XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
390 utakmica za dan Nedelja, 3 Oktobar 2021


Fudbal

03.10
15:30
Ukrina
Sloga (S)
0
2
03.10.2021 15:30 0 : 2
03.10
15:30
Brdo
Progres
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
03.10
15:30
┼Żeljezni─Źar
Gorica
1
3
03.10.2021 15:30 1 : 3
03.10
15:30
Sloboda
Proleter
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Dubrave
Jedinstvo
3
1
03.10.2021 15:30 3 : 1
03.10
15:30
─îelinac
BSK
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
BSK
03.10
15:30
Jedinstvo (Br)
Guber
1
1
03.10.2021 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Vlasenica
Ili─çka 01
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Vele┼ż
Mladost (G)
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Mili─çi
Proleter
3
2
03.10.2021 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Stakorina
Rudar 1925
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Svodna
Plamen
3
2
03.10.2021 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Slaven
Lijev─Źe
4
1
03.10.2021 15:30 4 : 1
03.10
15:30
Naprijed
Bratstvo
1
2
03.10.2021 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Krajina
FSA
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
FSA
03.10
15:30
Rekreativo
Lauš
2
5
03.10.2021 15:30 2 : 5
03.10
15:30
13 Skojevki
Sloga
3
1
03.10.2021 15:30 3 : 1
03.10
15:30
Hajduk (B)
Sloga (J)
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Zvijezda
Vu─Źijak
3
2
03.10.2021 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Skugri─ç
Crvena zvijezda
3
2
03.10.2021 15:30 3 : 2
03.10
15:30
Rudanka
Ozren
2
3
03.10.2021 15:30 2 : 3
03.10
15:30
Mineral
Sloga (DP)
3
3
03.10.2021 15:30 3 : 3
03.10
15:30
Hajduk (K)
Vranjak
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
03.10
16:00
Sloboda
Mladost (BS)
0
5
03.10.2021 16:00 0 : 5
03.10
16:00
Tabanci
Jedinstvo
1
0
03.10.2021 16:00 1 : 0
03.10
16:00
Šekovići
Zadrugar
4
2
03.10.2021 16:00 4 : 2
03.10
16:00
Lokanj
Bira─Ź
3
1
03.10.2021 16:00 3 : 1
03.10
16:00
Trnovica
Mladost (VO)
4
1
03.10.2021 16:00 4 : 1
03.10
16:00
Partizan
Janja 2009
10
0
03.10.2021 16:00 10 : 0
03.10
16:00
Lokomotiva
Podrinje
4
2
03.10.2021 16:00 4 : 2
03.10
16:00
Omladinac
Bratstvo
03.10.2021 16:00
03.10
15:30
Berek 1975
Ravan
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Kozara
Ljubija
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Kne┼żopoljac
Podgrme─Ź
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Mrakovica
Rasavci
0
3
03.10.2021 15:30 0 : 3
03.10
11:00
Gomjenica
Brzi
1
1
03.10.2021 11:00 1 : 1
03.10
16:00
Kozara
Mladi Krajišnik
7
0
03.10.2021 16:00 7 : 0
03.10
16:00
Borac (M)
Laminci
1
2
03.10.2021 16:00 1 : 2
03.10
16:00
Polet
Obradovac
0
1
03.10.2021 16:00 0 : 1
03.10
16:00
Sloboda
Borac (Š)
4
1
03.10.2021 16:00 4 : 1
03.10
16:00
Sloga DIPO
Bratstvo
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Torpedo
Potkozarje
2
1
03.10.2021 16:00 2 : 1
03.10
15:30
Polet Krajišnik
Mladost Farmaprom
3
1
03.10.2021 15:30 3 : 1
03.10
16:00
OFK Spartak 2013
Karanovac
1
1
03.10.2021 16:00 1 : 1
03.10
15:30
Vrbas
Sloga Nektar
1
4
03.10.2021 15:30 1 : 4
03.10
19:00
OFK Banja Luka
Borac
2
0
03.10.2021 19:00 2 : 0
03.10
15:30
Gomionica
Sloboda
3
2
03.10.2021 15:30 3 : 2
03.10
16:00
Rudar
Borac (K)
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Ozrenski sokolovi
4. juli
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Borac (O)
Sloboda
0
4
03.10.2021 16:00 0 : 4
03.10
16:00
Polet
Liješće
3
0
03.10.2021 16:00 3 : 0
03.10
16:00
BSK
Zborište
0
2
03.10.2021 16:00
BSK
0 : 2
03.10
16:00
Višnjik
Partizan
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Crvena zvijezda
Trebavac
4
0
03.10.2021 16:00 4 : 0
03.10
16:00
Pelagi─çevo 21
Zadrugar
0
3
03.10.2021 16:00 0 : 3
03.10
16:00
Kladari Gornji
Crkvina
0
0
03.10.2021 16:00 0 : 0
03.10
11:00
Posavina
Bratstvo
4
2
03.10.2021 11:00 4 : 2
03.10
16:00
Mladost
Budu─çnost
1
1
03.10.2021 16:00 1 : 1
03.10
16:00
Dobor
Sloga 73
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Bobetino Brdo
OFK Brezik
5
1
03.10.2021 16:00 5 : 1
03.10
16:00
Obili─ç
Gredice
1
4
03.10.2021 16:00 1 : 4
03.10
16:00
Gr─Źica
Jedinstvo
0
0
03.10.2021 16:00 0 : 0
03.10
16:00
Mladost 2003
Jugovi─ç
1
6
03.10.2021 16:00 1 : 6
03.10
16:00
Mladost (S)
Majevica
1
0
03.10.2021 16:00 1 : 0
03.10
16:00
Mladost (L)
Strijelac
1
0
03.10.2021 16:00 1 : 0
03.10
16:00
Novo doba
Drina (A)
2
4
03.10.2021 16:00 2 : 4
03.10
16:00
Drina (B)
Kolektiv
7
1
03.10.2021 16:00 7 : 1
03.10
16:00
Obarska
OFK Magnojevi─ç
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Panteri
Priboj
5
2
03.10.2021 16:00 5 : 2
03.10
15:30
Branjevo
Jasenica
5
0
03.10.2021 15:30 5 : 0
03.10
15:30
Borac
Polet
5
1
03.10.2021 15:30 5 : 1
03.10
15:30
Pecka
Radni─Źki
7
4
03.10.2021 15:30 7 : 4
03.10
15:30
Jardan
Jadar
0
2
03.10.2021 15:30 0 : 2
03.10
15:30
Budu─çnost
─îelopek
1
2
03.10.2021 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Radnik Urije
Moštanica
0
3
03.10.2021 15:30 0 : 3
03.10
15:30
Partizan
Kiseljak
3
1
03.10.2021 15:30 3 : 1
03.10
15:30
Rudar
7. Republika
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
16:00
Borac
Kalemi
4
1
03.10.2021 16:00 4 : 1
03.10
16:00
Stevan Duki─ç
Vilusi
1
2
03.10.2021 16:00 1 : 2
03.10
16:00
Ratar
Bratstvo
5
2
03.10.2021 16:00 5 : 2
03.10
16:00
┼Żupa
No┼żi─Źko
1
0
03.10.2021 16:00 1 : 0
03.10
11:00
Tamaris
Mladost
3
2
03.10.2021 11:00 3 : 2
03.10
16:00
Polet
Budu─çnost
0
4
03.10.2021 16:00 0 : 4
03.10
16:00
Crvena zemlja
Bratstvo
1
0
03.10.2021 16:00 1 : 0
03.10
11:00
Zadrugar
Budu─çnost Red Star
8
1
03.10.2021 11:00 8 : 1
03.10
11:00
─îelik
Sveti Jovan
3
1
03.10.2021 11:00 3 : 1
03.10
15:30
Jedinstvo
Budu─çnost
4
1
03.10.2021 15:30 4 : 1
03.10
15:30
Stevi─ç Jovan
Omladinac
2
6
03.10.2021 15:30 2 : 6
03.10
15:30
Proleter
Piperci
4
1
03.10.2021 15:30 4 : 1
03.10
15:30
Koridor 2011
Modran
5
0
03.10.2021 15:30 5 : 0
03.10
15:30
Magnojevi─ç 2001
Gorica
7
2
03.10.2021 15:30 7 : 2
03.10
15:30
Ljeljen─Źa
Kova─Źi─çi 08
10
0
03.10.2021 15:30 10 : 0
03.10
15:30
Pobjeda
Borac
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
10:30
Mladen Peri─ç
Sloga
3
0
03.10.2021 10:30 3 : 0
03.10
15:30
OFK Batkovi─ç
Sloga United
0
0
03.10.2021 15:30 0 : 0
03.10
15:30
Polet
VSK
0
1
03.10.2021 15:30 0 : 1
VSK
03.10
15:30
Zenit
OFK Crnjelovo
4
1
03.10.2021 15:30 4 : 1
03.10
15:30
Tavna
Glogovac
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
10:30
Majevica
Buk
1
0
03.10.2021 10:30 1 : 0
Buk
03.10
10:30
Sava
Sloboda
8
2
03.10.2021 10:30 8 : 2
03.10
10:30
Koviljuše
Lazarevica
6
3
03.10.2021 10:30 6 : 3
03.10
10:30
Sloga
Nacional
7
1
03.10.2021 10:30 7 : 1
03.10
15:30
Travnik
Mladost
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
15:30
GOŠK
Gradina
6
1
03.10.2021 15:30 6 : 1
03.10
15:30
Rudar (K)
Krajina
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
03.10
15:30
Brekovica 78
NK Vitez
0
0
03.10.2021 15:30 0 : 0
03.10
15:30
Vlašić
Vitez
1
2
03.10.2021 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Kiseljak
Krajišnik
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Orahovica 74
Dizdaruša
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Seona
Priluk
1
3
03.10.2021 15:30 1 : 3
03.10
15:30
Dinamo
Prokosovi─çi
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Gornji Rahi─ç
Slaven
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Mladost (K)
Radni─Źki
1
4
03.10.2021 15:30 1 : 4
03.10
15:30
Mošćanica
Jahorina
3
0
03.10.2021 15:30 3 : 0
03.10
15:30
Stup─Źanica
Bosna
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Moševac
Azot
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Famos
Usora
3
1
03.10.2021 15:30 3 : 1
03.10
15:30
─îelik
Baton
4
0
03.10.2021 15:30 4 : 0
03.10
15:30
Neum
Klis
2
4
03.10.2021 15:30 2 : 4
03.10
15:30
Sloga
Ljubuški
2
2
03.10.2021 15:30 2 : 2
03.10
15:30
Stolac
Kamešnica
3
3
03.10.2021 15:30 3 : 3
03.10
15:30
Troglav 1918
Grude
1
2
03.10.2021 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Rama
Brotnjo
3
3
03.10.2021 15:30 3 : 3
03.10
15:30
Višići
Bjelopoljac
1
3
03.10.2021 15:30 1 : 3
03.10
15:30
Borac
Bajer 99
5
1
03.10.2021 15:30 5 : 1
03.10
15:30
┼Żeljezni─Źar
Omladinac
3
5
03.10.2021 15:30 3 : 5
03.10
15:30
Šantići
Ka─çuni
2
3
03.10.2021 15:30 2 : 3
03.10
15:30
Kreševo
Bilalovac
3
0
03.10.2021 15:30 3 : 0
03.10
15:30
OFK Lugovi
Romari
0
5
03.10.2021 15:30 0 : 5
03.10
15:30
Mladost
Radnik
2
6
03.10.2021 15:30 2 : 6
03.10
15:30
Sport Prevent
Dnoluka
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
03.10
15:30
Karaula
Nova Bila
3
0
03.10.2021 15:30 3 : 0
03.10
15:30
Hajduk
Sloga (T)
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
15:30
19 srpanj
Dragovoljac
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Mladost (D)
Vitanovi─çi 78
4
1
03.10.2021 15:30 4 : 1
03.10
15:30
Mladi zadrugar
Mladost (S)
2
2
03.10.2021 15:30 2 : 2
03.10
15:30
Mladost (DS)
Napredak
1
4
03.10.2021 15:30 1 : 4
03.10
15:30
Kostr─Ź
Sloga (P)
1
1
03.10.2021 15:30 1 : 1
03.10
15:30
Trešnjevka
Mramor (M)
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
03.10
15:30
Ingram
Rijeka
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Doboj Istok
Mladost (B)
3
0
03.10.2021 15:30 3 : 0
03.10
15:30
Mladost 78
Omladinac 68
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Vra┼żi─çi 92
Slatina
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Trebava
Sloga
3
4
03.10.2021 15:30 3 : 4
03.10
15:00
Novi Šeher
Nemila
2
3
03.10.2021 15:00 2 : 3
03.10
13:00
─îeli─Źni grad-Steel City
Vareš
1
4
03.10.2021 13:00 1 : 4
03.10
15:00
Sporting
Fortuna
0
3
03.10.2021 15:00 0 : 3
03.10
15:00
Borac
Napredak
4
2
03.10.2021 15:00 4 : 2
03.10
15:00
Proleter
┼Żep─Źe
1
5
03.10.2021 15:00 1 : 5
03.10
10:00
Omladinac
Bojnik
3
1
03.10.2021 10:00 3 : 1
03.10
11:00
Butmir
El Tarik
4
0
03.10.2021 11:00 4 : 0
03.10
13:00
Hrid
Saobra─çajac
0
4
03.10.2021 13:00 0 : 4
03.10
16:00
SAŠK Napredak
Ilijaš
2
4
03.10.2021 16:00 2 : 4
03.10
20:30
Stup
Jedinstvo
6
1
03.10.2021 20:30 6 : 1
03.10
16:00
Mladost
Pofali─çki
1
3
03.10.2021 16:00 1 : 3
03.10
15:00
Radni─Źki
Drina
2
0
03.10.2021 15:00 2 : 0
03.10
16:00
Me─Ĺugorje
Mostar
6
1
03.10.2021 16:00 6 : 1
03.10
16:30
Branitelj
Lokomotiva
5
3
03.10.2021 16:30 5 : 3
03.10
16:00
Blagaj
Iskra
7
0
03.10.2021 16:00 7 : 0
03.10
15:30
Mesihovina
Kupres 97
1
0
03.10.2021 15:30 1 : 0
03.10
15:30
Junak
Šujica
1
1
03.10.2021 15:30 1 : 1
03.10
15:30
OFK Br─Źko
Mladost
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
15:30
Napredak
Dinamo 75
1
2
03.10.2021 15:30 1 : 2
03.10
15:30
Ratkovi─çi
Korpar
2
1
03.10.2021 15:30 2 : 1
03.10
15:30
Jedinstvo
DSK
3
2
03.10.2021 15:30 3 : 2
DSK
03.10
15:30
Polet
BSK
4
2
03.10.2021 15:30 4 : 2
BSK
03.10
15:30
Pribava
Sloga
5
4
03.10.2021 15:30 5 : 4
03.10
15:30
┼Żeljezni─Źar
25 maj
5
0
03.10.2021 15:30 5 : 0
03.10
15:30
Bukovik
Stjepan Polje
5
3
03.10.2021 15:30 5 : 3
03.10
15:30
Špionica 1953
Mladost
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
16:00
OFK Me─Ĺi─Ĺa
Sloboda
8
1
03.10.2021 16:00 8 : 1
03.10
16:00
Vo─çar
Biberovo Polje
2
2
03.10.2021 16:00 2 : 2
03.10
16:00
OFK Vida
Brka 1948
5
1
03.10.2021 16:00 5 : 1
03.10
16:00
Posavina
─îeli─ç
3
1
03.10.2021 16:00 3 : 1
03.10
16:00
Grani─Źar
┼Żeljezni─Źar
2
1
03.10.2021 16:00 2 : 1
03.10
16:00
Izbor
Koraj
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Mionica 85
12 decembar
0
2
03.10.2021 16:00 0 : 2
03.10
15:30
OFK Tuzla
Krušik
5
1
03.10.2021 15:30 5 : 1
03.10
15:30
Omazi─çi 1937
Partizan
5
1
03.10.2021 15:30 5 : 1
03.10
15:30
Budu─çnost
Srnica
3
0
03.10.2021 15:30 3 : 0
03.10
15:30
Mladost (Suh.)
Rainci
1
4
03.10.2021 15:30 1 : 4
03.10
15:30
Rudar
Memi─çi
3
1
03.10.2021 15:30 3 : 1
03.10
15:30
Grivice
Napredak
7
1
03.10.2021 15:30 7 : 1
03.10
15:30
Mladost
Jedinstvo
2
0
03.10.2021 15:30 2 : 0
03.10
10:00
Majevica
Škahovica
03.10.2021 10:00 :
03.10
11:00
Bijeljevac
Radnik 018
3
0
03.10.2021 11:00 3 : 0
03.10
11:00
Proleter
Spre─Źa
1
1
03.10.2021 11:00 1 : 1
03.10
10:30
Toplice
Jedinstvo
1
1
03.10.2021 10:30 1 : 1
03.10
10:30
Stupari
Vrana
0
2
03.10.2021 10:30 0 : 2
03.10
16:00
Gra─Źanica
Liješeva
1
1
03.10.2021 16:00 1 : 1
03.10
13:30
Dijamant
Porije─Źani
3
1
03.10.2021 13:30 3 : 1
03.10
16:00
Kološići
Moštre
3
2
03.10.2021 16:00 3 : 2
03.10
13:30
Zmaj
Kralupi
3
0
03.10.2021 13:30 3 : 0
03.10
16:00
Omladinac
Ljiljan
2
1
03.10.2021 16:00 2 : 1
03.10
20:00
Budu─çnost
Rudar
3
0
03.10.2021 20:00 3 : 0
03.10
19:00
Zeta
De─Źi─ç
1
1
03.10.2021 19:00 1 : 1
03.10
17:30
Mladost
Bokelj
2
1
03.10.2021 17:30 2 : 1
03.10
17:30
Igalo
Jedinstvo
0
1
03.10.2021 17:30 0 : 1
03.10
17:30
OFK Titograd
Grbalj
1
1
03.10.2021 17:30 1 : 1
03.10
17:30
Arsenal
Cetinje
2
0
03.10.2021 17:30 2 : 0
03.10
17:30
Kom
Berane
0
3
03.10.2021 17:30
Kom
0 : 3
03.10
18:30
Getafe
Real Sociedad
1
1
03.10.2021 18:30 1 : 1
03.10
21:00
Granada
Sevilla
1
0
03.10.2021 21:00 1 : 0
03.10
16:15
Espanyol
Real Madrid
2
1
03.10.2021 16:15 2 : 1
03.10
18:30
Villarreal
Real Betis
2
0
03.10.2021 18:30 2 : 0
03.10
14:00
Elche
Celta Vigo
1
0
03.10.2021 14:00 1 : 0
03.10
17:30
Bayern
Eintracht
1
2
03.10.2021 17:30 1 : 2
03.10
15:30
Mainz 05
Union Berlin
1
2
03.10.2021 15:30 1 : 2
03.10
19:30
Arminia
Bayer 04 Leverkusen
0
4
03.10.2021 19:30 0 : 4
03.10
20:45
Atalanta
Milan
2
3
03.10.2021 20:45 2 : 3
03.10
12:30
Bologna
Lazio
3
0
03.10.2021 12:30 3 : 0
03.10
18:00
Fiorentina
Napoli
1
2
03.10.2021 18:00 1 : 2
03.10
18:00
Roma
Empoli
2
0
03.10.2021 18:00 2 : 0
03.10
15:00
Hellas Verona
Spezia
4
0
03.10.2021 15:00 4 : 0
03.10
15:00
Sampdoria
Udinese
3
3
03.10.2021 15:00 3 : 3
03.10
15:00
Angers
Metz
3
2
03.10.2021 15:00 3 : 2
03.10
17:00
Lille
Olympique Marseille
2
0
03.10.2021 17:00 2 : 0
03.10
15:00
Lorient
Clermont
1
1
03.10.2021 15:00 1 : 1
03.10
15:00
Monaco
Bordeaux
3
0
03.10.2021 15:00 3 : 0
03.10
15:00
Nantes
Troyes
2
0
03.10.2021 15:00 2 : 0
03.10
13:00
Rennes
PSG
2
0
03.10.2021 13:00 2 : 0
PSG
03.10
20:45
Saint-Étienne
Olympique Lyonnais
1
1
03.10.2021 20:45 1 : 1
03.10
15:00
Rudar Prijedor
Sloboda
1
1
03.10.2021 15:00 1 : 1
03.10
17:00
Tuzla City
Sarajevo
1
1
03.10.2021 17:00 1 : 1
03.10
15:30
Omarska
Slavija
0
0
03.10.2021 15:30 0 : 0
03.10
16:00
Radnik (B)
Sloboda
2
0
03.10.2021 16:00 2 : 0
03.10
16:00
Zrinjski
Zvijezda 09
5
1
03.10.2021 16:00 5 : 1
03.10
15:00
Široki Brijeg
┼Żeljezni─Źar Sport Team
1
0
03.10.2021 15:00 1 : 0
03.10
11:00
Sarajevo
Radnik (H)
3
0
03.10.2021 11:00 3 : 0
03.10
12:00
Ljubi─ç
Borac
3
0
03.10.2021 12:00 3 : 0
03.10
12:00
BSK
Krajina
2
1
03.10.2021 12:00
BSK
2 : 1
03.10
11:00
Kozara
Omarska
8
0
03.10.2021 11:00 8 : 0
03.10
12:00
Jedinstvo
Sloboda
2
1
03.10.2021 12:00 2 : 1
03.10
12:00
Zvijezda
Gornji Rahi─ç
4
0
03.10.2021 12:00 4 : 0
03.10
12:00
Modri─Źa Alfa
Bratstvo
1
0
03.10.2021 12:00 1 : 0
03.10
12:00
Tekstilac
Borac
6
2
03.10.2021 12:00 6 : 2
03.10
12:00
Polet 1926
Sloga
0
4
03.10.2021 12:00 0 : 4
03.10
12:00
Radni─Źki
Budu─çnost (B)
1
1
03.10.2021 12:00 1 : 1
03.10
12:00
Lokomotiva
Podrinje
3
3
03.10.2021 12:00 3 : 3
03.10
12:00
Gradina
Mili─çi
6
0
03.10.2021 12:00 6 : 0
03.10
13:30
Gora┼żde
Ilijaš
0
1
03.10.2021 13:30 0 : 1
03.10
13:30
UNIS
Famos
1
3
03.10.2021 13:30 1 : 3
03.10
13:30
Krivaja
Iskra
3
5
03.10.2021 13:30 3 : 5
03.10
12:30
Travnik
Simm Bau
7
4
03.10.2021 12:30 7 : 4
03.10
12:30
Romari
Fortuna
3
0
03.10.2021 12:30 3 : 0
03.10
13:30
Borac
Sport Prevnet
2
2
03.10.2021 13:30 2 : 2
03.10
11:00
Natron
Don Bosco
0
6
03.10.2021 11:00 0 : 6
03.10
13:30
Rudar
Novi Šeher
3
0
03.10.2021 13:30 3 : 0
03.10
13:30
Branitelj
Vele┼ż
1
5
03.10.2021 13:30 1 : 5
03.10
10:00
─îapljina
Posušje
1
0
03.10.2021 10:00 1 : 0
03.10
13:30
Leotar
Ljubuški
6
3
03.10.2021 13:30 6 : 3
03.10
15:00
De─Źi─ç
Titograd
0
1
03.10.2021 15:00 0 : 1
03.10
15:00
Jezero
Budu─çnost
0
5
03.10.2021 15:00 0 : 5
03.10
15:00
Sutjeska
Petrovac
2
0
03.10.2021 15:00 2 : 0
03.10
11:00
Borac
Leotar
2
1
03.10.2021 11:00 2 : 1
03.10
10:00
Ljubi─ç
Borac (KD)
3
0
03.10.2021 10:00 3 : 0
03.10
10:00
Borac (BL)
Krajina
2
0
03.10.2021 10:00 2 : 0
03.10
10:00
Kozara
Omarska
3
0
03.10.2021 10:00 3 : 0
03.10
10:00
Jedinstvo
Sloboda
5
1
03.10.2021 10:00 5 : 1
03.10
10:00
Zvijezda
Gornji Rahi─ç
4
1
03.10.2021 10:00 4 : 1
03.10
10:00
Modri─Źa Alfa
Bratstvo
2
1
03.10.2021 10:00 2 : 1
03.10
10:00
Tekstilac
Borac
6
0
03.10.2021 10:00 6 : 0
03.10
10:00
Polet 1926
Sloga
0
1
03.10.2021 10:00 0 : 1
03.10
10:00
Budu─çnost (P)
Zvijezda 09
0
4
03.10.2021 10:00 0 : 4
03.10
11:00
Radnik
Rudar
1
3
03.10.2021 11:00 1 : 3
03.10
11:00
Gora┼żde
Ilijaš
1
1
03.10.2021 11:00 1 : 1
03.10
11:00
UNIS
Famos
1
4
03.10.2021 11:00 1 : 4
03.10
11:00
Mladost
Novi Grad
1
0
03.10.2021 11:00 1 : 0
03.10
11:00
Krivaja
Iskra
1
3
03.10.2021 11:00 1 : 3
03.10
11:00
Travnik
Simm Bau
2
2
03.10.2021 11:00 2 : 2
03.10
10:00
Romari
Fortuna
6
0
03.10.2021 10:00 6 : 0
03.10
11:00
Borac
Sport Prevent
5
3
03.10.2021 11:00 5 : 3
03.10
11:00
Branitelj
Vele┼ż
0
0
03.10.2021 11:00 0 : 0
03.10
11:00
Kne┼żopoljac
Partizan
4
2
03.10.2021 11:00 4 : 2
03.10
11:30
Sloga (T)
Jedinstvo
4
1
03.10.2021 11:30 4 : 1
03.10
11:30
Mladost
OFK Spartak
3
4
03.10.2021 11:30 3 : 4
03.10
10:00
Borac
Naša krila
1
6
03.10.2021 10:00 1 : 6
03.10
11:00
Bratstvo
Vlasenica
1
0
03.10.2021 11:00 1 : 0
03.10
11:30
Branjevo
Jedinstvo
2
0
03.10.2021 11:30 2 : 0
03.10
13:00
Slavija
Drina HE
2
0
03.10.2021 13:00 2 : 0
03.10
13:30
OFK Biha─ç
Brekovica 78
0
2
03.10.2021 13:30 0 : 2
03.10
13:30
Bajer 99
Sloga
2
8
03.10.2021 13:30 2 : 8
03.10
13:30
Kamenica
Krajišnik
1
4
03.10.2021 13:30 1 : 4
03.10
09:00
Natron
Don Bosco
0
2
03.10.2021 09:00 0 : 2
03.10
11:00
Rudar
Novi Šeher
1
0
03.10.2021 11:00 1 : 0
03.10
12:30
Zrinjski
Mostar
7
0
03.10.2021 12:30 7 : 0
03.10
10:00
Blagaj
Turbina
6
2
03.10.2021 10:00 6 : 2
03.10
10:30
Rama
Cim
4
1
03.10.2021 10:30 4 : 1
Cim
03.10
12:00
Mladost
Jedinstvo
3
0
03.10.2021 12:00 3 : 0
03.10
11:00
Betaclub Tango
Rainci
0
1
03.10.2021 11:00 0 : 1
03.10
11:00
Proleter
Seona
2
2
03.10.2021 11:00 2 : 2
03.10
10:30
FA Akademica
Glasinac 1936
0
2
03.10.2021 10:30 0 : 2
03.10
10:00
Baton
┼Żeljezni─Źar
0
4
03.10.2021 10:00 0 : 4
03.10
11:00
Jedinstvo
Famos
2
4
03.10.2021 11:00 2 : 4
03.10
09:30
Borac
Leotar
9
0
03.10.2021 09:30 9 : 0
03.10
10:00
Drina
Ili─çka 01
2
1
03.10.2021 10:00 2 : 1
03.10
11:00
Omladinac
Sloga
7
3
03.10.2021 11:00 7 : 3
03.10
10:00
Borac
13 Skojevki
6
2
03.10.2021 10:00 6 : 2
03.10
10:00
Sloga
Crni vrh
5
0
03.10.2021 10:00 5 : 0
03.10
10:00
Mladost
OFK Spartak 2013
2
2
03.10.2021 10:00 2 : 2
03.10
11:00
Mladost
Zenit
0
3
03.10.2021 11:00 0 : 3
03.10
11:00
Partizan
Zadrugar
9
0
03.10.2021 11:00 9 : 0
03.10
11:00
Omladinac
Janja 2009
8
0
03.10.2021 11:00 8 : 0
03.10
10:00
Young Boys 2018
Bira─Ź
10
0
03.10.2021 10:00 10 : 0
03.10
10:00
─îelopek
Mili─çi
0
5
03.10.2021 10:00 0 : 5
03.10
11:00
Slavija
Drina HE
0
4
03.10.2021 11:00 0 : 4
03.10
13:00
Sutjeska
LeoStars
2
2
03.10.2021 13:00 2 : 2
03.10
11:30
ABC
Sloga
4
0
03.10.2021 11:30 4 : 0
03.10
11:30
Rudar (B)
Sporting
2
0
03.10.2021 11:30 2 : 0
03.10
11:30
─îeli─Źni grad - Steel City
Rudar (K)
1
4
03.10.2021 11:30 1 : 4
03.10
11:30
Tempo sport
Borac - Tetovo
3
1
03.10.2021 11:30 3 : 1
03.10
11:30
Mladost
─îelik
3
1
03.10.2021 11:30 3 : 1
03.10
11:30
Fortuna
Stup─Źanica
3
3
03.10.2021 11:30 3 : 3