Počasni pogodak za goste iz Sokoca
Utakmica završena

Sloga nastavlja sa ''terorom''

02.10.2021 Administrator DC

Ekipa Sloge nastavlja sa terorisanjem protivnika. U osmom kolu na svom terenu su visoko sa 6:1 porazili goste sa Sokoca.

Nije Glasinac bio ravnopravan protivnik. Već u prvom poluvremenu primili su čak četiri pogotka, da bi u nastavku tim Sloge još u dva navrata matirao Kristijana Krunića. PUploaduj slikuočasni gol za goste postigao je Siniša Škobo 15 minuta prije kraja meča..

Sloga – Glalsinac 1936 6:1 (4:0)

Stadion: Lukovača. Gledalaca: 100. Sudija: Uroš Jugović (Pale). Strijelci: Nemanja Matović 15', Mladjen Karaman 25', Miljan Odzaklić 36', Delimir Bajić 40', Milivoje Lazić 50', Muhamed Sajtanović 59', [OFK Sloga 2 (Gornje Crnjelovo)]; Siniša Škobo 75', [FK Glasinac 1936 (Sokolac)]. Žuti kartoni:

Sloga : Miloš Đokić (G) , Nemanja Matović , Delimir Bajić (K) , Boban Jolović (od 46' zamijenjen sa Muhamed Sajtanović ), Milivoje Lazić (od 59' zamijenjen sa Velimir Vasić), Mladjen Karaman (od 46' zamijenjen sa Marko Maksimović), Cvijetin Pavić , Miljan Odzaklić (od 46' zamijenjen sa Mihajlo-Vuk Lazić), Branko Bajić , Živan Marković , Baćo Nikolić (od 59' zamijenjen sa Miroslav Miljković)

Glasinac 1936: Kristijan Krunić (G) , Srđan Čortan , Dejan Deurić (od 85' zamijenjen sa Mirko Čajević), Đorđe Gladanac , Mihajlo Debelnogić , Nikola Rajić , Siniša Škobo , Marko Lizdek , Miloš Vujičić , Dragan Lončarević , Mihailo Vuković