Žuti karton
17. Janjić Stefan
52'
Å ut na gol
ViÅ”e nego stopostotna Å”ansa za Slogu David Knežević je izaÅ”ao na golmana gostiju ali ovaj odlično brani
51'
Žuti karton
3. Dadić Franko
49'
Ostalo
Počelo je drugo poluvrijeme
46'
9. Stevanović UgljeÅ”a Velika radost prepunog stadiona domaćih navijača Sloga vodi 1:0 UgljeÅ”aaaaa Stevanović
40'
Žuti karton
19. Kesić Edin
39'
Å ut na gol
Nuhanović plasira loptu a izvrsno brani Đulčić
37'
Ostalo
Prilika za odlična Slobodu, ali bravurozno oaradom udarac Kovačevića brani Đulčić
33'
Ostalo
Odlična prilika za Slogu golman je gotovo bio savladan ali jedan igrač Slobode izbiha ispredsame gol linije u korner
31'
Ostalo
Zajić izvodi slobodan udarac lopta od živog zida odlazi u korner
20'
Žuti karton
5. Dodig Mateja
14'
Ostalo
Uzavrelo u Doboju, 14.minut nema golova
13'
Ostalo
Počela je utakmica na dobojskim Lukama
1'
Postava
1. Đulčić Danilo, 2. Hrubik David, 3. Dadić Franko, 6. Zajić Dimitrije, 7. Radić Rado, 9. Stevanović UgljeÅ”a, 10. Milaković Aleksandar, 16. Knežević David, 17. Janjić Stefan, 22. Bilal Adonis, 25. Ristić DuÅ”an. Rezerve: 12. Knežević Vanja, 4. Džombić Rade, 5. Marković Nemanja, 8. Marković Bojan, 11. Božić Stefan, 13. Džeferović Haris, 20. Starčević Obrad
0'
Postava
1. Trako Elvir, 3. Lalić Milan, 4. Kovačević Mile, 5. Dodig Mateja, 6. Abrego Franco Alexis, 8. Smajić Mujo, 16. Lelli Genaro Bautista, 19. Kesić Edin, 20. RaÅ”ević Nenad, 21. Nuhanović Alen, 23. Alvarez Valentin. Rezerve: 12. Badić Isak, 7. Samardžić Marin, 11. Bogučanin Denis, 13. RadiÅ”ić Lazar, 15. Stojnić SaÅ”a, 17. Bobaj Armando, 25. Kovačević Ljubomir
0'
Protokol
Glavni sudija: Kesić Dragan (GradiÅ”ka) Delegat utakmice: Grekulović SaÅ”a (Brčko) Prvi pomoćni sudija: TeÅ”anović Stefan (Istočno Sarajevo) Drugi pomoćni sudija: Rustić Božidar (GradiÅ”ka, Trebovljani) 4. sudija: Gigović Velibor (GradiÅ”ka)
0'

Trenutak kad je počeo sukob u Doboju (video)

18.05.2022 Administrator DC

Derbi utakmica 28. kola  Prve lige Republike Srpske između Sloge i Slobode iz Novog Grada  odigrana u Doboju, 14. maja ove godine imala je duži prekid zbog sukoba igrača dva tima.

Ko je i kako počeo taj incident nije naše da procjenjujemo  i nećemo presuđivati. Došli smo do video snimka kada i kako je sve počelo.

Mi ga objavljujemo, a sigurni smo da će biti raznih komentara i tumačenja.