 0
Bratstvo
Kozarac
11.09.2021 11:00
Plamen
1 : 0
Bratstvo
Rudar
Blagaj
4 : 1
Radnik Urije
Prijedor
11.09.2021 11:00
Rudar
4 : 1
Radnik Urije
FSA Prijedor
Prijedor
5 : 1
Sloga (S)
Srbac
11.09.2021 11:30
FSA Prijedor
5 : 1
Sloga (S)
Mladost
Kotor Varoš
1 : 4
Krajina
Banja Luka
11.09.2021 10:00
Mladost
1 : 4
Krajina
OFK Spartak
Banja Luka
2 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11.09.2021 11:30
OFK Spartak
2 : 1
Željezničar Sport Team
BSK
Banja Luka
2 : 0
Gorica
Šipovo
11.09.2021 11:30
BSK
2 : 0
Gorica
Omladinac
Banja Luka
1 : 0
Čelinac
Čelinac
11.09.2021 09:00
Omladinac
1 : 0
Čelinac
Jedinstvo
Roćević
1 : 6
Trnovica
Trnovica
11.09.2021 11:00
Jedinstvo
1 : 6
Trnovica
Gomila
Stijena
0 : 6
Vitez
Bužim
11.09.2021 11:30
Gomila
0 : 6
Vitez
Novi Šeher
Novi Šeher
4 : 2
Čelični grad - Steel City
Zenica
11.09.2021 13:30
Novi Šeher
4 : 2
Čelični grad - Steel City
Cim
Mostar
2 : 5
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
11.09.2021 17:00
Cim
2 : 5
Sloga
Jedinstvo
Lukavica
3 : 0
Memići
Memići
11.09.2021 11:00
Jedinstvo
3 : 0
Memići
Igman
Ilidža
2 : 0
FA Akademica
Sarajevo
11.09.2021 12:30
Igman
2 : 0
FA Akademica
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 2
Baton
Sarajevo
11.09.2021 11:00
Jedinstvo
2 : 2
Baton
Famos
Vojkovići
1 : 5
Glasinac 1936
Sokolac
11.09.2021 10:00
Famos
1 : 5
Glasinac 1936
Atletiko
Sarajevo
1 : 0
Romanija
Pale
11.09.2021 10:00
Atletiko
1 : 0
Romanija
Young Boys
Sarajevo
1 : 6
Mlade Nade
Sarajevo
11.09.2021 10:00
Young Boys
1 : 6
Mlade Nade
Omladinac
Doglodi
3 : 2
Miske - Akademija
Sarajevo
11.09.2021 10:00
Omladinac
3 : 2
Miske - Akademija
Igalo
Igalo
1 : 3
Rudar
Pljevlja
11.09.2021 17:30
Igalo
1 : 3
Rudar
Budućnost
Podgorica
0 : 3
OFK Titograd
Podgorica
11.09.2021 17:30
Budućnost
0 : 3
OFK Titograd
Brskovo
Mojkovac
2 : 2
Dečić
Tuzi
11.09.2021 17:30
Brskovo
2 : 2
Dečić
Jezero
Plav
1 : 3
Berane
Berane
11.09.2021 17:30
Jezero
1 : 3
Berane
Iskra
Danilovgrad
10 : 1
Petrovac
Petrovac
11.09.2021 17:30
Iskra
10 : 1
Petrovac
Grbalj
Grbalj
2 : 3
Mornar 1923
Bar
11.09.2021 17:30
Grbalj
2 : 3
Mornar 1923
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Leotar
Trebinje
11.09.2021 15:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Leotar
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Radnik
Bijeljina
11.09.2021 15:00
Zrinjski
3 : 0
Radnik
Posušje
Posušje
1 : 3
Sloboda
Tuzla
11.09.2021 15:00
Posušje
1 : 3
Sloboda
Tuzla City
Simin Han
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.09.2021 14:30
Tuzla City
1 : 0
Široki Brijeg
Borac
Banja Luka
1 : 0
Velež
Mostar
11.09.2021 14:30
Borac
1 : 0
Velež
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Sarajevo
Sarajevo
11.09.2021 14:00
Željezničar
2 : 1
Sarajevo
Borac (Š)
Šamac
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
11.09.2021 10:00
Borac (Š)
1 : 4
Ljubić
Kozara
Gradiška
3 : 0
Modriča Alfa
Modriča
11.09.2021 10:00
Kozara
3 : 0
Modriča Alfa
Sloga
Doboj
0 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11.09.2021 10:00
Sloga
0 : 1
Željezničar Sport Team
Polet 1926
Brod
2 : 4
Tekstilac
Derventa
11.09.2021 10:00
Polet 1926
2 : 4
Tekstilac
Radnik Urije
Prijedor
0 : 12
Borac (BL)
Banja Luka
11.09.2021 10:00
Radnik Urije
0 : 12
Borac (BL)
Željezničar
Doboj
0 : 0
Proleter
Teslić
11.09.2021 10:00
Željezničar
0 : 0
Proleter
OFK Spartak 2013
Banja Luka
3 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.09.2021 10:00
OFK Spartak 2013
3 : 0
Krupa
Drina
Zvornik
9 : 0
Radnik
Bijeljina
11.09.2021 10:00
Drina
9 : 0
Radnik
Pelagićevo
Pelagićevo
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
11.09.2021 10:00
Pelagićevo
3 : 0
Lokomotiva
Borac
Kozarska Dubica
9 : 1
Omladinac
Draksenić
11.09.2021 11:00
Borac
9 : 1
Omladinac
Svodna
Svodna
3 : 0
Gomjenica
Prijedor
11.09.2021 11:00
Svodna
3 : 0
Gomjenica
Omarska
Omarska
6 : 0
Sloga
Saničani(Rakelići)
11.09.2021 11:00
Omarska
6 : 0
Sloga
FSA Prijedor
Prijedor
0 : 0
Sloga
Srbac
11.09.2021 10:00
FSA Prijedor
0 : 0
Sloga
Naprijed
Banja Luka
5 : 3
Lauš
Lauš - Banja Luka
11.09.2021 09:30
Naprijed
5 : 3
Lauš
Mladost
Kotor Varoš
1 : 2
Mladost Farmaprom
Zalužani
11.09.2021 12:30
Mladost
1 : 2
Mladost Farmaprom
OFK Spartak 2013
Banja Luka
1 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
11.09.2021 10:00
OFK Spartak 2013
1 : 2
Željezničar Sport team
BSK
Banja Luka
10 : 0
Gorica
Šipovo
11.09.2021 10:00
BSK
10 : 0
Gorica
Omladinac
Banja Luka
0 : 1
Čelinac
Čelinac
11.09.2021 10:30
Omladinac
0 : 1
Čelinac
Vrbas
Banja Luka
3 : 3
Progres
Kneževo
11.09.2021 10:00
Vrbas
3 : 3
Progres
Sloga United
Bijeljina
4 : 5
Partizan
Donja Trnova
11.09.2021 11:00
Sloga United
4 : 5
Partizan
Milići
Milići
3 : 0
Lokanj
Lokanj
11.09.2021 10:00
Milići
3 : 0
Lokanj
Birač
Derventa
1 : 3
Šekovići
Šekovići
11.09.2021 10:00
Birač
1 : 3
Šekovići
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
Jedinstvo
Bihać
11.09.2021 11:30
Podgrmeč
1 : 2
Jedinstvo
Brekovica 78
Brekovica
2 : 2
Ključ
Ključ
11.09.2021 11:30
Brekovica 78
2 : 2
Ključ
OFK Bihać
Bihać
1 : 0
Kolibri
Bihać
11.09.2021 11:30
OFK Bihać
1 : 0
Kolibri
Jezerski
Jezerski
1 : 1
ABC
Podzvizd
11.09.2021 11:30
Jezerski
1 : 1
ABC
Moševac
Moševac
0 : 3
Simm Bau
Kosova
11.09.2021 11:30
Moševac
0 : 3
Simm Bau
Borac
Jelah
1 : 0
Don Bosco
Žepče
11.09.2021 11:30
Borac
1 : 0
Don Bosco
Pobjeda
Tešanjka
0 : 6
Natron
Maglaj
11.09.2021 11:30
Pobjeda
0 : 6
Natron
Baton
Sarajevo
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
11.09.2021 14:30
Baton
1 : 0
Sarajevo
Novi Grad
Sarajevo
1 : 0
Igman
ilidža
11.09.2021 16:00
Novi Grad
1 : 0
Igman
Betaclub
Doglodi
1 : 1
Miske - Akademija
Sarajevo
11.09.2021 12:30
Betaclub
1 : 1
Miske - Akademija
FA Akademica
Sarajevo
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
11.09.2021 08:30
FA Akademica
2 : 0
Novi Grad
AF Devetka
Sarajevo
9 : 2
Una Premium
Sarajevo
11.09.2021 15:30
AF Devetka
9 : 2
Una Premium
Soccer
Sarajevo
3 : 3
Famos (V)
Vojkovići
11.09.2021 18:30
Soccer
3 : 3
Famos (V)
Famos (H)
Hrasnica
1 : 1
Sokolac
Sokolac
11.09.2021 09:00
Famos (H)
1 : 1
Sokolac
FA Akademica
Sarajevo
1 : 2
UNIS
Vogošča
11.09.2021 10:30
FA Akademica
1 : 2
UNIS
Ozren
Semizovac
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
11.09.2021 11:00
Ozren
3 : 1
Novi Grad
Šampion
Ilidža
7 : 1
Romanija
Pale
11.09.2021 17:00
Šampion
7 : 1
Romanija
Igman
ilidža
3 : 1
SAŠK Napredak
Sarajevo
11.09.2021 09:00
Igman
3 : 1
SAŠK Napredak
Zrinjski
Mostar
0 : 2
Brotnjo
Čitluk
11.09.2021 11:00
Zrinjski
0 : 2
Brotnjo
Blagaj
Blagaj
1 : 4
Igman
Konjic
11.09.2021 11:00
Blagaj
1 : 4
Igman
GOŠK
Gabela
7 : 0
Neum
Neum
11.09.2021 11:00
GOŠK
7 : 0
Neum
Mostar
Mostar
3 : 0
Čapljina
Čapljina
11.09.2021 11:00
Mostar
3 : 0
Čapljina
Stolac
Stolac
0 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
11.09.2021 11:00
Stolac
0 : 0
Branitelj
Rama
Prozor /Rama
1 : 1
Velež
Mostar
11.09.2021 11:00
Rama
1 : 1
Velež
Međugorje
Međugorje
3 : 0
Višići
Višići
11.09.2021 11:30
Međugorje
3 : 0
Višići
Lokomotiva
Mostar
2 : 5
Kruševo
Kruševo
11.09.2021 11:30
Lokomotiva
2 : 5
Kruševo
Cim
Mostar
5 : 2
Turbina
Jablanica
11.09.2021 11:30
Cim
5 : 2
Turbina
Klis
Buturović polje
3 : 1
Iskra
Stolac
11.09.2021 11:30
Klis
3 : 1
Iskra
Sloboda
Tuzla
5 : 1
Bratstvo
Gračanica
11.09.2021 11:00
Sloboda
5 : 1
Bratstvo
Di - Five
Doboj - Istok
4 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
11.09.2021 11:00
Di - Five
4 : 0
Eurofudbal
Orašje
Orašje
0 : 2
Gradina
Srebrenik
11.09.2021 11:00
Orašje
0 : 2
Gradina
Asscheim
Živinice - Kovači
1 : 0
Bambi
Tuzla
11.09.2021 11:00
Asscheim
1 : 0
Bambi
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 11
Budućnost
Banovići
11.09.2021 11:00
Gornji Rahić
0 : 11
Budućnost
Proleter
Slavinovići
1 : 3
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
11.09.2021 11:00
Proleter
1 : 3
Tuzla City
Borac (Š)
Šamac
0 : 11
Ljubić
Prnjavor
11.09.2021 12:00
Borac (Š)
0 : 11
Ljubić
Kozara
Gradiška
6 : 3
Modriča Alfa
Modriča
11.09.2021 12:00
Kozara
6 : 3
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
1 : 4
Tekstilac
Derventa
11.09.2021 12:00
Polet 1926
1 : 4
Tekstilac
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 4
Borac (BL)
Banja Luka
11.09.2021 12:00
Rudar Prijedor
0 : 4
Borac (BL)
Željezničar
Doboj
3 : 1
Proleter
Teslić
11.09.2021 10:00
Željezničar
3 : 1
Proleter
Spartak 2013
Banja Luka
6 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
11.09.2021 12:00
Spartak 2013
6 : 2
Krupa
Podgrmeč
Sanski Most
8 : 0
Jedinstvo
Bihać
11.09.2021 10:00
Podgrmeč
8 : 0
Jedinstvo
Bihać
Bihać
0 : 3
Kolibri
Bihać
11.09.2021 10:00
Bihać
0 : 3
Kolibri
Gomila
Stijena
1 : 2
Radnički
Ćoralići
11.09.2021 10:00
Gomila
1 : 2
Radnički
Jezerski
Jezerski
0 : 0
ABC
Podzvizd
11.09.2021 10:00
Jezerski
0 : 0
ABC
Mladost (V)
Vrnograč
0 : 6
Zvijezda
Velika Kladuša
11.09.2021 10:00
Mladost (V)
0 : 6
Zvijezda
Sporting
Zenica
0 : 1
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
11.09.2021 15:00
Sporting
0 : 1
Mladost (DK)
Fortuna
Zenica
0 : 1
Tempo sport
Zenica
11.09.2021 13:00
Fortuna
0 : 1
Tempo sport
Čelik
Zenica
7 : 1
Čelični grad - Steel city
Zenica
11.09.2021 10:00
Čelik
7 : 1
Čelični grad - Steel city
Borac - Tetovo
Zenica
0 : 3
Rudar (B)
Breza
11.09.2021 10:00
Borac - Tetovo
0 : 3
Rudar (B)
Moševac
Moševac
2 : 6
Simm Bau
Kosova
11.09.2021 10:00
Moševac
2 : 6
Simm Bau
Borac
Jelah
1 : 2
Don Bosco
Žepče
11.09.2021 10:00
Borac
1 : 2
Don Bosco
Pobjeda
Tepanjka
1 : 3
Natron
Maglaj
11.09.2021 10:00
Pobjeda
1 : 3
Natron
Sparta
Sarajevo
2 : 2
Željezničar
Sarajevo
11.09.2021 17:00
Sparta
2 : 2
Željezničar
J Academy
Sarajevo
1 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
11.09.2021 12:00
J Academy
1 : 0
Miske - Akademija
Sparta
Sarajevo
0 : 0
Famos
Vojkovići
11.09.2021 18:00
Sparta
0 : 0
Famos
Fair - Play
Sarajevo
2 : 0
F.A. Academica
Sarajevo
11.09.2021 11:00
Fair - Play
2 : 0
F.A. Academica
AF Devetka
Sarajevo
1 : 0
Bambinosi
Sarajevo
11.09.2021 14:00
AF Devetka
1 : 0
Bambinosi
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Bratstvo
Gračanica
11.09.2021 10:00
Sloboda
4 : 0
Bratstvo
Di - Five
Doboj - Istok
0 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
11.09.2021 10:00
Di - Five
0 : 0
Eurofudbal
Orašje
Orašje
3 : 0
Gradina
Srebrenik
11.09.2021 10:00
Orašje
3 : 0
Gradina
Asscheim
Živinice - Kovači
0 : 8
Bambi
Tuzla
11.09.2021 10:00
Asscheim
0 : 8
Bambi
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 9
Budućnost
Banovići
11.09.2021 10:00
Gornji Rahić
1 : 9
Budućnost
Proleter
Slavinovići
0 : 2
Tuzla City
Simin Han
11.09.2021 10:00
Proleter
0 : 2
Tuzla City
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
10 : 0
Drina
Zvornik
11.09.2021 15:00
Lokomotiva
10 : 0
Drina
ŽNK Sloboda
Tuzla
4 : 3
FK Sarajevo
Sarajevo
11.09.2021 11:30
ŽNK Sloboda
4 : 3
FK Sarajevo
Breznica
Pljevlja
3 : 1
Ekonomist
Nikšić
11.09.2021
Breznica
3 : 1
Ekonomist
Danilovgrad
Danilovgrad
1 : 0
Mladost 2015
Podgorica
11.09.2021
Danilovgrad
1 : 0
Mladost 2015
Fortuna
Živinice
0 : 11
Radnik Bumerang
Bijeljina
11.09.2021 10:00
Fortuna
0 : 11
Radnik Bumerang
Iskra
Bugojno
2 : 1
Emina
Mostar
11.09.2021 17:00
Iskra
2 : 1
Emina
SFK 2000
Sarajevo
2 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.09.2021 11:00
SFK 2000
2 : 0
Široki Brijeg