XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 321 utakmica za dan
Subota, 30 Oktobar 2021


Fudbal

Sarajevo
Sarajevo
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
30.10.2021 17:00
Sarajevo
1 : 1
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
30.10.2021 14:00
Drina
2 : 0
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
2 : 0
Tekstilac
Derventa
30.10.2021 14:00
Sloga
2 : 0
Tekstilac
Sutjeska
Foča
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.10.2021 16:00
Sutjeska
1 : 0
Krupa
Podrinje
Janja
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
30.10.2021 14:00
Podrinje
1 : 0
Slavija
Borac
Kozarska Dubica
0 : 0
Modriča Alfa
Modriča
30.10.2021 14:00
Borac
0 : 0
Modriča Alfa
Polet 1926
Brod
1 : 0
Borac
Šamac
30.10.2021 14:00
Polet 1926
1 : 0
Borac
BSK
Banja Luka
2 : 2
Proleter
Teslić
30.10.2021 14:00
BSK
2 : 2
Proleter
Sloga (T)
Trn
2 : 3
Jedinstvo
Žeravica
30.10.2021 14:00
Sloga (T)
2 : 3
Jedinstvo
Velež
Nevesinje
1 : 1
Famos
Vojkovići
30.10.2021 14:00
Velež
1 : 1
Famos
Sloga
Gornje Crnjelovo
5 : 0
Romanija
Pale
30.10.2021 14:00
Sloga
5 : 0
Romanija
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 1
Proleter
Dvorovi
30.10.2021 14:00
Rudar 1925
2 : 1
Proleter
Drina HE
Višegrad
3 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
30.10.2021 14:00
Drina HE
3 : 1
Glasinac 1936
Vranjak
Vranjak
3 : 2
Crvena zvijezda
Obudovac
30.10.2021 14:00
Vranjak
3 : 2
Crvena zvijezda
Polet
Elezagići
6 : 0
Biseri
Čatrnja
30.10.2021 14:30
Polet
6 : 0
Biseri
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 2
Budućnost
Banja Luka
30.10.2021 17:00
OFK Banja Luka
0 : 2
Budućnost
Borac
Drvar
3 : 1
Sloga Nektar
Potkozarje
30.10.2021 14:00
Borac
3 : 1
Sloga Nektar
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 1
Drina (A)
Amajlije
30.10.2021 15:00
Ljeskovac
5 : 1
Drina (A)
Sloga 94
Bijeljina
5 : 2
Balatun
Balatun
30.10.2021 14:30
Sloga 94
5 : 2
Balatun
Milan
Kosjerovo
5 : 1
Tamaris
Mrčevci
30.10.2021 15:00
Milan
5 : 1
Tamaris
Polet
Čović Polje
5 : 1
Čelik
Grbavica
30.10.2021 14:00
Polet
5 : 1
Čelik
Krbeti
Krbeti
1 : 3
Sveti Jovan
Donji Brezik
30.10.2021 15:00
Krbeti
1 : 3
Sveti Jovan
Gorica
Pučile
3 : 1
Modran
Modran
30.10.2021 14:30
Gorica
3 : 1
Modran
Zenit
Bijeljina
1 : 1
Borac
Trnjaci
30.10.2021 14:30
Zenit
1 : 1
Borac
Lazarevica
Čengić
4 : 6
Sloboda
Donji Dragaljevac
30.10.2021 11:00
Lazarevica
4 : 6
Sloboda
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
GOŠK
Gabela
30.10.2021 14:30
Zvijezda
1 : 1
GOŠK
Bratstvo
Gračanica
2 : 1
Travnik
Travnik
30.10.2021 14:30
Bratstvo
2 : 1
Travnik
Budućnost
Banovići
2 : 0
Goražde
Goražde
30.10.2021 14:30
Budućnost
2 : 0
Goražde
Simm Bau
Kosova
0 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
30.10.2021 14:30
Simm Bau
0 : 1
Mladost
Rudar
Kakanj
1 : 0
Gradina
Srebrenik
30.10.2021 14:30
Rudar
1 : 0
Gradina
Orašje
Orašje
0 : 0
Radnik
Hadžići
30.10.2021 14:30
Orašje
0 : 0
Radnik
Jedinstvo
Bihać
3 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
30.10.2021 14:30
Jedinstvo
3 : 1
Tomislav
FK Vitez
Vitez
2 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
30.10.2021 14:30
FK Vitez
2 : 0
Rudar (HB)
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 1
NK Vitez
Vitez
30.10.2021 14:30
Novi Travnik
3 : 1
NK Vitez
Krajišnik
Velika Kladuša
2 : 1
Vitez
Bužim
30.10.2021 14:30
Krajišnik
2 : 1
Vitez
Mladost (M)
Malešići
1 : 0
Orahovica 74
Orahovica
30.10.2021 14:30
Mladost (M)
1 : 0
Orahovica 74
Lokomotiva
Miričina
0 : 1
Priluk
Priluk
30.10.2021 14:30
Lokomotiva
0 : 1
Priluk
Radnički
Lukavac
9 : 0
Slaven
Živinice
30.10.2021 14:30
Radnički
9 : 0
Slaven
UNIS
Vogošća
6 : 0
Stupčanica
Olovo
30.10.2021 14:30
UNIS
6 : 0
Stupčanica
Borac
Jelah
2 : 0
Kolina
Ustikolina
30.10.2021 14:30
Borac
2 : 0
Kolina
Rudar
Breza
1 : 0
Usora
Žabljak-Usora
30.10.2021 14:30
Rudar
1 : 0
Usora
Sloga (P)
Prud
1 : 1
Vitanovići 78
Vitanovići
30.10.2021 13:30
Sloga (P)
1 : 1
Vitanovići 78
Jedinstvo 1952
Vučkovci
6 : 1
Mramor (M)
Mramor
30.10.2021 14:30
Jedinstvo 1952
6 : 1
Mramor (M)
Mramor (B)
Babice
3 : 2
Rijeka
Šerići
30.10.2021 14:30
Mramor (B)
3 : 2
Rijeka
Sloga
Tojšići
1 : 0
Mladost (P)
Puračić
30.10.2021 14:30
Sloga
1 : 0
Mladost (P)
Žepče
Žepče
1 : 0
Vareš
Vareš
30.10.2021 13:00
Žepče
1 : 0
Vareš
Hrid
Sarajevo
7 : 1
Bojnik
Bojnik
30.10.2021 11:30
Hrid
7 : 1
Bojnik
SAŠK Napredak
Sarajevo
5 : 2
Butmir
Butmir-Ilidža
30.10.2021 15:00
SAŠK Napredak
5 : 2
Butmir
Kruševo
Kruševo
4 : 0
Lokomotiva
Mostar
30.10.2021 15:00
Kruševo
4 : 0
Lokomotiva
Turija
Turija
0 : 5
DSK
Devetak
30.10.2021 14:30
Turija
0 : 5
DSK
Mladost (Sol.)
Solina
3 : 2
OFK Tuzla
Tuzla
30.10.2021 14:30
Mladost (Sol.)
3 : 2
OFK Tuzla
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Mladost
Lučani
30.10.2021 16:00
Radnički (N)
2 : 0
Mladost
Hull City
Hull
0 : 1
Coventry City
Coventry
30.10.2021 16:00
Hull City
0 : 1
Coventry City
Fulham
London
3 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
30.10.2021 13:30
Fulham
3 : 0
West Bromwich Albion
Bristol City
Bristol
2 : 1
Barnsley
Barnsley
30.10.2021 16:00
Bristol City
2 : 1
Barnsley
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 0
Millwall
London
30.10.2021 16:00
Huddersfield Town
1 : 0
Millwall
Middlesbrough
Middlesbrough
0 : 2
Birmingham City
Birmingham
30.10.2021 16:00
Middlesbrough
0 : 2
Birmingham City
Preston North End
Preston
2 : 0
Luton Town
Luton
30.10.2021 16:00
Preston North End
2 : 0
Luton Town
Reading
Reading
0 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth
30.10.2021 21:00
Reading
0 : 2
AFC Bournemouth
Sheffield United
Sheffield
0 : 1
Blackpool
Blackpool
30.10.2021 16:00
Sheffield United
0 : 1
Blackpool
Stoke City
Stoke-on-Trent
3 : 3
Cardiff City
Cardiff
30.10.2021 16:00
Stoke City
3 : 3
Cardiff City
Swansea City
Swansea
3 : 0
Peterborough United
Peterborough
30.10.2021 16:00
Swansea City
3 : 0
Peterborough United
Derby County
Derby
1 : 2
Blackburn Rovers
Blackburn
30.10.2021 16:00
Derby County
1 : 2
Blackburn Rovers
Barcelona
Barcelona
1 : 1
Alaves
Vitoria-Gasteiz
30.10.2021 21:00
Barcelona
1 : 1
Alaves
Sevilla
Sevilla
2 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
30.10.2021 16:15
Sevilla
2 : 0
Osasuna
Valencia
Valencia
2 : 0
Villarreal
Villarreal
30.10.2021 18:30
Valencia
2 : 0
Villarreal
Elche
Elche
1 : 2
Real Madrid
Madrid
30.10.2021 14:00
Elche
1 : 2
Real Madrid
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 0
Köln
Köln
30.10.2021 15:30
Borussia Dortmund
2 : 0
Köln
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
30.10.2021 18:30
Eintracht
1 : 1
RB Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
30.10.2021 15:30
Bayer 04 Leverkusen
0 : 2
Wolfsburg
Union Berlin
Berlin
2 : 5
Bayern
München
30.10.2021 15:30
Union Berlin
2 : 5
Bayern
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 1
Greuther Fürth
Fürth
30.10.2021 15:30
Freiburg
3 : 1
Greuther Fürth
Arminia
Bielefeld
1 : 2
Mainz 05
Mainz
30.10.2021 15:30
Arminia
1 : 2
Mainz 05
Atalanta
Bergamo
2 : 2
Lazio
Roma
30.10.2021 15:00
Atalanta
2 : 2
Lazio
Hellas Verona
Verona
2 : 1
Juventus
Torino
30.10.2021 18:00
Hellas Verona
2 : 1
Juventus
Torino
Torino
3 : 0
Sampdoria
Genova
30.10.2021 20:45
Torino
3 : 0
Sampdoria
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 1
Lens
Lens
30.10.2021 21:00
Olympique Lyonnais
2 : 1
Lens
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
30.10.2021 17:00
Metz
1 : 1
Saint-Étienne
Borac
Banja Luka
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
30.10.2021 13:00
Borac
1 : 2
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Radnik (B)
Bijeljina
30.10.2021 13:30
Željezničar
3 : 0
Radnik (B)
Sloboda
Novi Grad
0 : 2
Krajina
Cazin
30.10.2021 12:00
Sloboda
0 : 2
Krajina
Brdo
Hambarina
0 : 0
Omarska
Omarska
30.10.2021 14:00
Brdo
0 : 0
Omarska
Ilićka 01
Brčko
3 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2021 12:00
Ilićka 01
3 : 1
Gornji Rahić
Igman
Ilidža
3 : 0
Stupčanica
Olovo
30.10.2021 13:30
Igman
3 : 0
Stupčanica
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Rudar
Kakanj
30.10.2021 13:30
Sarajevo
3 : 1
Rudar
Kiseljak
Kiseljak
4 : 2
Iskra
Bugojno
30.10.2021 13:30
Kiseljak
4 : 2
Iskra
Sport Prevnet
Bugojno
0 : 3
Simm Bau
Kosova
30.10.2021 13:30
Sport Prevnet
0 : 3
Simm Bau
Čelični grad - Steel City
Zenica
0 : 4
Novi Šeher
Novi Šeher
30.10.2021 15:00
Čelični grad - Steel City
0 : 4
Novi Šeher
Troglav 1918
Livno
1 : 4
Branitelj
Rodoč-Jasenica
30.10.2021 13:30
Troglav 1918
1 : 4
Branitelj
Klis
Buturović polje
1 : 2
Stolac
Stolac
30.10.2021 13:30
Klis
1 : 2
Stolac
Neum
Neum
2 : 0
Posušje
Posušje
30.10.2021 13:30
Neum
2 : 0
Posušje
Ljubuški
Ljubuški
5 : 0
Brotnjo
Čitluk
30.10.2021 12:30
Ljubuški
5 : 0
Brotnjo
Bokelj
Kotor
3 : 0
Cetinje
Cetinje
30.10.2021 13:30
Bokelj
3 : 0
Cetinje
Mladost
Donja Gorica
0 : 0
Podgorica
Podgorica
30.10.2021 13:30
Mladost
0 : 0
Podgorica
Rudar
Pljevlja
2 : 2
Titograd
Podgorica
30.10.2021 13:30
Rudar
2 : 2
Titograd
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 3
Budućnost
Padgorica
30.10.2021 13:30
Jedinstvo
2 : 3
Budućnost
Leotar
Trebinje
0 : 1
Posušje
Posušje
30.10.2021 14:00
Leotar
0 : 1
Posušje
Zrinjski
Mostar
2 : 4
Tuzla City
Tuzla
30.10.2021 15:00
Zrinjski
2 : 4
Tuzla City
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Borac
Banja Luka
30.10.2021 13:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Borac
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Sarajevo
Sarajevo
30.10.2021 13:00
Sloboda
1 : 3
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
30.10.2021 12:00
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Sloboda
Novi Grad
1 : 4
Krajina
Cazin
30.10.2021 10:00
Sloboda
1 : 4
Krajina
Željezničar Sport Team
Banja Luka
13 : 0
Omarska
Omarska
30.10.2021 14:00
Željezničar Sport Team
13 : 0
Omarska
Ilićka 01
Brčko
2 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2021 10:00
Ilićka 01
2 : 2
Gornji Rahić
Igman
Ilidža
3 : 0
Stupčanica
Olovo
30.10.2021 11:00
Igman
3 : 0
Stupčanica
Sarajevo
Sarajevo
3 : 1
Rudar
Kakanj
30.10.2021 11:00
Sarajevo
3 : 1
Rudar
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 4
Baton
Sarajevo
30.10.2021 11:00
Mladost
2 : 4
Baton
Kiseljak
Kiseljak
1 : 1
Iskra
Bugojno
30.10.2021 11:00
Kiseljak
1 : 1
Iskra
Sport Prevent
Bugojno
1 : 1
Simm Bau
Kosova
30.10.2021 11:00
Sport Prevent
1 : 1
Simm Bau
Troglav 1918
Livno
1 : 1
Branitelj
Rodoč-Jasenica
30.10.2021 11:00
Troglav 1918
1 : 1
Branitelj
Klis
Buturović polje
1 : 2
Stolac
Stolac
30.10.2021 11:00
Klis
1 : 2
Stolac
Ljubuški
Ljubuški
0 : 1
Brotnjo
Čitluk
30.10.2021 10:00
Ljubuški
0 : 1
Brotnjo
Bratstvo
Kozarac
4 : 1
Radnik Urije
Prijedor
30.10.2021 11:00
Bratstvo
4 : 1
Radnik Urije
Dubrave
Dubrave
1 : 4
Sloga (T)
Trn
30.10.2021 11:30
Dubrave
1 : 4
Sloga (T)
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
30.10.2021 12:00
Krajina
2 : 0
Sloboda
Lauš
Banja Luka
0 : 1
Progres
Kneževo
30.10.2021 12:30
Lauš
0 : 1
Progres
Borac
Bosanski Lužani
3 : 4
Ozren
Petrovo
30.10.2021 10:00
Borac
3 : 4
Ozren
Hajduk
Kožuhe
2 : 7
Rudanka
Rudanka
30.10.2021 10:00
Hajduk
2 : 7
Rudanka
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Sloga
Gornje Crnjelovo
30.10.2021 11:00
Rudar 1925
2 : 0
Sloga
Jedinstvo
Brodac
0 : 1
Proleter
Dvorovi
30.10.2021 11:00
Jedinstvo
0 : 1
Proleter
Guber
Srebrenica
1 : 4
Jedinstvo
Roćević
30.10.2021 11:00
Guber
1 : 4
Jedinstvo
Čelični grad - Steel City
Zenica
3 : 3
Novi Šeher
Novi Šeher
30.10.2021 13:00
Čelični grad - Steel City
3 : 3
Novi Šeher
Seona
Seona
5 : 0
Jedinstvo
Lukavica
30.10.2021 11:00
Seona
5 : 0
Jedinstvo
FA Akademica
Sarajevo
0 : 4
Igman
Ilidža
30.10.2021 12:00
FA Akademica
0 : 4
Igman
Romanija
Pale
4 : 2
Atletiko
Sarajevo
30.10.2021 10:00
Romanija
4 : 2
Atletiko
Mlade Nade
Sarajevo
4 : 1
Young Boys
Sarajevo
30.10.2021 10:00
Mlade Nade
4 : 1
Young Boys
Miske - Akademija
Sarajevo
2 : 2
Omladinac
Doglodi
30.10.2021 10:00
Miske - Akademija
2 : 2
Omladinac
Vratnik
Sarajevo
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
30.10.2021 10:00
Vratnik
0 : 3
Željezničar
Polet Stars 2000
Nikšić
1 : 4
Berane
Berane
30.10.2021 13:30
Polet Stars 2000
1 : 4
Berane
Kom
Podgorica
13 : 0
Petrovac
Petrovac
30.10.2021 13:30
Kom
13 : 0
Petrovac
Dečić
Tuzi
2 : 3
Mornar 1923
Bar
30.10.2021 13:30
Dečić
2 : 3
Mornar 1923
Mladost
Donja Gorica
2 : 2
Iskra
Danilovgrad
30.10.2021 18:00
Mladost
2 : 2
Iskra
Igalo
Igalo
1 : 2
Jezero
Plav
30.10.2021 13:30
Igalo
1 : 2
Jezero
Brskovo
Mojkovac
1 : 3
Podgorica
Podgorica
30.10.2021 13:30
Brskovo
1 : 3
Podgorica
Leotar
Trebinje
0 : 0
Posušje
Posušje
30.10.2021 12:00
Leotar
0 : 0
Posušje
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Tuzla City
Simin Han
30.10.2021 13:00
Zrinjski
2 : 1
Tuzla City
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 3
Borac
Banja Luka
30.10.2021 11:00
Rudar Prijedor
0 : 3
Borac
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
30.10.2021 11:00
Sloboda
0 : 3
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 3
Velež
Mostar
30.10.2021 10:00
Široki Brijeg
1 : 3
Velež
Željezničar Sport Team
Banja Luka
2 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
30.10.2021 10:00
Željezničar Sport Team
2 : 1
Borac (BL)
Modriča Alfa
Modriča
3 : 0
Proleter
Teslić
30.10.2021 10:00
Modriča Alfa
3 : 0
Proleter
Ljubić
Prnjavor
4 : 5
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.10.2021 10:00
Ljubić
4 : 5
Krupa
Mineral
Banja Vrućica
0 : 9
OFK Spartak 2013
Banja Luka
30.10.2021 10:00
Mineral
0 : 9
OFK Spartak 2013
Borac (Š)
Šamac
0 : 4
Željezničar
Doboj
30.10.2021 10:00
Borac (Š)
0 : 4
Željezničar
Kozara
Gradiška
12 : 0
Radnik Urije
Prijedor
30.10.2021 10:00
Kozara
12 : 0
Radnik Urije
Sloga
Doboj
5 : 0
Polet 1926
Brod
30.10.2021 10:00
Sloga
5 : 0
Polet 1926
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
0 : 4
Zenit
Bijeljina
30.10.2021 10:00
Zvijezda 09
0 : 4
Zenit
Mladost
Bogutovo selo
0 : 5
Lokomotiva
Brčko
30.10.2021 10:00
Mladost
0 : 5
Lokomotiva
Jedinstvo
Brčko
0 : 1
Pelagićevo
Pelagićevo
30.10.2021 10:00
Jedinstvo
0 : 1
Pelagićevo
Dubrave
Dubrave
1 : 3
Borac
Maglajani
30.10.2021 10:00
Dubrave
1 : 3
Borac
FSA Prijedor
Prijedor
6 : 0
13 Skojevki
Grbavci
30.10.2021 10:00
FSA Prijedor
6 : 0
13 Skojevki
Gorica
Šipovo
1 : 6
Naprijed
Banja Luka
30.10.2021 11:00
Gorica
1 : 6
Naprijed
Mladost Farmaprom
Zalužani
0 : 4
Sloboda
Mrkonjić Grad
30.10.2021 10:00
Mladost Farmaprom
0 : 4
Sloboda
Lauš
Lauš - Banja Luka
4 : 1
Progres
Kneževo
30.10.2021 11:00
Lauš
4 : 1
Progres
Mladost
Kotor Varoš
3 : 1
Vrbas
Banja Luka
30.10.2021 15:30
Mladost
3 : 1
Vrbas
Mladost
Velika Obarska
0 : 3
Sloga United
Bijeljina
30.10.2021 11:00
Mladost
0 : 3
Sloga United
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 2
Sloga
Gornje Crnjelovo
30.10.2021 10:00
Rudar 1925
2 : 2
Sloga
Jedinstvo
Brodac
1 : 2
Proleter
Dvorovi
30.10.2021 10:00
Jedinstvo
1 : 2
Proleter
Lokanj
Lokanj
3 : 2
Birač
Derventa
30.10.2021 10:00
Lokanj
3 : 2
Birač
Budućnost
Pilica
6 : 0
Young Boys 2018
Jardan
30.10.2021 10:00
Budućnost
6 : 0
Young Boys 2018
Slavija
Istočno Sarajevo
6 : 1
Rudo
Rudo
30.10.2021 10:00
Slavija
6 : 1
Rudo
Metalac
Veliki Lug
2 : 4
Rudar
Kamengrad
30.10.2021 11:00
Metalac
2 : 4
Rudar
OFK Bihać
Bihać
7 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
30.10.2021 11:00
OFK Bihać
7 : 0
Una Nacionalni park
Krajišnik
Velika Kladuša
4 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
30.10.2021 10:00
Krajišnik
4 : 0
Sloga
Radnički
Ćoralić
4 : 1
ABC
Podzvizd
30.10.2021 11:00
Radnički
4 : 1
ABC
Krajina
Cazin
3 : 0
Jezerski
Jezerski
30.10.2021 11:00
Krajina
3 : 0
Jezerski
Simm Bau
Kosova
2 : 0
Žepče 1919
Žepče
30.10.2021 11:30
Simm Bau
2 : 0
Žepče 1919
Borac
Jelah
11 : 0
Nemila
Nemila
30.10.2021 11:30
Borac
11 : 0
Nemila
KMN Vogošća
Vogošča
1 : 8
Željezničar
Sarajevo
30.10.2021 09:30
KMN Vogošća
1 : 8
Željezničar
Ilijaš
Ilijaš
0 : 6
Slavija
Istočno Sarajevo
30.10.2021 10:00
Ilijaš
0 : 6
Slavija
Novi Grad
Sarajevo
1 : 1
Radnik
Hadžići
30.10.2021 10:00
Novi Grad
1 : 1
Radnik
Željezničar
Sarajevo
0 : 1
FA Akademica
Sarajevo
30.10.2021 10:00
Željezničar
0 : 1
FA Akademica
Sporting
Ilidža
1 : 4
Famos (V)
Vojkovići
30.10.2021 10:00
Sporting
1 : 4
Famos (V)
AF Devetka
Sarajevo
6 : 1
Sokolac
Sokolac
30.10.2021 12:00
AF Devetka
6 : 1
Sokolac
Soccer
Sarajevo
0 : 5
UNIS
Vogošča
30.10.2021 18:00
Soccer
0 : 5
UNIS
Igman
Konjic
3 : 1
Čapljina
Čapljina
30.10.2021 11:00
Igman
3 : 1
Čapljina
Zrinjski
Mostar
2 : 0
Branitelj
Rodoč/Jasenica
30.10.2021 11:00
Zrinjski
2 : 0
Branitelj
Blagaj
Blagaj
1 : 2
Velež
Mostar
30.10.2021 11:00
Blagaj
1 : 2
Velež
GOŠK
Gabela
1 : 1
Rama
Prozor /Rama
30.10.2021 11:00
GOŠK
1 : 1
Rama
Mostar
Mostar
6 : 0
Stolac
Stolac
30.10.2021 11:00
Mostar
6 : 0
Stolac
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
4 : 4
Kruševo
Kruševo
30.10.2021 11:30
Bjelopoljac
4 : 4
Kruševo
Međugorje
Međugorje
3 : 4
Turbina
Jablanica
30.10.2021 11:30
Međugorje
3 : 4
Turbina
Lokomotiva
Mostar
1 : 4
Iskra
Stolac
30.10.2021 11:30
Lokomotiva
1 : 4
Iskra
Cim
Mostar
2 : 1
Klis
Buturović polje
30.10.2021 11:30
Cim
2 : 1
Klis
Betaclub Tango
Lukavac
3 : 0
Sloboda
Tuzla
30.10.2021 11:00
Betaclub Tango
3 : 0
Sloboda
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 3
Gradina
Srebrenik
30.10.2021 11:00
Di - Five
1 : 3
Gradina
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Asscheim
Živinice - Kovači
30.10.2021 08:30
Sloboda
2 : 2
Asscheim
Bambi
Tuzla
0 : 5
Budućnost
Banovići
30.10.2021 10:00
Bambi
0 : 5
Budućnost
Tuzla City
Simin Han -Tuzla
1 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2021 11:00
Tuzla City
1 : 1
Gornji Rahić
Eurogol
Živinice
1 : 0
Proleter
Slavinovići
30.10.2021 11:00
Eurogol
1 : 0
Proleter
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 2
Borac (BL)
Banja Luka
30.10.2021 12:00
Željezničar Sport Team
0 : 2
Borac (BL)
Modriča Alfa
Modriča
2 : 0
Proleter
Teslić
30.10.2021 12:00
Modriča Alfa
2 : 0
Proleter
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
30.10.2021 12:00
Ljubić
0 : 3
Krupa
Mineral ZTC
Banja Vrućica
3 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
30.10.2021 12:00
Mineral ZTC
3 : 2
Spartak 2013
Borac (Š)
Šamac
0 : 8
Željezničar
Doboj
30.10.2021 12:00
Borac (Š)
0 : 8
Željezničar
Kozara
Gradiška
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
30.10.2021 12:00
Kozara
2 : 1
Rudar Prijedor
Sloga
Doboj
1 : 1
Polet 1926
Brod
30.10.2021 12:00
Sloga
1 : 1
Polet 1926
Bihać
Bihać
0 : 1
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
30.10.2021 09:30
Bihać
0 : 1
Mladost 1938
Radnički
Ćoralići
6 : 1
ABC
Podzvizd
30.10.2021 09:30
Radnički
6 : 1
ABC
Krajina
Cazin
0 : 0
Jezerski
Jezerski
30.10.2021 09:30
Krajina
0 : 0
Jezerski
Fortuna
Zenica
1 : 0
Rudar (K)
Kakanj
30.10.2021 11:00
Fortuna
1 : 0
Rudar (K)
Čelik
Zenica
12 : 0
Borac - Tetovo
Zenica
30.10.2021 09:30
Čelik
12 : 0
Borac - Tetovo
Simm Bau
Kosova
6 : 1
Žepče 1919
Žepče
30.10.2021 10:00
Simm Bau
6 : 1
Žepče 1919
Borac
Jelah
6 : 0
Nemila
Nemila
30.10.2021 10:00
Borac
6 : 0
Nemila
Olimp
Pale
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
30.10.2021 11:00
Olimp
1 : 1
Sarajevo
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Bambinosi
Sarajevo
30.10.2021 08:30
Željezničar
2 : 1
Bambinosi
Novi Grad
Sarajevo
2 : 1
Sokolac
Sokolac
30.10.2021 08:30
Novi Grad
2 : 1
Sokolac
Sparta
Sarajevo
2 : 2
Miske - Akademija
Sarajevo
30.10.2021 17:00
Sparta
2 : 2
Miske - Akademija
Betaclub
Doglodi
2 : 3
Igman
Ilidža
30.10.2021 13:00
Betaclub
2 : 3
Igman
J Academy
Sarajevo
5 : 0
F.A. Academica
Sarajevo
30.10.2021 10:00
J Academy
5 : 0
F.A. Academica
Betaclub Tango
Lukavac
2 : 4
Sloboda
Tuzla
30.10.2021 10:00
Betaclub Tango
2 : 4
Sloboda
Di - Five
Doboj - Istok
1 : 3
Gradina
Srebrenik
30.10.2021 10:00
Di - Five
1 : 3
Gradina
Sloboda
Tuzla
3 : 1
Asscheim
Živinice - Kovači
30.10.2021 09:30
Sloboda
3 : 1
Asscheim
Bambi
Tuzla
0 : 0
Budućnost
Banovići
30.10.2021 09:00
Bambi
0 : 0
Budućnost
Tuzla City
Simin Han
15 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
30.10.2021 10:00
Tuzla City
15 : 0
Gornji Rahić
Eurogol
Živinice
1 : 2
Proleter
Slavinovići
30.10.2021 10:00
Eurogol
1 : 2
Proleter
Iskra
Bugojno
1 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
30.10.2021 14:30
Iskra
1 : 1
Lokomotiva
Mladost
Rogatica
0 : 19
Borac (BL)
Banja Luka
30.10.2021 14:00
Mladost
0 : 19
Borac (BL)
Modriča Ducla
Modriča
3 : 1
Borac (Š)
Šamac
30.10.2021 14:00
Modriča Ducla
3 : 1
Borac (Š)
FK Sloboda
Tuzla
5 : 0
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
30.10.2021 15:00
FK Sloboda
5 : 0
Željezničar 2011
Brotnjo
Čitluk
1 : 1
FK Sarajevo
Sarajevo
30.10.2021 14:00
Brotnjo
1 : 1
FK Sarajevo
Respekt
Sarajevo
0 : 3
Inter
Posušje
30.10.2021 14:00
Respekt
0 : 3
Inter
Sloga
Zemun
11 : 0
Požarevac
Požarevac
30.10.2021 16:00
Sloga
11 : 0
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 3
Zemun
Zemun
30.10.2021 15:00
Radnički 1923
5 : 3
Zemun
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 0
Levač
Rekovac
30.10.2021 15:00
ŽGFK Lavice Dubočica
1 : 0
Levač
Spartak DOO
Subotica
18 : 1
Mačva
Šabac
30.10.2021 15:30
Spartak DOO
18 : 1
Mačva
Napredak Junior 2018
Kruševac
0 : 5
Kolubara
Lazarevac
30.10.2021 15:00
Napredak Junior 2018
0 : 5
Kolubara
Jedinstvo 2014
Pirot
5 : 0
Karađorđe
Topola
30.10.2021 15:30
Jedinstvo 2014
5 : 0
Karađorđe
Mladost 2015
Podgorica
2 : 3
Danilovgrad
Danilovgrad
30.10.2021 14:00
Mladost 2015
2 : 3
Danilovgrad
Fortuna
Živinice
0 : 2
Drina
Zvornik
30.10.2021 15:00
Fortuna
0 : 2
Drina
Radnik Bumerang
Bijeljina
0 : 0
SFK 2000
Sarajevo
30.10.2021 14:00
Radnik Bumerang
0 : 0
SFK 2000
Emina
Mostar
3 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
30.10.2021 14:00
Emina
3 : 2
Široki Brijeg

Futsal

Doboj
Doboj
6 : 2
Sarajevo
Sarajevo
30.10.2021 21:00
Doboj
6 : 2
Sarajevo
Policajac
Banja Luka
5 : 4
Brotnjo
Čitluk
30.10.2021 17:30
Policajac
5 : 4
Brotnjo
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
7 : 0
Kaskada
Gračanica
30.10.2021 16:30
Sloga
7 : 0
Kaskada
Leotar
Trebinje
7 : 1
Beli anđeo
Popovo Polje
30.10.2021 20:00
Leotar
7 : 1
Beli anđeo
Student
Banja Luka
4 : 4
Kozara
Grtadiška
30.10.2021 20:00
Student
4 : 4
Kozara
Nevesinje
Nevesinje
9 : 3
Kalinovik
Kalinovik
30.10.2021 20:00
Nevesinje
9 : 3
Kalinovik
Jošavka
Jošavka
2 : 2
Brod
Brod
30.10.2021 19:30
Jošavka
2 : 2
Brod
Kotor Varoš
Kotor Varoš
7 : 3
Derventa
Derventa
30.10.2021 19:00
Kotor Varoš
7 : 3
Derventa
Čelinac
Čelinac
4 : 1
Ljubić
Prnjavor
30.10.2021 17:15
Čelinac
4 : 1
Ljubić
Brskovo
Mojkovac
3 : 3
Dolcinium
Ulcinj
30.10.2021 16:30
Brskovo
3 : 3
Dolcinium

Košarka

Krka
Novo Mesto
87 : 70
Studentski centar
Podgorica
30.10.2021 21:00
Krka
87 : 70
Studentski centar
Borac
Čačak
68 : 86
Partizan NIS
Beograd
30.10.2021 19:00
Borac
68 : 86
Partizan NIS
Igokea
Aleksandrovac
83 : 101
Cedevita Olimpija
Ljubljana
30.10.2021 17:00
Igokea
83 : 101
Cedevita Olimpija
Promo
Donji Vakuf
74 : 72
Zrinjski
Mostar
30.10.2021 17:00
Promo
74 : 72
Zrinjski
Sloboda
Tuzla
92 : 81
Bratunac TRB
Bratunac
30.10.2021 19:00
Sloboda
92 : 81
Bratunac TRB
Posušje
Posušje
79 : 82
Leotar
Trebinje
30.10.2021 19:00
Posušje
79 : 82
Leotar
Rogatica
Rogatica
61 : 65
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
30.10.2021 18:00
Rogatica
61 : 65
Slavija 1996
Varda HE
Višegrad
83 : 96
Prijedor Spartak
Prijedor
30.10.2021 19:30
Varda HE
83 : 96
Prijedor Spartak
Budućnost BN
Bijeljina
75 : 59
Sutjeska
Foča
30.10.2021 18:00
Budućnost BN
75 : 59
Sutjeska
Sokolac
Sokolac
82 : 53
Akademija Borac BL
Banja Luka
30.10.2021 18:30
Sokolac
82 : 53
Akademija Borac BL
Mladost Buldogs
Prnjavor
82 : 62
Una
Kozarska Dubica
30.10.2021 19:30
Mladost Buldogs
82 : 62
Una
Mladost (KV)
Kotor Varoš
77 : 93
Lijevče
Nova Topola
30.10.2021 19:30
Mladost (KV)
77 : 93
Lijevče
Stars Basket
Gradiška
62 : 75
Pliva
Šipovo
30.10.2021 19:30
Stars Basket
62 : 75
Pliva
Šamac
Šamac
59 : 75
Olimp
Šekovići
30.10.2021 18:30
Šamac
59 : 75
Olimp
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
72 : 64
Zvornik Basket
Zvornik
30.10.2021 18:30
Budućnost Fabrika 2
72 : 64
Zvornik Basket
Modriča
Modriča
58 : 62
Radnik Spark 2
Bijeljina
30.10.2021 18:30
Modriča
58 : 62
Radnik Spark 2
Best
Doboj
67 : 99
Rudar 2015
Ugljevik
30.10.2021 18:30
Best
67 : 99
Rudar 2015
Feniks
Banja Luka
74 : 59
Jedinstvo Dženex
Tuzla
30.10.2021 19:00
Feniks
74 : 59
Jedinstvo Dženex
Čelik
Zenica
75 : 59
Lavovi
Brčko
30.10.2021 19:00
Čelik
75 : 59
Lavovi
Mladi Krajišnik
Banja Luka
48 : 80
Orlovi
Banja Luka
30.10.2021 19:00
Mladi Krajišnik
48 : 80
Orlovi
Play Off
Sarajevo
105 : 38
Igman
Istočna Ilidža
30.10.2021 19:00
Play Off
105 : 38
Igman

Odbojka

Gradina-Herceg
Srebrenik
0 : 3
Domaljevac
Domaljevac
30.10.2021 18:00
Gradina-Herceg
0 : 3
Domaljevac
Jedinstvo
Brčko
3 : 1
Bosna (K)
Kalesija
30.10.2021 19:00
Jedinstvo
3 : 1
Bosna (K)
Mladost
Brčko
3 : 2
Ljubinje
Ljubinje
30.10.2021 16:00
Mladost
3 : 2
Ljubinje
Ilidža
Ilidža
3 : 1
Ilijaš
Ilijaš
30.10.2021 17:00
Ilidža
3 : 1
Ilijaš
Breza 1934
Breza
0 : 3
Krivaja
Zavidovići
30.10.2021 18:00
Breza 1934
0 : 3
Krivaja
Block Out
Zenica
0 : 3
Olovo
Olovo
30.10.2021 15:00
Block Out
0 : 3
Olovo
Goražde
Goražde
3 : 0
Mostar
Mostar
30.10.2021 19:00
Goražde
3 : 0
Mostar
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
30.10.2021 19:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Bimal-Jedinstvo
BL Volley
Banja Luka
3 : 0
Igman
Ilidža
30.10.2021 19:00
BL Volley
3 : 0
Igman
Orašje
Orašje
0 : 3
Gacko
Gacko
30.10.2021 18:00
Orašje
0 : 3
Gacko
Velež
Nevesinje
3 : 0
Maglić
Foča
30.10.2021 17:00
Velež
3 : 0
Maglić
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Hercegovac
Bileća
30.10.2021 17:00
Slavija
3 : 1
Hercegovac
Borac
Banja Luka
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
30.10.2021 16:00
Borac
3 : 0
ŽOK Leotar
Inova
Banja Luka
3 : 0
Libero
Bijeljina
30.10.2021 13:00
Inova
3 : 0
Libero
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Glasinac
Sokolac
30.10.2021 14:00
Radnik
0 : 3
Glasinac
Prijedor
Prijedor
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
30.10.2021 16:00
Prijedor
3 : 0
Balkana MP
Modriča -Novoprom
Modriča
3 : 0
Rudar
Ugljevik
30.10.2021 18:00
Modriča -Novoprom
3 : 0
Rudar
Stakorina
Čajniče
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
30.10.2021 15:00
Stakorina
0 : 3
HE na Drini
Mikasa
Tuzla
3 : 0
Bosna
Kalesija
30.10.2021 18:00
Mikasa
3 : 0
Bosna
Čelik-R
Zenica
1 : 3
Maglaj
Maglaj
30.10.2021 16:00
Čelik-R
1 : 3
Maglaj
Žepče
Žepče
0 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
30.10.2021 15:00
Žepče
0 : 3
Kula Gradačac
Smeč
Lukavac
3 : 1
Napredak
Odžak
30.10.2021 19:00
Smeč
3 : 1
Napredak
SA Volley
Sarajevo
1 : 3
Ilijaš
Ilijaš
30.10.2021 14:00
SA Volley
1 : 3
Ilijaš
Vogošća
Vogošća
0 : 3
Troglav
Livno
30.10.2021 19:00
Vogošća
0 : 3
Troglav
Gračanica
Gračanica
3 : 0
Orašje 2
Orašje
30.10.2021 13:00
Gračanica
3 : 0
Orašje 2
Breza 1934
Breza
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
30.10.2021 16:00
Breza 1934
3 : 0
Krivaja
Budućnost
Podgorica
0 : 3
Galeb
Bar
30.10.2021 18:30
Budućnost
0 : 3
Galeb
Mediteran Bemaks
Budva
1 : 3
Rudar
Pljevlja
30.10.2021 18:30
Mediteran Bemaks
1 : 3
Rudar
Luka Bar
Bar
3 : 0
Akademija
Herceg Novi
30.10.2021 18:30
Luka Bar
3 : 0
Akademija
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 2
Morača
Podgorca
30.10.2021 18:30
Jedinstvo
3 : 2
Morača
Gimnazijalac
Kotor
2 : 3
Albatros
Herceg Novi
30.10.2021 18:30
Gimnazijalac
2 : 3
Albatros

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
31 : 31
Sloboda
Tuzla
30.10.2021 19:00
Krivaja
31 : 31
Sloboda
Sloga (D)
Doboj
26 : 21
Gračanica
Gračanica
30.10.2021 18:00
Sloga (D)
26 : 21
Gračanica
Bosna (S)
Sarajevo
18 : 21
Bosna Eko Energija (V)
Visoko
30.10.2021 20:00
Bosna (S)
18 : 21
Bosna Eko Energija (V)
Iskra
Bugojna
30 : 24
Izviđač CO
Ljubuški
30.10.2021 18:00
Iskra
30 : 24
Izviđač CO
Leotar
Trebinje
32 : 28
Vogošća
Vogošća
30.10.2021 17:00
Leotar
32 : 28
Vogošća
Borac M:TEL
Banja Luka
31 : 24
Sloga (GV/U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
30.10.2021 16:30
Borac M:TEL
31 : 24
Sloga (GV/U)
Teslić
Teslić
33 : 31
Srbac
Srbac
30.10.2021 18:00
Teslić
33 : 31
Srbac
Sava 2019
Brod
19 : 31
Sloga (P)
Prnjavor
30.10.2021 19:00
Sava 2019
19 : 31
Sloga (P)
Mladost
Banja Luka
24 : 26
Hercegovina
Nevesinje
30.10.2021 20:00
Mladost
24 : 26
Hercegovina
Briješće
Sarajevo
26 : 25
Respect
Sarajevo
30.10.2021 18:00
Briješće
26 : 25
Respect
Rvacka
Livno
24 : 22
Čapljina
Čapljina
30.10.2021 19:00
Rvacka
24 : 22
Čapljina
Sana 7
Sanski Most
30 : 35
Rudar
Banovići
30.10.2021 18:00
Sana 7
30 : 35
Rudar
Kakanj
Kakanj
33 : 21
Bosna TS
Tešanj
30.10.2021 19:00
Kakanj
33 : 21
Bosna TS
Čelik Junior
Zenica
23 : 21
Čelik
Zenica
30.10.2021 18:00
Čelik Junior
23 : 21
Čelik
Krivaja
Zavidovići
28 : 23
Mira
Prijedor
30.10.2021 18:00
Krivaja
28 : 23
Mira
Izviđač CO
Ljubuški
31 : 28
Hadžići
Hadžići
30.10.2021 18:00
Izviđač CO
31 : 28
Hadžići
Jedinstvo
Brčko
32 : 24
Ilidža
Ilidža
30.10.2021 18:00
Jedinstvo
32 : 24
Ilidža
Zrinjski
Mostar
19 : 16
Leotar
Trebinje
30.10.2021 18:00
Zrinjski
19 : 16
Leotar
Borac
Banjaluka
33 : 23
Knežopoljka
Kozarska Dubica
30.10.2021 18:00
Borac
33 : 23
Knežopoljka
Borja
Teslić
16 : 49
Rogatica
Rogatica
30.10.2021 15:30
Borja
16 : 49
Rogatica
Lokomotiva
Mostar
40 : 28
Bihać
Bihać
30.10.2021 18:30
Lokomotiva
40 : 28
Bihać
Trebjesa
Nikšić
26 : 28
Zeta
Podgorica
30.10.2021 17:30
Trebjesa
26 : 28
Zeta
Nikšić
Nikšić
31 : 36
Levalea 2010
Nikšić
30.10.2021 20:00
Nikšić
31 : 36
Levalea 2010

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
8 : 10
KVK Radnički
Kragujevac
30.10.2021 20:00
BVK Crvena zvezda
8 : 10
KVK Radnički
Partizan
Beograd
6 : 20
Novi Beograd
Beograd
30.10.2021 19:00
Partizan
6 : 20
Novi Beograd
Valis
Valjevo
13 : 9
Zemun
Zemun
30.10.2021 21:00
Valis
13 : 9
Zemun
Šabac
Šabac
15 : 10
Vojvodina
Novi Sad
30.10.2021 19:00
Šabac
15 : 10
Vojvodina