XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 397 utakmica za dan
Nedelja, 17 Oktobar 2021

Fudbal

17.10.2021 17:00 Sarajevo 1 : 0 Posušje
17.10.2021 17:00 Široki Brijeg 2 : 1 Rudar Prijedor
17.10.2021 14:30 Omarska 0 : 0 Krupa
17.10.2021 14:30 Ukrina 1 : 3 Brdo
17.10.2021 14:30 Željezničar 1 : 4 Progres
17.10.2021 14:30 Sloboda 2 : 1 Borac
17.10.2021 14:30 Dubrave 1 : 0 Gorica
17.10.2021 14:30 Jedinstvo (Br) 1 : 2 Famos
17.10.2021 14:30 Vlasenica 0 : 2 Guber
17.10.2021 14:30 Velež 1 : 0 Romanija
17.10.2021 14:30 Milići 3 : 1 Ilićka 01
17.10.2021 14:30 Mladost (R) 0 : 5 Proleter
17.10.2021 14:30 Stakorina 2 : 1 Glasinac 1936
17.10.2021 14:30 Mladost 9 : 1 Svodna
17.10.2021 14:30 Slaven 3 : 0 Crni vrh
17.10.2021 14:30 Naprijed 0 : 1 Plamen
17.10.2021 14:30 Krajina 1 : 0 Lijevče
17.10.2021 14:30 Rekreativo 4 : 4 Bratstvo
17.10.2021 14:30 13 Skojevki 1 : 1 FSA
17.10.2021 14:30 Sloga 0 : 2 Lauš
17.10.2021 14:30 Hajduk (B) 9 : 0 Zvijezda
17.10.2021 14:30 Borac 3 : 2 Vučijak
17.10.2021 14:30 Skugrić 5 : 0 Naša krila
17.10.2021 14:30 Rudanka 0 : 0 Skugrić 1964
17.10.2021 14:30 Mineral 0 : 1 Crvena zvijezda
17.10.2021 14:30 Hajduk (K) 2 : 0 Ozren
17.10.2021 14:30 Vranjak 5 : 4 Sloga (DP)
17.10.2021 14:30 Sloboda 0 : 3 Tabanci
17.10.2021 14:30 Šekovići 2 : 2 Mladost (BS)
17.10.2021 14:30 Lokanj 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2021 14:30 Trnovica 3 : 0 Zadrugar
17.10.2021 14:30 Partizan 4 : 2 Birač
17.10.2021 14:30 Lokomotiva 2 : 2 Mladost (VO)
17.10.2021 14:30 Omladinac 8 : 0 Janja 2009
17.10.2021 14:30 Kozara 6 : 0 Ravan
17.10.2021 14:30 Knežopoljac 0 : 1 Berek 1975
17.10.2021 14:30 Mrakovica 1 : 2 Ljubija
17.10.2021 11:00 Gomjenica 2 : 0 Podgrmeč
17.10.2021 14:30 Brzi 0 : 1 Rasavci
17.10.2021 15:00 Biseri 0 : 4 Mladi Krajišnik
17.10.2021 15:00 Polet 1 : 0 Omladinac
17.10.2021 15:00 Sloboda 1 : 2 Laminci
17.10.2021 15:00 Sloga DIPO 3 : 1 Obradovac
17.10.2021 15:00 Torpedo 1 : 0 Borac (Š)
17.10.2021 13:00 Potkozarje 3 : 1 Bratstvo
17.10.2021 14:30 Polet Krajišnik 4 : 1 Šnjegotina
17.10.2021 14:30 OFK Spartak 2013 1 : 2 Budućnost
17.10.2021 14:30 Vrbas 2 : 4 Mladost Farmaprom
17.10.2021 18:30 OFK Banja Luka 1 : 2 Karanovac
17.10.2021 14:30 Gomionica 2 : 6 Sloga Nektar
17.10.2021 14:30 Sloboda 2 : 5 Borac
17.10.2021 15:00 Ozrenski sokolovi 4 : 1 Zadrugar
17.10.2021 15:00 Borac (O) 3 : 3 Borac (K)
17.10.2021 15:00 Polet 6 : 1 4. juli
17.10.2021 15:00 BSK 1 : 1 Sloboda
17.10.2021 15:00 Sloga 0 : 6 Liješće
17.10.2021 15:00 OFK Pridjel 3 : 0 Zborište
17.10.2021 15:00 Crvena zvijezda 2 : 2 Omladinac
17.10.2021 15:00 Pelagićevo 21 2 : 1 Partizan
17.10.2021 15:00 Kladari Gornji 2 : 3 Trebavac
17.10.2021 15:00 Posavina 2 : 3 Zadrugar
17.10.2021 15:00 Mladost 1 : 3 Crkvina
17.10.2021 11:00 Dobor 2 : 1 Bratstvo
17.10.2021 15:00 Sloga 73 0 : 2 Budućnost
17.10.2021 15:30 Slijepčevići 0 : 7 OFK Brezik
17.10.2021 15:30 Obilić 2 : 0 Bobetino Brdo
17.10.2021 15:30 Grčica 3 : 1 Crvena zvijezda
17.10.2021 15:30 Mladost 2003 0 : 3 Gredice
17.10.2021 15:30 Mladost (S) 2 : 0 Jedinstvo
17.10.2021 15:30 Mladost (L) 1 : 1 Jugović
17.10.2021 15:30 Strijelac 1 : 1 Majevica
17.10.2021 15:00 Drina (B) 6 : 1 Drina (A)
17.10.2021 15:00 Obarska 3 : 1 Kolektiv
17.10.2021 15:00 Jedinstvo 4 : 3 Balatun
17.10.2021 15:00 Panteri 1 : 2 OFK Magnojević
17.10.2021 15:00 Semberija 9 : 0 Priboj
17.10.2021 15:00 Borac 3 : 0 Jasenica
17.10.2021 15:00 Jardan 0 : 3 Polet
17.10.2021 15:00 Budućnost 4 : 0 Radnički
17.10.2021 15:00 Čelopek 3 : 1 Jadar
17.10.2021 14:30 Radnik Urije 0 : 6 Kiseljak
17.10.2021 15:00 Stevan Dukić 0 : 0 Mladost
17.10.2021 15:00 Ratar 1 : 2 Kalemi
17.10.2021 15:00 Bratstvo 7 : 2 Vilusi
17.10.2021 15:30 Tamaris 4 : 3 Nožičko
17.10.2021 11:00 Polet 0 : 4 Župa
17.10.2021 15:30 Crvena zemlja 2 : 1 Budućnost
17.10.2021 15:30 Bratstvo 2 : 3 Vrbas
17.10.2021 11:00 Zadrugar 5 : 0 Čelik
17.10.2021 11:00 Jedinstvo 2 : 3 Budućnost Red Star
17.10.2021 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Stević Jovan
17.10.2021 15:00 Proleter 2 : 3 Budućnost
17.10.2021 15:00 Koridor 2011 3 : 4 Omladinac
17.10.2021 15:00 Magnojević 2001 4 : 3 Piperci
17.10.2021 15:00 Ljeljenča 5 : 1 Modran
17.10.2021 15:00 Kovačići 08 2 : 6 Gorica
17.10.2021 15:00 Pobjeda 4 : 2 Mladen Perić
17.10.2021 15:00 OFK Batković 0 : 1 Borac
17.10.2021 15:00 Polet 2 : 1 Sloga
17.10.2021 15:00 Zenit 1 : 1 Sloga United
17.10.2021 15:00 Tavna 1 : 1 VSK
17.10.2021 15:00 Glogovac 4 : 6 OFK Crnjelovo
17.10.2021 10:30 Sava 2 : 1 Borac
17.10.2021 10:30 Koviljuše 5 : 1 Buk
17.10.2021 10:30 Sloga 6 : 1 Sloboda
17.10.2021 10:30 Nacional 3 : 0 Lazarevica
17.10.2021 15:00 GOŠK 2 : 1 Goražde
17.10.2021 15:00 Elektrobosna 0 : 5 Rudar (K)
17.10.2021 15:00 Brnjaci 0 : 0 Rudar (HB)
17.10.2021 15:00 Brekovica 78 0 : 1 Krajina
17.10.2021 15:00 Vlašić 0 : 0 NK Vitez
17.10.2021 15:00 Kiseljak 6 : 0 Sloga
17.10.2021 15:00 Orahovica 74 3 : 3 Bosna (K)
17.10.2021 15:00 Seona 2 : 1 Bosna (M)
17.10.2021 15:00 Dinamo 4 : 0 Dizdaruša
17.10.2021 15:00 Gornji Rahić 7 : 1 Priluk
17.10.2021 15:00 Mladost (K) 1 : 0 Prokosovići
17.10.2021 15:00 Mošćanica 0 : 1 Stupčanica
17.10.2021 15:00 Moševac 2 : 1 Kolina
17.10.2021 15:00 Čelik 2 : 2 Usora
17.10.2021 15:00 Baton 3 : 0 Rudar
17.10.2021 15:00 Sloga 1 : 0 Neum
17.10.2021 15:00 Stolac 0 : 2 Turbina
17.10.2021 15:00 Troglav 1918 1 : 2 Ljubuški
17.10.2021 15:00 Rama 1 : 1 Kamešnica
17.10.2021 15:00 Višići 3 : 0 Grude
17.10.2021 15:00 Bjelopoljac 2 : 2 Brotnjo
17.10.2021 13:30 Željezničar 3 : 2 Bajer 99
17.10.2021 15:00 Omladinac 75 1 : 2 Ključ
17.10.2021 15:00 Busovača 2 : 0 Kaćuni
17.10.2021 15:00 Kreševo 10 : 0 Šantići
17.10.2021 15:00 OFK Lugovi 3 : 0 Fojnica
17.10.2021 15:00 Romari 5 : 0 Bilalovac
17.10.2021 15:00 Gorica 3 : 3 Radnik
17.10.2021 15:00 Sport Prevent 6 : 0 Mladost
17.10.2021 15:00 Karaula 1 : 3 Jajce
17.10.2021 15:00 Nova Bila 1 : 5 Dnoluka
17.10.2021 14:30 Hajduk 3 : 1 19 srpanj
17.10.2021 14:30 Mladost (D) 0 : 2 Sloga (T)
17.10.2021 14:30 Mladi zadrugar 0 : 4 Dragovoljac
17.10.2021 14:30 Mladost (DS) 0 : 4 Vitanovići 78
17.10.2021 14:30 Kostrč 3 : 0 Mladost (S)
17.10.2021 15:00 Trešnjevka 1 : 0 Ingram
17.10.2021 15:00 Doboj Istok 4 : 0 Mramor (M)
17.10.2021 15:00 Mladost 78 0 : 0 Rijeka
17.10.2021 15:00 Mramor (B) 0 : 1 Omladinac 68
17.10.2021 15:00 Vražići 92 2 : 0 Mladost (P)
17.10.2021 15:00 Trebava 3 : 1 Mladost (GŽ)
17.10.2021 14:30 Pobjeda 2 : 1 Novi Šeher
17.10.2021 14:30 Sporting 1 : 2 Nemila
17.10.2021 14:30 Borac 1 : 0 Vareš
17.10.2021 14:30 Proleter 5 : 2 Fortuna
17.10.2021 14:30 Žepče 7 : 1 Napredak
17.10.2021 11:00 Butmir 4 : 3 Bojnik
17.10.2021 11:00 Hrid 2 : 2 Omadinac
17.10.2021 15:30 Ilijaš 4 : 1 Saobraćajac
17.10.2021 20:30 Stup 2 : 0 Vratnik
17.10.2021 15:30 Mladost 8 : 2 Respekt
17.10.2021 15:30 Pofalićki 9 : 2 Jedinstvo
17.10.2021 14:00 BKB 2 : 3 Radnički
17.10.2021 15:00 Međugorje 3 : 1 Cim
17.10.2021 12:00 Branitelj 0 : 0 Neretva 2020
17.10.2021 15:00 Blagaj 5 : 1 Lokomotiva
17.10.2021 14:30 Kupres 97 1 : 3 Drinovci
17.10.2021 14:30 Junak 1 : 1 Rakitno
17.10.2021 14:30 Mesihovina 0 : 2 Šujica
17.10.2021 14:30 Napredak 3 : 2 Frankopan
17.10.2021 14:30 Ratkovići 3 : 2 Mladost
17.10.2021 14:30 HAŠK Napredak 0 : 0 Korpar
17.10.2021 15:00 Polet 2 : 6 DSK
17.10.2021 15:00 Pribava 9 : 0 BSK
17.10.2021 15:00 Željezničar 5 : 1 Rudar
17.10.2021 15:00 Bukovik 3 : 1 Sloga
17.10.2021 15:00 Špionica 1953 1 : 0 25 maj
17.10.2021 15:00 Mladost 3 : 2 Stjepan Polje
17.10.2021 15:00 Voćar 1 : 0 Sloboda
17.10.2021 15:00 OFK Vida 1 : 0 OFK Međiđa
17.10.2021 15:00 Posavina 1 : 4 Biberovo Polje
17.10.2021 15:00 Graničar 2 : 1 Brka 1948
17.10.2021 15:00 Izbor 4 : 0 Čelić
17.10.2021 15:00 Mionica 85 1 : 1 Željezničar
17.10.2021 15:00 12 decembar 5 : 1 Koraj
17.10.2021 15:00 Omazići 1937 2 : 3 Krušik
17.10.2021 15:00 Budućnost 1 : 0 OFK Tuzla
17.10.2021 15:00 Mladost (Suh.) 5 : 0 Partizan
17.10.2021 15:00 Rudar 0 : 5 Rainci
17.10.2021 15:00 Grivice 2 : 1 Jablanica
17.10.2021 15:00 Napredak 3 : 4 Memići
17.10.2021 15:00 Mladost 4 : 1 Majevica
17.10.2021 15:00 Jedinstvo 5 : 1 Škahovica
17.10.2021 10:00 Toplice 0 : 2 Konjuh
17.10.2021 10:00 Stupari 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2021 10:00 Oskova : Omladinac RMU
17.10.2021 16:00 Dijamant 2 : 0 Liješeva
17.10.2021 13:30 Kološići 1 : 0 Gračanica
17.10.2021 16:00 Zmaj 0 : 2 Poriječani
17.10.2021 13:30 Omladinac 1 : 3 Moštre
17.10.2021 16:00 Ljiljan 1 : 3 Kralupi
17.10.2021 19:05 Proleter 1 : 0 TSC
17.10.2021 17:00 Partizan 2 : 0 Radnik
17.10.2021 15:00 OFK Bačka 1 : 1 Radnički (SM)
17.10.2021 15:00 Zlatibor 2 : 0 RFK Grafičar
17.10.2021 15:00 Kabel 1 : 1 Loznica
17.10.2021 18:00 Mornar 0 : 3 Budućnost
17.10.2021 17:00 Iskra 1 : 0 Rudar
17.10.2021 17:30 Cetinje 0 : 1 Mladost
17.10.2021 17:30 Berane 0 : 1 Grbalj
17.10.2021 17:30 Kom 0 : 1 Jedinstvo
17.10.2021 17:30 Arsenal 0 : 0 Bokelj
17.10.2021 17:30 OFK Titograd 0 : 3 Igalo
17.10.2021 14:00 Rudar Prijedor 2 : 0 Tuzla City
17.10.2021 13:00 Radnik (H) 3 : 1 Mladost
17.10.2021 14:30 Željezničar Sport Team 1 : 1 Sarajevo
17.10.2021 15:00 Sloboda 1 : 1 Zrinjski
17.10.2021 12:00 BSK 6 : 2 Borac
17.10.2021 12:00 Kozara 2 : 0 OFK Spartak 2013
17.10.2021 12:00 Zvijezda 3 : 1 Modriča Alfa
17.10.2021 12:00 Orašje 5 : 0 Gornji Rahić
17.10.2021 12:00 Tekstilac 0 : 3 Bratstvo
17.10.2021 12:00 Sloga 1 : 2 Mineral
17.10.2021 12:00 Slaven 0 : 5 Drina
17.10.2021 12:00 Budućnost (P) 2 : 1 Podrinje
17.10.2021 13:30 Goražde 1 : 2 Rudar
17.10.2021 13:30 UNIS 2 : 1 Baton
17.10.2021 13:30 Slavija 8 : 0 Sutjeska
17.10.2021 13:30 Željezničar 7 : 2 Novi Grad
17.10.2021 13:30 Krivaja 2 : 0 TOŠK
17.10.2021 13:30 NK Vitez 1 : 5 Simm Bau
17.10.2021 13:30 Borac 8 : 0 Fortuna
17.10.2021 15:00 Čapljina 0 : 1 Stolac
17.10.2021 12:00 Leotar 1 : 0 Tomislav
17.10.2021 14:30 Rudar 0 : 2 Petrovac
17.10.2021 14:30 Dečić 2 : 4 Zeta
17.10.2021 14:30 Jezero 0 : 9 Podgorica
17.10.2021 14:30 Sutjeska 3 : 2 Titograd
17.10.2021 15:30 Leotar 1 : 2 Tuzla City
17.10.2021 16:00 Radnik 1 : 3 Velež
17.10.2021 10:00 Borac (BL) 10 : 0 Borac (KD)
17.10.2021 10:00 Kozara 2 : 1 OFK Spartak
17.10.2021 10:00 Sloboda 0 : 4 Željezničar Sport Team
17.10.2021 10:00 Zvijezda 5 : 0 Modriča Alfa
17.10.2021 10:00 Orašje 0 : 7 Gornji Rahić
17.10.2021 10:00 Tekstilac 5 : 1 Bratstvo
17.10.2021 10:00 Sloga 2 : 1 Mineral
17.10.2021 10:00 Slaven 0 : 3 Drina
17.10.2021 10:00 Budućnost (P) 1 : 2 Podrinje
17.10.2021 10:00 Zvijezda 09 2 : 1 Milići
17.10.2021 11:00 Goražde 2 : 1 Rudar
17.10.2021 11:00 UNIS 0 : 2 Baton
17.10.2021 11:00 Slavija 5 : 1 Sutjeska
17.10.2021 11:00 Željezničar 7 : 0 Novi Grad
17.10.2021 11:00 Krivaja 2 : 0 TOŠK
17.10.2021 11:00 NK Vitez 2 : 2 Simm Bau
17.10.2021 11:00 Borac 2 : 2 Fortuna
17.10.2021 13:00 Čapljina 3 : 4 Stolac
17.10.2021 11:00 Knežopoljac 2 : 1 Bratstvo
17.10.2021 11:00 Rasavci 3 : 0 Rudar
17.10.2021 11:30 Laktaši 1 : 1 Lijevče
17.10.2021 10:30 Željezničar Sport Team 4 : 0 Progres
17.10.2021 10:00 Borac 2 : 7 Rudanka
17.10.2021 10:00 Trebava : Zvijezda
17.10.2021 10:00 Ukrina : Željezničar
17.10.2021 11:00 Rudar 1925 2 : 1 Jedinstvo
17.10.2021 11:00 Bratstvo 3 : 0 Trnovica
17.10.2021 13:00 OFK Bihać 3 : 0 Željezničar
17.10.2021 13:00 Vitez 2 : 2 Brekovica 78
17.10.2021 13:00 Kamenica 1 : 1 Sloga
17.10.2021 13:00 Krajišnik 1 : 0 Mladost 1938
17.10.2021 10:00 Bjelopoljac 0 : 10 Zrinjski
17.10.2021 11:00 Blagaj 2 : 3 Sloga
17.10.2021 09:00 Cim 1 : 1 Turbina
17.10.2021 11:00 Betaklub Tango 3 : 0 Jedinstvo
17.10.2021 11:00 Famos 2 : 0 Radnik
17.10.2021 13:30 Leotar 0 : 2 Tuzla City
17.10.2021 14:00 Radnik 0 : 2 Velež
17.10.2021 10:00 Drina 4 : 0 Pelagićevo
17.10.2021 10:00 Sloga 3 : 0 13 Skojevki
17.10.2021 10:00 Laktaši 6 : 0 Lijevče
17.10.2021 09:00 Željezničar Sport team 5 : 3 Progres
17.10.2021 11:00 Partizan 2 : 3 Zenit
17.10.2021 11:00 Omladinac 7 : 0 Mladost
17.10.2021 11:00 Priboj 1 : 0 Janja 2009
17.10.2021 10:00 Rudar 1925 3 : 0 Jedinstvo
17.10.2021 10:00 Young Boys 2018 2 : 3 Lokanj
17.10.2021 10:00 Čelopek 2 : 7 Šekovići
17.10.2021 11:00 Kolibri 2 : 0 Radnički
17.10.2021 11:00 Ključ 0 : 3 Rudar
17.10.2021 11:00 Mladost (P) 3 : 0 Olimpija
17.10.2021 09:30 Čelični grad - Steel City 1 : 1 Sporting
17.10.2021 11:30 Mladost 2 : 2 Bosna
17.10.2021 11:30 Stupčanica 0 : 4 Čelik
17.10.2021 11:30 TOŠK 2 : 1 Natron
17.10.2021 11:30 Usora 9 : 0 Nemila
17.10.2021 09:30 KMN Vogošća : Slavija
17.10.2021 11:30 Ilijaš 2 : 4 Novi Grad 1
17.10.2021 09:00 Slavija 0 : 1 FA Akademica
17.10.2021 15:30 Betaklub 1 : 0 Željezničar
17.10.2021 14:00 Šampion 3 : 0 Dobrinja
17.10.2021 12:00 Neum 1 : 1 Branitelj
17.10.2021 11:30 Igman 3 : 0 Velež
17.10.2021 10:30 GOŠK 0 : 4 Mostar
17.10.2021 11:00 Bratstvo 0 : 0 Gradina
17.10.2021 11:00 Radnički 3 : 0 Orašje
17.10.2021 11:00 Gornji Rahić 0 : 4 Eurogol
17.10.2021 11:00 Rudar Prijedor 0 : 0 Partizan
17.10.2021 11:00 FSA Prijedor 8 : 0 Ljubija
17.10.2021 10:00 Hercegovac 0 : 3 Leotar
17.10.2021 09:30 Kolibri 2 : 0 AN Jedinstvo
17.10.2021 09:30 Ključ 3 : 2 Rudar
17.10.2021 09:30 Omladinac 75 3 : 0 Borac
17.10.2021 09:30 Omladinac 0 : 9 Bihać
17.10.2021 09:30 Mladost (P) 2 : 1 Zvijezda
17.10.2021 09:30 Vitez 2 : 2 Jezerski
17.10.2021 09:30 Bratstvo 0 : 4 Krajina
17.10.2021 09:30 Čelični grad - Steel city 0 : 9 Sporting
17.10.2021 10:00 Mladost (DK) 4 : 1 Bosna
17.10.2021 10:00 Stupčanica 0 : 1 Čelik
17.10.2021 10:00 TOŠK 5 : 0 Natron
17.10.2021 10:00 Usora 0 : 1 Nemila
17.10.2021 10:00 Radnik 0 : 7 Bambinosi
17.10.2021 14:00 Betaklub 0 : 5 J Akademica
17.10.2021 09:30 S.A. Ilijaš 0 : 5 F.A. Akademica
17.10.2021 10:00 Fair - Play 5 : 3 AF Devetka
17.10.2021 10:00 Bratstvo 3 : 0 Gradina
17.10.2021 10:00 Radnički 3 : 3 Orašje
17.10.2021 10:00 Gornji Rahić 1 : 3 Eurogol
17.10.2021 15:00 Borac (BL) 5 : 0 BSK-Spartak 2013
17.10.2021 15:45 Željezničar 2011 2 : 1 ŽFK Sarajevo
17.10.2021 14:30 Čelik 0 : 1 Inter
17.10.2021 15:00 Mladost 1 : 6 Sana 2014
17.10.2021 13:00 ŽFU Zvezda B 2018 0 : 6 Crvena zvezda
17.10.2021 17:00 Zemun : Mačva
17.10.2021 15:00 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 1 Kolubara
17.10.2021 15:00 Spartak DOO 8 : 0 Karađorđe
17.10.2021 14:00 Drina 0 : 4 Emina
17.10.2021 14:00 Široki Brijeg 3 : 8 Radnik Bumerang
17.10.2021 15:00 SFK 2000 26 : 0 Lokomotiva
17.10.2021 13:00 Iskra 2 : 0 Fortuna

Futsal

17.10.2021 17:00 Mostar SG 4 : 2 Kaskada
17.10.2021 12:30 Nikšić 5 : 3 Cattaro 2019
17.10.2021 15:00 Studentski dom 2 : 1 Pruška
17.10.2021 17:00 Brskovo 27 : 3 Zora

Košarka

17.10.2021 12:00 Split 94 : 101 Studentski centar
17.10.2021 17:00 Krka 80 : 66 Zadar
17.10.2021 18:00 Borac 80 : 68 Mega Basket
17.10.2021 19:00 FMP 83 : 81 Mornar
17.10.2021 21:00 Crvena zvezda MTS 79 : 64 Cedevita Olimpija
17.10.2021 18:00 Drina Princip 68 : 62 Slavija 1996
17.10.2021 18:00 Varda HE 57 : 76 Sutjeska
17.10.2021 18:00 Kozara 96 : 105 Sokolac
17.10.2021 Jedinstvo BHT 68 : 84 Konjic

Odbojka

17.10.2021 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Mladost
17.10.2021 14:00 Tempo 0 : 3 Modriča-Novoprom
17.10.2021 14:00 Drina 3 : 0 Crvena zvijezda
17.10.2021 17:00 7 Lukavac 2 : 3 Krivaja
17.10.2021 13:00 BL Volley 3 : 2 Jahorina
17.10.2021 Mladost 0 : 3 OOK Leotar
17.10.2021 Bratunac 3 : 0 Stakorina
17.10.2021 16:00 Bihać 0 : 3 Maglaj
17.10.2021 12:00 Žepče 1 : 3 Smeč
17.10.2021 16:00 Centar ORT 3 : 0 Novi Grad
17.10.2021 14:00 Alipašino Polje 1 : 3 Kakanj
17.10.2021 17:00 Čapljina 2 : 3 Ilijaš
17.10.2021 13:00 Smeč 3 : 0 Troglav
17.10.2021 13:00 SA Volley 3 : 0 Vogošća
17.10.2021 14:00 Kula-Gradačac 2 1 : 3 Orašje 2
17.10.2021 15:00 Gračanica 3 : 1 Sloboda 2
17.10.2021 14:00 Tešanj 1 : 3 Lami
17.10.2021 12:00 Krivaja 0 : 3 Željezara

Rukomet

17.10.2021 18:30 Bosna (S) 22 : 27 Vogošća
17.10.2021 19:00 Mladost 25 : 14 Bijeljina
17.10.2021 18:00 Derventa 25 : 42 Višegrad
17.10.2021 17:00 Prijedor 38 : 24 Sloga 2
17.10.2021 20:30 Kaluđer 36 : 33 Sloga (P)
17.10.2021 18:00 Teslić 31 : 22 Čelinac
17.10.2021 17:00 Izviđač CO 2 50 : 21 Sloga 2
17.10.2021 15:00 Zrinjski 30 : 44 Goražde
17.10.2021 13:00 Rudar 30 : 29 Jajce
17.10.2021 15:30 Čelik Junior 29 : 32 Sloboda 2
17.10.2021 17:00 Donji Vakuf 35 : 31 Vitez
17.10.2021 15:00 Izviđač CO 44 : 19 Leotar
17.10.2021 17:00 Zrinjski 21 : 33 Knežopoljka
17.10.2021 12:00 Laktaši 17 : 30 Borja
17.10.2021 20:00 Nikšić : Mornar 7
17.10.2021 Turbina 29 : 25 Jedinstvo
17.10.2021 17:00 Sloga 2013 36 : 27 Bosna
17.10.2021 19:00 Jedinstvo 25 : 22 Berane 1949
17.10.2021 17:30 Sutjeska 26 : 33 Partizan 1949
17.10.2021 Lovćen 36 : 23 Mornar 7
17.10.2021 Brskovo 18 : 31 Danilovgrad
17.10.2021 Komovi 28 : 19 Budvanska rivijera
17.10.2021 Rudar 29 : 29 Budućnost
17.10.2021 Jedinstvo 13 : 38 Berane 1949
17.10.2021 Sutjeska 30 : 20 Partizan 1949

Vaterpolo

17.10.2021 19:00 Bečej 8 : 14 Banjica
17.10.2021 21:00 Košutnjak 8 : 11 Vračar
17.10.2021 18:30 Banja Luka 8 : 17 Dorćol