Mladost (R)
Rogatica
|
|
Drina HE
Višegrad
|
13.10.2021 15:00 | Mladost (R) | 3 : 5 | Drina HE |
Balatun
Balatun
|
|
Drina (A)
Amajlije
|
13.10.2021 15:30 | Balatun | 1 : 2 | Drina (A) |
Stakorina
Čajniče
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
13.10.2021 15:00 | Stakorina | 3 : 1 | Zvijezda 09 |
Neum
Neum
|
|
Čapljina
Čapljina
|
13.10.2021 15:00 | Neum | 1 : 3 | Čapljina |
RFK Grafičar
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
13.10.2021 15:00 | RFK Grafičar | 4 : 0 | OFK Bačka |
Mladost
Podgorica
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
13.10.2021 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Igalo | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
13.10.2021 17:30 | Bokelj | 1 : 0 | OFK Titograd | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Arsenal
Tivat
|
13.10.2021 17:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Arsenal | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Kom
Podgorica
|
13.10.2021 17:30 | Grbalj | 1 : 2 | Kom | ||||||
Cetinje
Cetinje
|
|
Berane
Berane
|
13.10.2021 17:30 | Cetinje | 2 : 0 | Berane |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.10.2021 15:00 | Ilićka 01 | 0 : 4 | Mineral |
Mornar
Bar
|
|
Rudar
Pljevlja
|
13.10.2021 17:30 | Mornar | 3 : 3 | Rudar | ||||||
Petrovac
Petrovac
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
13.10.2021 17:30 | Petrovac | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Budućnost
Padgorica
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
13.10.2021 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
13.10.2021 17:30 | Podgorica | 6 : 2 | Dečić | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Cetinje
Cetinje
|
13.10.2021 17:30 | Zeta | 2 : 1 | Cetinje | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Kom
Podgorica
|
13.10.2021 17:30 | Iskra | 3 : 1 | Kom |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
13.10.2021 13:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Mineral |
Stakorina
Čajniče
|
|
Leotar
Trebinje
|
13.10.2021 11:00 | Stakorina | 0 : 2 | Leotar |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
13.10.2021 16:00 | SFK 2000 | 3 : 0 | Lokomotiva |
Breznica
Pljevlja
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
13.10.2021 | Breznica | 5 : 0 | Danilovgrad |
Osijek
Osijek
|
|
Međimurje
Čakovec
|
13.10.2021 14:00 | Osijek | 11 : 0 | Međimurje |
Bosna (S)
Sarajevo
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
13.10.2021 19:00 | Bosna (S) | 22 : 30 | Borac M:TEL |
Šabac
Šabac
|
|
Valis
Valjevo
|
13.10.2021 19:00 | Šabac | 11 : 8 | Valis | ||||||
Nais
Niš
|
|
BVK Crvena zvezda
Beograd
|
13.10.2021 20:00 | Nais | 6 : 18 | BVK Crvena zvezda |