2 : 2

Jošavka ispustila 2:0

31.10.2021 Administrator DC

Igrači Jošavske ispustili su prednost od 2:0 protiv Broda. Poveli su domaći u prvom poluvremenu sa 2:0 golovima Aleksandra Radujkovića i Nemanje Gojkovića. Čuvali su tu prednost do pred kraj meča,a onda je u 34. minuti pogodio Slobodan Pejčić i smanjio prednost Jošavke na jedan gol.

Konačan rezultat Jošavka – Brod 2:2 postavio je Srećko Grozdanić u 39. minuti susreta.

Jošavka  – Brod 2:2 (2:0)

Čelinac. Sportska dvorana 'Čelinac'. Gledalaca: 0. Sudije: Aleksandar Railić (Derventa), Željko Dragojević (Banja Luka), Nikola Pećanac (Ist.Drvar), Dejan Milovac (Šipovo), Strijelci: Aleksandar Radujković 2', Nemanja Gojković 19', [KMF Jošavka]; Slobodan Pejičić 34', Srećko Grozdanić 39', [KMF Brod]. Žuti kartoni: Boro Žarić 39', [KMF Brod];

Jošavka: Vladislav Peulić (G) , Zoran Jovanović (K) , Igor Maletić , Marko Vujičić , Nemanja Gojković, Milko Babić , Momčilo Amović , Nemanja Vujičić , Danijel Ivanković , Aleksandar Pejanović , Aleksandar Radujković , Stefan Tepić ,

Brod: Igor Čelar (G) , Bojan Petrić , SreĆko GrozdaniĆ , Mihailo ZeČeviĆ , Boro Žarić,  Slobodan Pejičić (K),