Mačva
Šabac
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
20.10.2021 17:00 | Mačva | 1 : 0 | Zlatibor |
Fulham
London
|
|
Cardiff City
Cardiff
|
20.10.2021 20:45 | Fulham | 2 : 0 | Cardiff City | ||||||
Middlesbrough
Middlesbrough
|
|
Barnsley
Barnsley
|
20.10.2021 20:45 | Middlesbrough | 2 : 0 | Barnsley | ||||||
Preston North End
Preston
|
|
Coventry City
Coventry
|
20.10.2021 20:45 | Preston North End | 2 : 1 | Coventry City | ||||||
Hull City
Hull
|
|
Peterborough United
Peterborough
|
20.10.2021 20:45 | Hull City | 1 : 2 | Peterborough United | ||||||
Swansea City
Swansea
|
|
West Bromwich Albion
West Bromwich
|
20.10.2021 20:45 | Swansea City | 2 : 1 | West Bromwich Albion | ||||||
Huddersfield Town
Huddersfield
|
|
Birmingham City
Birmingham
|
20.10.2021 20:45 | Huddersfield Town | 0 : 0 | Birmingham City | ||||||
Reading
Reading
|
|
Blackpool
Blackpool
|
20.10.2021 21:00 | Reading | 2 : 3 | Blackpool |
Borac
Banja Luka
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
20.10.2021 16:30 | Borac | 1 : 1 | Tuzla City |
Sporting
Zenica
|
|
Don Bosco
Žepče
|
20.10.2021 15:00 | Sporting | 1 : 6 | Don Bosco |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
20.10.2021 15:30 | Tomislav | 6 : 5 | Ljubuški |
Posušje
Posušje
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.10.2021 15:00 | Posušje | 0 : 3 | Sarajevo |
Gradina
Srebrenik
|
|
Milići
Milići
|
20.10.2021 13:00 | Gradina | 1 : 2 | Milići | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnički
Lukavac
|
20.10.2021 13:00 | Drina | 5 : 0 | Radnički |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
20.10.2021 13:00 | Tomislav | 7 : 0 | Ljubuški |
Sporting
Zenica
|
|
Don Bosco
Žepče
|
20.10.2021 13:00 | Sporting | 1 : 1 | Don Bosco |
Posušje
Posušje
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
20.10.2021 13:00 | Posušje | 0 : 0 | Sarajevo |
Sutjeska
Foča
|
|
Mladost
Gacko
|
20.10.2021 15:00 | Sutjeska | 11 : 1 | Mladost |
Sutjeska
Foča
|
|
Mladost
Gacko
|
20.10.2021 14:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Mladost |
Slask
Wroclaw
|
|
Lietkabelis
Panevezys
|
20.10.2021 20:15 | Slask | 59 : 70 | Lietkabelis | ||||||
Lokomotiv Kuban
Krasnodar
|
20.10.2021
18:30
|
MoraBanc Andorra
Andorra la Vella
|
20.10.2021 18:30 | Lokomotiv Kuban | : | MoraBanc Andorra |
Mincidelice JL Bourg Basket
Bresse
|
|
Reyer Venezia
Venice
|
20.10.2021 20:00 | Mincidelice JL Bourg Basket | 62 : 73 | Reyer Venezia | ||||||
Frutti Extra Bursaspor
Bursa
|
|
Virtus Segafredo
Bologna
|
20.10.2021 19:00 | Frutti Extra Bursaspor | 83 : 101 | Virtus Segafredo | ||||||
Ratiopharm Ulm
Ulm
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
20.10.2021 19:30 | Ratiopharm Ulm | 79 : 86 | Budućnost VOLI |
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna
Kalesija
|
20.10.2021 18:30 | Maglaj | 3 : 0 | Bosna |
Jahorina
Pale
|
|
BL Volley
Banjaluka
|
20.10.2021 18:30 | Jahorina | 0 : 3 | BL Volley |
Leotar
Trebinje
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
20.10.2021 18:00 | Leotar | 29 : 30 | Borac M:TEL |
Hadžići 2
Hadžići
|
|
Goražde
Goražde
|
20.10.2021 18:30 | Hadžići 2 | 32 : 30 | Goražde |
Partizan
Beograd
|
|
Šabac
Šabac
|
20.10.2021 21:00 | Partizan | 15 : 10 | Šabac |